VIFFECUPEN 2019 25 Jan till 10 Feb

 
       

Matcher för MeRo : Melvin Rosenberg

Välj annan domare

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Domare
1100 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 15:00 Vellinge IF:Y - Kulladals FF Södervång 2 HaNe/MeRo
1101 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 15:15 Klågerups GoIF:Röd - Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK Södervång 2 HaNe/MeRo
1102 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 15:30 LB07 Svart - Lilla Torg FF Södervång 2 HaNe/MeRo
1103 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 15:45 Åkarps if - Vellinge IF:X Södervång 2 HaNe/MeRo
1104 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 16:00 Vellinge IF:Y - Klågerups GoIF:Röd Södervång 2 HaNe/MeRo
1105 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 16:15 Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK - Kulladals FF Södervång 2 HaNe/MeRo
1106 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 16:30 LB07 Svart - Åkarps if Södervång 2 HaNe/MeRo
1107 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 16:45 Vellinge IF:X - Lilla Torg FF Södervång 2 HaNe/MeRo
1108 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 17:00 Kulladals FF - Klågerups GoIF:Röd Södervång 2 HaNe/MeRo
1109 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 17:15 Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK - Vellinge IF:Y Södervång 2 HaNe/MeRo
1110 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 17:30 Lilla Torg FF - Åkarps if Södervång 2 HaNe/MeRo
1111 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 17:45 Vellinge IF:X - LB07 Svart Södervång 2 HaNe/MeRo
1210 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:00 Klågerups GoIF - LB07 Röd Södervång 1 MeRo/HaMo
1212 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:15 Eskilsminne IF:2 - FC Rosengård Södervång 1 MaEr/MeRo
1214 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:30 Klågerups GoIF - Torns IF Södervång 1 MeRo/MaEr
1216 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:45 FC Rosengård - LB07 Röd Södervång 1 MeRo/Ma
1218 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:00 Torns IF - Eskilsminne IF:2 Södervång 1 Ma/MeRo
1221 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:15 Skanör/Falsterbo - Vellinge IF Södervång 2 OsGi/MeRo
1224 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:45 Eskilsminne IF:2 - Klågerups GoIF Södervång 1 MaEr/MeRo
1227 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 17:00 Dösjöbro IF - Skanör/Falsterbo Södervång 2 OsGi/MeRo
1229 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 17:15 LB07 Svart - Lilla Torg FF:svart Södervång 2 MeRo/Ma1
300 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 08:30 Vellinge IF:Svart - FC Bellevue:1 Södervång 1 MaEr/MeRo
304 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:00 Vellinge IF:Svart - Trelleborgs FF:Vit Södervång 1 MeRo/IsWe
306 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:15 Malmö City FC:gul - FC Bellevue:1 Södervång 1 MaEr/MeRo
310 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:45 Malmö City FC:gul - Vellinge IF:Svart Södervång 1 MeRo/IsWe
312 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:00 FC Bellevue:1 - Trelleborgs FF:Vit Södervång 1 MaEr/MeRo
316 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:30 Trelleborgs FF:Vit - Malmö City FC:gul Södervång 1 MeRo/IsWe
318 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:45 FC Bellevue:1 - Veberöds AIF:Röd Södervång 1 MaEr/MeRo
821 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:00 Skanör Falsterbo IF:Real - Vellinge IF:Blå Södervång 2 MeRo/HeAn
823 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:15 Oxie SK:Vit - Gentofte Fodbold Akademi Södervång 2 EbWa/MeRo
827 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 12:45 Gentofte Fodbold Akademi - Vellinge IF:Blå Södervång 2 MeRo/HeAn
829 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:00 Västra Ingelstads IS:Svart - Oxie SK:Vit Södervång 2 EbWa/MeRo
833 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:30 Vellinge IF:Blå - Västra Ingelstads IS:Svart Södervång 2 MeRo/HeAn
835 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 13:45 Oxie SK:Vit - Skanör Falsterbo IF:Real Södervång 2 EbWa/MeRo
839 P 2011 - 2 Grupp 4 Sön 2019-02-10 14:15 Vellinge IF:Blå - Oxie SK:Vit Södervång 2 MeRo/HeAn

Website powered by Tournament Software