McDonald’s Cup

19 till 21 Okt

Matcher på arena Apalby IP

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Arena Resultat
7 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Kvicksunds SK   -   Barkarö SK Apalby 2 Apalby IP 1 - 0 
8 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 08:00 Slätta SK   -   Stocksunds IF Apalby 3 Apalby IP 5 - 0 
9 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:00 Eskilstuna Södra FF   -   Gideonsbergs IF:Blå Apalby 4 Apalby IP 1 - 0 
10 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 08:00 Vallentuna BK:Röd   -   IFK Lidingö FK:P05:3 Apalby 5 Apalby IP 3 - 0 
49 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 09:00 Eskilstuna Södra FF:2   -   Skiljebo SK P05-svart Apalby 2 Apalby IP 1 - 0 
50 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 09:00 Västerås BK30   -   Lillån FK Apalby 3 Apalby IP 0 - 4 
51 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 09:00 Skiljebo SK   -   Reymersholms IK Apalby 4 Apalby IP 2 - 0 
52 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 09:00 Unik FK:1   -   Triangelns IK Apalby 5 Apalby IP 0 - 3 
84 P13-9 Grupp 6 Lör 2018-10-20 10:00 Skiljebo sk P05-Svart/Röd   -   Järfälla FF Apalby 2 Apalby IP 0 - 1 
85 P13-9 Grupp 6 Lör 2018-10-20 10:00 BK Forward   -   Gamla Upsala SK Apalby 3 Apalby IP 3 - 0 
86 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 10:00 BK Sport:2   -   Skiljebo SK:Gul Apalby 4 Apalby IP 0 - 0 
87 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 10:00 Sunnersta AIF   -   Enskede IK:Svart Apalby 5 Apalby IP 3 - 1 
118 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 11:00 Kvicksunds SK   -   Slätta SK Apalby 2 Apalby IP 0 - 3 
119 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 11:00 Stocksunds IF   -   Barkarö SK Apalby 3 Apalby IP 1 - 1 
120 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:00 Eskilstuna Södra FF   -   Vallentuna BK:Röd Apalby 4 Apalby IP 1 - 3 
121 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 11:00 IFK Lidingö FK:P05:3   -   Gideonsbergs IF:Blå Apalby 5 Apalby IP 0 - 0 
152 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 12:00 Eskilstuna Södra FF:2   -   Västerås BK30 Apalby 2 Apalby IP 1 - 0 
153 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 12:00 Lillån FK   -   Skiljebo SK P05-svart Apalby 3 Apalby IP 4 - 0 
154 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 12:00 Skiljebo SK   -   Unik FK:1 Apalby 4 Apalby IP 0 - 0 
155 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 12:00 Triangelns IK   -   Reymersholms IK Apalby 5 Apalby IP 4 - 1 
192 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 13:00 BK Sport:2   -   Sunnersta AIF Apalby 2 Apalby IP 0 - 0 
193 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 13:00 Enskede IK:Svart   -   Skiljebo SK:Gul Apalby 3 Apalby IP 1 - 2 
194 P13-9 Grupp 6 Lör 2018-10-20 13:00 Gamla Upsala SK   -   Järfälla FF Apalby 4 Apalby IP 0 - 2 
195 P13-9 Grupp 6 Lör 2018-10-20 13:00 Skiljebo sk P05-Svart/Röd   -   BK Forward Apalby 5 Apalby IP 0 - 1 
226 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 14:00 Gideonsbergs IF:Blå   -   Vallentuna BK:Röd Apalby 2 Apalby IP 0 - 4 
227 P13-9 Grupp 2 Lör 2018-10-20 14:00 IFK Lidingö FK:P05:3   -   Eskilstuna Södra FF Apalby 3 Apalby IP 1 - 2 
228 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:00 Stocksunds IF   -   Kvicksunds SK Apalby 4 Apalby IP 0 - 4 
229 P13-9 Grupp 1 Lör 2018-10-20 14:00 Barkarö SK   -   Slätta SK Apalby 5 Apalby IP 1 - 1 
259 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 15:00 Triangelns IK   -   Skiljebo SK Apalby 2 Apalby IP 4 - 0 
260 P13-9 Grupp 4 Lör 2018-10-20 15:00 Reymersholms IK   -   Unik FK:1 Apalby 3 Apalby IP 1 - 1 
261 P13-9 Grupp 3 Lör 2018-10-20 15:00 Håbo FF   -   BK Sport:1 Apalby 4 Apalby IP 1 - 0 
262 P13-9 Grupp 3 Lör 2018-10-20 15:00 IK Franke   -   IK Vikings FK/Lesjöfors IF Apalby 5 Apalby IP 0 - 3 
290 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 16:00 Enskede IK:Svart   -   BK Sport:2 Apalby 2 Apalby IP 0 - 2 
291 P13-9 Grupp 7 Lör 2018-10-20 16:00 Skiljebo SK:Gul   -   Sunnersta AIF Apalby 3 Apalby IP 3 - 0 
292 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 16:00 Lillån FK   -   Eskilstuna Södra FF:2 Apalby 4 Apalby IP 1 - 0 
293 P13-9 Grupp 5 Lör 2018-10-20 16:00 Skiljebo SK P05-svart   -   Västerås BK30 Apalby 5 Apalby IP 1 - 1 
325 P13-9 A-8-dels:03 Sön 2018-10-21 08:30 IK Vikings FK/Lesjöfors IF    -   Håbo FF  Apalby 4 Apalby IP 2 - 0 
332 P13-9 A-8-dels:01 Sön 2018-10-21 08:30 Slätta SK    -   Eskilstuna Södra FF:2  Apalby 2 Apalby IP 2 - 3 es 
333 P13-9 A-8-dels:02 Sön 2018-10-21 08:30 Vallentuna BK:Röd    -   Eskilstuna Södra FF  Apalby 3 Apalby IP 3 - 4 es 
334 P13-9 A-8-dels:04 Sön 2018-10-21 08:30 Triangelns IK    -   Järfälla FF  Apalby 5 Apalby IP 1 - 0 
361 P13-9 A-8-dels:05 Sön 2018-10-21 09:30 Lillån FK    -   BK Sport:2  Apalby 2 Apalby IP 2 - 4 es 
362 P13-9 A-8-dels:06 Sön 2018-10-21 09:30 BK Forward    -   Skiljebo SK  Apalby 3 Apalby IP 4 - 3 es 
363 P13-9 A-8-dels:07 Sön 2018-10-21 09:30 Skiljebo SK:Gul    -   Sunnersta AIF  Apalby 4 Apalby IP 2 - 0 
364 P13-9 A-8-dels:08 Sön 2018-10-21 09:30 Kvicksunds SK    -   Gamla Upsala SK  Apalby 5 Apalby IP 3 - 4 es 
391 P13-9 Plac. match 3 Sön 2018-10-21 10:30 Skiljebo SK P05-svart    -   Reymersholms IK  Apalby 2 Apalby IP 4 - 3 es 
392 P13-9 Plac. match 2 Sön 2018-10-21 10:30 IFK Lidingö FK:P05:3    -   IK Franke  Apalby 3 Apalby IP 1 - 7 
393 P13-9 Plac. match 4 Sön 2018-10-21 10:30 BK Sport:1    -   Västerås BK30  Apalby 4 Apalby IP 3 - 5 
394 P13-9 Plac. match 1 Sön 2018-10-21 10:30 Barkarö SK    -   Unik FK:1  Apalby 5 Apalby IP 1 - 2 
420 P13-9 A-kvartsfinal:03 Sön 2018-10-21 11:30 BK Sport:2    -   BK Forward  Apalby 2 Apalby IP 0 - 2 
421 P13-9 A-kvartsfinal:04 Sön 2018-10-21 11:30 Skiljebo SK:Gul    -   Gamla Upsala SK  Apalby 3 Apalby IP 3 - 0 
422 P13-9 A-kvartsfinal:01 Sön 2018-10-21 11:30 Eskilstuna Södra FF:2    -   Eskilstuna Södra FF  Apalby 4 Apalby IP 4 - 3 es 
423 P13-9 A-kvartsfinal:02 Sön 2018-10-21 11:30 IK Vikings FK/Lesjöfors IF    -   Triangelns IK  Apalby 5 Apalby IP 1 - 3 es 
469 P13-9 A-semifinal:02 Sön 2018-10-21 13:30 BK Forward    -   Skiljebo SK:Gul  Apalby 2 Apalby IP 3 - 0 
470 P13-9 A-semifinal:01 Sön 2018-10-21 13:30 Eskilstuna Södra FF:2    -   Triangelns IK  Apalby 4 Apalby IP 0 - 5 
482 P13-9 A-final Sön 2018-10-21 15:00 Triangelns IK    -   BK Forward  Apalby 2 Apalby IP 5 - 1