VIFFECUPEN 2019 25 Jan till 10 Feb

 
       

Matcher för EmSv : Emil Svensson

Välj annan domare

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Domare
521 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:00 BK Höllviken - Vellinge IF:1 Södervång 2 EmSv/ViLu
523 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:15 Västra ingelstad is - Kulladals FF Södervång 2 HeAn/EmSv
527 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 16:45 Kulladals FF - Vellinge IF:1 Södervång 2 EmSv/ViLu
529 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:00 FC Bellevue:4 - Västra ingelstad is Södervång 2 HeAn/EmSv
533 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:30 Vellinge IF:1 - FC Bellevue:4 Södervång 2 EmSv/ViLu
535 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 17:45 Västra ingelstad is - BK Höllviken Södervång 2 HeAn/EmSv
539 P 2010 - 1 Grupp 4 Lör 2019-01-26 18:15 Vellinge IF:1 - Västra ingelstad is Södervång 2 EmSv/ViLu
402 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:15 Uppåkra IF:Grön - FC Bellevue:2 Södervång 1 EmSv/HaNe
404 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 09:30 BK Höllviken:Blå - Hyllie IK:Grön Södervång 1 HaMo/EmSv
407 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 09:45 Uppåkra IF:Svart - Malmö City FC:gul Södervång 2 CaLi/EmSv
408 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:00 Hyllie IK:Grön - Uppåkra IF:Grön Södervång 1 EmSv/HaMo
410 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:15 FC Bellevue:2 - BK Höllviken:Blå Södervång 1 HaMo/EmSv
413 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 10:30 Malmö City FC:gul - BK Höllviken:Grön Södervång 2 CaLi/EmSv
414 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 10:45 Uppåkra IF:Grön - BK Höllviken:Blå Södervång 1 EmSv/HaNe
416 P 2009 Grupp 1 Sön 2019-01-27 11:00 Hyllie IK:Grön - FC Bellevue:2 Södervång 1 HaMo/EmSv
419 P 2009 Grupp 2 Sön 2019-01-27 11:15 Malmö City FC:gul - Vellinge IF:2 Södervång 2 CaLi/EmSv
203 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 12:45 Klågerups GoIF:Vit - FC Bellevue:1 Södervång 2 Ma/EmSv
205 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:15 Klågerups GoIF:Vit - FC Trelleborg:Röd Södervång 2 EmSv/OsTr
206 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 13:30 FC Bellevue:1 - Malmö City FC:gul Södervång 2 Ma/EmSv
208 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 14:00 Malmö City FC:gul - Klågerups GoIF:Vit Södervång 2 EmSv/OsTr
209 P 2007 Grupp 1 Sön 2019-01-27 14:15 FC Bellevue:1 - Vellinge IF Röd:Blå Södervång 2 Ma/EmSv
213 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:15 Staffanstorp United:2 - Treleborgs FF Södervång 2 EmSv/OsTr
215 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 15:30 FC Bellevue:3 - Vellinge IF Röd:Vit Södervång 2 Ma/EmSv
219 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:00 Vellinge IF Röd:Vit - Staffanstorp United:2 Södervång 2 EmSv/OsTr
221 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:15 Treleborgs FF - FC Bellevue:3 Södervång 2 Ma/EmSv
225 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 16:45 Staffanstorp United:2 - FC Bellevue:3 Södervång 2 EmSv/OsTr
227 P 2007 Grupp 3 Sön 2019-01-27 17:00 Vellinge IF Röd:Vit - Treleborgs FF Södervång 2 Ma/EmSv
101 P 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 14:45 FC Trelleborg:P07B - Lunds BoIS Södervång 2 EmSv/OsLi
1001 F 2006 Grupp 1 Lör 2019-02-09 15:15 LB07:Svart - Klågerups GoIF:Röd Södervång 2 CaTe/EmSv
107 P 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:00 Vellinge IF:RÖD - FC Bellevue:3 Södervång 2 EmSv/OsLi
1007 F 2006 Grupp 2 Lör 2019-02-09 16:30 Gislöv IF - LB07:Röd Södervång 2 CaTe/EmSv
800 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:00 Skegrie BK:1 - Oxie SK:Röd Södervång 1 EmSv/ArSt
802 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:15 Skanör Falsterbo IF:Atletico - Kulladals FF:2 Södervång 1 OsGi/EmSv
806 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 09:45 Kulladals FF:2 - Oxie SK:Röd Södervång 1 EmSv/ArSt
808 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:00 Trelleborgs FF:TFF1 - Skanör Falsterbo IF:Atletico Södervång 1 OsGi/EmSv
812 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:30 Oxie SK:Röd - Trelleborgs FF:TFF1 Södervång 1 EmSv/ArSt
814 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 10:45 Skanör Falsterbo IF:Atletico - Skegrie BK:1 Södervång 1 OsGi/EmSv
818 P 2011 - 2 Grupp 1 Sön 2019-02-10 11:15 Oxie SK:Röd - Skanör Falsterbo IF:Atletico Södervång 1 EmSv/ArSt

Website powered by Tournament Software