Wilhelm Fribergs Minnescup 15 Okt till 13 Nov

 
       
 Välj sortering:
Klass
Klubb

Antal anmälda lag: 204

P09    (20 lag)
F08    (8 lag)

 Askims IK 1
 Askims IK 2
 Askims IK 3
 Hovås Billdal IF 1
 Hovås Billdal IF 2
 Hovås Billdal IF 3
 Hovås Billdal IF 4
 IF Väster 1
 IF Väster 2
 KF Velebit 1
 KF Velebit 2
 Kärra KIF 1
 Kärra KIF 2
 Kärra KIF 3
 Kärra KIF 4
 Skene IF 1
 Skene IF 2
 Örgryte IS Blå
 Örgryte IS Röd
 Örgryte IS Vit

 BK Häcken
 Bergsjö IF
 Kullavik IF 1
 Kullavik IF 2
 Lindome GIF 1
 Lindome GIF 2
 Sävedalens IF 1
 Sävedalens IF 2

P08    (35 lag)
F07    (10 lag)

 Hovås Billdal IF 1
 Hovås Billdal IF 2
 Hovås Billdal IF 3
 Hovås Billdal IF 4
 IK Zenith 1
 IK Zenith 2
 IK Zenith 3
 IK Zenith 4
 IK Zenith 5
 Kinna IF 1
 Kinna IF 2
 Landvetter IS 1
 Landvetter IS 2
 Landvetter IS 3
 Landvetter IS 4
 Landvetter IS 5
 Landvetter IS 6
 Näsets SK 1
 Näsets SK 2
 Näsets SK 3
 Näsets SK 4
 Onsala BK 1
 Onsala BK 2
 Onsala BK 3
 Onsala BK 4
 Skene IF 1
 Skene IF 2
 Skene IF 3
 Tölö IF 1
 Tölö IF 2
 Tölö IF 3
 Örgryte IS Blå
 Örgryte IS Röd
 Örgryte IS Rödblå
 Örgryte IS Vit

 BK Häcken Gul
 BK Häcken Svart
 Hovås Billdal IF 1
 Hovås Billdal IF 2
 Hönö IS
 IK Zenith Grön
 IK Zenith Vit
 Kullavik IF 1
 Kullavik IF 2
 Lindome GIF

P07    (35 lag)
F06    (8 lag)

 Askims IK 1
 Askims IK 2
 Askims IK 3
 BK Häcken Gul
 BK Häcken Svart
 IK Zenith 1
 IK Zenith 2
 IK Zenith 3
 Kärra KIF 1
 Kärra KIF 2
 Kärra KIF 3
 Kärra KIF 4
 Lillestrøms SK 1
 Lillestrøms SK 2
 Lillestrøms SK 3
 Lillestrøms SK 4
 Lillestrøms SK 5
 Lillestrøms SK 6
 Mölnlycke IF 1
 Mölnlycke IF 2
 Mölnlycke IF 3
 Onsala BK 1
 Onsala BK 2
 Onsala BK 3
 Sävedalens IF 1
 Sävedalens IF 2
 Sävedalens IF 3
 Sävedalens IF 4
 Torslanda IK 1
 Torslanda IK 2
 Torslanda IK 3
 Torslanda IK 4
 Örgryte IS Blå
 Örgryte IS Röd
 Örgryte IS Vit

 Hönö IS
 IFK Göteborg
 Kinna IF
 Lindome GIF 1
 Lindome GIF 2
 Mölndal IF
 Qviding FIF
 Örgryte IS Röd

P06    (30 lag)
F05    (8 lag)

 Askims IK
 BK Häcken Gul
 BK Häcken Gulsvart
 BK Häcken Svart
 Bergsjö IF
 Fässbergs IF 1
 Fässbergs IF 2
 Fässbergs IF 3
 GAIS
 Hovås Billdal IF 1
 Hovås Billdal IF 2
 IK Kongahälla 1
 IK Kongahälla 2
 IK Zenith 1
 IK Zenith 2
 IK Zenith 3
 Lerums IS 1
 Lerums IS 2
 Lillestrøm SK
 Lunden ÖBK 1
 Lunden ÖBK 2
 Partille IF 1
 Partille IF 2
 Skene IF
 Utbynäs SK 1
 Utbynäs SK 2
 Öckerö IF 1
 Öckerö IF 2
 Örgryte IS Blå
 Örgryte IS Röd

 IF Väster
 IFK Björkö
 IK Zenith
 Jitex Lila
 Jitex Vit
 Kärra KIF 1
 Kärra KIF 2
 Örgryte IS

P05    (20 lag)
F04    (10 lag)

 Backatorp IF Röd
 Backatorp IF Svart
 Bergsjö IF
 Finlandia/Pallo AIS 1
 Finlandia/Pallo AIS 2
 GAIS Grön
 GAIS Svart
 IF Väster 1
 IF Väster 2
 IFK Göteborg
 IK Zenith
 Kärra KIF 1
 Kärra KIF 2
 Onsala BK 1
 Onsala BK 2
 Råda BK
 Sävedalens IF
 Västra Frölunda IF
 Örgryte IS Blå
 Örgryte IS Röd

 Askims IK 1
 BK Häcken
 Hovås Billdal IF
 IF Väster
 Jitex
 Lerkils IF
 Sifhälla / Säffle
 Sjömarkens IF
 Utbynäs SK
 Örgryte IS

P04    (20 lag)
 

 BK Häcken
 BK Kaverös Lobo
 Bergsjö IF
 Floda BOIF
 Halvorstorps IS
 Hovås Billdal IF
 Hönö IS
 IF Mölndal
 IK Zenith
 Jonsereds IF
 Lekstorps IF
 Lerums IS
 Särö IK
 Torslanda IK
 Älvsborg FF 1
 Älvsborg FF 2
 Öjersjö IF
 Örgryte IS Blå
 Örgryte IS Röd
 Örgryte IS Rödblå

Website powered by Tournament Software