VIFFECUPEN 2019 25 Jan till 10 Feb

 
       

Matcher för HaNe : Hampus Neldeborn

Välj annan domare

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Domare
700 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 18:00 Skanör / Falsterbo IF:2 - FC Bellevue:1 Södervång 1 HaNe/ElNo
702 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 18:15 FC Bellevue:3 - Vellinge IF:röd Södervång 1 MaEr/HaNe
706 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 18:45 Vellinge IF:röd - FC Bellevue:1 Södervång 1 HaNe/ElNo
708 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 19:00 Vellinge IF:blå - FC Bellevue:3 Södervång 1 MaEr/HaNe
712 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 19:30 FC Bellevue:1 - Vellinge IF:blå Södervång 1 HaNe/ElNo
714 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 19:45 FC Bellevue:3 - Skanör / Falsterbo IF:2 Södervång 1 MaEr/HaNe
522 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:15 Vellinge IF:2 - Anderslövs BOIK Södervång 1 HaNe/HaMo
524 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:30 FC Bellevue:3 - Bara GIF:2 Södervång 1 Ma/HaNe
528 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:00 Bara GIF:2 - Vellinge IF:2 Södervång 1 HaNe/HaMo
530 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:15 Anderslövs BOIK - FC Bellevue:3 Södervång 1 Ma/HaNe
534 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:45 Vellinge IF:2 - FC Bellevue:3 Södervång 1 HaNe/HaMo
536 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 18:00 Bara GIF:2 - Anderslövs BOIK Södervång 1 Ma/HaNe
400 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:00 BK Höllviken:Blå - Vellinge IF:1 Södervång 1 HaNe/HaMo
402 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:15 Uppåkra IF:Grön - FC Bellevue:2 Södervång 1 EmSv/HaNe
405 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 09:30 FC Bellevue:1 - BK Höllviken:Grön Södervång 2 HaNe/Ma
406 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:45 FC Bellevue:2 - Vellinge IF:1 Södervång 1 HaNe/HaMo
411 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:15 Uppåkra IF:Svart - FC Bellevue:1 Södervång 2 HaNe/Ma
412 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:30 Vellinge IF:1 - Hyllie IK:Grön Södervång 1 HaNe/Ma
414 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:45 Uppåkra IF:Grön - BK Höllviken:Blå Södervång 1 EmSv/HaNe
417 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 11:00 BK Höllviken:Grön - Uppåkra IF:Svart Södervång 2 HaNe/Ma
418 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 11:15 Vellinge IF:1 - Uppåkra IF:Grön Södervång 1 HaNe/HaMo
1100 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 15:00 Vellinge IF:Y - Kulladals FF Södervång 2 HaNe/MeRo
1101 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 15:15 Klågerups GoIF:Röd - Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK Södervång 2 HaNe/MeRo
1102 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 15:30 LB07 Svart - Lilla Torg FF Södervång 2 HaNe/MeRo
1103 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 15:45 Åkarps if - Vellinge IF:X Södervång 2 HaNe/MeRo
1104 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 16:00 Vellinge IF:Y - Klågerups GoIF:Röd Södervång 2 HaNe/MeRo
1105 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 16:15 Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK - Kulladals FF Södervång 2 HaNe/MeRo
1106 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 16:30 LB07 Svart - Åkarps if Södervång 2 HaNe/MeRo
1107 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 16:45 Vellinge IF:X - Lilla Torg FF Södervång 2 HaNe/MeRo
1108 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 17:00 Kulladals FF - Klågerups GoIF:Röd Södervång 2 HaNe/MeRo
1109 F 2007 Grupp 1 Lör 2019-02-02 17:15 Skabersjö DFF/Anderslöv BOIK - Vellinge IF:Y Södervång 2 HaNe/MeRo
1110 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 17:30 Lilla Torg FF - Åkarps if Södervång 2 HaNe/MeRo
1111 F 2007 Grupp 2 Lör 2019-02-02 17:45 Vellinge IF:X - LB07 Svart Södervång 2 HaNe/MeRo
1400 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:00 Oxie SK:Svart - Lunds FF:Blå Södervång 1 HaNe/MaEr
1402 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:15 Trelleborgs FF:VIT - IF Lödde Södervång 1 OlAh/HaNe
1406 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 09:45 IF Lödde - Lunds FF:Blå Södervång 1 HaNe/MaEr
1408 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:00 BK Höllviken:Röd - Trelleborgs FF:VIT Södervång 1 OlAh/HaNe
1412 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:30 Lunds FF:Blå - BK Höllviken:Röd Södervång 1 HaNe/MaEr
1414 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 10:45 Trelleborgs FF:VIT - Oxie SK:Svart Södervång 1 OlAh/HaNe
1418 F 2010 Grupp 1 Sön 2019-02-03 11:15 Lunds FF:Blå - Trelleborgs FF:VIT Södervång 1 HaNe/MaEr
320 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 11:30 Lunds BoIS:vit - Veberöds AIF:Svart Södervång 1 CaTe/HaNe
324 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:00 Lunds BoIS:vit - Skanör Falsterbo IF:Röd Södervång 1 HaNe/Ma1
326 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:15 Malmö City FC:vit - Veberöds AIF:Svart Södervång 1 CaTe/HaNe
330 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 12:45 Malmö City FC:vit - Lunds BoIS:vit Södervång 1 HaNe/Ma1
332 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:00 Veberöds AIF:Svart - Skanör Falsterbo IF:Röd Södervång 1 CaTe/HaNe
336 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:30 Skanör Falsterbo IF:Röd - Malmö City FC:vit Södervång 1 HaNe/Ma1
338 P 2008 Grupp 3 Lör 2019-02-09 13:45 Veberöds AIF:Svart - Vellinge IF:Blå Södervång 1 CaTe/HaNe
100 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 14:45 FC Bellevue:1 - FC Bellevue:4 Södervång 1 HaNe/HeAn
1000 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:15 Kulladals FF - BK Höllviken:Röd Södervång 1 ViLu/HaNe
106 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:00 FC Bellevue:2 - FC Trelleborg:P07A Södervång 1 HaNe/HeAn
1006 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:30 Vellinge IF - BK Höllviken:Vit Södervång 1 ViLu/HaNe
1008 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 17:15 BK Höllviken:Röd - LB07:Svart Södervång 1 HaNe/HeAn
112 P 2006 A-kvartsfinal:01 Lör 2019-02-09 17:45 FC Trelleborg:P07B  - Vellinge IF:RÖD  Södervång 1 ViLu/HaNe
1014 F 2006 A-kvartsfinal:03 Lör 2019-02-09 18:30 Gislöv IF  - Kulladals FF  Södervång 1 HaNe/HeAn
1016 F 2006 A-semifinal:01 Lör 2019-02-09 19:00 LB07:Röd  - BK Höllviken:Vit  Södervång 1 ViLu/HaNe
119 P 2006 A-final Lör 2019-02-09 20:10 FC Trelleborg:P07B  - FC Bellevue:2  Södervång 1 HaNe/HeAn
820 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 12:00 Västra Ingelstads IS:Gul - Anderslövs BOIK Södervång 1 HaNe/CaMa1
824 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 12:30 Västra Ingelstads IS:Gul - Kulladals FF:1 Södervång 1 HaNe/CaMa1
828 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 13:00 Kulladals FF:1 - Vellinge IF:Röd Södervång 1 HaNe/CaMa1
832 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 13:30 Anderslövs BOIK - Kulladals FF:1 Södervång 1 HaNe/CaMa1
836 P 2011 - 2 Grupp 3 Sön 2019-02-10 14:00 Kulladals FF:1 - Häljarp if Södervång 1 HaNe/CaMa1

Website powered by Tournament Software