Matcher på K - Select

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
10 P10 Grupp 5 Tor 2018-05-10 10:00 Boo FF   -   Bsh Österlen K - Select X - X 
22 P10 Grupp 11 Tor 2018-05-10 10:30 Uppåkra IF:Vit   -   Vikens IK K - Select X - X 
34 P10 Grupp 17 Tor 2018-05-10 11:00 LB07:Blå   -   Skrea IF K - Select X - X 
46 P10 Grupp 23 Tor 2018-05-10 11:30 Sörskogens IF:P08:1   -   Vellinge IF:Blå K - Select X - X 
58 P10 Grupp 29 Tor 2018-05-10 12:00 Lilla Torg FF   -   BK Höllviken:Vit K - Select X - X 
70 P10 Grupp 3 Tor 2018-05-10 12:30 FC Bellevue:1   -   Bjärreds IF K - Select X - X 
82 P10 Grupp 9 Tor 2018-05-10 13:00 Svedala IF:Blå   -   FK Karlskrona:1 K - Select X - X 
94 P10 Grupp 15 Tor 2018-05-10 13:30 IFK Simrishamn   -   Arlövs BI:blå K - Select X - X 
106 P10 Grupp 21 Tor 2018-05-10 14:00 Ängelholms FF:Blå   -   LB07:Svart K - Select X - X 
118 P10 Grupp 27 Tor 2018-05-10 14:30 Södra Sandby IF:Blå   -   IF Lödde K - Select X - X 
130 P10 Grupp 1 Tor 2018-05-10 15:00 Arlövs BI:vit   -   Bunkeflo FF K - Select X - X 
142 P10 Grupp 7 Tor 2018-05-10 15:30 Kristianstad FC   -   Kulladals FF:1 K - Select X - X 
154 P10 Grupp 13 Tor 2018-05-10 16:00 FC Trelleborg:09-1   -   Älta IF:1 K - Select X - X 
166 P10 Grupp 19 Tor 2018-05-10 16:30 Lilla Torg FF:svart   -   PPJ Helsinki, Eira -08:2 K - Select X - X 
178 P10 Grupp 28 Tor 2018-05-10 17:00 GAIS   -   Dragør Boldklub:2 K - Select X - X 
190 P10 Grupp 27 Tor 2018-05-10 17:30 IF Lödde   -   PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ K - Select X - X 
196 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2018-05-11 09:00 Hammarby:P2008-06    -   P08 Solna  K - Select X - X 
213 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2018-05-11 09:30 Malmö FF:1    -   IFK Haninge:lag1  K - Select X - X 
225 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2018-05-11 10:00 Arlövs BI:blå    -   Skanör Falsterbo IF:Svart  K - Select X - X 
237 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2018-05-11 10:30 Sörskogens IF:P08:1    -   FC Trelleborg:Gul  K - Select X - X 
249 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2018-05-11 11:00 Södra Sandby IF:Blå    -   Lunds BK:Svart  K - Select X - X 
265 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2018-05-11 12:00 FC Djursholm:U10    -   Djurgården U10:U10  K - Select X - X 
276 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2018-05-11 12:30 Dragør Boldklub:1    -   Hässleholms IF:Grön  K - Select X - X 
291 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2018-05-11 13:00 Täby FK:FA    -   FA 2000:FA2000-1  K - Select X - X 
303 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2018-05-11 13:30 Älta IF:2    -   Hammarby P2008-06 Grön  K - Select X - X 
315 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2018-05-11 14:00 IFK Klagshamn:Gul    -   Mjällby AIF  K - Select X - X 
327 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2018-05-11 14:30 FC Trelleborg:09-2    -   Bsh Österlen:2  K - Select X - X 
339 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2018-05-11 15:00 Skegrie BK    -   IFK Klagshamn:Blå  K - Select X - X 
346 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2018-05-11 15:30 Trelleborgs FF    -   Arlövs BI:vit  K - Select X - X 
362 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2018-05-11 16:00 Eskilsminne IF    -   Kalmar FF:1  K - Select X - X 
375 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2018-05-11 16:30 Östers IF    -   Arlövs BI:blå  K - Select X - X 
406 P10 Oml.match 10 Lör 2018-05-12 09:00 Eslövs BK    -   Eskilsminne IF  K - Select X - X 
423 P10 Oml.match 22 Lör 2018-05-12 09:30 IS Halmia    -   Malmö FF:2  K - Select X - X 
435 P10 Oml.match 34 Lör 2018-05-12 10:00 Malmö FF:3    -   Halmstads BK:Lag 1  K - Select X - X 
447 P10 Oml.match 46 Lör 2018-05-12 10:30 Husie IF:grön    -   Västra Ingelstad is  K - Select X - X 
459 P10 Oml.match 58 Lör 2018-05-12 11:00 Eslövs BK:2    -   Lilla Torg FF  K - Select X - X 
470 P10 Oml.match 51 Lör 2018-05-12 11:30 IF Lödde    -   Mjällby AIF  K - Select X - X 
488 P10 Avslutningsmatch 41 Lör 2018-05-12 12:30 Ängelholms FF:Blå    -   FA 2000:FA2000-2  K - Select  
500 P10 Avslutningsmatch 55 Lör 2018-05-12 13:00 Täby FK:FA    -   Mjällby AIF  K - Select  
512 P10 Avslutningsmatch 28 Lör 2018-05-12 13:30 Asmundtorps IF    -   Skanör Falsterbo IF:Svart  K - Select  
524 P10 Avslutningsmatch 61 Lör 2018-05-12 14:00 BFC Lundegården:2    -   Sörskogens IF:vit  K - Select  
527 P10 Avslutningsmatch 52 Lör 2018-05-12 14:30 IFK Klagshamn:Blå    -   LB07:Röd  K - Select  
530 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 15:30 VAKANT  -   Lunds BK K - Select