VIFFECUPEN 2019 25 Jan till 10 Feb

 
       

Matcher för BeHo : Benjamin Holst

Välj annan domare

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
Plan
Domare
1301 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:00 Vellinge IF - Uppåkra IF:Vit Södervång 2 OsGu/BeHo
1303 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:15 Skanör/Falsterbo - Lunds FF:Röd Södervång 2 BeHo/OsGu
1305 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:30 Vellinge IF - Svedala IF:1 Södervång 2 OsGu/BeHo
1307 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 12:45 Lunds FF:Röd - Uppåkra IF:Vit Södervång 2 OsGu/BeHo
1309 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:00 Svedala IF:1 - Skanör/Falsterbo Södervång 2 BeHo/OsGu
1311 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:15 Lunds FF:Röd - Vellinge IF Södervång 2 OsGu/BeHo
1313 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:30 Uppåkra IF:Vit - Svedala IF:1 Södervång 2 OsGu/BeHo
1315 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 13:45 Skanör/Falsterbo - Vellinge IF Södervång 2 BeHo/OsGu
1317 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 14:00 Svedala IF:1 - Lunds FF:Röd Södervång 2 OsGu/BeHo
1319 F 2009 Grupp 2 Lör 2019-02-02 14:15 Uppåkra IF:Vit - Skanör/Falsterbo Södervång 2 OsGu/BeHo
1201 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:15 Lilla Torg FF:blå - Västra ingelstad is Södervång 2 BeHo/Ma
1202 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 12:30 Dalby GIF - Skegrie BK Södervång 2 HaMo/BeHo
1204 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:00 Skegrie BK - Lilla Torg FF:blå Södervång 2 BeHo/Ma
1205 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:15 Västra ingelstad is - Dalby GIF Södervång 2 HaMo/BeHo
1207 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 13:45 Lilla Torg FF:blå - Dalby GIF Södervång 2 BeHo/Ma
1208 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 14:00 Skegrie BK - Västra ingelstad is Södervång 2 HaMo/BeHo
1209 F 2008 Grupp 1 Sön 2019-02-03 14:15 Eskilsminne IF - Lilla Torg FF:blå Södervång 2 Ma/BeHo
600 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 18:00 skanör - falsterbo if:Röd - Vellinge IF:1 Södervång 1 CaTe/BeHo
602 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 18:15 Oxie SK:FIFA - BK Höllviken Södervång 1 CaTe/BeHo
604 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 18:30 skanör - falsterbo if:Röd - Västra ingelstad is Södervång 1 BeHo/CaTe
606 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 18:45 BK Höllviken - Vellinge IF:1 Södervång 1 CaTe/BeHo
608 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 19:00 Västra ingelstad is - Oxie SK:FIFA Södervång 1 CaTe/BeHo
612 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 19:30 Vellinge IF:1 - Västra ingelstad is Södervång 1 CaTe/BeHo
614 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 19:45 Oxie SK:FIFA - skanör - falsterbo if:Röd Södervång 1 BeHo
616 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 20:00 Västra ingelstad is - BK Höllviken Södervång 1 BeHo/CaTe
618 P 2010 - 2 Grupp 1 Fre 2019-02-08 20:15 Vellinge IF:1 - Oxie SK:FIFA Södervång 1 CaTe/BeHo

Website powered by Tournament Software