Website powered by


Tilmeldinger

Antal tilmeldte hold: 180

Vælg sortering:

U10P    (12 hold) U10D    (11 hold)
  Gødvad IF 
  Holbæk Håndboldklub - Rød 
  HØJ Håndbold - HVID 
  Ikast KFUM Håndbold 
  Jelling FS 
  NFH - Gul 
  Roskilde Håndbold 1 - Hvid 
  Roskilde Håndbold 2 - Hvid 
  Rødovre HK 1 - Hvid 
  Rødovre HK 2 - Hvid 
  Silkeborg-Voel KFUM 1 - Grøn 
  Silkeborg-Voel KFUM 2 
  Bording KFUM - Blå 
  HG Owschlag-Kropp-Tetenhusen - blau 
  HØJ Håndbold 1 - HVID 
  HØJ Håndbold 2 - HVID 
  MTV Lübeck - blau 
  Roskilde Håndbold 1 - Hvid 
  Roskilde Håndbold 2 - Hvid 
  Rødovre HK - Hvid 
  SV Fortuna 50 Neubrandenburg 14 - Blau 
  Silkeborg-Voel KFUM 1 - Grøn 
  Silkeborg-Voel KFUM 2 - Grøn 
U12P    (22 hold) U12D    (16 hold)
  Bording KFUM - Blå 
  HF Flensburg-Munkbrarup - grün 
  HG Owschlag-Kropp-Tetenhusen - blau 
  HSG Hohe Geest - grün 
  HSG Schülp/Westerrönfeld/Rendsburg - Rot 
  Herning FH 1 - Rød 
  Herning FH 2 - Rød 
  Holbæk Håndboldklub - Rød 
  HØJ Håndbold 1 - HVID 
  HØJ Håndbold 2 - HVID 
  HØJ Håndbold 3 - HVID 
  Ikast FS - Gul 
  Jelling FS 
  Næstved Herlufsholm 1 
  Næstved Herlufsholm 2 
  Roskilde Håndbold 1 - Hvid 
  Roskilde Håndbold 2 - Hvid 
  Ry Håndbold - blå 
  Rødovre HK 1 - Hvid 
  Silkeborg-Voel KFUM 1 - Grøn 
  Silkeborg-Voel KFUM 2 - Grøn 
  Silkeborg-Voel KFUM 3 - Grøn 
  Bording KFUM - Blå 
  HF Flensburg-Munkbrarup - grün 
  HSG Hohe Geest - Schwarz/Grün 
  HØJ Håndbold - HVID 
  MTV Lübeck - blau 
  NFH - Gul 
  Næstved Herlufsholm 1 
  Roskilde Håndbold 1 - Hvid 
  Roskilde Håndbold 2 - Hvid 
  Rødovre HK 1 
  Rødovre HK 2 
  SV Fortuna 50 Neubrandenburg 15 - Blau 
  Silkeborg-Voel KFUM 1 - Grøn 
  Silkeborg-Voel KFUM 2 - Grøn 
  Silkeborg-Voel KFUM 3 - Grøn 
  Tinglev Lundtoft IF 1 - Rød 
U14P    (30 hold) U14D    (28 hold)
  Engesvang Boldklub 
  Fredericia HK - Rød 
  Gødvad GIF - Hvid 
  HF Flensburg-Munkbrarup - grün 
  HG Owschlag-Kropp-Tetenhusen - blau 
  HK Minden-Lübbecke 
  HSG Kremperheide/Münsterdorf 
  HSG Schülp/Westerrönfeld/Rendsburg - Rot 
  Hammel GF 
  Herning FH 1 - Rød 
  Herning FH 2 - Rød 
  Holbæk Håndboldklub - Rød 
  Holbæk håndboldklub - Rød 
  HØJ Håndbold - HVID 
  IF92 Håndbold, Esbjerg 1 - Lyseblå 
  IF92 Håndbold, Esbjerg 2 - Lyseblå 
  JSG Nettelstedt 
  NFH 1 - Gul 
  NFH 2 - Gul 
  Næstved Herlufsholm 1 
  Roskilde Håndbold 1 - Hvid 
  Roskilde Håndbold 2 - Hvid 
  Roskilde Håndbold 3 - Hvid 
  Rødovre HK 1 - Hvid 
  Rødovre HK 2 
  SV Blankenese 
  Silkeborg-Voel KFUM 1 - Grøn 
  Silkeborg-Voel KFUM 2 - Grøn 
  Svendborg HK - Lyseblå 
  wJSG Dittershausen/ Waldau 16 - Schwarz, TW: weiß 
  AG håndbold 1 - Blå 
  AG håndbold 2 - Blå 
  Fredericia HK - Rød 
  HF Flensburg-Munkbrarup - grün 
  HG Owschlag-Kropp-Tetenhusen - blau 
  HSG Kremperheide/MÜnsterdorf 
  HSG Schülp/Westerrönfeld/Rendsburg - Rot 
  Hammel GF - Blå/Rød stribet 
  Herning FH 1 - Rød 
  Herning FH 2 - Rød 
  HØJ Håndbold 1 - HVID 
  HØJ Håndbold 2 - HVID 
  IF92 Håndbold, Esbjerg 1 - Lyseblå 
  Ikast FS - Gul 
  NFH - Gul 
  Næstved Herlufsholm 1 
  Næstved Herlufsholm 2 
  Roskilde Håndbold 1 - Hvid 
  Roskilde Håndbold 2 - Hvid 
  Roskilde Håndbold 3 
  Rødovre HK - Hvid 
  SG Glinde/Reinbek mC 1 - rot 
  SV Blankenese 
  Silkeborg-Voel KFUM 1 - Grøn 
  Silkeborg-Voel KFUM 2 - Grøn 
  Silkeborg-Voel KFUM 3 - Grøn 
  TV Aldekerk C1 - Grün 
  TV Aldekerk C2 - Grün 
U16P    (26 hold) U16D    (17 hold)
  ATSV Stockelsdorf - Blau oder Pink 
  HEI Håndbold 
  HF Flensburg-Munkbrarup - grün 
  HG Owschlag-Kropp-Tetenhusen - blau 
  HG Winsen - Blau 
  HK Minden-Lübbecke 
  HSG Hohe Geest - grün 
  HSG Schülp/Westerrönfeld/Rendsburg - Rot 
  Holbæk Håndboldklub - Rød 
  Ikast Håndbold 1 
  Ikast Håndbold 2 
  Ikast Håndbold 3 
  LSHØJ Håndbold - HVID 
  Lystrup/Skovbakken - Hvid 
  MTV Moringen - ombre blue 
  NFH - Gul 
  Randers HK 1 - Blå 
  Randers HK 2 - Blå 
  Roskilde Håndbold 1 - Hvid 
  Rødovre HK 1 - Hvid 
  SC Alstertal Langenhorn - weiß oder schwarz 
  Silkeborg-Voel KFUM 1 - Grøn 
  Silkeborg-Voel KFUM 2 - Grøn 
  Svendborg HK - Lyseblå 
  UDGÅET 
  Viborg HK - Grøn 
  AG håndbold 1 - Blå 
  Freja/Rødovre 1 - Hvid 
  Freja/Rødovre 2 - Hvid 
  HF Flensburg-Munkbrarup - grün 
  HG Owschlag-Kropp-Tetenhusen - blau 
  HG Winsen - Blau 
  HSG Hohe Geest - Schwarz/Grün 
  Holbæk Håndboldklub - Rød 
  HØJ Håndbold 1 - HVID 
  HØJ Håndbold 2 - HVID 
  Ikast Håndbold / ISI 
  NFH - Gul 
  Næstved Herlufsholm 
  SG Wift Neumuenster 
  SV Blankenese 
  Silkeborg-Voel KFUM - Grøn 
  TV Lobberich - Rot-Weiß 
U18P    (10 hold) U18D    (8 hold)
  Fredericia HK - Rød 
  HF Flensburg-Munkbrarup - grün 
  HG Winsen - Blau 
  HT Norderstedt - Weiss 
  HØJ Håndbold 1 - HVID 
  HØJ Håndbold 2 - HVID 
  Ikast Håndbold 
  NFH - Gul 
  Rødovre HK - Hvid 
  SG Wift Neumuenster 
  Bramstedter Turnerschaft - rot-weiß (Zweittrikot sch 
  HF Flensburg-Munkbrarup 1 - grün 
  HG Winsen - Blau 
  Roskilde Håndbold 1 - Hvid 
  Rødovre HK - Hvid 
  SV Blankenese 
  TV Aldekerk - Grün 
  Walddörfer SV 13 - Rot