Skördecupen

11 Aug

Matcher Lör 2018-08-11

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
41 F12 Grupp 1 Lör 2018-08-11 08:00 Höörs IS   -   Billesholms IK Plan 4 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
42 F12 Grupp 1 Lör 2018-08-11 08:00 Helsingborgs FF   -   Gif Nike Plan 5 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
4 F12 Grupp 2 Lör 2018-08-11 08:46 Eskilsminne IF   -   Skurups AIF Plan 4 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
43 F12 Grupp 2 Lör 2018-08-11 09:00 Skäldervikens IF   -   Stattena IF Plan 6 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
1 F14 Grupp 1 Lör 2018-08-11 09:30 Skegrie BK   -   Skärblacka IF Plan 2 (Naturgräs) Asmundtorps IP 3 - 0 
2 F14 Grupp 1 Lör 2018-08-11 09:30 Eskilsminne IF   -   Asmundtorps IF Plan 1 (Naturgräs) Asmundtorps IP 3 - 0 
3 F14 Grupp 1 Lör 2018-08-11 09:30 Hittarps IK   -   Veberöds AIF/Harlösa IF Plan 3 (Naturgräs) Asmundtorps IP 5 - 0 
5 F12 Grupp 1 Lör 2018-08-11 09:32 Höörs IS   -   Helsingborgs FF Plan 4 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
6 F12 Grupp 1 Lör 2018-08-11 09:32 Gif Nike   -   Billesholms IK Plan 5 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
7 F12 Grupp 2 Lör 2018-08-11 10:12 Skäldervikens IF   -   Eskilsminne IF Plan 6 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
44 F12 Grupp 2 Lör 2018-08-11 10:18 Skurups AIF   -   Stattena IF Plan 4 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
100 F14 Grupp 1 Lör 2018-08-11 10:50 Skärblacka IF   -   Hittarps IK Plan 1 (Naturgräs) Asmundtorps IP 0 - 4 
101 F14 Grupp 1 Lör 2018-08-11 10:50 Asmundtorps IF   -   Skegrie BK Plan 3 (Naturgräs) Asmundtorps IP 1 - 3 
105 F14 Grupp 1 Lör 2018-08-11 10:50 Veberöds AIF/Harlösa IF   -   Eskilsminne IF Plan 2 (Naturgräs) Asmundtorps IP 0 - 14 
45 F12 Grupp 1 Lör 2018-08-11 10:58 Gif Nike   -   Höörs IS Plan 6 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
10 F12 Grupp 1 Lör 2018-08-11 11:04 Billesholms IK   -   Helsingborgs FF Plan 4 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
11 F12 Grupp 2 Lör 2018-08-11 11:44 Skurups AIF   -   Skäldervikens IF Plan 5 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
46 F12 Grupp 2 Lör 2018-08-11 11:44 Stattena IF   -   Eskilsminne IF Plan 6 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
8 F14 Grupp 1 Lör 2018-08-11 12:10 Skegrie BK   -   Hittarps IK Plan 2 (Naturgräs) Asmundtorps IP 1 - 2 
9 F14 Grupp 1 Lör 2018-08-11 12:10 Asmundtorps IF   -   Veberöds AIF/Harlösa IF Plan 3 (Naturgräs) Asmundtorps IP 8 - 2 
103 F14 Grupp 1 Lör 2018-08-11 12:10 Eskilsminne IF   -   Skärblacka IF Plan 1 (Naturgräs) Asmundtorps IP 7 - 0 
13 F12 PO-grupp Gul Lör 2018-08-11 13:00 Gif Nike    -   Eskilsminne IF  Plan 4 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
47 F12 PO-grupp Gul Lör 2018-08-11 13:00 Höörs IS    -   Skurups AIF  Plan 5 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
48 F12 PO-grupp Svart Lör 2018-08-11 13:00 Billesholms IK    -   Skäldervikens IF  Plan 6 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
12 F14 Grupp 1 Lör 2018-08-11 14:00 Skärblacka IF   -   Veberöds AIF/Harlösa IF Plan 3 (Naturgräs) Asmundtorps IP 7 - 0 
16 F12 PO-grupp Svart Lör 2018-08-11 14:00 Helsingborgs FF    -   Stattena IF  Plan 4 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
104 F14 Grupp 1 Lör 2018-08-11 14:00 Skegrie BK   -   Eskilsminne IF Plan 2 (Naturgräs) Asmundtorps IP 0 - 7 
107 F14 Grupp 1 Lör 2018-08-11 14:00 Hittarps IK   -   Asmundtorps IF Plan 1 (Naturgräs) Asmundtorps IP 3 - 1 
51 F12 PO-grupp Gul Lör 2018-08-11 14:10 Skurups AIF    -   Gif Nike  Plan 6 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
22 F12 PO-grupp Gul Lör 2018-08-11 15:00 Eskilsminne IF    -   Höörs IS  Plan 4 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
23 F12 PO-grupp Svart Lör 2018-08-11 15:10 Stattena IF    -   Billesholms IK  Plan 5 (Konstgräs) Asmundtorps IP X - X 
14 F14 Grupp 1 Lör 2018-08-11 15:20 Veberöds AIF/Harlösa IF   -   Skegrie BK Plan 1 (Naturgräs) Asmundtorps IP 0 - 3 
15 F14 Grupp 1 Lör 2018-08-11 15:20 Hittarps IK   -   Eskilsminne IF Plan 3 (Naturgräs) Asmundtorps IP 0 - 3 
52 F12 PO-grupp Svart Lör 2018-08-11 15:20 Skäldervikens IF    -   Helsingborgs FF  Plan 6 (Konstgräs) Asmundtorps IP  
106 F14 Grupp 1 Lör 2018-08-11 15:20 Skärblacka IF   -   Asmundtorps IF Plan 2 (Naturgräs) Asmundtorps IP 4 - 7