Lilla Snöbollen

8 till 14 Dec

Matcher på Riksten

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
200 P10 Grupp A Sön 2019-12-08 08:30 Tullinge Fotboll  -  Rönninge Salem Fotboll Riksten Rikstenshallen  
201 P10 Grupp A Sön 2019-12-08 08:50 Sörskogens IF:vit  -  Enskede IK P10 Lila Riksten Rikstenshallen  
202 P10 Grupp A Sön 2019-12-08 09:10 Huddinge IF:P10:7  -  Tullinge Fotboll Riksten Rikstenshallen  
203 P10 Grupp A Sön 2019-12-08 09:30 Rönninge Salem Fotboll  -  Sörskogens IF:vit Riksten Rikstenshallen  
204 P10 Grupp A Sön 2019-12-08 09:50 Enskede IK P10 Lila  -  Huddinge IF:P10:7 Riksten Rikstenshallen  
205 P10 Grupp A Sön 2019-12-08 10:10 Sörskogens IF:vit  -  Tullinge Fotboll Riksten Rikstenshallen  
206 P10 Grupp A Sön 2019-12-08 10:30 Enskede IK P10 Lila  -  Rönninge Salem Fotboll Riksten Rikstenshallen  
207 P10 Grupp A Sön 2019-12-08 10:50 Huddinge IF:P10:7  -  Sörskogens IF:vit Riksten Rikstenshallen  
208 P10 Grupp A Sön 2019-12-08 11:10 Tullinge Fotboll  -  Enskede IK P10 Lila Riksten Rikstenshallen  
209 P10 Grupp A Sön 2019-12-08 11:40 Rönninge Salem Fotboll  -  Huddinge IF:P10:7 Riksten Rikstenshallen  
210 P10 Grupp B Sön 2019-12-08 12:10 Årsta FF  -  Norrtulls SK Blå Riksten Rikstenshallen  
211 P10 Grupp B Sön 2019-12-08 12:30 IFK Aspudden Tellus Gul  -  Hammarby IF FF:9 Riksten Rikstenshallen  
212 P10 Grupp B Sön 2019-12-08 12:50 IFK Haninge P10:3  -  Årsta FF Riksten Rikstenshallen  
213 P10 Grupp B Sön 2019-12-08 13:10 Norrtulls SK Blå  -  IFK Aspudden Tellus Gul Riksten Rikstenshallen  
214 P10 Grupp B Sön 2019-12-08 13:30 Hammarby IF FF:9  -  IFK Haninge P10:3 Riksten Rikstenshallen  
215 P10 Grupp B Sön 2019-12-08 13:50 IFK Aspudden Tellus Gul  -  Årsta FF Riksten Rikstenshallen  
216 P10 Grupp B Sön 2019-12-08 14:10 Hammarby IF FF:9  -  Norrtulls SK Blå Riksten Rikstenshallen  
217 P10 Grupp B Sön 2019-12-08 14:30 IFK Haninge P10:3  -  IFK Aspudden Tellus Gul Riksten Rikstenshallen  
218 P10 Grupp B Sön 2019-12-08 14:50 Årsta FF  -  Hammarby IF FF:9 Riksten Rikstenshallen  
219 P10 Grupp B Sön 2019-12-08 15:20 Norrtulls SK Blå  -  IFK Haninge P10:3 Riksten Rikstenshallen  
220 P10 Grupp C Sön 2019-12-08 15:50 Sörskogens IF:Röd  -  IFK Haninge p 10:3 blå Riksten Rikstenshallen  
221 P10 Grupp C Sön 2019-12-08 16:10 IFK Aspudden Tellus Röd:Röd  -  Hammarby IF FF 2010 9:9 Riksten Rikstenshallen  
222 P10 Grupp C Sön 2019-12-08 16:30 Örby IS  -  Sörskogens IF:Röd Riksten Rikstenshallen  
223 P10 Grupp C Sön 2019-12-08 16:50 IFK Haninge p 10:3 blå  -  IFK Aspudden Tellus Röd:Röd Riksten Rikstenshallen  
224 P10 Grupp C Sön 2019-12-08 17:10 Hammarby IF FF 2010 9:9  -  Örby IS Riksten Rikstenshallen  
225 P10 Grupp C Sön 2019-12-08 17:30 IFK Aspudden Tellus Röd:Röd  -  Sörskogens IF:Röd Riksten Rikstenshallen  
226 P10 Grupp C Sön 2019-12-08 17:50 Hammarby IF FF 2010 9:9  -  IFK Haninge p 10:3 blå Riksten Rikstenshallen  
227 P10 Grupp C Sön 2019-12-08 18:10 Örby IS  -  IFK Aspudden Tellus Röd:Röd Riksten Rikstenshallen  
228 P10 Grupp C Sön 2019-12-08 18:30 Sörskogens IF:Röd  -  Hammarby IF FF 2010 9:9 Riksten Rikstenshallen  
229 P10 Grupp C Sön 2019-12-08 19:00 IFK Haninge p 10:3 blå  -  Örby IS Riksten Rikstenshallen  
100 F10 Grupp A Lör 2019-12-14 08:30 Tullinge Fotboll  -  Djurgårdens IF:F10-5 Riksten Rikstenshallen  
101 F10 Grupp A Lör 2019-12-14 08:50 Segeltorps IF:Vit  -  Sörskogens IF:Vit Riksten Rikstenshallen  
102 F10 Grupp A Lör 2019-12-14 09:10 Segeltorps IF:Blå  -  Enskede IK Riksten Rikstenshallen  
103 F10 Grupp A Lör 2019-12-14 09:30 Sörskogens IF:Röd  -  Tyresö FF Riksten Rikstenshallen  
104 F10 Grupp A Lör 2019-12-14 09:50 Sörskogens IF:Vit  -  Tullinge Fotboll Riksten Rikstenshallen  
105 F10 Grupp A Lör 2019-12-14 10:10 Djurgårdens IF:F10-5  -  Segeltorps IF:Vit Riksten Rikstenshallen  
106 F10 Grupp A Lör 2019-12-14 10:30 Enskede IK  -  Sörskogens IF:Röd Riksten Rikstenshallen  
107 F10 Grupp A Lör 2019-12-14 10:50 Segeltorps IF:Blå  -  Tyresö FF Riksten Rikstenshallen  
108 F10 Grupp A Lör 2019-12-14 11:10 Djurgårdens IF:F10-5  -  Sörskogens IF:Vit Riksten Rikstenshallen  
109 F10 Grupp A Lör 2019-12-14 11:30 Tullinge Fotboll  -  Segeltorps IF:Vit Riksten Rikstenshallen  
110 F10 Grupp A Lör 2019-12-14 11:50 Enskede IK  -  Tyresö FF Riksten Rikstenshallen  
111 F10 Grupp A Lör 2019-12-14 12:10 Sörskogens IF:Röd  -  Segeltorps IF:Blå Riksten Rikstenshallen  
112 F10 Grupp A Lör 2019-12-14 12:30 Segeltorps IF:Vit  -  Enskede IK Riksten Rikstenshallen  
113 F10 Grupp A Lör 2019-12-14 12:50 Djurgårdens IF:F10-5  -  Tyresö FF Riksten Rikstenshallen  
114 F10 Grupp A Lör 2019-12-14 13:20 Sörskogens IF:Vit  -  Segeltorps IF:Blå Riksten Rikstenshallen  
115 F10 Grupp A Lör 2019-12-14 13:40 Tullinge Fotboll  -  Sörskogens IF:Röd Riksten Rikstenshallen