VIFFECUPEN 2019 25 Jan till 10 Feb

 
       

Matcher för ViLu : Vilhelm Lundquist

Välj annan domare

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Domare
521 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:00 BK Höllviken - Vellinge IF:1 Södervång 2 EmSv/ViLu
525 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:30 BK Höllviken - FC Bellevue:4 Södervång 2 ViLu/HeAn
527 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:45 Kulladals FF - Vellinge IF:1 Södervång 2 EmSv/ViLu
531 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:15 Kulladals FF - BK Höllviken Södervång 2 ViLu/HeAn
533 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:30 Vellinge IF:1 - FC Bellevue:4 Södervång 2 EmSv/ViLu
537 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 18:00 FC Bellevue:4 - Kulladals FF Södervång 2 ViLu/HeAn
539 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 18:15 Vellinge IF:1 - Västra ingelstad is Södervång 2 EmSv/ViLu
420 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 12:00 Vellinge IF:3 - Bara GIF Södervång 1 Ma1/ViLu
422 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 12:30 Vellinge IF:3 - Uppåkra IF:Vit Södervång 1 ViLu/OsLi
423 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 12:45 BK Höllviken:Röd - Bara GIF Södervång 1 Ma1/ViLu
425 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 13:15 BK Höllviken:Röd - Vellinge IF:3 Södervång 1 ViLu/OsLi
426 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 13:30 Bara GIF - Uppåkra IF:Vit Södervång 1 Ma1/ViLu
428 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 14:00 Uppåkra IF:Vit - BK Höllviken:Röd Södervång 1 ViLu/OsLi
429 P 2009 Grupp 3 Sön 2019-01-27 14:15 Bara GIF - Hyllie IK:Svart Södervång 1 Ma1/ViLu
212 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 15:15 FC Bellevue:2 - Staffanstorp United:1 Södervång 1 ViLu/OsLi
214 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 15:30 FC Trelleborg:Vit - Klågerups GoIF:Röd Södervång 1 Ma1/ViLu
218 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 16:00 Klågerups GoIF:Röd - FC Bellevue:2 Södervång 1 ViLu/OsLi
220 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 16:15 Staffanstorp United:1 - FC Trelleborg:Vit Södervång 1 Ma1/ViLu
224 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 16:45 FC Bellevue:2 - FC Trelleborg:Vit Södervång 1 ViLu/OsLi
226 P 2007 Grupp 2 Sön 2019-01-27 17:00 Klågerups GoIF:Röd - Staffanstorp United:1 Södervång 1 Ma1/ViLu
1000 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:15 Kulladals FF - BK Höllviken:Röd Södervång 1 ViLu/HaNe
104 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:45 FC Bellevue:1 - FC Trelleborg:P07B Södervång 1 EbWa/ViLu
1006 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:30 Vellinge IF - BK Höllviken:Vit Södervång 1 ViLu/HaNe
110 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:00 FC Bellevue:3 - FC Trelleborg:P07A Södervång 1 EbWa/ViLu
112 P 2006 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-02-09 17:45 FC Trelleborg:P07B  - Vellinge IF:RÖD  Södervång 1 ViLu/HaNe
1012 F 2006 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-02-09 18:15 LB07:Svart  - LB07:Röd  Södervång 1 EbWa/ViLu
1016 F 2006 A-semifinal:01 Lör 2019-02-09 19:00 LB07:Röd  - BK Höllviken:Vit  Södervång 1 ViLu/HaNe
1018 F 2006 A-3.e pris Lör 2019-02-09 19:45 BK Höllviken:Vit  - Vellinge IF  Södervång 1 EbWa/ViLu
801 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:00 Skanör Falsterbo IF:City - Vellinge IF:Vit Södervång 2 ViLu/OsLi
803 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:15 Oxie SK:Svart - Trelleborgs FF:TFF2 Södervång 2 Fr/ViLu
807 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 09:45 Trelleborgs FF:TFF2 - Vellinge IF:Vit Södervång 2 ViLu/OsLi
809 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:00 Skegrie BK:2 - Oxie SK:Svart Södervång 2 Fr/ViLu
813 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:30 Vellinge IF:Vit - Skegrie BK:2 Södervång 2 ViLu/OsLi
815 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 10:45 Oxie SK:Svart - Skanör Falsterbo IF:City Södervång 2 Fr/ViLu
819 P 2011 - 2 Grupp 2 Sön 2019-02-10 11:15 Vellinge IF:Vit - Oxie SK:Svart Södervång 2 ViLu/OsLi

Website powered by Tournament Software