Valgt række:
U10-dr A
U10-pi A
U12-dr A
U12-dr B
U12-pi A
U12-pi B
U14-dr A
U14-dr B
U14-pi A
U14-pi B
U16-dr
U16-pi
U19-dr
U19-pi
U6
U8

Til denne turnering er det mulighed at prenumerere på resultaten for en ønsked kampe.

SMS tjenesten er ikke aktivered i dette land!    
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.   
Kamp nr
Tid
Række
Type
Kamp
SMS tekst at sende
100 2018-06-02 09:00 U10-dr A Pulje 1 AG - HØJ 1 -
200 2018-06-02 09:00 U10-dr A Pulje 1 FIF 4 - Amager SK 1 -
300 2018-06-02 09:00 U10-dr A Pulje 2 Virum Sorgenfri 2 - Tårnby HK 1 -
400 2018-06-02 09:00 U10-dr A Pulje 2 Ajax København 1 - Jersie HK -
500 2018-06-02 09:00 U10-dr A Pulje 3 Skovlunde - Holte IF -
600 2018-06-02 09:00 U10-dr A Pulje 3 FIF 1 - Rødovre HK 1 -
700 2018-06-02 09:00 U10-dr A Pulje 4 Ajax København 2 - FIF 3 -
800 2018-06-02 09:00 U10-dr A Pulje 4 BK Ydun 1 - Brøndby HK 1 -
900 2018-06-02 09:00 U10-dr A Pulje 5 Værløse HK - Hvidovre IF 2 -
1000 2018-06-02 09:00 U10-dr A Pulje 5 Helsingør 1 - Virum Sorgenfri 1 -
1100 2018-06-02 09:00 U10-dr A Pulje 6 Helsingør 2 - BK Ydun 2 -
1200 2018-06-02 09:00 U10-dr A Pulje 6 Herlev/Hjorten 1 - Hvidovre IF -
2403 2018-06-02 10:40 U10-dr A Pulje 1 Amager SK 1 - AG -
2503 2018-06-02 10:40 U10-dr A Pulje 2 FIF 2 - Virum Sorgenfri 2 -
2603 2018-06-02 10:40 U10-dr A Pulje 2 Tårnby HK 1 - Ajax København 1 -
104 2018-06-02 11:10 U10-dr A Pulje 3 TIK-Taastrup - Skovlunde -
204 2018-06-02 11:10 U10-dr A Pulje 3 Holte IF - FIF 1 -
304 2018-06-02 11:10 U10-dr A Pulje 4 Herlev/Hjorten 2 - Ajax København 2 -
404 2018-06-02 11:10 U10-dr A Pulje 4 FIF 3 - BK Ydun 1 -
504 2018-06-02 11:10 U10-dr A Pulje 5 HØJ 2 - Værløse HK -
604 2018-06-02 11:10 U10-dr A Pulje 5 Hvidovre IF 2 - Helsingør 1 -
804 2018-06-02 11:10 U10-dr A Pulje 6 BK Ydun 2 - Herlev/Hjorten 1 -
2007 2018-06-02 12:50 U10-dr A Pulje 1 HØJ 1 - Brøndby HK 2 -
2107 2018-06-02 12:50 U10-dr A Pulje 2 Jersie HK - FIF 2 -
2207 2018-06-02 12:50 U10-dr A Pulje 2 Ajax København 1 - Virum Sorgenfri 2 -
2307 2018-06-02 12:50 U10-dr A Pulje 3 Rødovre HK 1 - TIK-Taastrup -
2407 2018-06-02 12:50 U10-dr A Pulje 3 FIF 1 - Skovlunde -
2507 2018-06-02 12:50 U10-dr A Pulje 4 Brøndby HK 1 - Herlev/Hjorten 2 -
2607 2018-06-02 12:50 U10-dr A Pulje 4 BK Ydun 1 - Ajax København 2 -
108 2018-06-02 13:20 U10-dr A Pulje 5 Virum Sorgenfri 1 - HØJ 2 -
208 2018-06-02 13:20 U10-dr A Pulje 5 Helsingør 1 - Værløse HK -
408 2018-06-02 13:20 U10-dr A Pulje 6 Herlev/Hjorten 1 - Helsingør 2 -
1311 2018-06-02 15:00 U10-dr A Pulje 1 FIF 4 - HØJ 1 -
1411 2018-06-02 15:00 U10-dr A Pulje 1 AG - Brøndby HK 2 -
114 2018-06-03 09:00 U10-dr A Pulje 1 AG - FIF 4 -
214 2018-06-03 09:00 U10-dr A Pulje 1 Brøndby HK 2 - Amager SK 1 -
413 2018-06-03 09:00 U10-dr A Pulje 2 Jersie HK - Tårnby HK 1 -
513 2018-06-03 09:00 U10-dr A Pulje 2 FIF 2 - Ajax København 1 -
613 2018-06-03 09:00 U10-dr A Pulje 3 Rødovre HK 1 - Holte IF -
713 2018-06-03 09:00 U10-dr A Pulje 3 TIK-Taastrup - FIF 1 -
813 2018-06-03 09:00 U10-dr A Pulje 4 Brøndby HK 1 - FIF 3 -
913 2018-06-03 09:00 U10-dr A Pulje 4 Herlev/Hjorten 2 - BK Ydun 1 -
1013 2018-06-03 09:00 U10-dr A Pulje 5 Virum Sorgenfri 1 - Hvidovre IF 2 -
1112 2018-06-03 09:00 U10-dr A Pulje 5 HØJ 2 - Helsingør 1 -
1212 2018-06-03 09:00 U10-dr A Pulje 6 BK Ydun 2 - Hvidovre IF -
117 2018-06-03 10:40 U10-dr A Pulje 1 FIF 4 - Brøndby HK 2 -
217 2018-06-03 10:40 U10-dr A Pulje 1 HØJ 1 - Amager SK 1 -
416 2018-06-03 10:40 U10-dr A Pulje 2 Virum Sorgenfri 2 - Jersie HK -
516 2018-06-03 10:40 U10-dr A Pulje 2 Tårnby HK 1 - FIF 2 -
616 2018-06-03 10:40 U10-dr A Pulje 3 Skovlunde - Rødovre HK 1 -
716 2018-06-03 10:40 U10-dr A Pulje 3 Holte IF - TIK-Taastrup -
816 2018-06-03 10:40 U10-dr A Pulje 4 FIF 3 - Herlev/Hjorten 2 -
916 2018-06-03 10:40 U10-dr A Pulje 4 Ajax København 2 - Brøndby HK 1 -
1016 2018-06-03 10:40 U10-dr A Pulje 5 Hvidovre IF 2 - HØJ 2 -
1115 2018-06-03 10:40 U10-dr A Pulje 5 Værløse HK - Virum Sorgenfri 1 -
218 2018-06-03 11:10 U10-dr A Pulje 6 Hvidovre IF - Helsingør 2 -
220 2018-06-03 12:15 U10-dr A A-8-dels:05 Helsingør 1 - Skovlunde -
320 2018-06-03 12:15 U10-dr A A-8-dels:04 BK Ydun 2 - BK Ydun 1 -
419 2018-06-03 12:15 U10-dr A A-8-dels:02 Virum Sorgenfri 1 - Ajax København 1 -
519 2018-06-03 12:15 U10-dr A B-8-dels:06 Herlev/Hjorten 1 - AG -
619 2018-06-03 12:15 U10-dr A B-8-dels:05 HØJ 2 - Rødovre HK 1 -
719 2018-06-03 12:15 U10-dr A B-8-dels:04 Helsingør 2 - FIF 3 -
819 2018-06-03 12:15 U10-dr A B-8-dels:02 Hvidovre IF 2 - Tårnby HK 1 -
919 2018-06-03 12:15 U10-dr A A-8-dels:06 Hvidovre IF - FIF 4 -
123 2018-06-03 13:55 U10-dr A A-kvartsfinal:01 HØJ 1 - Ajax København 1 -
223 2018-06-03 13:55 U10-dr A A-kvartsfinal:02 FIF 1 - BK Ydun 1 -
323 2018-06-03 13:55 U10-dr A A-kvartsfinal:03 Skovlunde - FIF 4 -
422 2018-06-03 13:55 U10-dr A A-kvartsfinal:04 Virum Sorgenfri 2 - Herlev/Hjorten 2 -
522 2018-06-03 13:55 U10-dr A B-kvartsfinal:01 Amager SK 1 - Tårnby HK 1 -
622 2018-06-03 13:55 U10-dr A B-kvartsfinal:02 Holte IF - FIF 3 -
722 2018-06-03 13:55 U10-dr A B-kvartsfinal:03 Rødovre HK 1 - Herlev/Hjorten 1 -
822 2018-06-03 13:55 U10-dr A B-kvartsfinal:04 Jersie HK - Brøndby HK 1 -
125 2018-06-03 15:00 U10-dr A A-semifinal:01 HØJ 1 - FIF 1 -
225 2018-06-03 15:00 U10-dr A A-semifinal:02 Skovlunde - Herlev/Hjorten 2 -
325 2018-06-03 15:00 U10-dr A B-semifinal:01 Amager SK 1 - Holte IF -
424 2018-06-03 15:00 U10-dr A B-semifinal:02 Rødovre HK 1 - Brøndby HK 1 -
127 2018-06-03 16:05 U10-dr A A-finale FIF 1 - Herlev/Hjorten 2 -
227 2018-06-03 16:05 U10-dr A B-finale Holte IF - Brøndby HK 1 -