Cup No.1 10 to 15 Jul

 
       
WELCOME TO CUP NO.1 - 10 TO 15 JUL

Winners of Cup No.1

Class
Playoff
Team
 
 
Result
Winner
B 11 A-final  Himmelev Veddelev BK, Denmark -  Cantelao, Peru 1 - 0 Himmelev Veddelev BK, Denmark
B-final  Bangsbo 2(B11), Denmark -  KS Sarma-Wola, Poland 6 - 0 Bangsbo 2(B11), Denmark
B 12 A-final  La Academia, Guatemala -  Gibraltar FA, Gibraltar 7 - 4 La Academia, Guatemala
B-final  Frederikshavn 2, Denmark -  Bremerhaven, Germany 3 - 0 Frederikshavn 2, Denmark
B 13 A-final  Bornholm Elite, Denmark -  FK Mjølner, Norway 1 - 0 Bornholm Elite, Denmark
B-final  Eiger, Norway -  Makati, Philippines 0 - 1 Makati, Philippines
B 14 A-final  Bornholm Elite, Denmark -  Foot Generation, Portugal 5 - 4 pe Bornholm Elite, Denmark
B-final  Åkra IL 2, Norway -  Marin FC, USA 1 - 3 Marin FC, USA
B 14 (8) A-final  FK Mjølner, Norway -  Rival Molde, Norway 0 - 4 Rival Molde, Norway
B-final  Bremerhaven, Germany -  Masfjord FL, Norway 2 - 3 Masfjord FL, Norway
B 15 A-final  Subiaco, Australia -  Scandia United, USA 3 - 0 Subiaco, Australia
B-final  Ajesaia, Madagascar -  Frøya Fotball, Norway 0 - 8 Frøya Fotball, Norway
B 16 A-final  Klepp IL, Norway -  Isenbüttel, Germany 2 - 1 et Klepp IL, Norway
B-final  Åkra IL, Norway -  Eiger FK , Norway 3 - 0 Åkra IL, Norway
B 17 A-final  Stars ‘n Stripes, USA -  CMC, Marocco 1 - 2 et CMC, Marocco
B-final  Frederikshavn 1, Denmark -  Heddal IL, Norway 3 - 0 Frederikshavn 1, Denmark
B 19 A-final  TSV Abbehausen, Germany -  Frederikshavn, Denmark 1 - 2 Frederikshavn, Denmark
B-final  SK Haugar, Norway -  Ås IL, Norway 3 - 0 SK Haugar, Norway
G 13 A-final  Marin FC 1, USA -  Marin FC 2, USA 6 - 5 pe Marin FC 1, USA
B-final  Turbine Potsdam, Germany -  Eiger FK, Norway 0 - 4 Eiger FK, Norway
G 14 A-final  Odense Q 1, Denmark -  Marin FC 1, USA 3 - 1 Odense Q 1, Denmark
B-final  Gibraltar FA, Gibraltar -  Marin FC 2, USA 0 - 1 Marin FC 2, USA
G 16 A-final  Lekstorps IF, Sweden -  Eiger FK, Norway 5 - 3 pe Lekstorps IF, Sweden
B-final  Kvissel-Ravnshøj, Denmark -  Kållereds SK, Sweden 0 - 3 Kållereds SK, Sweden
G 18 A-final  Right to Dream, Ghana -  Odense Q, Denmark 1 - 0 Right to Dream, Ghana
B-final  Heddal IL, Norway -  Turbine Potsdam, Germany 1 - 5 Turbine Potsdam, Germany

Website powered by Tournament Software