Matcher Tor 2018-05-10

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
1 P10 Grupp 1 Tor 2018-05-10 10:00 AB Tårnby:1   -   Arlövs BI:vit A - Teddy Companiet X - X 
2 P10 Grupp 1 Tor 2018-05-10 10:00 Bunkeflo FF   -   Eslövs BK B - Engelbrektsboden X - X 
3 P10 Grupp 2 Tor 2018-05-10 10:00 Brommapojkarna:08-3   -   Asmundtorps IF C - Bo Ohlsson X - X 
4 P10 Grupp 2 Tor 2018-05-10 10:00 Hyllie IK   -   FC Trelleborg:09-2 D - Goldried X - X 
5 P10 Grupp 3 Tor 2018-05-10 10:00 Hammarby:P2008-06   -   Bjärreds IF E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
6 P10 Grupp 3 Tor 2018-05-10 10:00 Bsh Österlen:2   -   FC Bellevue:1 F - Chevalier X - X 
7 P10 Grupp 4 Tor 2018-05-10 10:00 Trelleborgs FF   -   Linero IF:Röd G - Stratiteq X - X 
8 P10 Grupp 4 Tor 2018-05-10 10:00 P08 Solna   -   Skanör Falsterbo IF:Röd H - Svenska Kyrkan X - X 
9 P10 Grupp 5 Tor 2018-05-10 10:00 BFC Lundegården:1   -   BK Höllviken:Blå I - Lassens Constructions X - X 
10 P10 Grupp 5 Tor 2018-05-10 10:00 Boo FF   -   Bsh Österlen K - Select X - X 
11 P10 Grupp 6 Tor 2018-05-10 10:00 Djurgården U10:U10   -   BK Höllviken:Gul M - Nordsjö X - X 
12 P10 Grupp 6 Tor 2018-05-10 10:00 Eskilsminne IF   -   Finlandia/Pallo AIF N - ToppenGallerian X - X 
13 P10 Grupp 7 Tor 2018-05-10 10:30 Kalmar FF:1   -   Kristianstad FC A - Teddy Companiet X - X 
14 P10 Grupp 7 Tor 2018-05-10 10:30 Kulladals FF:1   -   Lunds BK:Gul B - Engelbrektsboden X - X 
15 P10 Grupp 8 Tor 2018-05-10 10:30 Uppåkra IF:Grön   -   FC Djursholm:U10 C - Bo Ohlsson X - X 
16 P10 Grupp 8 Tor 2018-05-10 10:30 FK Karlskrona:2   -   Höganäs BK D - Goldried X - X 
17 P10 Grupp 9 Tor 2018-05-10 10:30 BSV af 2016:BSV-B   -   FK Karlskrona:1 E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
18 P10 Grupp 9 Tor 2018-05-10 10:30 IFK Klagshamn:Blå   -   Svedala IF:Blå F - Chevalier X - X 
19 P10 Grupp 10 Tor 2018-05-10 10:30 BK Häcken:Gul   -   BK Höllviken:Röd G - Stratiteq X - X 
20 P10 Grupp 10 Tor 2018-05-10 10:30 Gislöv IF:röd   -   Hässleholms IF:Grön H - Svenska Kyrkan X - X 
21 P10 Grupp 11 Tor 2018-05-10 10:30 Malmö FF:1   -   Sörskogens IF:vit I - Lassens Constructions X - X 
22 P10 Grupp 11 Tor 2018-05-10 10:30 Uppåkra IF:Vit   -   Vikens IK K - Select X - X 
23 P10 Grupp 12 Tor 2018-05-10 10:30 Dragør Boldklub:1   -   IFK Haninge:lag1 M - Nordsjö X - X 
24 P10 Grupp 12 Tor 2018-05-10 10:30 IS Halmia   -   Skegrie BK N - ToppenGallerian X - X 
25 P10 Grupp 13 Tor 2018-05-10 11:00 BK Häcken:Svart   -   FC Trelleborg:09-1 A - Teddy Companiet X - X 
26 P10 Grupp 13 Tor 2018-05-10 11:00 Älta IF:1   -   Köpingebro IF B - Engelbrektsboden X - X 
27 P10 Grupp 14 Tor 2018-05-10 11:00 Malmö FF:2   -   Staffanstorp United:blå C - Bo Ohlsson X - X 
28 P10 Grupp 14 Tor 2018-05-10 11:00 Vasastan BK   -   Östers IF D - Goldried X - X 
29 P10 Grupp 15 Tor 2018-05-10 11:00 AB Tårnby:2   -   Arlövs BI:blå E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
30 P10 Grupp 15 Tor 2018-05-10 11:00 Högaborgs BK:1   -   IFK Simrishamn F - Chevalier X - X 
31 P10 Grupp 16 Tor 2018-05-10 11:00 Kalmar FF:2   -   Sjöbo IF G - Stratiteq X - X 
32 P10 Grupp 16 Tor 2018-05-10 11:00 Skanör Falsterbo IF:Svart   -   Tullinge Fotboll:P08 H - Svenska Kyrkan X - X 
33 P10 Grupp 17 Tor 2018-05-10 11:00 Djurgårdens IF U10-2   -   IK Wormo I - Lassens Constructions X - X 
34 P10 Grupp 17 Tor 2018-05-10 11:00 LB07:Blå   -   Skrea IF K - Select X - X 
35 P10 Grupp 18 Tor 2018-05-10 11:00 FA 2000:FA2000-1   -   Husie IF:grön M - Nordsjö X - X 
36 P10 Grupp 18 Tor 2018-05-10 11:00 Lunds BK:Vit   -   Rydsgårds AIF/Skivarps GIF N - ToppenGallerian X - X 
37 P10 Grupp 19 Tor 2018-05-10 11:30 Malmö FF:3   -   Lilla Torg FF:svart A - Teddy Companiet X - X 
38 P10 Grupp 19 Tor 2018-05-10 11:30 PPJ Helsinki, Eira -08:2   -   Tomelilla IF B - Engelbrektsboden X - X 
39 P10 Grupp 20 Tor 2018-05-10 11:30 BFC Lundegården:2   -   FC Trelleborg:Grön C - Bo Ohlsson X - X 
40 P10 Grupp 20 Tor 2018-05-10 11:30 Täby FK:FA   -   YIF FF:YIF FF D - Goldried X - X 
41 P10 Grupp 21 Tor 2018-05-10 11:30 Kastrup Boldklub:2   -   LB07:Svart E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
42 P10 Grupp 27 Tor 2018-05-10 11:30 PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ   -   Södra Sandby IF:Blå F - Chevalier X - X 
43 P10 Grupp 22 Tor 2018-05-10 11:30 Halmstads BK:Lag 1   -   LB07:Röd G - Stratiteq X - X 
44 P10 Grupp 22 Tor 2018-05-10 11:30 Åkarps IF   -   Hammarby P2008-06 Grön H - Svenska Kyrkan X - X 
45 P10 Grupp 23 Tor 2018-05-10 11:30 BSV af 2016:BSV-A   -   Staffanstorp United:vit I - Lassens Constructions X - X 
46 P10 Grupp 23 Tor 2018-05-10 11:30 Sörskogens IF:P08:1   -   Vellinge IF:Blå K - Select X - X 
47 P10 Grupp 24 Tor 2018-05-10 11:30 Helsingborgs IF:blå   -   FC Trelleborg:Gul M - Nordsjö X - X 
48 P10 Grupp 24 Tor 2018-05-10 11:30 Västra Ingelstad is   -   Älta IF:2 N - ToppenGallerian X - X 
49 P10 Grupp 25 Tor 2018-05-10 12:00 Helsingborgs IF:röd   -   IFK Klagshamn:Grön A - Teddy Companiet X - X 
50 P10 Grupp 25 Tor 2018-05-10 12:00 Veberöds AIF   -   Vellinge IF:Röd B - Engelbrektsboden X - X 
51 P10 Grupp 26 Tor 2018-05-10 12:00 Boldklubben Hekla:A   -   Eslövs BK:2 C - Bo Ohlsson X - X 
52 P10 Grupp 26 Tor 2018-05-10 12:00 LB07:2   -   Vänersborg FK D - Goldried X - X 
53 P10 Grupp 27 Tor 2018-05-10 12:00 Halmstads BK:Lag 2   -   IF Lödde E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
54 P10 Grupp 21 Tor 2018-05-10 12:00 IFK Stocksund :2   -   Ängelholms FF:Blå F - Chevalier X - X 
55 P10 Grupp 28 Tor 2018-05-10 12:00 Dragør Boldklub:2   -   Husie IF:vit G - Stratiteq X - X 
56 P10 Grupp 28 Tor 2018-05-10 12:00 Lunds BK:Svart   -   GAIS H - Svenska Kyrkan X - X 
57 P10 Grupp 29 Tor 2018-05-10 12:00 Helsingborgs IF:vit   -   Kastrup Boldklub I - Lassens Constructions X - X 
58 P10 Grupp 29 Tor 2018-05-10 12:00 Lilla Torg FF   -   BK Höllviken:Vit K - Select X - X 
59 P10 Grupp 30 Tor 2018-05-10 12:00 AB Tårnby:3   -   Gislöv IF:vit M - Nordsjö X - X 
60 P10 Grupp 30 Tor 2018-05-10 12:00 IFK Haninge:p08:2   -   Mjällby AIF N - ToppenGallerian X - X 
61 P10 Grupp 31 Tor 2018-05-10 12:30 Ängelholms FF:Gul   -   Hässleholms IF:Vit A - Teddy Companiet X - X 
62 P10 Grupp 31 Tor 2018-05-10 12:30 LB07:1   -   Linero IF:Vit B - Engelbrektsboden X - X 
63 P10 Grupp 32 Tor 2018-05-10 12:30 FA 2000:FA2000-2   -   FC Trelleborg:Lila C - Bo Ohlsson X - X 
64 P10 Grupp 32 Tor 2018-05-10 12:30 IFK Klagshamn:Gul   -   IFK Stocksund :1 D - Goldried X - X 
65 P10 Grupp 1 Tor 2018-05-10 12:30 AB Tårnby:1   -   Bunkeflo FF E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
66 P10 Grupp 1 Tor 2018-05-10 12:30 Eslövs BK   -   Arlövs BI:vit F - Chevalier X - X 
67 P10 Grupp 2 Tor 2018-05-10 12:30 Brommapojkarna:08-3   -   Hyllie IK G - Stratiteq X - X 
68 P10 Grupp 2 Tor 2018-05-10 12:30 FC Trelleborg:09-2   -   Asmundtorps IF H - Svenska Kyrkan X - X 
69 P10 Grupp 3 Tor 2018-05-10 12:30 Hammarby:P2008-06   -   Bsh Österlen:2 I - Lassens Constructions X - X 
70 P10 Grupp 3 Tor 2018-05-10 12:30 FC Bellevue:1   -   Bjärreds IF K - Select X - X 
71 P10 Grupp 4 Tor 2018-05-10 12:30 Trelleborgs FF   -   P08 Solna M - Nordsjö X - X 
72 P10 Grupp 4 Tor 2018-05-10 12:30 Skanör Falsterbo IF:Röd   -   Linero IF:Röd N - ToppenGallerian X - X 
73 P10 Grupp 5 Tor 2018-05-10 13:00 BFC Lundegården:1   -   Boo FF A - Teddy Companiet X - X 
74 P10 Grupp 5 Tor 2018-05-10 13:00 Bsh Österlen   -   BK Höllviken:Blå B - Engelbrektsboden X - X 
75 P10 Grupp 6 Tor 2018-05-10 13:00 Djurgården U10:U10   -   Eskilsminne IF C - Bo Ohlsson X - X 
76 P10 Grupp 6 Tor 2018-05-10 13:00 Finlandia/Pallo AIF   -   BK Höllviken:Gul D - Goldried X - X 
77 P10 Grupp 7 Tor 2018-05-10 13:00 Kalmar FF:1   -   Kulladals FF:1 E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
78 P10 Grupp 7 Tor 2018-05-10 13:00 Lunds BK:Gul   -   Kristianstad FC F - Chevalier X - X 
79 P10 Grupp 8 Tor 2018-05-10 13:00 Uppåkra IF:Grön   -   FK Karlskrona:2 G - Stratiteq X - X 
80 P10 Grupp 8 Tor 2018-05-10 13:00 Höganäs BK   -   FC Djursholm:U10 H - Svenska Kyrkan X - X 
81 P10 Grupp 9 Tor 2018-05-10 13:00 BSV af 2016:BSV-B   -   IFK Klagshamn:Blå I - Lassens Constructions X - X 
82 P10 Grupp 9 Tor 2018-05-10 13:00 Svedala IF:Blå   -   FK Karlskrona:1 K - Select X - X 
83 P10 Grupp 10 Tor 2018-05-10 13:00 BK Häcken:Gul   -   Gislöv IF:röd M - Nordsjö X - X 
84 P10 Grupp 10 Tor 2018-05-10 13:00 Hässleholms IF:Grön   -   BK Höllviken:Röd N - ToppenGallerian X - X 
85 P10 Grupp 11 Tor 2018-05-10 13:30 Malmö FF:1   -   Uppåkra IF:Vit A - Teddy Companiet X - X 
86 P10 Grupp 11 Tor 2018-05-10 13:30 Vikens IK   -   Sörskogens IF:vit B - Engelbrektsboden X - X 
87 P10 Grupp 12 Tor 2018-05-10 13:30 Dragør Boldklub:1   -   IS Halmia C - Bo Ohlsson X - X 
88 P10 Grupp 12 Tor 2018-05-10 13:30 Skegrie BK   -   IFK Haninge:lag1 D - Goldried X - X 
89 P10 Grupp 13 Tor 2018-05-10 13:30 BK Häcken:Svart   -   Älta IF:1 E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
90 P10 Grupp 13 Tor 2018-05-10 13:30 Köpingebro IF   -   FC Trelleborg:09-1 F - Chevalier X - X 
91 P10 Grupp 14 Tor 2018-05-10 13:30 Malmö FF:2   -   Vasastan BK G - Stratiteq X - X 
92 P10 Grupp 14 Tor 2018-05-10 13:30 Östers IF   -   Staffanstorp United:blå H - Svenska Kyrkan X - X 
93 P10 Grupp 15 Tor 2018-05-10 13:30 AB Tårnby:2   -   Högaborgs BK:1 I - Lassens Constructions X - X 
94 P10 Grupp 15 Tor 2018-05-10 13:30 IFK Simrishamn   -   Arlövs BI:blå K - Select X - X 
95 P10 Grupp 16 Tor 2018-05-10 13:30 Kalmar FF:2   -   Skanör Falsterbo IF:Svart M - Nordsjö X - X 
96 P10 Grupp 16 Tor 2018-05-10 13:30 Tullinge Fotboll:P08   -   Sjöbo IF N - ToppenGallerian X - X 
97 P10 Grupp 17 Tor 2018-05-10 14:00 Djurgårdens IF U10-2   -   LB07:Blå A - Teddy Companiet X - X 
98 P10 Grupp 17 Tor 2018-05-10 14:00 Skrea IF   -   IK Wormo B - Engelbrektsboden X - X 
99 P10 Grupp 18 Tor 2018-05-10 14:00 FA 2000:FA2000-1   -   Lunds BK:Vit C - Bo Ohlsson X - X 
100 P10 Grupp 18 Tor 2018-05-10 14:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF   -   Husie IF:grön D - Goldried X - X 
101 P10 Grupp 19 Tor 2018-05-10 14:00 Malmö FF:3   -   PPJ Helsinki, Eira -08:2 E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
102 P10 Grupp 19 Tor 2018-05-10 14:00 Tomelilla IF   -   Lilla Torg FF:svart F - Chevalier X - X 
103 P10 Grupp 20 Tor 2018-05-10 14:00 BFC Lundegården:2   -   Täby FK:FA G - Stratiteq X - X 
104 P10 Grupp 20 Tor 2018-05-10 14:00 YIF FF:YIF FF   -   FC Trelleborg:Grön H - Svenska Kyrkan X - X 
105 P10 Grupp 21 Tor 2018-05-10 14:00 Kastrup Boldklub:2   -   IFK Stocksund :2 I - Lassens Constructions X - X 
106 P10 Grupp 21 Tor 2018-05-10 14:00 Ängelholms FF:Blå   -   LB07:Svart K - Select X - X 
107 P10 Grupp 22 Tor 2018-05-10 14:00 Halmstads BK:Lag 1   -   Åkarps IF M - Nordsjö X - X 
108 P10 Grupp 22 Tor 2018-05-10 14:00 Hammarby P2008-06 Grön   -   LB07:Röd N - ToppenGallerian X - X 
109 P10 Grupp 23 Tor 2018-05-10 14:30 BSV af 2016:BSV-A   -   Sörskogens IF:P08:1 A - Teddy Companiet X - X 
110 P10 Grupp 23 Tor 2018-05-10 14:30 Vellinge IF:Blå   -   Staffanstorp United:vit B - Engelbrektsboden X - X 
111 P10 Grupp 24 Tor 2018-05-10 14:30 Helsingborgs IF:blå   -   Västra Ingelstad is C - Bo Ohlsson X - X 
112 P10 Grupp 24 Tor 2018-05-10 14:30 Älta IF:2   -   FC Trelleborg:Gul D - Goldried X - X 
113 P10 Grupp 25 Tor 2018-05-10 14:30 Helsingborgs IF:röd   -   Veberöds AIF E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
114 P10 Grupp 25 Tor 2018-05-10 14:30 Vellinge IF:Röd   -   IFK Klagshamn:Grön F - Chevalier X - X 
115 P10 Grupp 26 Tor 2018-05-10 14:30 Boldklubben Hekla:A   -   LB07:2 G - Stratiteq X - X 
116 P10 Grupp 26 Tor 2018-05-10 14:30 Vänersborg FK   -   Eslövs BK:2 H - Svenska Kyrkan X - X 
117 P10 Grupp 27 Tor 2018-05-10 14:30 Halmstads BK:Lag 2   -   PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ I - Lassens Constructions X - X 
118 P10 Grupp 27 Tor 2018-05-10 14:30 Södra Sandby IF:Blå   -   IF Lödde K - Select X - X 
119 P10 Grupp 28 Tor 2018-05-10 14:30 Dragør Boldklub:2   -   Lunds BK:Svart M - Nordsjö X - X 
120 P10 Grupp 28 Tor 2018-05-10 14:30 GAIS   -   Husie IF:vit N - ToppenGallerian X - X 
121 P10 Grupp 29 Tor 2018-05-10 15:00 Helsingborgs IF:vit   -   Lilla Torg FF A - Teddy Companiet X - X 
122 P10 Grupp 29 Tor 2018-05-10 15:00 BK Höllviken:Vit   -   Kastrup Boldklub B - Engelbrektsboden X - X 
123 P10 Grupp 30 Tor 2018-05-10 15:00 AB Tårnby:3   -   IFK Haninge:p08:2 C - Bo Ohlsson X - X 
124 P10 Grupp 30 Tor 2018-05-10 15:00 Mjällby AIF   -   Gislöv IF:vit D - Goldried X - X 
125 P10 Grupp 31 Tor 2018-05-10 15:00 Ängelholms FF:Gul   -   LB07:1 E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
126 P10 Grupp 31 Tor 2018-05-10 15:00 Linero IF:Vit   -   Hässleholms IF:Vit F - Chevalier X - X 
127 P10 Grupp 32 Tor 2018-05-10 15:00 FA 2000:FA2000-2   -   IFK Klagshamn:Gul G - Stratiteq X - X 
128 P10 Grupp 32 Tor 2018-05-10 15:00 IFK Stocksund :1   -   FC Trelleborg:Lila H - Svenska Kyrkan X - X 
129 P10 Grupp 1 Tor 2018-05-10 15:00 Eslövs BK   -   AB Tårnby:1 I - Lassens Constructions X - X 
130 P10 Grupp 1 Tor 2018-05-10 15:00 Arlövs BI:vit   -   Bunkeflo FF K - Select X - X 
131 P10 Grupp 2 Tor 2018-05-10 15:00 FC Trelleborg:09-2   -   Brommapojkarna:08-3 M - Nordsjö X - X 
132 P10 Grupp 2 Tor 2018-05-10 15:00 Asmundtorps IF   -   Hyllie IK N - ToppenGallerian X - X 
133 P10 Grupp 3 Tor 2018-05-10 15:30 FC Bellevue:1   -   Hammarby:P2008-06 A - Teddy Companiet X - X 
134 P10 Grupp 3 Tor 2018-05-10 15:30 Bjärreds IF   -   Bsh Österlen:2 B - Engelbrektsboden X - X 
135 P10 Grupp 4 Tor 2018-05-10 15:30 Skanör Falsterbo IF:Röd   -   Trelleborgs FF C - Bo Ohlsson X - X 
136 P10 Grupp 4 Tor 2018-05-10 15:30 Linero IF:Röd   -   P08 Solna D - Goldried X - X 
137 P10 Grupp 5 Tor 2018-05-10 15:30 Bsh Österlen   -   BFC Lundegården:1 E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
138 P10 Grupp 5 Tor 2018-05-10 15:30 BK Höllviken:Blå   -   Boo FF F - Chevalier X - X 
139 P10 Grupp 6 Tor 2018-05-10 15:30 Finlandia/Pallo AIF   -   Djurgården U10:U10 G - Stratiteq X - X 
140 P10 Grupp 6 Tor 2018-05-10 15:30 BK Höllviken:Gul   -   Eskilsminne IF H - Svenska Kyrkan X - X 
141 P10 Grupp 7 Tor 2018-05-10 15:30 Lunds BK:Gul   -   Kalmar FF:1 I - Lassens Constructions X - X 
142 P10 Grupp 7 Tor 2018-05-10 15:30 Kristianstad FC   -   Kulladals FF:1 K - Select X - X 
143 P10 Grupp 8 Tor 2018-05-10 15:30 Höganäs BK   -   Uppåkra IF:Grön M - Nordsjö X - X 
144 P10 Grupp 8 Tor 2018-05-10 15:30 FC Djursholm:U10   -   FK Karlskrona:2 N - ToppenGallerian X - X 
145 P10 Grupp 9 Tor 2018-05-10 16:00 Svedala IF:Blå   -   BSV af 2016:BSV-B A - Teddy Companiet X - X 
146 P10 Grupp 9 Tor 2018-05-10 16:00 FK Karlskrona:1   -   IFK Klagshamn:Blå B - Engelbrektsboden X - X 
147 P10 Grupp 10 Tor 2018-05-10 16:00 Hässleholms IF:Grön   -   BK Häcken:Gul C - Bo Ohlsson X - X 
148 P10 Grupp 10 Tor 2018-05-10 16:00 BK Höllviken:Röd   -   Gislöv IF:röd D - Goldried X - X 
149 P10 Grupp 11 Tor 2018-05-10 16:00 Vikens IK   -   Malmö FF:1 E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
150 P10 Grupp 11 Tor 2018-05-10 16:00 Sörskogens IF:vit   -   Uppåkra IF:Vit F - Chevalier X - X 
151 P10 Grupp 12 Tor 2018-05-10 16:00 Skegrie BK   -   Dragør Boldklub:1 G - Stratiteq X - X 
152 P10 Grupp 12 Tor 2018-05-10 16:00 IFK Haninge:lag1   -   IS Halmia H - Svenska Kyrkan X - X 
153 P10 Grupp 13 Tor 2018-05-10 16:00 Köpingebro IF   -   BK Häcken:Svart I - Lassens Constructions X - X 
154 P10 Grupp 13 Tor 2018-05-10 16:00 FC Trelleborg:09-1   -   Älta IF:1 K - Select X - X 
155 P10 Grupp 14 Tor 2018-05-10 16:00 Östers IF   -   Malmö FF:2 M - Nordsjö X - X 
156 P10 Grupp 14 Tor 2018-05-10 16:00 Staffanstorp United:blå   -   Vasastan BK N - ToppenGallerian X - X 
157 P10 Grupp 15 Tor 2018-05-10 16:30 IFK Simrishamn   -   AB Tårnby:2 A - Teddy Companiet X - X 
158 P10 Grupp 15 Tor 2018-05-10 16:30 Arlövs BI:blå   -   Högaborgs BK:1 B - Engelbrektsboden X - X 
159 P10 Grupp 16 Tor 2018-05-10 16:30 Tullinge Fotboll:P08   -   Kalmar FF:2 C - Bo Ohlsson X - X 
160 P10 Grupp 16 Tor 2018-05-10 16:30 Sjöbo IF   -   Skanör Falsterbo IF:Svart D - Goldried X - X 
161 P10 Grupp 17 Tor 2018-05-10 16:30 Skrea IF   -   Djurgårdens IF U10-2 E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
162 P10 Grupp 17 Tor 2018-05-10 16:30 IK Wormo   -   LB07:Blå F - Chevalier X - X 
163 P10 Grupp 18 Tor 2018-05-10 16:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF   -   FA 2000:FA2000-1 G - Stratiteq X - X 
164 P10 Grupp 18 Tor 2018-05-10 16:30 Husie IF:grön   -   Lunds BK:Vit H - Svenska Kyrkan X - X 
165 P10 Grupp 19 Tor 2018-05-10 16:30 Tomelilla IF   -   Malmö FF:3 I - Lassens Constructions X - X 
166 P10 Grupp 19 Tor 2018-05-10 16:30 Lilla Torg FF:svart   -   PPJ Helsinki, Eira -08:2 K - Select X - X 
167 P10 Grupp 20 Tor 2018-05-10 16:30 YIF FF:YIF FF   -   BFC Lundegården:2 M - Nordsjö X - X 
168 P10 Grupp 20 Tor 2018-05-10 16:30 FC Trelleborg:Grön   -   Täby FK:FA N - ToppenGallerian X - X 
169 P10 Grupp 21 Tor 2018-05-10 17:00 Ängelholms FF:Blå   -   Kastrup Boldklub:2 A - Teddy Companiet X - X 
170 P10 Grupp 21 Tor 2018-05-10 17:00 LB07:Svart   -   IFK Stocksund :2 B - Engelbrektsboden X - X 
171 P10 Grupp 22 Tor 2018-05-10 17:00 Hammarby P2008-06 Grön   -   Halmstads BK:Lag 1 C - Bo Ohlsson X - X 
172 P10 Grupp 22 Tor 2018-05-10 17:00 LB07:Röd   -   Åkarps IF D - Goldried X - X 
173 P10 Grupp 23 Tor 2018-05-10 17:00 Vellinge IF:Blå   -   BSV af 2016:BSV-A E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
174 P10 Grupp 23 Tor 2018-05-10 17:00 Staffanstorp United:vit   -   Sörskogens IF:P08:1 F - Chevalier X - X 
175 P10 Grupp 24 Tor 2018-05-10 17:00 Älta IF:2   -   Helsingborgs IF:blå G - Stratiteq X - X 
176 P10 Grupp 24 Tor 2018-05-10 17:00 FC Trelleborg:Gul   -   Västra Ingelstad is H - Svenska Kyrkan X - X 
177 P10 Grupp 29 Tor 2018-05-10 17:00 BK Höllviken:Vit   -   Helsingborgs IF:vit I - Lassens Constructions X - X 
178 P10 Grupp 28 Tor 2018-05-10 17:00 GAIS   -   Dragør Boldklub:2 K - Select X - X 
179 P10 Grupp 32 Tor 2018-05-10 17:00 FC Trelleborg:Lila   -   IFK Klagshamn:Gul M - Nordsjö X - X 
180 P10 Grupp 28 Tor 2018-05-10 17:00 Husie IF:vit   -   Lunds BK:Svart N - ToppenGallerian X - X 
181 P10 Grupp 26 Tor 2018-05-10 17:30 Vänersborg FK   -   Boldklubben Hekla:A A - Teddy Companiet X - X 
182 P10 Grupp 30 Tor 2018-05-10 17:30 Mjällby AIF   -   AB Tårnby:3 B - Engelbrektsboden X - X 
183 P10 Grupp 25 Tor 2018-05-10 17:30 Vellinge IF:Röd   -   Helsingborgs IF:röd C - Bo Ohlsson X - X 
184 P10 Grupp 27 Tor 2018-05-10 17:30 Södra Sandby IF:Blå   -   Halmstads BK:Lag 2 D - Goldried X - X 
185 P10 Grupp 31 Tor 2018-05-10 17:30 Linero IF:Vit   -   Ängelholms FF:Gul E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
186 P10 Grupp 29 Tor 2018-05-10 17:30 Kastrup Boldklub   -   Lilla Torg FF F - Chevalier X - X 
187 P10 Grupp 32 Tor 2018-05-10 17:30 IFK Stocksund :1   -   FA 2000:FA2000-2 G - Stratiteq X - X 
188 P10 Grupp 25 Tor 2018-05-10 17:30 IFK Klagshamn:Grön   -   Veberöds AIF H - Svenska Kyrkan X - X 
189 P10 Grupp 30 Tor 2018-05-10 17:30 Gislöv IF:vit   -   IFK Haninge:p08:2 I - Lassens Constructions X - X 
190 P10 Grupp 27 Tor 2018-05-10 17:30 IF Lödde   -   PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ K - Select X - X 
191 P10 Grupp 31 Tor 2018-05-10 17:30 Hässleholms IF:Vit   -   LB07:1 M - Nordsjö X - X 
192 P10 Grupp 26 Tor 2018-05-10 17:30 Eslövs BK:2   -   LB07:2 N - ToppenGallerian X - X