Tilmeldinger

Antal tilmeldte hold: 295

Vælg sortering:

P U10    (40 hold) D U10    (34 hold)
  Grindsted GIF 1 - Blå 
  Grindsted GIF 2 - Blå 
  Gødvad GIF 1 - Hvid 
  Gødvad GIF 2 - Hvid 
  Gødvad GIF 3 - Hvid 
  Gødvad GIF 4 - Hvid 
  Gødvad GIF 5 - Hvid 
  Hammel GF 4 - rød/blå stribet 
  Hammel GF HGF 1 - rød/blå stribet 
  Hammel GF HGF 2 - rød/blå stribet 
  Hammel GF HGF 3 - rød/blå stribet 
  Hauge gif - Rød 
  Hauge gif:2 - Rød 
  Hornbæk SF 1 - Blå 
  Hornbæk SF 2 - Blå 
  Hornbæk SF 3 - Blå 
  Hånes IF - Blå 
  Hørning håndbold 1 - Blå 
  Hørning håndbold 2 - Blå 
  IF Nordthy - Hvid 
  Kjellerup HK - Hvid 
  Kjellerup HK:2 - Hvid 
  Konnerud IL - rød 
  OH77 - gul 
  Randers Freja - Blå og hvide striber 
  SIF Assentoft - Gul 
  Struer Håndbold C - Rød 
  Strømmen Glimt 1 - orange 
  TMG Mårslet - Gul 
  TMG Mårslet:2 - Gul 
  Team Favrskov 1 - Grøn 
  Team Favrskov 2 - Grøn 
  Team Favrskov 3 - Grøn 
  Team Favrskov 4 - Grøn 
  Ulstrup if - Rød 
  Visse IF:1 - Grøn 
  Visse IF:2 - Grøn 
  Østervrå IF 1 - Rød 
  Østervrå IF 2 - Rød 
  Øvrebø IL:1,B - Rød 
  Grindsted GIF 1 - Blå 
  Grindsted GIF 2 - Blå 
  Grindsted GIF:3 - Blå 
  Gødvad GIF 1 - Hvid 
  Gødvad GIF 2 - Hvid 
  Gødvad GIF 3 - Hvid 
  Hammel GF HGF 1 - rød/blå stribet 
  Hammel GF HGF2 - rød/blå stribet 
  Hauge gif - Rød 
  Hisøy IL - Grøn 
  Hisøy IL:2 - Grøn 
  Hornbæk SF:2 - Blå 
  Hornbæk SF:B - Blå 
  Hørning håndbold 1 - Blå 
  Hørning håndbold 2 - Blå 
  IF Nordthy 1 - Hvid 
  IF Nordthy 2 - Hvid 
  Kjellerup HK - Hvid 
  Konnerud IL 1 - Rød 
  Konnerud IL 2 - Rød 
  Nors BK - Gul og blå 
  Randers Freja - Blå og hvide striber 
  SIF Assentoft - Gul 
  Struer Håndbold B - Rød 
  Strømmen Glimt - orange 
  TMG Mårslet 1 - Gul 
  TMG Mårslet 2 - Gul 
  Team Favrskov 2 - Grøn 
  Team Favrskov 3 - Grøn 
  Team Favrskov Håndbold 1 - Grøn 
  Thorsø-Tungelund if - Grøn 
  Visse IF:1 - Grøn 
  Østervrå IF - Rød 
  Øvrebø IL:1,B - Rød 
P U12    (60 hold) D U12    (37 hold)
  Blære/Hornum - Rød/hvid 
  Bryne 1 - Rød 
  Bryne 2 - Rød 
  Bryne 3 - Rød 
  FIF Håndbold - Fjerritslev IF 1 - Blå 
  FIF Håndbold - Fjerritslev IF 2 - Blå 
  Forus/Gausel - Hvit 
  GVL Løkken - Grøn 
  Grindsted GIF 1 - Blå 
  Grindsted GIF 2 - Blå 
  Gødvad GIF - Hvid 
  Hammel GF HGF 3 - rød/blå stribet 
  Hammel GF HGF2 - rød/blå stribet 
  Hisøy IL 1 - Grøn 
  Hisøy IL:2 - Grøn 
  Hornbæk SF:AA - Blå 
  Hånes IF 04 - Blå 
  Hånes IF 05 - Blå 
  Hørning håndbold 1 - Blå 
  Hørning håndbold 2 - Blå 
  IF Nordthy 1 - Hvid 
  IF Nordthy 2 - Hvid 
  Kjellerup HK 1 - Hvid 
  Kjellerup HK:2 - Hvid 
  Kristrup Boldklub:C - Rød 
  Løgstør Hk - Gule/blå 
  MHI Håndball - Blå 
  OH77 - gul 
  Otra IL - Gul 
  Randers Freja - Blå og hvide striber 
  SGIF - Grøn 
  SIF Assentoft - Gul 
  Struer Håndbold B - Rød 
  Struer Håndbold C - Rød 
  Sørfjell 1 - rød 
  Sørfjell 2 - rød 
  TMG Mårslet - Gul 
  Team Favrskov 1 - Grøn 
  Team Favrskov 2 - Grøn 
  Team Favrskov 3 - Grøn 
  Team Favrskov 4 - Grøn 
  Trauma IF:1,B - Blå 
  Tveit IL - Gul og svart 
  Ulstrup if - Rød 
 VAKANT 
  Vindbjart håndball - Blå 
  Visse IF:1 - Grøn 
  Visse IF:2 - Grøn 
  Våg HK:1,B - Hvit 
  Våg HK:2,B - Hvit 
  Våg HK:3,B - Hvit 
  Våg HK:4,B - Hvit 
  Våg HK:5,B - Hvit 
  tvedestrand - blå 
  ØIF Arendal ØIF 1 - Rød/sort 
  ØIF Arendal ØIF 2 - Rød/sort 
  ØIF Arendal ØIF 3 - Rød/sort 
  Østervrå IF - Rød 
  Øvrebø IL:1,B - Rød 
  Øvrebø IL:2,B - Rød 
  Blære/Hornum - Rød/hvid 
  FIF Håndbold - Fjerritslev IF 1 - Blå 
  Grindsted GIF 1 - Blå 
  Grindsted GIF 2 - Blå 
  Grindsted GIF 3 - Blå 
  Gødvad GIF 1 - Hvid 
  Gødvad GIF 2 - Hvid 
  HK Malmö:1 - Sort 
  HK Malmö:2 - Sort 
  Hammel GF HGF 1 - rød/blå stribet 
  Hammel GF HGF 2 - rød/blå stribet 
  Hauge gif - Rød 
  Hisøy IL 1 - Grøn 
  Hisøy IL 2 - Grøn 
  Hisøy IL 3 - Grøn 
  Hørning håndbold - Blå 
  IF Nordthy - Hvid 
  Kjellerup HK - Hvid 
  Kjellerup HK 2 - Hvid 
  Konnerud 1 U12 - Rød 
  Kåsen IL G11 - Rød 
  Otra IL - Gul 
  Randers Freja - Blå og hvide striber 
  Struer Håndbold B - Rød 
  Struer Håndbold C - Rød 
  Sørfjell IL - Rød 
  TMG Mårslet - Gul 
  Team Favrskov 1 - Grøn 
  Team Favrskov 2 - Grøn 
  Team Favrskov 3 - Grøn 
  Torslanda HK 1 - Blå 
  Torslanda HK 2 - Blå 
  Ulstrup if - Rød 
  Visse IF - Grøn 
  tvedestrand - blå 
  ØIF Arendal ØIF 1 - Rød/sort 
  ØIF Arendal ØIF 2 - Rød/sort 
P U14    (60 hold) D U14    (24 hold)
  Bryne 1 - Rød 
  Bryne Håndballklubb 2 - Rød 
  Bryne Håndballklubb 3 - Rød 
  Bryne Håndballklubb 4 - Rød 
  Framsteg jenter 13 - blå og hvite 
  Gimletroll 1 - orange 
  Gimletroll 2 - orange 
  Grimstad håndball - mørk blå 
  Grindheim IL - Blå 
  Grindsted GIF - Blå 
  Gødvad GIF 1 - Hvid 
  Gødvad GIF 2 - Hvid 
  Hammel GF HGF 1 - rød/blå stribet 
  Hammel GF HGF 2 - rød/blå stribet 
  Hammel GF HGF 3 - rød/blå stribet 
  Hauge gif - Rød 
  Hisøy IL:1 - Grøn 
  Hisøy IL:2 - Grøn 
  Hornbæk SF 1 - Blå 
  Hornbæk SF 2 - Blå 
  Hornbæk SF 3 - Blå 
  Hånes IF - Blå 
  Hørning håndbold 1 - Blå 
  Hørning håndbold 2 - Blå 
  IL Eidekam 1 - Hvid 
  Kjellerup HK - Hvid 
  Kongerslev IF:B1 - Hvid 
  Kongerslev IF:B2 - Hvid 
  OH77 - gul 
  Otra IL:1,B - Gul 
  Otra IL:2,B - Gul 
  Randers Freja 1 - Blå og hvide striber 
  Randers Freja 2 - Blå og hvide striber 
  Struer Håndbold A - Rød 
  Struer Håndbold B - Rød 
  Sørfjell - Rød 
  Team Favrskov 1 - Grøn 
  Team Favrskov 2 - Grøn 
  Team Favrskov 3 - Grøn 
  Team Vest Han Herred - Blå eller rød 
  Thorsø-Tungelund if - Grøn 
  Thy Håndbold - Blå 
  Trauma IF - Blå 
  Tårs/Ugilt IF - Blå 
 VAKANT 
  Vigrestad IK - Blå 
  Vindbjart håndball 1 - Blå 
  Vindbjart håndball 2 - Blå 
  Visse IF 2 - Grøn 
  Visse IF:1 - Grøn 
  Våg HK:1,B - Hvit 
  Våg HK:2,B - Hvit 
  Våg HK:3,B - Hvit 
  Våg HK:4,B - Hvit 
  tvedestrand - blå 
  Ålbæk HK 1 - Blå 
  Ålbæk HK 2 - Blå 
  ØIF Arendal ØIF 1 - Rød/sort 
  ØIF Arendal ØIF 2 - Rød/sort 
  Øvrebø IL:1,B - Rød 
  Blære/Hornum - Rød/hvid 
  Gødvad GIF 1 - Rød 
  Gødvad GIF 2 - Rød 
  Hammel GF HGF 1 - rød/blå stribet 
  Hauge gif 1 - Rød 
  Hauge gif 2 - Rød 
  Hisøy IL - Grøn 
  Hisøy IL:2 - Grøn 
  Hørning håndbold 1 - Blå 
  Hørning håndbold 2 - Blå 
  Hørning håndbold:3 - Blå 
  Kongerslev IF - Hvid/Blå 
  Otra IL - Gul 
  SIF Assentoft - Gul 
  Sørfjell - Rød/hvit 
  Team Favrskov 1 - Grøn 
  Team Vest Han Herred - Blå eller Rød 
  Thorsø-Tungelund if - Grøn 
  Thy Håndbold - Turkis 
  ØIF Arendal ØIF 1 - Rød/sort 
  ØIF Arendal ØIF 2 - Rød/sort 
  ØIF Arendal ØIF 3 - Rød/sort 
  Østervrå IF - Rød 
  Øvrebø IL:1,B - Rød 
P U16    (24 hold) D U16    (14 hold)
  Blære/Hornum - Rød/hvid 
  Bryne Håndballklubb 1 - Rød 
  Bryne Håndballklubb 2 - Rød 
 Dall Ferslev 
  Gimletroll - orange 
  HK Star Aalborg - Orange 
  Hammel GF HGF - rød/blå stribet 
  Hauge gif - Rød 
  Otra IL - Gul 
  Randers Freja - Blå og hvide striber 
  Stidsholt - Blå 
  Struer-Resen Håndbold - Blå 
  Team Favrskov 1 - Grøn 
  Team Favrskov 2 - Grøn 
  Team Favrskov 3 - Grøn 
  Trauma IF - Blå 
  Ulstrup if - Rød 
  Vigrestad IK - Blå 
  Våg HK:1,B - Hvit 
  Våg HK:2,B - Hvit 
  Våg HK:3 - Hvit 
  tvedestrand:1 - blå 
  tvedestrand:2 - blå 
  Østervrå IF - Rød 
  Hammel GF - rød/blå stribet 
  Hauge gif - Rød 
  Kjellerup HK - Hvid 
  Otra IL - Gul 
  Stidsholt - Blå 
  Team Favrskov - Grøn 
  Team STARK Ringsted - Sort 
  Team Vest Han Herred - Blå eller Rød 
  Thy Håndbold - Turkis 
  Tårs/Ugilt IF - Blå 
  Vigrestad IK - Blå 
  Våg HK - Hvit 
  ØIF Arendal ØIF 1 - Rød/sort 
  ØIF Arendal ØIF 2 - Rød/sort 
Leder    (2 hold)
  Danmark - Rød 
  Norge Sverige - Hvid