@RUBR@


Klasse Gruppe Tid Bane Hjemmelag Resultat Bortelag
P9 Gruppee 2 Lør 08:40 Bane 6 TMG Mårslet A 3 - 10 Skødstrup SF 2
P9 Gruppee 3 Lør 13:20 Bane 6 Dalum IF 3 - 20 Skødstrup SF 3
P9 Gruppee 3 Lør 09:20 Bane 7 Skødstrup SF 3 0 - 20 Vejle Boldklub
P9 Gruppee 3 Lør 09:20 Bane 6 Dalum IF 3 - 30 TMG Mårslet 1
P9 Gruppee 1 Lør 08:00 Bane 7 Næsbjerg/Rousthøje UI 3 - 70 Erritsø GIF
P9 Gruppee 1 Lør 12:00 Bane 6 Skødstrup SF 1 - 30 Næsbjerg/Rousthøje UI
P9 Gruppee 1 Lør 12:00 Bane 7 Erritsø GIF 4 - 40 Sundby Boldklub
P9 Gruppee 1 Lør 14:00 Bane 7 Erritsø GIF 2 - 40 Skødstrup SF
P9 Gruppee 1 Lør 14:00 Bane 6 Sundby Boldklub 9 - 10 Næsbjerg/Rousthøje UI
P9 Gruppee 2 Lør 08:40 Bane 7 Trelde GIF 4 - 20 Bjert IF
P9 Gruppee 2 Lør 12:40 Bane 6 TMG Mårslet A 0 - 50 Trelde GIF
P9 Gruppee 2 Lør 12:40 Bane 7 Bjert IF 3 - 20 Skødstrup SF 2
P9 Gruppee 2 Lør 14:40 Bane 7 Bjert IF 1 - 00 TMG Mårslet A
P9 Gruppee 2 Lør 14:40 Bane 6 Skødstrup SF 2 1 - 70 Trelde GIF
P9 U9B-pulje 53 Søn 10:40 Bane 6 Skødstrup SF 2 1 - 10 TMG Mårslet 1
P9 U9B-pulje 54 Søn 08:40 Bane 7 Skødstrup SF 3 0 - 00 Skødstrup SF
P9 U9B-pulje 54 Søn 10:40 Bane 7 Skødstrup SF 2 - 10 TMG Mårslet A
P9 U9B-pulje 54 Søn 12:40 Bane 7 TMG Mårslet A 0 - 10 Skødstrup SF 3
P9 U9A-pulje 51 Søn 08:00 Bane 6 Bjert IF 3 - 10 Sundby Boldklub
P9 A-finale Søn 13:20 Bane 6 Bjert IF 1 - 50 Trelde GIF
P9 U9B-pulje 53 Søn 08:40 Bane 6 Næsbjerg/Rousthøje UI 2 - 20 Skødstrup SF 2
P9 B-finale Søn 13:40 Bane 7 Næsbjerg/Rousthøje UI 2 - 00 Skødstrup SF
P9 Gruppee 1 Lør 08:00 Bane 6 Skødstrup SF 1 - 30 Sundby Boldklub
P9 Gruppee 3 Lør 13:20 Bane 7 Vejle Boldklub 3 - 20 TMG Mårslet 1
P9 Gruppee 3 Lør 15:20 Bane 6 Vejle Boldklub 2 - 10 Dalum IF
P9 Gruppee 3 Lør 15:20 Bane 7 TMG Mårslet 1 1 - 10 Skødstrup SF 3
P9 U9A-pulje 51 Søn 12:00 Bane 6 Vejle Boldklub 0 - 40 Bjert IF
P9 U9A-pulje 52 Søn 08:00 Bane 7 Erritsø GIF 2 - 30 Dalum IF
P9 U9A-pulje 52 Søn 10:00 Bane 7 Dalum IF 1 - 60 Trelde GIF
P9 U9A-pulje 52 Søn 12:00 Bane 7 Trelde GIF 7 - 20 Erritsø GIF
P9 U9B-pulje 53 Søn 12:40 Bane 6 Næsbjerg/Rousthøje UI 1 - 10 TMG Mårslet 1
P10 Gruppee 10 Lør 10:00 Bane 8 Erritsø GIF 2 - 00 Svaneke IK
P10 Gruppee 10 Lør 14:40 Bane 9 Svaneke IK 0 - 40 Fortuna Hjørring 2
P10 Gruppee 11 Lør 12:00 Bane 9 Sundby Boldklub 2 4 - 00 Strib IF
P11 Gruppee 14 Lør 12:40 Bane 11 BGIF 7 - 00 Hekla
P10 Gruppee 6 Lør 10:40 Bane 6 Brøndby 3 1 - 50 Rødding IF 2
P10 Gruppee 6 Lør 08:40 Bane 8 Brøndby 3 2 - 30 Aabyhøj IF
P10 Gruppee 4 Lør 10:40 Bane 10 Bov IF 2 - 50 Team Viborg B
P10 Gruppee 8 Lør 14:00 Bane 9 Hekla 1 1 - 20 Tårnby FF B
P10 A-Semifinal:02 Søn 13:20 Bane 9 Mejdal-Halgård Fodbold 0 - 10 Sundby Boldklub 2
P10 B-Semifinal:01 Søn 13:20 Bane 10 Tårnby FF B 0 - 10 Vejle Boldklub
P10 C-Semifinal:01 Søn 14:00 Bane 9 Rønne IK 1 0 - 3  wo0 IF Lyseng
P10 Gruppee 9 Lør 11:20 Bane 7 Fortuna Hjørring 1 5 - 10 Rødding IF 1
P10 U10C-pulje 65 Søn 12:40 Bane 18 Holluf Pile-Tornbje... 2 - 10 Rønne IK 2
P10 A-Semifinal:01 Søn 13:20 Bane 8 Brøndby 1 5 - 00 Nr.1 fra U10A-pulje 56
P10 U10C-pulje 65 Søn 09:20 Bane 9 Fremad Valby 5 - 00 Holluf Pile-Tornbje...
P10 U10C-pulje 62 Søn 09:20 Bane 6 Askov/Malt UI 2 - 20 Rønne IK 1
P10 U10C-pulje 62 Søn 12:40 Bane 8 Rønne IK 1 8 - 00 FC Bella 1
P10 U10C-pulje 63 Søn 12:40 Bane 9 FC Bella 2 5 - 00 Strib IF
P10 U10C-pulje 64 Søn 12:40 Bane 10 IF Lyseng 2 - 10 Hekla 2
P10 U10B-pulje 61 Søn 12:00 Bane 18 Team Viborg B 1 - 00 Bov IF
P10 U10B-pulje 58 Søn 12:00 Bane 8 Hekla 1 1 - 10 Tårnby FF B
P10 U10B-pulje 58 Søn 10:40 Bane 8 Brøndby 3 0 - 80 Tårnby FF B
P10 U10B-pulje 59 Søn 08:40 Bane 9 Tårnby FF A 3 - 00 Seest Boldklub
P10 U10B-pulje 59 Søn 12:00 Bane 9 Rødding IF 1 1 - 30 Tårnby FF A
P10 U10B-pulje 61 Søn 10:00 Bane 18 Sundby Boldklub 1 1 - 30 Team Viborg B
P10 Gruppee 12 Lør 12:40 Bane 10 Team Viborg A 3 - 20 Sundby Boldklub 1
P10 Gruppee 12 Lør 12:40 Bane 18 Seest Boldklub 2 - 00 Fremad Valby
P10 Gruppee 12 Lør 15:20 Bane 8 Seest Boldklub 0 - 10 Team Viborg A
P10 U10A-pulje 54 Søn 08:00 Bane 8 Team Viborg A 0 - 20 Vinding SF 2
P10 U10A-pulje 54 Søn 10:00 Bane 8 Vinding SF 2 0 - 40 Brøndby 1
P10 U10A-pulje 55 Søn 08:00 Bane 9 Erritsø GIF 0 - 40 Fortuna Hjørring 1
P10 U10A-pulje 55 Søn 10:00 Bane 9 Fortuna Hjørring 1 1 - 10 Mejdal-Halgård Fodbold
P10 U10A-pulje 55 Søn 11:20 Bane 9 Mejdal-Halgård Fodbold 6 - 00 Erritsø GIF
P10 U10A-pulje 56 Søn 11:20 Bane 10 Hvidovre IF Rød 2 - 00 Aabyhøj IF
P10 U10A-pulje 57 Søn 08:00 Bane 18 Rødding IF 2 0 - 140 Sundby Boldklub 2
P10 U10A-pulje 57 Søn 11:20 Bane 18 Rødding IF 2 0 - 50 Vinding SF 1
P10 U10B-pulje 58 Søn 08:40 Bane 8 Hekla 1 6 - 00 Brøndby 3
P10 C-Semifinal:02 Søn 14:00 Bane 8 FC Bella 2 7 - 00 Fremad Valby
P10 C-finale Søn 15:00 Bane 8 Nr.1 fra U10C-pulje 64 1 - 40 FC Bella 2
P10 Gruppee 4 Lør 08:00 Bane 8 Bov IF 0 - 30 Brøndby 1
P10 Gruppee 4 Lør 08:00 Bane 9 Team Viborg B 3 - 10 Rønne IK 2
P10 Gruppee 4 Lør 12:40 Bane 9 Brøndby 1 7 - 10 Team Viborg B
P10 Gruppee 5 Lør 08:00 Bane 18 Brøndby 2 2 - 50 Mejdal-Halgård Fodbold
P10 Gruppee 5 Lør 10:40 Bane 9 Mejdal-Halgård Fodbold 2 - 00 Tårnby FF A
P10 Gruppee 5 Lør 13:20 Bane 10 Mejdal-Halgård Fodbold 6 - 40 Askov/Malt UI
P10 Gruppee 5 Lør 13:20 Bane 18 Tårnby FF A 2 - 40 Brøndby 2
P10 Gruppee 7 Lør 11:20 Bane 8 Hvidovre IF Rød 4 - 10 Rønne IK 1
P10 Gruppee 7 Lør 14:00 Bane 10 Hørning IF 1 - 80 Hvidovre IF Rød
P10 Gruppee 8 Lør 09:20 Bane 9 Tårnby FF B 0 - 20 Vinding SF 2
P10 Gruppee 8 Lør 11:20 Bane 18 Vinding SF 2 1 - 00 Hekla 1
P10 Gruppee 9 Lør 09:20 Bane 10 Holluf Pile-Tornbje... 0 - 30 Rødding IF 1
P10 Gruppee 9 Lør 09:20 Bane 18 Hekla 2 0 - 110 Fortuna Hjørring 1
P10 Gruppee 9 Lør 11:20 Bane 6 Holluf Pile-Tornbje... 0 - 10 Hekla 2
P10 Gruppee 4 Lør 10:40 Bane 18 Rønne IK 2 0 - 110 Brøndby 1
P10 Gruppee 5 Lør 08:00 Bane 10 Askov/Malt UI 2 - 40 Tårnby FF A
P10 Gruppee 5 Lør 10:40 Bane 8 Askov/Malt UI 1 - 10 Brøndby 2
P10 Gruppee 6 Lør 08:40 Bane 9 Rødding IF 2 4 - 00 Hvidovre IF Blå
P10 Gruppee 6 Lør 10:40 Bane 7 Hvidovre IF Blå 0 - 60 Aabyhøj IF
P10 Gruppee 6 Lør 13:20 Bane 8 Hvidovre IF Blå 1 - 50 Brøndby 3
P10 Gruppee 6 Lør 13:20 Bane 9 Aabyhøj IF 1 - 00 Rødding IF 2
P10 Gruppee 7 Lør 08:40 Bane 18 Rønne IK 1 2 - 10 Hørning IF
P10 Gruppee 7 Lør 11:20 Bane 9 Hørning IF 2 - 60 Vinding SF 1
P10 Gruppee 8 Lør 11:20 Bane 10 IF Lyseng 0 - 40 Tårnby FF B
P10 Gruppee 10 Lør 10:00 Bane 9 Fortuna Hjørring 2 4 - 10 FC Bella 1
P10 Gruppee 10 Lør 12:00 Bane 10 Erritsø GIF 1 - 30 Fortuna Hjørring 2
P10 Gruppee 11 Lør 10:00 Bane 18 Vejle Boldklub 1 - 80 Sundby Boldklub 2
P10 Gruppee 11 Lør 15:20 Bane 18 Strib IF 2 - 50 Vejle Boldklub
P10 Gruppee 12 Lør 10:00 Bane 6 Team Viborg A 3 - 10 Fremad Valby
P10 U10C-pulje 63 Søn 11:20 Bane 7 Hvidovre IF Blå 0 - 30 FC Bella 2
P10 U10C-pulje 64 Søn 09:20 Bane 8 Hørning IF 0 - 10 IF Lyseng
P10 U10C-pulje 64 Søn 10:40 Bane 10 Hekla 2 1 - 20 Hørning IF
P10 U10C-pulje 65 Søn 10:40 Bane 18 Rønne IK 2 1 - 10 Fremad Valby
P10 A-finale Søn 14:20 Bane 7 Brøndby 1 1 - 30 Sundby Boldklub 2
P10 B-Semifinal:02 Søn 13:20 Bane 18 Tårnby FF A 0 - 10 Team Viborg B
P10 B-finale Søn 14:20 Bane 18 Vejle Boldklub 1 - 50 Team Viborg B
P13 Gruppee 3 Lør 14:00 Bane 5 FC Internationale B... 0 - 20 Ringsted Pigefodbold 1
P11 Gruppee 14 Lør 15:20 Bane 4 BGIF 4 - 00 Brønderslev IF 1
P13 Gruppee 2 Lør 16:00 Bane 5 Brøndby IF 1 1 - 00 Tune IF
P11 A-Kvartfinal:03 Søn 09:20 Bane 12 Dalby GF 1 - 20 Vejle Boldklub 1
P11 A-Kvartfinal:04 Søn 09:20 Bane 13 Nr. Bjært/Strandhuse 3 - 00 Aalborg KFUM
P11 A-Semifinal:01 Søn 12:40 Bane 12 Dalum IF 1 2 - 10 BGIF
P11 A-Semifinal:02 Søn 12:40 Bane 13 Vejle Boldklub 1 1 - 20 Nr. Bjært/Strandhuse
P11 A-finale Søn 14:00 Bane 4 Dalum IF 1 4 - 2  es0 Nr. Bjært/Strandhuse
P11 B-Semifinal:01 Søn 13:20 Bane 16 Sundby Boldklub 5 - 00 Hvidovre IF
P11 B-Semifinal:02 Søn 13:20 Bane 17 Strib IF 3 - 20 IF Lyseng
P11 B-finale Søn 14:20 Bane 16 Sundby Boldklub 5 - 10 Strib IF
P11 C-finale Søn 14:00 Bane 13 Fjerritslev IF 1 - 00 Brønderslev IF 2
P11 Kval.kamp 1 Lør 16:00 Bane 4 Brøndby IF 6 - 00 Svaneke IK
P11 Kval.kamp 2 Lør 16:00 Bane 11 Vejle Boldklub 1 4 - 00 Rønne IK
P11 Kval.kamp 3 Lør 16:00 Bane 12 TMG Mårslet 0 - 20 FC Internationale B...
P11 Plac. kamp 1 Søn 12:40 Bane 4 Lystrup IF 2 - 4  es0 Brøndby IF
P11 Plac. kamp 2 Søn 12:40 Bane 11 Dalby GF 3 - 00 Aalborg KFUM
P11 U11B-pulje 61 Søn 10:40 Bane 11 Tårnby FF 1 - 30 Hvidovre IF
P11 U11B-pulje 60 Søn 10:40 Bane 4 Svaneke IK 0 - 80 Sundby Boldklub
P11 U11B-pulje 60 Søn 08:40 Bane 4 Albertslund IF 1 - 10 Svaneke IK
P11 U11B-pulje 61 Søn 08:40 Bane 11 Hvidovre IF 0 - 10 Rønne IK
P11 U11B-pulje 62 Søn 08:40 Bane 12 FC Internationale B... 1 - 40 Brønderslev IF 1
P11 U11B-pulje 63 Søn 12:00 Bane 13 Fortuna Hjørring 0 - 10 IF Lyseng
P11 U11C-pulje 64 Søn 11:20 Bane 16 Fjerritslev IF 2 - 20 Askov/Malt UI
P11 U11C-pulje 64 Søn 12:40 Bane 14 Askov/Malt UI 0 - 20 Vejle Boldklub 2
P12 Gruppe 9 Lør 09:20 Bane 4 Greve IF 1 7 - 10 Tårnby FF
P12 Gruppe 8 Lør 08:40 Bane 17 Sundby Boldklub 0 - 00 Brøndby IF 4
P12 Gruppe 8 Lør 08:40 Bane 16 Fjerritslev IF 1 - 40 Silkeborg IF Q 2
P12 Gruppe 7 Lør 08:40 Bane 15 Brøndby IF 3 1 - 40 FC Rosengård:1
P12 Gruppe 4 Lør 08:00 Bane 17 Dalum IF 2 1 - 20 Hekla 2
P12 Gruppe 5 Lør 11:20 Bane 13 Årslev Boldklub 4 - 20 TMG Mårslet 2
P12 Gruppe 6 Lør 08:40 Bane 13 FC Bella 3 - 00 Fortuna Hjørring 2
P12 Gruppe 6 Lør 14:00 Bane 15 Brøndby IF 2 5 - 20 FC Bella
P12 Gruppe 7 Lør 11:20 Bane 16 Odder IGF 0 - 40 Brøndby IF 3
P12 Gruppe 8 Lør 12:00 Bane 4 Fjerritslev IF 11 - 10 Sundby Boldklub
P12 Gruppe 8 Lør 14:40 Bane 11 Silkeborg IF Q 2 8 - 00 Sundby Boldklub
P12 Gruppe 9 Lør 12:00 Bane 12 Greve IF 1 6 - 00 Brønderslev IF
P12 Gruppe 9 Lør 12:00 Bane 13 Vildbjerg SF 3 - 00 Tårnby FF
P12 Gruppe 9 Lør 14:40 Bane 12 Vildbjerg SF 1 - 30 Greve IF 1
P12 Gruppe 10 Lør 09:20 Bane 12 Silkeborg IF Q 1 1 - 00 Greve IF 2
P12 Gruppe 10 Lør 09:20 Bane 13 Fr.cia. KFUM/EGIF 1 1 - 20 Aalborg KFUM
P12 Gruppe 10 Lør 12:00 Bane 15 Aalborg KFUM 2 - 00 Greve IF 2
P12 Gruppe 10 Lør 14:40 Bane 14 Aalborg KFUM 0 - 00 Silkeborg IF Q 1
P12 Gruppe 10 Lør 14:40 Bane 15 Greve IF 2 0 - 10 Fr.cia. KFUM/EGIF 1
P12 U12A-pulje 70 Søn 08:00 Bane 4 Brøndby IF 1 0 - 10 Greve IF 1
P12 U12A-pulje 71 Søn 07:55 Bane 11 TMG Mårslet 1 0 - 10 Fortuna Hjørring 1
P12 U12A-pulje 71 Søn 10:00 Bane 11 Fortuna Hjørring 1 2 - 00 Strib IF
P12 U12A-pulje 72 Søn 08:00 Bane 12 Kolding B 1 0 - 10 Brøndby IF 2
P12 U12A-pulje 72 Søn 10:00 Bane 12 Brøndby IF 2 2 - 30 Aalborg KFUM
P12 U12A-pulje 72 Søn 11:20 Bane 12 Aalborg KFUM 0 - 00 Kolding B 1
P12 U12A-pulje 73 Søn 08:00 Bane 13 Tarp Boldklub 0 - 00 Silkeborg IF Q 2
P12 U12A-pulje 73 Søn 11:20 Bane 13 Hekla 1 1 - 00 Tarp Boldklub
P12 U12B-pulje 75 Søn 10:00 Bane 15 Silkeborg IF Q 1 4 - 10 TMG Mårslet 2
P12 U12B-pulje 75 Søn 11:20 Bane 15 Dalum IF 1 1 - 00 TMG Mårslet 2
P12 U12B-pulje 76 Søn 10:00 Bane 16 FC Bella 0 - 40 Fr.cia. KFUM/EGIF 1
P12 U12B-pulje 76 Søn 12:00 Bane 16 Vildbjerg SF 2 - 3  es0 Fr.cia. KFUM/EGIF 1
P12 U12B-pulje 77 Søn 12:00 Bane 17 Årslev Boldklub 1 - 10 FC Rosengård:2
P12 U12C-pulje 78 Søn 08:40 Bane 14 Tårnby FF 1 - 10 Dalum IF 2
P12 U12C-pulje 79 Søn 08:40 Bane 15 Løsning IF 2 - 10 Sundby Boldklub
P12 U12C-pulje 79 Søn 12:00 Bane 15 Sundby Boldklub 0 - 10 Hørning IF
P12 U12C-pulje 80 Søn 08:40 Bane 16 Hekla 2 0 - 10 Brønderslev IF
P12 U12C-pulje 80 Søn 10:40 Bane 16 Brønderslev IF 2 - 00 IF Alliancen
P12 U12C-pulje 81 Søn 08:40 Bane 17 B1908 2 2 - 40 Brøndby IF 4
P12 A-Semifinal:01 Søn 13:20 Bane 4 Greve IF 1 3 - 00 Fortuna Hjørring 1
P12 B-Semifinal:01 Søn 13:20 Bane 12 Pos 1 fra U12B-pulj... 0 - 10 Silkeborg IF Q 1
P12 B-Semifinal:02 Søn 13:20 Bane 13 Fr.cia. KFUM/EGIF 1 0 - 40 FC Rosengård:2
P12 B-final Søn 14:20 Bane 12 Silkeborg IF Q 1 3 - 4  es0 FC Rosengård:2
P12 C-Semifinal:01 Søn 14:00 Bane 14 Skødstrup SF 3 - 00 Hørning IF
P12 C-final Søn 15:00 Bane 14 Skødstrup SF 1 - 00 Brøndby IF 4
P12 D-Semifinal:01 Søn 09:20 Bane 16 Fortuna Hjørring 2 1 - 00 Hvidovre IF
P12 D-Semifinal:02 Søn 09:20 Bane 17 Fr.cia. KFUM/EGIF 2 1 - 30 Odder IGF
P12 D-final Søn 13:20 Bane 15 Fortuna Hjørring 2 0 - 20 Odder IGF
P12 D-3.e pris Søn 13:20 Bane 14 Hvidovre IF 1 - 00 Fr.cia. KFUM/EGIF 2
P12 Gruppe 1 Lør 10:40 Bane 4 B1908 1 2 - 00 Skødstrup SF
P12 Gruppe 1 Lør 13:20 Bane 12 IF Alliancen 0 - 20 B1908 1
P12 Gruppe 1 Lør 13:20 Bane 13 Ringsted 2 - 10 Skødstrup SF
P12 Gruppe 2 Lør 08:00 Bane 13 Dalum IF 1 0 - 10 Kolding B 1
P12 Gruppe 2 Lør 10:40 Bane 13 Kolding B 1 6 - 10 B1908 2
P12 Gruppe 2 Lør 13:20 Bane 14 Kolding B 1 4 - 00 Hørning IF
P12 Gruppe 3 Lør 08:00 Bane 14 FC Rosengård:2 0 - 00 TMG Mårslet 1
P12 Gruppe 3 Lør 10:40 Bane 14 FC Rosengård:2 2 - 30 Hekla 1
P12 Gruppe 4 Lør 08:00 Bane 16 Strib IF 0 - 00 Tarp Boldklub
P12 Gruppe 4 Lør 14:00 Bane 4 Hekla 2 0 - 20 Strib IF
P12 Gruppe 4 Lør 14:00 Bane 11 Tarp Boldklub 5 - 00 Dalum IF 2
P12 Gruppe 5 Lør 08:40 Bane 4 Brøndby IF 1 3 - 10 TMG Mårslet 2
P12 Gruppe 5 Lør 14:00 Bane 12 Årslev Boldklub 2 - 40 Brøndby IF 1
P12 Gruppe 5 Lør 14:00 Bane 13 TMG Mårslet 2 5 - 10 Fr.cia. KFUM/EGIF 2
P12 Gruppe 6 Lør 11:20 Bane 14 Løsning IF 2 - 30 FC Bella
P12 Gruppe 6 Lør 14:00 Bane 14 Fortuna Hjørring 2 0 - 20 Løsning IF
P12 Gruppe 7 Lør 08:40 Bane 14 Odder IGF 0 - 50 Fortuna Hjørring 1
P12 Gruppe 8 Lør 12:00 Bane 11 Brøndby IF 4 0 - 80 Silkeborg IF Q 2
P12 Gruppe 8 Lør 14:40 Bane 4 Brøndby IF 4 1 - 10 Fjerritslev IF
P12 Gruppe 9 Lør 09:20 Bane 11 Brønderslev IF 0 - 20 Vildbjerg SF
P12 Gruppe 9 Lør 14:40 Bane 13 Tårnby FF 0 - 00 Brønderslev IF
P12 Gruppe 10 Lør 12:00 Bane 14 Silkeborg IF Q 1 0 - 00 Fr.cia. KFUM/EGIF 1
P12 U12A-pulje 70 Søn 10:00 Bane 4 B1908 1 0 - 00 Brøndby IF 1
P12 U12A-pulje 70 Søn 11:20 Bane 4 Greve IF 1 4 - 00 B1908 1
P12 U12A-pulje 71 Søn 11:20 Bane 11 Strib IF 0 - 20 TMG Mårslet 1
P12 U12A-pulje 73 Søn 10:00 Bane 13 Silkeborg IF Q 2 0 - 00 Hekla 1
P12 U12B-pulje 74 Søn 08:00 Bane 14 FC Rosengård:1 2 - 00 Fjerritslev IF
P12 U12B-pulje 74 Søn 10:00 Bane 14 Fjerritslev IF 0 - 00 Brøndby IF 3
P12 U12B-pulje 74 Søn 11:20 Bane 14 FC Rosengård:1 2 - 00 Brøndby IF 3
P12 U12B-pulje 75 Søn 08:00 Bane 15 Dalum IF 1 0 - 00 Silkeborg IF Q 1
P12 U12B-pulje 76 Søn 08:00 Bane 16 Vildbjerg SF 4 - 00 FC Bella
P12 U12B-pulje 77 Søn 10:00 Bane 17 Årslev Boldklub 1 - 00 Ringsted
P12 U12B-pulje 77 Søn 08:00 Bane 17 Ringsted 0 - 30 FC Rosengård:2
P12 U12C-pulje 78 Søn 10:40 Bane 14 Skødstrup SF 3 - 00 Tårnby FF
P12 U12C-pulje 78 Søn 12:00 Bane 14 Skødstrup SF 2 - 00 Dalum IF 2
P12 U12C-pulje 79 Søn 10:40 Bane 15 Løsning IF 1 - 20 Hørning IF
P12 U12C-pulje 80 Søn 12:40 Bane 16 Hekla 2 0 - 00 IF Alliancen
P12 U12C-pulje 81 Søn 10:40 Bane 17 Brøndby IF 4 2 - 20 Greve IF 2
P12 U12C-pulje 81 Søn 12:40 Bane 17 B1908 2 0 - 10 Greve IF 2
P12 A-Semifinal:02 Søn 13:20 Bane 11 Aalborg KFUM 5 - 20 Hekla 1
P12 A-final Søn 14:20 Bane 11 Greve IF 1 2 - 00 Aalborg KFUM
P12 C-Semifinal:02 Søn 14:00 Bane 15 Brønderslev IF 0 - 10 Brøndby IF 4
P12 Gruppe 7 Lør 11:20 Bane 17 FC Rosengård:1 0 - 30 Fortuna Hjørring 1
P12 Gruppe 7 Lør 14:00 Bane 16 FC Rosengård:1 6 - 00 Odder IGF
P12 Gruppe 7 Lør 14:00 Bane 17 Fortuna Hjørring 1 1 - 00 Brøndby IF 3
P12 Gruppe 2 Lør 10:40 Bane 12 Hørning IF 0 - 40 Dalum IF 1
P12 Gruppe 2 Lør 13:20 Bane 15 B1908 2 0 - 30 Dalum IF 1
P12 Gruppe 4 Lør 10:40 Bane 17 Hekla 2 0 - 50 Tarp Boldklub
P12 Gruppe 1 Lør 08:00 Bane 11 Skødstrup SF 3 - 20 IF Alliancen
P12 Gruppe 1 Lør 10:40 Bane 11 IF Alliancen 0 - 30 Ringsted
P12 Gruppe 2 Lør 08:00 Bane 12 Hørning IF 0 - 10 B1908 2
P12 Gruppe 3 Lør 08:00 Bane 15 Hekla 1 11 - 00 Hvidovre IF
P12 Gruppe 3 Lør 10:40 Bane 15 Hvidovre IF 0 - 80 TMG Mårslet 1
P12 Gruppe 3 Lør 13:20 Bane 16 Hvidovre IF 0 - 110 FC Rosengård:2
P11 Gruppee 18 Lør 13:20 Bane 4 Rønne IK 0 - 40 Brøndby IF
P15 A-finale Søn 14:40 Bane 2 Brande IF 0 - 10 Fredericia KF
P11 Gruppee 13 Lør 14:40 Bane 17 Dalum IF 1 5 - 10 Vejle Boldklub 2
P10 Gruppee 8 Lør 14:00 Bane 8 Vinding SF 2 1 - 00 IF Lyseng
P11 Gruppee 16 Lør 15:20 Bane 14 Tårnby FF 3 - 10 Fjerritslev IF
P11 U11C-pulje 65 Søn 11:20 Bane 17 Dalum IF 2 1 - 10 TMG Mårslet
P11 U11C-pulje 65 Søn 09:20 Bane 15 Brønderslev IF 2 3 - 00 Dalum IF 2
P11 U11C-pulje 65 Søn 12:40 Bane 15 TMG Mårslet 0 - 30 Brønderslev IF 2
P11 Gruppee 15 Lør 12:40 Bane 13 Strib IF 2 - 10 Brønderslev IF 2
P11 Gruppee 15 Lør 15:20 Bane 12 Strib IF 2 - 50 Dalby GF
P11 Gruppee 15 Lør 15:20 Bane 13 Brønderslev IF 2 0 - 30 Sundby Boldklub
P11 Gruppee 16 Lør 10:00 Bane 12 Fjerritslev IF 0 - 70 IF Lyseng
P11 Gruppee 16 Lør 10:00 Bane 13 Nr. Bjært/Strandhuse 4 - 10 Tårnby FF
P11 Gruppee 16 Lør 12:40 Bane 15 Tårnby FF 4 - 30 IF Lyseng
P11 Gruppee 16 Lør 15:20 Bane 15 IF Lyseng 0 - 70 Nr. Bjært/Strandhuse
P11 Gruppee 17 Lør 10:00 Bane 14 Hvidovre IF 1 - 10 Askov/Malt UI
P11 Gruppee 17 Lør 12:40 Bane 16 Hvidovre IF 1 - 10 Fortuna Hjørring
P11 Gruppee 17 Lør 15:20 Bane 16 Lystrup IF 6 - 10 Hvidovre IF
P11 Gruppee 17 Lør 15:20 Bane 17 Askov/Malt UI 0 - 00 Fortuna Hjørring
P11 Gruppee 19 Lør 10:00 Bane 17 FC Internationale B... 0 - 40 Vejle Boldklub 1
P11 Gruppee 19 Lør 11:20 Bane 11 Vejle Boldklub 1 7 - 00 Svaneke IK
P11 Gruppee 19 Lør 13:20 Bane 11 Svaneke IK 3 - 00 FC Internationale B...
P11 Gruppee 13 Lør 09:20 Bane 14 Albertslund IF 0 - 40 Dalum IF 1
P11 Gruppee 13 Lør 09:20 Bane 15 Vejle Boldklub 2 0 - 30 Aalborg KFUM
P11 Gruppee 14 Lør 15:20 Bane 11 Hekla 6 - 00 Dalum IF 2
P11 Gruppee 16 Lør 12:40 Bane 14 Fjerritslev IF 2 - 90 Nr. Bjært/Strandhuse
P11 Gruppee 17 Lør 10:00 Bane 15 Fortuna Hjørring 0 - 40 Lystrup IF
P11 Gruppee 17 Lør 12:40 Bane 17 Lystrup IF 6 - 00 Askov/Malt UI
P11 Gruppee 18 Lør 10:00 Bane 16 Brøndby IF 4 - 00 TMG Mårslet
P11 Gruppee 18 Lør 11:20 Bane 4 TMG Mårslet 0 - 10 Rønne IK
P11 U11B-pulje 60 Søn 12:00 Bane 4 Sundby Boldklub 3 - 00 Albertslund IF
P11 U11B-pulje 61 Søn 12:00 Bane 11 Rønne IK 0 - 10 Tårnby FF
P11 U11B-pulje 62 Søn 10:40 Bane 12 Brønderslev IF 1 0 - 30 Strib IF
P11 U11B-pulje 62 Søn 12:00 Bane 12 Strib IF 5 - 00 FC Internationale B...
P11 U11B-pulje 63 Søn 08:40 Bane 13 IF Lyseng 2 - 10 Hekla
P11 U11B-pulje 63 Søn 10:40 Bane 13 Hekla 0 - 10 Fortuna Hjørring
P11 U11C-pulje 64 Søn 09:20 Bane 14 Vejle Boldklub 2 0 - 30 Fjerritslev IF
P11 A-Kvartfinal:01 Søn 09:20 Bane 4 Dalum IF 1 5 - 20 Lystrup IF
P11 A-Kvartfinal:02 Søn 09:20 Bane 11 BGIF 4 - 00 Brøndby IF
P15 - 11 Kval.kamp 3 Lør 16:00 Bane 1 Fjerritslev IF 0 - 10 Fortuna Hjørring 3
P15 - 11 Gruppee 2 Lør 10:40 Bane 1 Bov IF 4 - 00 Fjerritslev IF
P15 - 11 Gruppee 3 Lør 14:00 Bane 1 Fortuna Hjørring 3 0 - 20 Brøndby IF
P15 - 11 B-finale Søn 14:40 Bane 1 Brøndby IF 0 - 30 Stensballe IK
P15 - 11 Gruppee 1 Lør 15:20 Bane 1 Stensballe IK 0 - 10 Fortuna Hjørring 1
P15 - 11 Gruppee 2 Lør 13:20 Bane 1 Fortuna Hjørring 2 1 - 00 Bov IF
P15 - 11 Kval.kamp 1 Lør 16:40 Bane 1 Fortuna Hjørring 2 5 - 10 Brøndby IF
P15 - 11 A-finale Søn 14:00 Bane 1 Fortuna Hjørring 2 0 - 20 Sundby Boldklub
P15 - 11 A-Semifinal:02 Søn 10:00 Bane 1 Sundby Boldklub 1 - 00 Dalum IF
P15 - 11 A-Semifinal:01 Søn 09:20 Bane 1 Fortuna Hjørring 1 5 - 6  es0 Fortuna Hjørring 2
P15 - 11 U15B-11 pulje 99 Søn 13:20 Bane 1 Bov IF 0 - 10 Stensballe IK
P15 - 11 A-3.e plads Søn 12:00 Bane 1 Fortuna Hjørring 1 2 - 00 Dalum IF
P15 - 11 Gruppee 1 Lør 09:20 Bane 1 Fortuna Hjørring 1 2 - 00 Dalum IF 2
P15 - 11 Gruppee 1 Lør 10:00 Bane 1 Sundby Boldklub 3 - 00 Stensballe IK
P15 - 11 Gruppee 1 Lør 12:00 Bane 1 Fortuna Hjørring 1 2 - 10 Sundby Boldklub
P15 - 11 Gruppee 1 Lør 12:40 Bane 1 Stensballe IK 0 - 00 Dalum IF 2
P15 - 11 Gruppee 1 Lør 14:40 Bane 1 Dalum IF 2 0 - 20 Sundby Boldklub
P15 - 11 Gruppee 2 Lør 08:00 Bane 1 Fjerritslev IF 0 - 30 Fortuna Hjørring 2
P15 - 11 Gruppee 3 Lør 08:40 Bane 1 Brøndby IF 2 - 30 Dalum IF
P15 - 11 Gruppee 3 Lør 11:20 Bane 1 Dalum IF 2 - 00 Fortuna Hjørring 3
P15 - 11 U15B-11 pulje 98 Søn 08:00 Bane 1 Dalum IF 2 3 - 00 Fjerritslev IF
P15 - 11 U15B-11 pulje 98 Søn 10:40 Bane 1 Fjerritslev IF 0 - 40 Brøndby IF
P15 - 11 U15B-11 pulje 98 Søn 12:40 Bane 1 Brøndby IF 2 - 10 Dalum IF 2
P15 - 11 U15B-11 pulje 99 Søn 08:40 Bane 1 Stensballe IK 0 - 00 Fortuna Hjørring 3
P15 - 11 U15B-11 pulje 99 Søn 11:20 Bane 1 Fortuna Hjørring 3 0 - 30 Bov IF
P13 Gruppee 1 Lør 12:00 Bane 5 Næsbjerg RUI 2 6 - 00 Gentofte Vangede IF
P13 Gruppee 2 Lør 13:20 Bane 3 Brande IF 1 - 20 Tune IF
P13 U13B pulje 87 Søn 10:40 Bane 5 Tune IF 0 - 20 Løsning IF 1
P13 U13C pulje 88 Søn 11:20 Bane 3 Sundby Boldklub 2 0 - 00 Taarnby FF
P13 U13C pulje 89 Søn 13:20 Bane 5 Dalum IF 2 - 00 Ringsted Pigefodbold 2
P13 U13C pulje 89 Søn 11:20 Bane 5 Ringsted Pigefodbold 2 0 - 10 Hørning IF
P13 B-finale Søn 14:00 Bane 5 FC Internationale B... 1 - 00 Løsning IF 1
P13 U13B pulje 87 Søn 08:40 Bane 5 Askov/Malt UI 0 - 10 Tune IF
P13 U13B pulje 86 Søn 12:40 Bane 3 FC Internationale B... 2 - 20 Kerteminde Boldklub
P13 U13A pulje 85 Søn 12:00 Bane 5 Sundby Boldklub 1 1 - 10 FA2000
P13 U13A pulje 85 Søn 10:00 Bane 5 Brøndby IF 1 1 - 10 Sundby Boldklub 1
P13 U13A pulje 85 Søn 08:00 Bane 5 FA2000 1 - 00 Brøndby IF 1
P13 U13A pulje 84 Søn 08:00 Bane 3 Korup/Ubberud 5 - 00 Næsbjerg RUI 2
P13 Gruppee 5 Lør 12:40 Bane 3 Askov/Malt UI 3 - 30 Sundby Boldklub 2
P13 Gruppee 5 Lør 11:20 Bane 3 Korup/Ubberud 5 - 10 Askov/Malt UI
P13 U13C pulje 88 Søn 13:20 Bane 3 Brøndby IF 2 1 - 00 Sundby Boldklub 2
P13 U13C pulje 89 Søn 09:20 Bane 5 Hørning IF 0 - 10 Dalum IF
P13 A-finale Søn 14:00 Bane 3 Ringsted Pigefodbold 1 1 - 30 FA2000
P13 Gruppee 1 Lør 08:40 Bane 3 Taarnby FF 4 - 10 Gentofte Vangede IF
P13 Gruppee 1 Lør 12:00 Bane 3 Taarnby FF 0 - 10 TMG Mårslet
P13 Gruppee 1 Lør 15:20 Bane 3 Næsbjerg RUI 2 2 - 00 Taarnby FF
P13 Gruppee 1 Lør 15:20 Bane 5 Gentofte Vangede IF 0 - 10 TMG Mårslet
P13 Gruppee 2 Lør 09:20 Bane 5 Tune IF 1 - 10 Hørning IF
P13 Gruppee 2 Lør 13:20 Bane 5 Hørning IF 0 - 50 Brøndby IF 1
P13 Gruppee 3 Lør 10:00 Bane 3 Næsbjerg RUI 1 1 - 30 Ringsted Pigefodbold 1
P13 Gruppee 3 Lør 14:00 Bane 3 Næsbjerg RUI 1 0 - 20 Brøndby IF 2
P13 Gruppee 3 Lør 16:40 Bane 2 Ringsted Pigefodbold 1 7 - 30 Brøndby IF 2
P13 Gruppee 4 Lør 10:40 Bane 3 Ringsted Pigefodbold 2 0 - 20 Løsning IF 1
P13 Gruppee 4 Lør 14:40 Bane 3 Ringsted Pigefodbold 2 0 - 00 Dalum IF
P13 Gruppee 4 Lør 14:40 Bane 5 Sundby Boldklub 1 4 - 00 Løsning IF 1
P13 Gruppee 5 Lør 08:00 Bane 3 Sundby Boldklub 2 0 - 70 Korup/Ubberud
P13 U13C pulje 88 Søn 09:20 Bane 3 Taarnby FF 1 - 20 Brøndby IF 2
P13 U13B pulje 87 Søn 12:40 Bane 5 Løsning IF 1 1 - 10 Askov/Malt UI
P13 U13B pulje 86 Søn 10:40 Bane 3 TMG Mårslet 0 - 10 FC Internationale B...
P13 U13B pulje 86 Søn 08:40 Bane 3 Kerteminde Boldklub 0 - 00 TMG Mårslet
P13 U13A pulje 84 Søn 12:00 Bane 3 Ringsted Pigefodbold 1 1 - 00 Korup/Ubberud
P13 U13A pulje 84 Søn 10:00 Bane 3 Næsbjerg RUI 2 0 - 10 Ringsted Pigefodbold 1
P13 Gruppee 6 Lør 12:40 Bane 5 Løsning IF 2 1 - 80 FA2000
P13 Gruppee 6 Lør 11:20 Bane 5 Kerteminde Boldklub 2 - 00 Løsning IF 2
P13 Gruppee 6 Lør 08:00 Bane 5 FA2000 5 - 00 Kerteminde Boldklub
P13 Gruppee 4 Lør 16:40 Bane 5 Løsning IF 1 0 - 00 Dalum IF
P13 Gruppee 4 Lør 10:40 Bane 5 Dalum IF 0 - 40 Sundby Boldklub 1
P13 Gruppee 4 Lør 16:40 Bane 3 Sundby Boldklub 1 4 - 00 Ringsted Pigefodbold 2
P13 Gruppee 3 Lør 16:00 Bane 2 FC Internationale B... 1 - 00 Næsbjerg RUI 1
P13 Gruppee 3 Lør 10:00 Bane 5 Brøndby IF 2 1 - 30 FC Internationale B...
P13 Gruppee 1 Lør 08:40 Bane 5 TMG Mårslet 1 - 30 Næsbjerg RUI 2
P13 Gruppee 2 Lør 09:20 Bane 3 Brande IF 0 - 30 Brøndby IF 1
P15 Gruppee 1 Søn 11:20 Bane 2 Dalum IF 0 - 20 Boldklubben Hekla
P15 Gruppee 1 Lør 12:40 Bane 2 Fredericia KF 4 - 00 FC Bella
P15 Gruppee 1 Lør 09:20 Bane 2 Brande IF 10 - 20 Dalum IF
P15 Gruppee 1 Lør 10:00 Bane 2 Fortuna Hjørring 0 - 60 Boldklubben Hekla
P15 Gruppee 1 Lør 10:40 Bane 2 Dalum IF 0 - 50 Fredericia KF
P15 Gruppee 1 Lør 11:20 Bane 2 FC Bella 2 - 60 Brande IF
P15 Gruppee 1 Lør 13:20 Bane 2 Boldklubben Hekla 1 - 30 Brande IF
P15 Gruppee 1 Lør 12:00 Bane 2 Fortuna Hjørring 0 - 10 Dalum IF
P15 Gruppee 1 Søn 08:00 Bane 2 Boldklubben Hekla 0 - 20 Fredericia KF
P15 Gruppee 1 Søn 08:40 Bane 2 Brande IF 10 - 00 Fortuna Hjørring
P15 Gruppee 1 Søn 09:20 Bane 2 FC Bella 3 - 10 Dalum IF
P15 Gruppee 1 Søn 12:40 Bane 2 FC Bella 4 - 00 Fortuna Hjørring
P15 Gruppee 1 Søn 12:00 Bane 2 Brande IF 2 - 00 Fredericia KF
P15 - 11 Kval.kamp 2 Lør 17:20 Bane 1 Dalum IF 2 - 00 Bov IF
P13 Gruppee 2 Lør 16:00 Bane 3 Hørning IF 3 - 00 Brande IF
P13 Kval.kamp 3 Lør 14:00 Bane 2 Sundby Boldklub 2 2 - 10 Løsning IF 2
P13 D-3.e plads Søn 13:20 Bane 2 Løsning IF 2 0 Gentofte Vangede IF
P13 Kval.kamp 1 Lør 15:20 Bane 2 Korup/Ubberud 4 - 10 Kerteminde Boldklub
P13 Kval.kamp 2 Lør 14:40 Bane 2 FA2000 5 - 00 Askov/Malt UI
P13 D-finale Søn 14:00 Bane 2 Næsbjerg RUI 1 0 - 10 Brande IF
P13 D-Semifinal:02 Søn 10:40 Bane 2 Brande IF 2 - 00 Gentofte Vangede IF
P13 D-Semifinal:01 Søn 10:00 Bane 2 Løsning IF 2 0 - 10 Næsbjerg RUI 1
P13 C-finale Søn 14:40 Bane 3 Nr.1 fra U13C pulje 88 5 - 6  es0 Dalum IF
P15 Gruppee 1 Lør 08:00 Bane 2 Boldklubben Hekla 2 - 00 FC Bella
P15 Gruppee 1 Lør 08:40 Bane 2 Fredericia KF 8 - 00 Fortuna Hjørring
P9 U9A-pulje 51 Søn 10:00 Bane 6 Sundby Boldklub 4 - 10 Vejle Boldklub
P10 U10C-pulje 63 Søn 09:20 Bane 7 Strib IF 2 - 00 Hvidovre IF Blå
P10 U10C-pulje 62 Søn 11:20 Bane 6 FC Bella 1 0 - 50 Askov/Malt UI
P10 U10B-pulje 61 Søn 08:40 Bane 18 Bov IF 2 - 10 Sundby Boldklub 1
P10 U10B-pulje 60 Søn 12:00 Bane 10 Vejle Boldklub 8 - 00 Svaneke IK
P10 U10B-pulje 60 Søn 10:00 Bane 10 Brøndby 2 0 - 30 Vejle Boldklub
P10 U10B-pulje 60 Søn 08:40 Bane 10 Svaneke IK 0 - 40 Brøndby 2
P10 U10B-pulje 59 Søn 10:40 Bane 9 Seest Boldklub 4 - 20 Rødding IF 1
P10 Gruppee 10 Lør 12:00 Bane 18 FC Bella 1 0 - 40 Svaneke IK
P10 Gruppee 10 Lør 14:40 Bane 8 FC Bella 1 1 - 60 Erritsø GIF
P10 Gruppee 11 Lør 15:20 Bane 10 Sundby Boldklub 2 6 - 20 FC Bella 2
P10 Gruppee 12 Lør 10:00 Bane 7 Sundby Boldklub 1 1 - 10 Seest Boldklub
P10 Gruppee 12 Lør 15:20 Bane 9 Fremad Valby 0 - 50 Sundby Boldklub 1
P10 U10A-pulje 54 Søn 11:20 Bane 8 Brøndby 1 4 - 00 Team Viborg A
P10 U10A-pulje 56 Søn 08:00 Bane 10 Hvidovre IF Rød 3 - 10 Fortuna Hjørring 2
P10 U10A-pulje 56 Søn 09:20 Bane 10 Fortuna Hjørring 2 0 - 00 Aabyhøj IF
P10 U10A-pulje 57 Søn 09:20 Bane 18 Sundby Boldklub 2 4 - 10 Vinding SF 1
P10 Gruppee 7 Lør 14:00 Bane 18 Vinding SF 1 7 - 30 Rønne IK 1
P11 Gruppee 14 Lør 09:20 Bane 17 Dalum IF 2 0 - 140 BGIF
P11 Gruppee 15 Lør 12:40 Bane 12 Dalby GF 2 - 10 Sundby Boldklub
P11 Gruppee 15 Lør 10:00 Bane 11 Sundby Boldklub 3 - 10 Strib IF
P11 Gruppee 15 Lør 10:00 Bane 4 Dalby GF 3 - 00 Brønderslev IF 2
P11 Gruppee 13 Lør 12:00 Bane 16 Albertslund IF 1 - 00 Vejle Boldklub 2
P11 Gruppee 13 Lør 12:00 Bane 17 Aalborg KFUM 0 - 30 Dalum IF 1
P11 Gruppee 13 Lør 14:40 Bane 16 Aalborg KFUM 5 - 00 Albertslund IF
P11 Gruppee 14 Lør 09:20 Bane 16 Brønderslev IF 1 1 - 00 Hekla
P12 Gruppe 5 Lør 08:40 Bane 11 Fr.cia. KFUM/EGIF 2 0 - 20 Årslev Boldklub
P12 Gruppe 5 Lør 11:20 Bane 12 Brøndby IF 1 6 - 00 Fr.cia. KFUM/EGIF 2
P12 Gruppe 6 Lør 08:40 Bane 12 Løsning IF 0 - 50 Brøndby IF 2
P12 Gruppe 6 Lør 11:20 Bane 15 Fortuna Hjørring 2 0 - 50 Brøndby IF 2
P12 Gruppe 4 Lør 10:40 Bane 16 Strib IF 4 - 00 Dalum IF 2
P12 Gruppe 3 Lør 13:20 Bane 17 TMG Mårslet 1 2 - 10 Hekla 1
P12 Gruppe 1 Lør 08:00 Bane 4 B1908 1 2 - 00 Ringsted
P10 Gruppee 4 Lør 12:40 Bane 8 Rønne IK 2 1 - 30 Bov IF
P10 Gruppee 9 Lør 14:40 Bane 18 Rødding IF 1 3 - 00 Hekla 2
P10 Gruppee 11 Lør 10:00 Bane 10 FC Bella 2 2 - 00 Strib IF
P10 Gruppee 7 Lør 08:40 Bane 10 Hvidovre IF Rød 0 - 40 Vinding SF 1
P10 Gruppee 8 Lør 09:20 Bane 8 IF Lyseng 1 - 20 Hekla 1
P10 Gruppee 9 Lør 14:40 Bane 10 Fortuna Hjørring 1 9 - 00 Holluf Pile-Tornbje...
P11 Gruppee 14 Lør 12:40 Bane 4 Brønderslev IF 1 3 - 00 Dalum IF 2
P10 Gruppee 11 Lør 12:00 Bane 8 FC Bella 2 0 - 40 Vejle Boldklub