KRISTIANSTAD ARENA CUP FUTSAL 2020
11 Jan 2020 till 2 Feb 2020
Matcher för AbKi1 :
Välj annan domare
Matchnr | Klass | Grupp | Datum | Tid | Lag | Plan | Domare | |
6695 | P05 | Grupp 1 | Lör 2020-01-11 | 10:00 | Liga 06 IF:Orange | - Sölvesborgs GOIF:1 | GLENTONS | AbKi1/JoRa |
58 | P05 | Grupp 11 | Lör 2020-01-11 | 10:15 | Bollklubben Landora:2 | - Näsums Idrottsförening | GLENTONS | AbKi1/JoRa |
70 | P05 | Grupp 13 | Lör 2020-01-11 | 10:30 | Onsala BK:SVART | - IS Halmia | GLENTONS | AbKi1/JoRa |
5020 | F05 | Grupp 2 | Lör 2020-01-11 | 10:45 | S:t Olofs IF/Kiviks AIF | - Södra Sandby IF:Blå | GLENTONS | AbKi1/JoRa |
6709 | P05 | Grupp 7 | Lör 2020-01-11 | 12:00 | Kvarnby IK:Rosa | - Åhus HBK | ABK | AbKi1/JoRa |
49 | P05 | Grupp 9 | Lör 2020-01-11 | 12:15 | Älmhults IF | - Kristianstad FC:1 | ABK | AbKi1/JoRa |
60 | P05 | Grupp 11 | Lör 2020-01-11 | 12:30 | Bollklubben Landora:2 | - IFK Hässleholm:Gul | ABK | AbKi1/JoRa |
6718 | P05 | Grupp 3 | Lör 2020-01-11 | 14:00 | Everöds IF | - IFK Hässleholm:Svart | ABK | AbKi1/JoRa |
6721 | P05 | Grupp 5 | Lör 2020-01-11 | 14:15 | Fortuna FF | - LB07 Röd:Vit | ABK | AbKi1/JoRa |
32 | P05 | Grupp 6 | Lör 2020-01-11 | 14:30 | Fc Rödeby:Svart | - Degeberga Goif | ABK | AbKi1/JoRa |
6725 | P05 | Grupp 7 | Lör 2020-01-11 | 14:45 | BK Höllviken:Röd | - Åhus HBK | ABK | AbKi1/JoRa |
6124 | P03 | Grupp 2 | Sön 2020-01-12 | 10:30 | Linero IF:Vii | - Kulladals FF | SELECT | Va/AbKi1 |
6126 | P03 | Grupp 3 | Sön 2020-01-12 | 10:45 | Hässleholms IF:Vit | - Linero IF | SELECT | Va/AbKi1 |
6119 | P03 | Grupp 4 | Sön 2020-01-12 | 11:00 | Hässleholms IF:Grön | - Dösjöbro IF:2 | SELECT | HåHe/AbKi1 |
6545 | F03 | Grupp 1 | Sön 2020-01-12 | 11:15 | Furulunds Idrottsklubb | - Anderslöv BOIK | SELECT | HåHe/AbKi1 |
6553 | F03 | Grupp 3 | Sön 2020-01-12 | 12:45 | Kullabygdens DFF | - Perstorp Röke IF | GLENTONS | ArHa/AbKi1 |
6136 | P03 | Grupp 3 | Sön 2020-01-12 | 13:00 | Södra Sandby Idrottsförening | - Hässleholms IF:Vit | GLENTONS | ArHa/AbKi1 |
6142 | P03 | Grupp 1 | Sön 2020-01-12 | 13:15 | Hyllie IK:Grön | - Baskemölla IF | GLENTONS | ArHa/AbKi1 |
6139 | P03 | Grupp 4 | Sön 2020-01-12 | 13:30 | Kristianstad FC:Orange | - Hässleholms IF:Grön | GLENTONS | ArHa/AbKi1 |
6140 | P03 | Grupp 5 | Sön 2020-01-12 | 13:45 | Hyllie IK:Vit | - Råå Idrottsförening:Vit | GLENTONS | Va/AbKi1 |
6149 | P03 | Grupp 1 | Sön 2020-01-12 | 14:45 | Baskemölla IF | - Råå Idrottsförening:Ljusblå | ABK | AbKi1/BeCe |
6151 | P03 | Grupp 2 | Sön 2020-01-12 | 15:00 | Emmaboda komb | - Linero IF:Vii | ABK | HåHe/AbKi1 |
6153 | P03 | Grupp 3 | Sön 2020-01-12 | 15:15 | Hoby GIF Gymnastikförening | - Hässleholms IF:Vit | ABK | HåHe/AbKi1 |
5189 | P07 | Grupp 2 | Lör 2020-01-18 | 09:00 | Eslövs Bollklubb:Svart | - Åhus HBK:Röd | ABK | JoRa/AbKi1 |
5193 | P07 | Grupp 4 | Lör 2020-01-18 | 09:15 | IFK Hässleholm:Svart | - Åhus HBK:Vit | ABK | JoRa/AbKi1 |
5197 | P07 | Grupp 6 | Lör 2020-01-18 | 09:30 | Dösjöbro IF:3 | - Kristianstad FC:svartvit | ABK | JoRa/AbKi1 |
5201 | P07 | Grupp 8 | Lör 2020-01-18 | 09:45 | Helsingborg Östra IF | - Kulladals FF:Vit | ABK | JoRa/AbKi1 |
5211 | P07 | Grupp 13 | Lör 2020-01-18 | 10:30 | STAFFANSTORP United:Vit | - Åsum bk:2 | SELECT | JoRa/AbKi1 |
5217 | P07 | Grupp 2 | Lör 2020-01-18 | 10:45 | Åhus HBK:Röd | - Vinnö IF:Vit | SELECT | JoRa/AbKi1 |
5221 | P07 | Grupp 4 | Lör 2020-01-18 | 11:00 | Åhus HBK:Vit | - Borstahusens BK | SELECT | JoRa/AbKi1 |
5225 | P07 | Grupp 6 | Lör 2020-01-18 | 11:15 | Kristianstad FC:svartvit | - Kristianstad FC:Blå | SELECT | JoRa/AbKi1 |
5235 | P07 | Grupp 11 | Lör 2020-01-18 | 12:00 | Ifö Bromölla IF:1 | - Eskilsminne Idrottsförening:Blå | MIO | JoRa/AbKi1 |
5239 | P07 | Grupp 13 | Lör 2020-01-18 | 12:15 | Åsum bk:2 | - Uppåkra IF:Grön | MIO | JoRa/AbKi1 |
5244 | P07 | Grupp 2 | Lör 2020-01-18 | 12:30 | Åhus HBK:Röd | - Ifö Bromölla IF:2 | MIO | JoRa/AbKi1 |
5248 | P07 | Grupp 4 | Lör 2020-01-18 | 12:45 | Åhus HBK:Vit | - Sjöbo IF | MIO | JoRa/AbKi1 |
6443 | F08 | Grupp 2 | Lör 2020-01-18 | 13:45 | Teckomatorp SK | - Spjutstorps Idrottsförening | GLENTONS | JoRa/AbKi1 |
6447 | F08 | Grupp 2 | Lör 2020-01-18 | 14:00 | Nosaby IF | - Borrby IF | GLENTONS | JoRa/AbKi1 |
85 | P07 | Grupp 9 | Lör 2020-01-18 | 14:15 | BK Skjold:Rød | - Ifö Bromölla IF:3 | GLENTONS | JoRa/AbKi1 |
5272 | P07 | Grupp 11 | Lör 2020-01-18 | 14:30 | Ifö Bromölla IF:1 | - Husie IF | GLENTONS | JoRa/AbKi1 |
5275 | P07 | Grupp 13 | Lör 2020-01-18 | 14:45 | Åsum bk:2 | - Kulladals FF:Blå | GLENTONS | JoRa/AbKi1 |
5289 | P07 | A-16-dels:10 | Lör 2020-01-18 | 15:30 | Hillerød Fodbold:Svart | - Eslövs Bollklubb:Röd | ABK | JoRa/AbKi1 |
6455 | F08 | Grupp 1 Svår | Lör 2020-01-18 | 15:45 | Wä IF | - Eskilsminne IF:Gul | ABK | JoRa/AbKi1 |
5297 | P07 | A-16-dels:12 | Lör 2020-01-18 | 16:00 | Åsum bk:1 | - FC Rosengård | ABK | JoRa/AbKi1 |
5308 | P07 | A-8-dels:04 | Lör 2020-01-18 | 17:00 | Lönsboda GoIF | - Eskilsminne Idrottsförening:Gul | ABK | JoRa/AbKi1 |
5312 | P07 | A-8-dels:05 | Lör 2020-01-18 | 17:15 | Uppåkra IF:Grön | - Hillerød Fodbold:Svart | ABK | JoRa/AbKi1 |
6466 | F08 | Grupp 2 | Lör 2020-01-18 | 17:30 | Teckomatorp SK | - Sölvesborgs GIF:Vit | ABK | JoRa/AbKi1 |
5322 | P07 | A-kvartsfinal:03 | Lör 2020-01-18 | 18:00 | Hillerød Fodbold:Svart | - Åsum bk:1 | ABK | JoRa/AbKi1 |
6859 | P08 | Grupp 2 Svår | Lör 2020-01-25 | 09:00 | Kristianstad FC:1 | - Åhus Horna BK:1 | ABK | AbKi1 |
6863 | P08 | Grupp 3 Svår | Lör 2020-01-25 | 09:15 | Eskilsminne Idrottsförening:Blå | - Bjuvstorps FF:BFF | ABK | AbKi1 |
6867 | P08 | Grupp 4 Svår | Lör 2020-01-25 | 09:30 | Kvarnby Ik:1 | - FK Karlskrona orange:1 | ABK | AbKi1 |
6874 | P08 | Grupp 2 Svår | Lör 2020-01-25 | 10:00 | LB07:Svart | - BK Höllviken:2 | ABK | AbKi1 |
6156 | F04 | Grupp 2 | Lör 2020-01-25 | 10:30 | FC Hessleholm:Vit | - Emmaboda Idrottssällskap:Svart | ABK | EmMi1/AbKi1 |
6160 | F04 | Grupp 4 | Lör 2020-01-25 | 10:45 | Sibbhult If | - Emmaboda Idrottssällskap:Blå | ABK | EmMi1/AbKi1 |
6882 | P08 | Grupp 6 | Lör 2020-01-25 | 11:00 | Rödeby AIF:2 | - Nosaby IF:3 | ABK | AbKi1 |
6885 | P08 | Grupp 1 Svår | Lör 2020-01-25 | 11:15 | Älfsborg FF:2 | - Fotbollsklubben Karlskrona:2 | ABK | AbKi1 |
6890 | P08 | Grupp 2 Svår | Lör 2020-01-25 | 11:30 | Hardeberga BK:2 | - LB07:Svart | ABK | AbKi1 |
6165 | F04 | Grupp 2 | Lör 2020-01-25 | 11:45 | Kristianstads DFF | - Emmaboda Idrottssällskap:Svart | ABK | AbKi1/EmMi1 |
6164 | F04 | Grupp 2 | Lör 2020-01-25 | 12:00 | FC Hessleholm:Vit | - Listerby IK | ABK | AbKi1/EmMi1 |
6907 | P08 | Grupp 2 Svår | Lör 2020-01-25 | 13:00 | Kristianstad FC:1 | - BK Höllviken:2 | ABK | AbKi1 |
6910 | P08 | Grupp 3 Svår | Lör 2020-01-25 | 13:15 | BK Höllviken:1 | - Bjuvstorps FF:BFF | ABK | AbKi1 |
99 | P08 | Grupp 10 | Lör 2020-01-25 | 13:30 | Nosaby IF:2 | - Kvarnby Ik:3 | ABK | AbKi1 |
6916 | P08 | Grupp 4 Svår | Lör 2020-01-25 | 13:45 | Kristianstad FC:2 | - Malmö City FC | ABK | AbKi1 |
6177 | F04 | Grupp 4 | Lör 2020-01-25 | 14:00 | Emmaboda Idrottssällskap:Blå | - Wä IF | ABK | AbKi1/EmMi1 |
6175 | F04 | Grupp 3 | Lör 2020-01-25 | 14:15 | Vinnö IF:Vinnö2 | - Dösjöbro IF | ABK | AbKi1/EmMi1 |
76 | P08 | Grupp 7 | Lör 2020-01-25 | 15:30 | Hittarps IK:10 | - Wä IF:Grön | ABK | AbKi1 |
92 | P08 | Grupp 9 | Lör 2020-01-25 | 15:45 | Eslövs BK:svart | - Hardeberga BK:1 | ABK | AbKi1 |
171 | F04 | A-kvartsfinal:04 | Lör 2020-01-25 | 16:00 | Emmaboda Idrottssällskap:Blå | - FC Hessleholm:Vit | ABK | AbKi1/EmMi1 |
6933 | P08 | Grupp 11 | Lör 2020-01-25 | 16:30 | Klågerups Gymnastik- O Idrottsförening:Vit | - Nosaby IF:1 | GLENTONS | AbKi1 |
6936 | P08 | Grupp 10 | Lör 2020-01-25 | 16:45 | Kiviks AIF/S:t Olofs IF | - Lönsboda GoIF | GLENTONS | AbKi1 |
6943 | P08 | Grupp 11 | Lör 2020-01-25 | 17:15 | Hittarps IK:20 | - Klågerups Gymnastik- O Idrottsförening:Vit | MIO | AbKi1 |
118 | P08 | Grupp 11 | Lör 2020-01-25 | 18:00 | Klågerups Gymnastik- O Idrottsförening:Vit | - Kulladals FF:Vit | ABK | AbKi1 |
97 | P08 | Grupp 9 | Lör 2020-01-25 | 18:15 | Furulunds Idrottsklubb | - Kvarnby Ik:2 | ABK | AbKi1 |
119 | P08 | Grupp 11 | Lör 2020-01-25 | 18:45 | Nosaby IF:1 | - Hittarps IK:20 | ABK | AbKi1 |
5640 | P06 | Grupp 2 | Sön 2020-01-26 | 08:30 | Åhus HBK:Svart | - Hittarps IK:Vit | ABK | FaZi/AbKi1 |
5644 | P06 | Grupp 4 | Sön 2020-01-26 | 08:45 | Listerby Ik | - Lilla Torg FF:Blå | ABK | FaZi/AbKi1 |
5648 | P06 | Grupp 6 | Sön 2020-01-26 | 09:00 | Degeberga GIF | - Ramlösa Södra IF:1 | ABK | FaZi/AbKi1 |
5652 | P06 | Grupp 8 | Sön 2020-01-26 | 09:15 | Hittarps IK:Svart | - Kulladals FF:Blå | ABK | FaZi/AbKi1 |
5662 | P06 | Grupp 13 | Sön 2020-01-26 | 10:00 | Furulunds IK:gul | - Hyllie Ik:1 | SELECT | FaZi/AbKi1 |
5666 | P06 | Grupp 15 | Sön 2020-01-26 | 10:15 | Åstorps FF | - Näsby IF:Näsb/Nos | SELECT | FaZi/AbKi1 |
5670 | P06 | Grupp 17 | Sön 2020-01-26 | 10:30 | Rödeby AIF | - Lilla Torg FF:Svart | SELECT | FaZi/AbKi1 |
5676 | P06 | Grupp 2 | Sön 2020-01-26 | 10:45 | Hittarps IK:Vit | - Husie IF:1 | SELECT | FaZi/AbKi1 |
5685 | P06 | Grupp 7 | Sön 2020-01-26 | 11:30 | Hässleholms IF:Grön | - Spjutstorps IF | ABK | FaZi/AbKi1 |
5689 | P06 | Grupp 9 | Sön 2020-01-26 | 11:45 | Kristianstad FC:svart | - Helsingborgs östra IF:svarrt | ABK | FaZi/AbKi1 |
5697 | P06 | Grupp 13 | Sön 2020-01-26 | 12:15 | Wä IF:1 | - Furulunds IK:gul | ABK | FaZi/AbKi1 |
173 | P06 | Grupp 15 | Sön 2020-01-26 | 12:30 | Kvarnby IK:Rosa | - Åstorps FF | ABK | FaZi/AbKi1 |
186 | F07 | Grupp 3 | Sön 2020-01-26 | 13:15 | Rödeby AIF | - Furulunds Idrottsklubb | SELECT | FaZi/AbKi1 |
190 | F07 | Grupp 5 | Sön 2020-01-26 | 13:30 | Lilla Torg FF | - IK Wormo | SELECT | FaZi/AbKi1 |
194 | P06 | Grupp 1 | Sön 2020-01-26 | 13:45 | Höörs IS:Vit | - Kiviks AIF | SELECT | FaZi/AbKi1 |
198 | P06 | Grupp 3 | Sön 2020-01-26 | 14:00 | IF Limhamn Bunkeflo:1 | - Helsingborgs östra IF:grön | SELECT | FaZi/AbKi1 |
204 | F07 | Grupp 2 | Sön 2020-01-26 | 14:15 | Fortuna FF | - Uppåkra IF:Grön | SELECT | FaZi/AbKi1 |
220 | P06 | Grupp 8 | Sön 2020-01-26 | 15:15 | Wä IF:3 | - Hittarps IK:Svart | ABK | FaZi/AbKi1 |
224 | P06 | Grupp 10 | Sön 2020-01-26 | 15:30 | Wä IF:2 | - IFK Simrishamn:1 | ABK | FaZi/AbKi1 |
228 | P06 | Grupp 12 | Sön 2020-01-26 | 15:45 | IF Limhamn Bunkeflo:3 | - Åhus HBK:Röd | ABK | FaZi/AbKi1 |
232 | P06 | Grupp 14 | Sön 2020-01-26 | 16:00 | Hyllie Ik:2 | - Linero IF:röd | ABK | FaZi/AbKi1 |
236 | P06 | Grupp 16 | Sön 2020-01-26 | 16:15 | Ljungbyhed/Röstånga:LIF/RIS | - Kalmar Södra IF:1 | ABK | FaZi/AbKi1 |
246 | F07 | Grupp 3 | Sön 2020-01-26 | 17:00 | BK Höllviken | - Rödeby AIF | SELECT | FaZi/AbKi1 |
250 | F07 | Grupp 5 | Sön 2020-01-26 | 17:15 | FK Karlskrona:svart | - Lilla Torg FF | SELECT | FaZi/AbKi1 |
256 | P06 | A-32-dels:18 | Sön 2020-01-26 | 17:30 | Spjutstorps IF | - Hittarps IK:Svart | SELECT | FaZi/AbKi1 |
260 | P06 | A-16-dels:02 | Sön 2020-01-26 | 17:45 | IFK Hässleholm | - Linero IF:vit | SELECT | FaZi/AbKi1 |
270 | P06 | A-16-dels:12 | Sön 2020-01-26 | 18:00 | Elite Bornholm:2006 | - Hittarps IK:Röd | SELECT | FaZi/AbKi1 |
275 | P06 | A-8-dels:01 | Sön 2020-01-26 | 19:00 | Markaryds IF:MIF | - IFK Hässleholm | MIO | FaZi/AbKi1 |
277 | P06 | A-8-dels:03 | Sön 2020-01-26 | 19:15 | Kalmar FF:Röd | - Degeberga GIF | MIO | FaZi/AbKi1 |
290 | F07 | A-kvartsfinal:03 | Sön 2020-01-26 | 19:30 | Brøndbyernes IF | - Älmhults IF | MIO | FaZi/AbKi1 |
294 | P06 | A-kvartsfinal:04 | Sön 2020-01-26 | 19:45 | Hyllie Ik:2 | - Kvarnby IK:Svart | MIO | FaZi/AbKi1 |
300 | F07 | A-3.e pris | Sön 2020-01-26 | 20:30 | Lilla Torg FF | - FK Karlskrona:orange | SELECT | FaZi/AbKi1 |
302 | P06 | A-3.e pris | Sön 2020-01-26 | 20:45 | Degeberga GIF | - Kvarnby IK:Svart | SELECT | FaZi/AbKi1 |