VIFFECUPEN 2019 25 Jan till 10 Feb

 
       

Matcher för MaEr : Malte Eriksson

Välj annan domare

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Domare
702 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 18:15 FC Bellevue:3 - Vellinge IF:röd Södervång 1 MaEr/HaNe
704 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 18:30 Skanör / Falsterbo IF:2 - Vellinge IF:blå Södervång 1 ElNo/MaEr
708 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 19:00 Vellinge IF:blå - FC Bellevue:3 Södervång 1 MaEr/HaNe
710 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 19:15 Vellinge IF:röd - Skanör / Falsterbo IF:2 Södervång 1 ElNo/MaEr
714 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 19:45 FC Bellevue:3 - Skanör / Falsterbo IF:2 Södervång 1 MaEr/HaNe
716 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 20:00 Vellinge IF:blå - Vellinge IF:röd Södervång 1 ElNo/MaEr
718 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 20:15 FC Bellevue:1 - FC Bellevue:3 Södervång 1 MaEr/ElNo
501 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:00 Vellinge IF:3 - Trelleborgs FF:Röd Södervång 2 MaEr/OlAh
503 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:15 FC Bellevue:2 - Oxie SK:Fortnite Södervång 2 ArSt/MaEr
507 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 13:45 Oxie SK:Fortnite - Trelleborgs FF:Röd Södervång 2 MaEr/OlAh
509 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:00 Bara GIF:1 - FC Bellevue:2 Södervång 2 ArSt/MaEr
513 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:30 Trelleborgs FF:Röd - Bara GIF:1 Södervång 2 MaEr/OlAh
515 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 14:45 FC Bellevue:2 - Vellinge IF:3 Södervång 2 ArSt/MaEr
519 P 2010 - 1 Grupp 2 Lör 2019-01-26 15:15 Trelleborgs FF:Röd - FC Bellevue:2 Södervång 2 MaEr/OlAh
1400 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:00 Oxie SK:Svart - Lunds FF:Blå Södervång 1 HaNe/MaEr
1404 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:30 Oxie SK:Svart - BK Höllviken:Röd Södervång 1 MaEr/OlAh
1406 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:45 IF Lödde - Lunds FF:Blå Södervång 1 HaNe/MaEr
1410 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:15 IF Lödde - Oxie SK:Svart Södervång 1 MaEr/OlAh
1412 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:30 Lunds FF:Blå - BK Höllviken:Röd Södervång 1 HaNe/MaEr
1416 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 11:00 BK Höllviken:Röd - IF Lödde Södervång 1 MaEr/OlAh
1418 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 11:15 Lunds FF:Blå - Trelleborgs FF:VIT Södervång 1 HaNe/MaEr
1211 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 15:00 Vellinge IF - LB07 Svart Södervång 2 Ma1/MaEr
1212 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:15 Eskilsminne IF:2 - FC Rosengård Södervång 1 MaEr/MeRo
1214 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:30 Klågerups GoIF - Torns IF Södervång 1 MeRo/MaEr
1219 F 2008 Grupp 3 Sön 2019-02-03 16:00 Dösjöbro IF - Lilla Torg FF:svart Södervång 2 MaEr/Ma1
1220 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:15 FC Rosengård - Klågerups GoIF Södervång 1 Ma/MaEr
1222 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:30 LB07 Röd - Torns IF Södervång 1 MaEr/Ma
1224 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 16:45 Eskilsminne IF:2 - Klågerups GoIF Södervång 1 MaEr/MeRo
1226 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 17:00 Torns IF - FC Rosengård Södervång 1 MaEr/Ma
1228 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 17:15 LB07 Röd - Eskilsminne IF:2 Södervång 1 Ma/MaEr
300 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 08:30 Vellinge IF:Svart - FC Bellevue:1 Södervång 1 MaEr/MeRo
302 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 08:45 Veberöds AIF:Röd - Malmö City FC:gul Södervång 1 IsWe/MaEr
306 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:15 Malmö City FC:gul - FC Bellevue:1 Södervång 1 MaEr/MeRo
308 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 09:30 Trelleborgs FF:Vit - Veberöds AIF:Röd Södervång 1 IsWe/MaEr
312 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:00 FC Bellevue:1 - Trelleborgs FF:Vit Södervång 1 MaEr/MeRo
314 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:15 Veberöds AIF:Röd - Vellinge IF:Svart Södervång 1 IsWe/MaEr
318 P 2008 Grupp 1 Lör 2019-02-09 10:45 FC Bellevue:1 - Veberöds AIF:Röd Södervång 1 MaEr/MeRo
321 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 11:30 Skanör Falsterbo IF:Vit - Veberöds AIF:Vit Södervång 2 MaEr/ArSt
323 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 11:45 Vellinge IF:Röd - FC Trelleborg Södervång 2 JoCe/MaEr
327 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:15 FC Trelleborg - Veberöds AIF:Vit Södervång 2 MaEr/ArSt
329 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 12:30 BK Höllviken:svart - Vellinge IF:Röd Södervång 2 JoCe/MaEr
333 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:00 Veberöds AIF:Vit - BK Höllviken:svart Södervång 2 MaEr/ArSt
335 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:15 Vellinge IF:Röd - Skanör Falsterbo IF:Vit Södervång 2 JoCe/MaEr
339 P 2008 Grupp 4 Lör 2019-02-09 13:45 Veberöds AIF:Vit - Vellinge IF:Röd Södervång 2 MaEr/ArSt

Website powered by Tournament Software