VIFFECUPEN 2019 25 Jan till 10 Feb

 
       

Matcher för HaMo : Hampus Mollin

Välj annan domare

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Domare
520 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:00 FC Bellevue:3 - Trelleborgs FF:Vit Södervång 1 HaMo/Ma
522 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:15 Vellinge IF:2 - Anderslövs BOIK Södervång 1 HaNe/HaMo
526 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 16:45 Anderslövs BOIK - Trelleborgs FF:Vit Södervång 1 HaMo/Ma
528 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:00 Bara GIF:2 - Vellinge IF:2 Södervång 1 HaNe/HaMo
532 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:30 Trelleborgs FF:Vit - Bara GIF:2 Södervång 1 HaMo/Ma
534 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 17:45 Vellinge IF:2 - FC Bellevue:3 Södervång 1 HaNe/HaMo
538 P 2010 - 1 Grupp 3 Lör 2019-01-26 18:15 Trelleborgs FF:Vit - Vellinge IF:2 Södervång 1 HaMo/Ma
400 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:00 BK Höllviken:Blå - Vellinge IF:1 Södervång 1 HaNe/HaMo
404 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:30 BK Höllviken:Blå - Hyllie IK:Grön Södervång 1 HaMo/EmSv
406 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:45 FC Bellevue:2 - Vellinge IF:1 Södervång 1 HaNe/HaMo
408 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:00 Hyllie IK:Grön - Uppåkra IF:Grön Södervång 1 EmSv/HaMo
410 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:15 FC Bellevue:2 - BK Höllviken:Blå Södervång 1 HaMo/EmSv
416 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 11:00 Hyllie IK:Grön - FC Bellevue:2 Södervång 1 HaMo/EmSv
418 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 11:15 Vellinge IF:1 - Uppåkra IF:Grön Södervång 1 HaNe/HaMo
200 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:00 FC Trelleborg:Röd - FC Bellevue:1 Södervång 2 Ma/HaMo
1500 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:00 Borgeby FK:Lejon - Gif Nike:LOL Södervång 1 HaMo/ElNo
1502 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:15 IFK Klagshamn Blå - Bara GIF Södervång 1 IsWe/HaMo
1506 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:45 Bara GIF - Gif Nike:LOL Södervång 1 HaMo/ElNo
1508 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:00 Vellinge IF - IFK Klagshamn Blå Södervång 1 IsWe/HaMo
1512 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:30 Gif Nike:LOL - Vellinge IF Södervång 1 HaMo/ElNo
1514 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:45 IFK Klagshamn Blå - Borgeby FK:Lejon Södervång 1 IsWe/HaMo
1518 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 11:15 Gif Nike:LOL - IFK Klagshamn Blå Södervång 1 HaMo/ElNo
1200 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:00 Dalby GIF - Eskilsminne IF Södervång 2 Ma/HaMo
1202 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:30 Dalby GIF - Skegrie BK Södervång 2 HaMo/BeHo
1203 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:45 Västra ingelstad is - Eskilsminne IF Södervång 2 Ma/HaMo
1205 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:15 Västra ingelstad is - Dalby GIF Södervång 2 HaMo/BeHo
1206 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:30 Eskilsminne IF - Skegrie BK Södervång 2 Ma/HaMo
1208 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 14:00 Skegrie BK - Västra ingelstad is Södervång 2 HaMo/BeHo
1210 F 2008 Grupp 2 Sön 2019-02-03 15:00 Klågerups GoIF - LB07 Röd Södervång 1 MeRo/HaMo
103 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 15:00 FC Trelleborg:P07A - Vellinge IF:RÖD Södervång 2 CaMa1/HaMo
105 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:45 Lunds BoIS - FC Bellevue:4 Södervång 2 HaMo/CaTe
1005 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 16:15 Klågerups GoIF:Röd - BK Höllviken:Röd Södervång 2 CaMa1/HaMo
111 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:00 Vellinge IF:RÖD - FC Bellevue:2 Södervång 2 HaMo/CaTe
1011 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 17:30 Gislöv IF - Vellinge IF Södervång 2 CaMa1/HaMo
113 P 2006 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-02-09 17:45 FC Trelleborg:P07A  - FC Bellevue:1  Södervång 2 CaTe/HaMo
1013 F 2006 A-kvartsfinal:02 Lör 2019-02-09 18:15 BK Höllviken:Vit  - Klågerups GoIF:Röd  Södervång 2 HaMo/CaTe
117 P 2006 A-semifinal:02 Lör 2019-02-09 18:45 Lunds BoIS  - FC Bellevue:2  Södervång 2 CaMa1/HaMo
1017 F 2006 A-semifinal:02 Lör 2019-02-09 19:00 Gislöv IF  - Vellinge IF  Södervång 2 CaTe/HaMo
1019 F 2006 A-final Lör 2019-02-09 20:30 LB07:Röd  - Gislöv IF  Södervång 1 HaMo/CaMa1

Website powered by Tournament Software