Matcher på I - Lassens Constructions

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
9 P10 Grupp 5 Tor 2018-05-10 10:00 BFC Lundegården:1   -   BK Höllviken:Blå I - Lassens Constructions X - X 
21 P10 Grupp 11 Tor 2018-05-10 10:30 Malmö FF:1   -   Sörskogens IF:vit I - Lassens Constructions X - X 
33 P10 Grupp 17 Tor 2018-05-10 11:00 Djurgårdens IF U10-2   -   IK Wormo I - Lassens Constructions X - X 
45 P10 Grupp 23 Tor 2018-05-10 11:30 BSV af 2016:BSV-A   -   Staffanstorp United:vit I - Lassens Constructions X - X 
57 P10 Grupp 29 Tor 2018-05-10 12:00 Helsingborgs IF:vit   -   Kastrup Boldklub I - Lassens Constructions X - X 
69 P10 Grupp 3 Tor 2018-05-10 12:30 Hammarby:P2008-06   -   Bsh Österlen:2 I - Lassens Constructions X - X 
81 P10 Grupp 9 Tor 2018-05-10 13:00 BSV af 2016:BSV-B   -   IFK Klagshamn:Blå I - Lassens Constructions X - X 
93 P10 Grupp 15 Tor 2018-05-10 13:30 AB Tårnby:2   -   Högaborgs BK:1 I - Lassens Constructions X - X 
105 P10 Grupp 21 Tor 2018-05-10 14:00 Kastrup Boldklub:2   -   IFK Stocksund :2 I - Lassens Constructions X - X 
117 P10 Grupp 27 Tor 2018-05-10 14:30 Halmstads BK:Lag 2   -   PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ I - Lassens Constructions X - X 
129 P10 Grupp 1 Tor 2018-05-10 15:00 Eslövs BK   -   AB Tårnby:1 I - Lassens Constructions X - X 
141 P10 Grupp 7 Tor 2018-05-10 15:30 Lunds BK:Gul   -   Kalmar FF:1 I - Lassens Constructions X - X 
153 P10 Grupp 13 Tor 2018-05-10 16:00 Köpingebro IF   -   BK Häcken:Svart I - Lassens Constructions X - X 
165 P10 Grupp 19 Tor 2018-05-10 16:30 Tomelilla IF   -   Malmö FF:3 I - Lassens Constructions X - X 
177 P10 Grupp 29 Tor 2018-05-10 17:00 BK Höllviken:Vit   -   Helsingborgs IF:vit I - Lassens Constructions X - X 
189 P10 Grupp 30 Tor 2018-05-10 17:30 Gislöv IF:vit   -   IFK Haninge:p08:2 I - Lassens Constructions X - X 
195 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2018-05-11 09:00 Eslövs BK    -   Asmundtorps IF  I - Lassens Constructions X - X 
212 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2018-05-11 09:30 BSV af 2016:BSV-B    -   BK Höllviken:Röd  I - Lassens Constructions X - X 
224 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2018-05-11 10:00 BK Häcken:Svart    -   Östers IF  I - Lassens Constructions X - X 
236 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2018-05-11 10:30 LB07:Svart    -   Halmstads BK:Lag 1  I - Lassens Constructions X - X 
248 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2018-05-11 11:00 Vellinge IF:Röd    -   Eslövs BK:2  I - Lassens Constructions X - X 
264 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2018-05-11 12:00 Bsh Österlen    -   Kulladals FF:1  I - Lassens Constructions X - X 
275 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2018-05-11 12:30 FK Karlskrona:1    -   Vikens IK  I - Lassens Constructions X - X 
290 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2018-05-11 13:00 Djurgårdens IF U10-2    -   Malmö FF:3  I - Lassens Constructions X - X 
302 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2018-05-11 13:30 Ängelholms FF:Blå    -   Staffanstorp United:vit  I - Lassens Constructions X - X 
314 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2018-05-11 14:00 Kastrup Boldklub    -   Ängelholms FF:Gul  I - Lassens Constructions X - X 
326 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2018-05-11 14:30 Höganäs BK    -   Boo FF  I - Lassens Constructions X - X 
338 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2018-05-11 15:00 Gislöv IF:röd    -   Sörskogens IF:vit  I - Lassens Constructions X - X 
345 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2018-05-11 15:30 Hyllie IK    -   Bjärreds IF  I - Lassens Constructions X - X 
361 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2018-05-11 16:00 FC Trelleborg:Grön    -   Skrea IF  I - Lassens Constructions X - X 
374 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2018-05-11 16:30 Helsingborgs IF:blå    -   Kastrup Boldklub:2  I - Lassens Constructions X - X 
385 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2018-05-11 17:00 Dragør Boldklub:2    -   IFK Klagshamn:Grön  I - Lassens Constructions X - X 
394 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2018-05-11 17:30 FC Trelleborg:Lila    -   BK Höllviken:Vit  I - Lassens Constructions X - X 
402 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2018-05-11 18:00 FA 2000:FA2000-2    -   Lilla Torg FF  I - Lassens Constructions X - X 
405 P10 Oml.match 9 Lör 2018-05-12 09:00 Asmundtorps IF    -   Kalmar FF:1  I - Lassens Constructions X - X 
422 P10 Oml.match 21 Lör 2018-05-12 09:30 BK Häcken:Gul    -   AB Tårnby:2  I - Lassens Constructions X - X 
434 P10 Oml.match 33 Lör 2018-05-12 10:00 FA 2000:FA2000-1    -   FC Trelleborg:Gul  I - Lassens Constructions X - X 
446 P10 Oml.match 45 Lör 2018-05-12 10:30 LB07:Blå    -   LB07:Röd  I - Lassens Constructions X - X 
458 P10 Oml.match 57 Lör 2018-05-12 11:00 Vellinge IF:Röd    -   IFK Haninge:p08:2  I - Lassens Constructions X - X 
469 P10 Oml.match 61 Lör 2018-05-12 11:30 LB07:2    -   BK Höllviken:Vit  I - Lassens Constructions X - X 
528 P10 Avslutningsmatch 16 Lör 2018-05-12 12:00 Djurgården U10:U10    -   Tullinge Fotboll:P08  I - Lassens Constructions  
487 P10 Avslutningsmatch 39 Lör 2018-05-12 12:30 Lunds BK:Vit    -   LB07:1  I - Lassens Constructions  
499 P10 Avslutningsmatch 59 Lör 2018-05-12 13:00 Djurgårdens IF U10-2    -   Husie IF:vit  I - Lassens Constructions  
511 P10 Avslutningsmatch 14 Lör 2018-05-12 13:30 Hyllie IK    -   Uppåkra IF:Vit  I - Lassens Constructions  
523 P10 Avslutningsmatch 6 Lör 2018-05-12 14:00 Trelleborgs FF    -   AB Tårnby:2  I - Lassens Constructions  
534 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 14:30 Linero IF   -   BK Höllviken F09 I - Lassens Constructions  
540 P10 Avslutningsmatch 20 Lör 2018-05-12 15:00 FC Trelleborg:09-1    -   Bsh Österlen  I - Lassens Constructions  
544 P10 Avslutningsmatch 50 Lör 2018-05-12 15:30 Linero IF:Röd    -   Dragør Boldklub:2  I - Lassens Constructions  
547 P10 Avslutningsmatch 48 Lör 2018-05-12 16:00 FC Trelleborg:09-2    -   IFK Klagshamn:Grön  I - Lassens Constructions