VIFFECUPEN 2019 25 Jan till 10 Feb

 
       

Matcher för ElNo : Elvin Norlin

Välj annan domare

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Domare
700 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 18:00 Skanör / Falsterbo IF:2 - FC Bellevue:1 Södervång 1 HaNe/ElNo
704 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 18:30 Skanör / Falsterbo IF:2 - Vellinge IF:blå Södervång 1 ElNo/MaEr
706 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 18:45 Vellinge IF:röd - FC Bellevue:1 Södervång 1 HaNe/ElNo
710 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 19:15 Vellinge IF:röd - Skanör / Falsterbo IF:2 Södervång 1 ElNo/MaEr
712 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 19:30 FC Bellevue:1 - Vellinge IF:blå Södervång 1 HaNe/ElNo
716 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 20:00 Vellinge IF:blå - Vellinge IF:röd Södervång 1 ElNo/MaEr
718 P 2011 - 1 Grupp 1 Fre 2019-01-25 20:15 FC Bellevue:1 - FC Bellevue:3 Södervång 1 MaEr/ElNo
901 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 09:00 Trollenäs IF:röd - Trelleborg FF:#2 Södervång 2 ElNo
910 P 2012 Grupp 3 Lör 2019-01-26 09:40 Dalby GIF:2 - Skanör-Falsterbo IF:3 Södervång 3 ElNo
919 P 2012 Grupp 4 Lör 2019-01-26 10:20 Skanör-Falsterbo IF:1 - Vellinge IF:1 Södervång 4 ElNo
925 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 11:00 Trelleborg FF:#2 - Öja FF:Öja Blå Södervång 2 ElNo
928 P 2012 Grupp 1 Lör 2019-01-26 11:20 Trelleborgs FF - vellinge IF:4 Södervång 1 ElNo
937 P 2012 Grupp 2 Lör 2019-01-26 12:00 Trelleborg FF:#2 - Vellinge IF:3 Södervång 2 ElNo
1500 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:00 Borgeby FK:Lejon - Gif Nike:LOL Södervång 1 HaMo/ElNo
1504 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:30 Borgeby FK:Lejon - Vellinge IF Södervång 1 ElNo/IsWe
1506 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 09:45 Bara GIF - Gif Nike:LOL Södervång 1 HaMo/ElNo
1510 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:15 Bara GIF - Borgeby FK:Lejon Södervång 1 ElNo/IsWe
1512 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 10:30 Gif Nike:LOL - Vellinge IF Södervång 1 HaMo/ElNo
1516 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 11:00 Vellinge IF - Bara GIF Södervång 1 ElNo/IsWe
1518 F 2011 Grupp 1 Lör 2019-02-02 11:15 Gif Nike:LOL - IFK Klagshamn Blå Södervång 1 HaMo/ElNo
603 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:15 skanör - falsterbo if:Vit - Tygelsjö IK Södervång 2 ElNo/ArSt
605 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 18:30 Oxie SK:Fortnite - Vellinge IF:3 Södervång 2 IsWe/ElNo
609 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:00 Vellinge IF:3 - skanör - falsterbo if:Vit Södervång 2 ElNo/ArSt
611 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:15 Tygelsjö IK - Oxie SK:Fortnite Södervång 2 IsWe/ElNo
615 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 19:45 skanör - falsterbo if:Vit - Oxie SK:Fortnite Södervång 2 ElNo/ArSt
617 P 2010 - 2 Grupp 2 Fre 2019-02-08 20:00 Vellinge IF:3 - Tygelsjö IK Södervång 2 IsWe/ElNo

Website powered by Tournament Software