VIFFECUPEN 2019 25 Jan till 10 Feb

 
       

Matcher för OsGu : Oscar Gustafsson

Välj annan domare

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Domare
701 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 18:00 FC Bellevue:2 - Skanör / Falsterbo IF:1 Södervång 2 CaTe/OsGu
705 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 18:30 FC Bellevue:2 - IFK Klagshamn Södervång 2 OsGu/OsGi
707 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 18:45 Vellinge IF:vit - Skanör / Falsterbo IF:1 Södervång 2 CaTe/OsGu
711 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 19:15 Vellinge IF:vit - FC Bellevue:2 Södervång 2 OsGu/OsGi
713 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 19:30 Skanör / Falsterbo IF:1 - IFK Klagshamn Södervång 2 CaTe/OsGu
717 P 2011 - 1 Grupp 2 Fre 2019-01-25 20:00 IFK Klagshamn - Vellinge IF:vit Södervång 2 OsGu/OsGi
1301 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:00 Vellinge IF - Uppåkra IF:Vit Södervång 2 OsGu/BeHo
1303 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:15 Skanör/Falsterbo - Lunds FF:Röd Södervång 2 BeHo/OsGu
1305 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:30 Vellinge IF - Svedala IF:1 Södervång 2 OsGu/BeHo
1307 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:45 Lunds FF:Röd - Uppåkra IF:Vit Södervång 2 OsGu/BeHo
1309 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:00 Svedala IF:1 - Skanör/Falsterbo Södervång 2 BeHo/OsGu
1311 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:15 Lunds FF:Röd - Vellinge IF Södervång 2 OsGu/BeHo
1313 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:30 Uppåkra IF:Vit - Svedala IF:1 Södervång 2 OsGu/BeHo
1315 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:45 Skanör/Falsterbo - Vellinge IF Södervång 2 BeHo/OsGu
1317 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 14:00 Svedala IF:1 - Lunds FF:Röd Södervång 2 OsGu/BeHo
1319 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 14:15 Uppåkra IF:Vit - Skanör/Falsterbo Södervång 2 OsGu/BeHo
1403 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:15 Lunds FF:Röd - VAKANT:4 Södervång 2 OsGu/NiSv
1405 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 09:30 Dalby GIF 2 - Oxie SK:Vit Södervång 2 OsGi/OsGu
1409 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:00 Oxie SK:Vit - Lunds FF:Röd Södervång 2 OsGu/NiSv
1411 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:15 VAKANT:4 - Dalby GIF 2 Södervång 2 OsGi/OsGu
1415 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 10:45 Lunds FF:Röd - Dalby GIF 2 Södervång 2 OsGu/NiSv
1417 F 2010 Grupp 2 Sön 2019-02-03 11:00 Oxie SK:Vit - VAKANT:4 Södervång 2 OsGi/OsGu
301 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 08:30 Trelleborgs FF:Blå - Västra ingelstad is Södervång 2 OsGu/CaTe
303 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 08:45 FC Bellevue:2 - BK Höllviken:röd Södervång 2 CaMa1/OsGu
307 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:15 BK Höllviken:röd - Västra ingelstad is Södervång 2 OsGu/CaTe
309 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 09:30 Lunds BoIS:röd - FC Bellevue:2 Södervång 2 CaMa1/OsGu
313 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:00 Västra ingelstad is - Lunds BoIS:röd Södervång 2 OsGu/CaTe
315 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:15 FC Bellevue:2 - Trelleborgs FF:Blå Södervång 2 CaMa1/OsGu
319 P 2008 Grupp 2 Lör 2019-02-09 10:45 Västra ingelstad is - FC Bellevue:2 Södervång 2 OsGu/CaTe

Website powered by Tournament Software