Tornby Cup

18 til 20 Sep

Antal tilmeldte hold: 195


Drenge 9 år    (3 hold) Drenge A 11 år    (4 hold)
  lillesand il:1 - Blå
  lillesand il:2 - Blå
  Støvring Håndbold - Blå
  HEI, Skæring:1 - Rød
  Hjallerup IF:1 - Blå
  Støvring Håndbold - Blå
  Tornby IF:1 - Blå
Drenge A 13 år    (6 hold) Drenge A 15 år    (11 hold)
  FFI Håndbold - Blå
  Hjallerup IF:1 - Blå
  Horne/Hirtshals Håndbold - Grå
  Løgstør HK - Gul
  Støvring Håndbold:1 - Blå
  Tornby IF - Blå
  Aabybro HK:1 - Rød
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange
  Hjallerup IF:1 - Blå
  Hornbæk SF:1 - Blå
  Hornbæk SF:2 - Blå
  Nøvling IF:1 - Grøn
  Sindal IF - Grøn
  Skibsby-Højene IF:1 - Hvid
  Støvring-Skørping Håndbold:1 - Blå
  Viborg HK:1 - Green
  Viking håndball - Blå
Drenge A 17 år    (5 hold) Drenge C 11 år    (13 hold)
  Aabybro Efterskole - Sort
  FFI Håndbold - Blå
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange
  Testrup 2 - Gul
  Tornby IF - Blå
  AIK Vejgaard - Rød
  FFI Håndbold - Blå
  HEI, Skæring:2 - Rød
  HEI, Skæring:3 - Rød
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange
  Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange
  Hjallerup IF:2 - Blå
  Horne/Hirtshals Håndbold - Grå
  IF »Jarl» Arden - Rød
  Sindal IF - Grøn
  Støvring Håndbold - Blå
  Tornby IF:2 - Blå
  Viborg HK - Green
Drenge C 13 år    (15 hold) Drenge C 15 år    (13 hold)
  AIK Vejgaard - Rød
  HEI, Skæring:1 - Rød
  HEI, Skæring:2 - Rød
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange
  Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange
  Halsen IF - Rød
  Hjallerup IF:2 - Blå
  IF »Jarl» Arden - Rød
  IL Høvdingen - Blå
  Løgstør HK - Gul
  Sindal IF - Grøn
  Støvring Håndbold:2 - Blå
  Viborg HK:1 - Green
  Viborg HK:2 - Green
  Visse IF - Grøn
  AIK Vejgaard - Rød
  Aabybro HK:2 - Rød
  Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange
  Halsen IF - Rød
  Hjallerup IF:2 - Blå
  Horne/Hirtshals Håndbold - Grå
  Nøvling IF:2 - Grøn
  Sindal IF - Grøn
  Skibsby-Højene IF - Hvid
  Støvring-Skørping Håndbold:2 - Blå
  Tornby IF - Blå
  Viborg HK:2 - Green
  Visse IF - Grøn
Drenge C 17 år    (1 hold) Piger 9 år    (4 hold)
  Hurup HK - Rød
  Lillesand IL:1 - Blå
  Lillesand IL:2 - Blå
  Tornby IF:1 - Blå
  Tornby IF:2 - Blå
Piger A 11 år    (5 hold) Piger A 13 år    (9 hold)
  FFI Håndbold:1 - Blå
  HEI, Skæring:1 - Rød
  Hjallerup IF:1 - Blå
  Strandby/Elling IF:1 - Hvid/rød
  Viborg HK:1 - Green
  FFI Håndbold:1 - Blå
  HEI, Skæring:1 - Rød
  HEI, Skæring:2 - Rød
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange
  Randers KFUM håndbold - Hvid
  Strandby/Elling IF:1 - Hvid/rød
  Støvring Håndbold:1 - Blå
  VRI, Risskov:VRI1 - Gul
  Viborg HK:1 - Green
Piger A 15 år    (17 hold) Piger A 17 år    (6 hold)
  Aabybro HK:1 - Rød
  Backa HK - Röd
  Dronninglund IF Håndbold:1 - Bordeaux
  FFI Håndbold:1 - Blå
  HEI, Skæring - Rød
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange
  Halsen IF - Rød
  Hjørring Håndbold - Rød
  Hornbæk SF - Blå
  Horne/Hirtshals Håndbold - Grå
  Sindal IF:1 - Grøn
  Stavtrup/Viby - Rød
  Strandby/Elling IF - Hvid/rød
  Støvring Håndbold - Blå
  Tornby IF:1 - Blå
  Viking TIF - Blå
  Visse IF - Grøn
  AIK Vejgaard - Rød
  Aabybro Efterskole - Sort
  Hjørring Håndbold - Rød
  Nordjyllands Idrætsefterskolen, Stidsholt - Rød og blå
  Sandar IL - Rød/hvit
  Støvring Håndbold - Blå
Piger C 11 år    (24 hold) Piger C 13 år    (34 hold)
  AIK Vejgaard - Rød
  Allingåbro IF - Blå/hvid
  FFI Håndbold:2 - Blå
  FFI Håndbold:3 - Blå
  HEI, Skæring:2 - Rød
  HEI, Skæring:3 - Rød
  HEI, Skæring:4 - Rød
  HEI, Skæring:5 - Rød
  Hadsten Håndbold:1 - Blå/orange
  Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange
  Hadsten Håndbold:3 - Blå/orange
  Hjallerup IF:2 - Blå
  Hjallerup IF:3 - Blå
  Horne/Hirtshals Håndbold - Grå
  Lystrup IF - Rød
  Sindal IF - Grøn
  Skibsby-Højene IF - Hvid
  Skibsby-Højene IF:2 - Hvid
  Strandby/Elling IF:2 - Hvid/rød
  Støvring Håndbold - Blå
  Støvring Håndbold:2 - Blå
  Tornby IF:1 - Blå
  Tornby IF:2 - Blå
  Viborg HK:2 - Green
  Backa HK:Röd - Röd
  Backa HK:Vit - Röd
  Dronninglund IF Håndbold - Bordeaux
  FFI Håndbold:2 - Blå
  FFI Håndbold:3 - Blå
  FFI Håndbold:4 - Blå
  HEI, Skæring:3 - Rød
  Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange
  Halsen IF:1 - Rød
  Halsen IF:2 - Rød
  Halsen IF:3 - Rød
  Hjallerup IF:1 - Blå
  Hjallerup IF:2 - Blå
  Hjørring Håndbold - Rød
  IF Frem Skørping HK - Blå
  IK Baltichov:Blå - Vit
  IK Baltichov:Vit - Vit
  IL Høvdingen:1 - Blå
  IL Høvdingen:2 - Blå
  lillesand il:1 - Blå
  lillesand il:2 - Blå
  Lyngdal - Rød
  Lyngdal:12 - Rød
  Lystrup IF - Rød
  Randers KFUM håndbold - Hvid
  Sejs-Svejbæk IF - Hvid
  Sindal IF - Grøn
  Strandby/Elling IF:2 - Hvid/rød
  Støvring Håndbold:2 - Blå
  Tornby IF - Blå
  Viborg HK:2 - Green
  Viborg HK:3 - Green
  Viborg HK:4 - Green
  Visse IF - Grøn
Piger C 15 år    (23 hold) Piger C 17 år    (2 hold)
  Aabybro HK - Rød
  Aabybro HK:2 - Rød
  Dronninglund IF Håndbold:2 - Bordeaux
  FFI Håndbold:2 - Blå
  Hadsten Håndbold:2 - Blå/orange
  Hadsten Håndbold:3 - Blå/orange
  Halsen IF:2 - Rød
  Hjallerup IF - Blå
  Hornbæk SF - Blå
  Lindesnes Sportsklubb - Rosa
  Lystrup IF:1 - Rød
  Lystrup IF:2 - Rød
  Sindal IF:2 - Grøn
  Stavtrup/Viby - Rød
  Støvring Håndbold - Blå
  Støvring Håndbold:2 - Blå
  Søgne HK:1 - Blå
  Søgne HK:2 - Blå
  Testhold - Rød
  Thy Håndbold - Grå
  Tornby IF:2 - Blå
  Viborg HK - Green
  Viborg HK:2 - Green
  Sindal IF - Grøn
  Tornby IF - Blå