Matcher på ...

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
5003 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 08:00 Helsingborgs Östra IF IF Svart   -   Kvarnby Vit 1. Karaten Bygg  
188 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 08:30 BK Olympic 05   -   Heleneholms sk 1. Karaten Bygg  
5006 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 09:00 Tomelilla IF   -   Helsingborgs Östra IF IF Svart 1. Karaten Bygg  
5031 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 09:30 Staffanstorp United Vit   -   BK Olympic 05 1. Karaten Bygg  
203 P12 Grupp 1 Lör 2017-10-28 10:00 Bk Olympic   -   Tomelilla IF 1. Karaten Bygg  
208 P12 Grupp 3 Lör 2017-10-28 10:30 BK Olympic 05   -   Helsingborgs Östra IF Grön 1. Karaten Bygg  
298 P14 Grupp 1 Lör 2017-10-28 11:00 Bj/Pukaviks IF/Mörrums GoIS   -   Halmia Academy 1 1. Karaten Bygg 2 - 1 
306 P14 Grupp 4 Lör 2017-10-28 11:30 IF CENTERN 2   -   Eslövs BK 1. Karaten Bygg 0 - 5 
217 P14 Grupp 4 Lör 2017-10-28 12:00 Lunds BK vit   -   Dösjöbro IF 1. Karaten Bygg 6 - 2 
310 P14 Grupp 1 Lör 2017-10-28 12:30 Halmia Academy 1   -   Helsingborgs Östra IF 1. Karaten Bygg 1 - 2 
5017 P14 Grupp 2 Lör 2017-10-28 13:00 Staffanstorp United Blå   -   IF CENTERN 1 1. Karaten Bygg 2 - 0 
314 P14 Grupp 3 Lör 2017-10-28 13:30 Hasslöv/Skottorp P03   -   Heleneholms sk 1. Karaten Bygg 1 - 1 
5020 P14 Grupp 1 Lör 2017-10-28 14:00 Helsingborgs Östra IF   -   Bj/Pukaviks IF/Mörrums GoIS 1. Karaten Bygg 1 - 1 
5046 P14 Grupp 3 Lör 2017-10-28 14:30 Heleneholms sk   -   Halmia Academy 2 1. Karaten Bygg 3 - 0 
253 P14 A-kvartsfinal:01 Lör 2017-10-28 15:00 Staffanstorp United Röd    -   Tollarps IF  1. Karaten Bygg 3 - 1 
5025 P14 A-kvartsfinal:02 Lör 2017-10-28 15:30 Heleneholms sk    -   Lunds BK vit  1. Karaten Bygg 0 - 4 
267 P14 A-semifinal:01 Lör 2017-10-28 16:30 Staffanstorp United Röd    -   Lunds BK vit  1. Karaten Bygg 1 - 4 
5041 P14 A-final Lör 2017-10-28 17:30 Lunds BK vit    -   Eslövs BK  1. Karaten Bygg 0 - 3 
359 P11 Grupp 1 Sön 2017-10-29 08:00 LB07 Limhamn L1   -   BSH Österlen 1. Karaten Bygg  
104 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 08:30 Staffanstorp United Blå   -   HUSIE IF 1. Karaten Bygg 3 - 2 
370 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 09:00 Linero IF   -   Brunnby FF röd 1. Karaten Bygg 3 - 0 
108 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 09:30 Skurups AIF   -   LB07 Limhamn 1. Karaten Bygg  
116 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 10:00 Staffanstorp United Vit   -   Linero IF 1. Karaten Bygg 0 - 2 
118 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 10:30 Slöinge Goif   -   Staffanstorp United Blå 1. Karaten Bygg 1 - 3 
130 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 11:00 Brunnby FF röd   -   Uppåkra IF 1. Karaten Bygg 2 - 0 
137 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 11:30 Klågerups GIF   -   Skurups AIF 1. Karaten Bygg  
132 P13 Grupp 2 Sön 2017-10-29 12:00 Linero IF   -   Heleneholms sk 1. Karaten Bygg 6 - 0 
151 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 12:30 LGM   -   Staffanstorp United Blå 1. Karaten Bygg 1 - 1 
146 P13 Grupp 3 Sön 2017-10-29 13:00 HUSIE IF   -   Slöinge Goif 1. Karaten Bygg 6 - 1 
156 P11 Grupp 2 Sön 2017-10-29 13:30 Skurups AIF   -   Kvarnby IK Brun 1. Karaten Bygg  
129 P13 Grupp 1 Sön 2017-10-29 14:00 Arlövs BI   -   Hasslöv/skottorp 1. Karaten Bygg 1 - 0 
124 P13 Grupp 4 Sön 2017-10-29 14:30 Getinge IF   -   Svalövs BK Svart 1. Karaten Bygg 1 - 4 
172 P13 A-kvartsfinal:04 Sön 2017-10-29 15:00 Linero IF    -   Arlövs BI  1. Karaten Bygg 2 - 1 
174 P13 A-kvartsfinal:03 Sön 2017-10-29 15:30 Vapnö IF    -   HUSIE IF  1. Karaten Bygg 0 - 2 
177 P13 A-semifinal:02 Sön 2017-10-29 16:30 HUSIE IF    -   Linero IF  1. Karaten Bygg 0 - 4 
181 P13 A-final Sön 2017-10-29 17:30 IF Lödde    -   Linero IF  1. Karaten Bygg 0 - 7