Matcher Lör 2018-05-12

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
403 P10 Oml.match 7 Lör 2018-05-12 09:00 Bjärreds IF    -   Höganäs BK  G - Stratiteq X - X 
404 P10 Oml.match 8 Lör 2018-05-12 09:00 Hyllie IK    -   BK Höllviken:Gul  H - Svenska Kyrkan X - X 
405 P10 Oml.match 9 Lör 2018-05-12 09:00 Asmundtorps IF    -   Kalmar FF:1  I - Lassens Constructions X - X 
406 P10 Oml.match 10 Lör 2018-05-12 09:00 Eslövs BK    -   Eskilsminne IF  K - Select X - X 
407 P10 Oml.match 11 Lör 2018-05-12 09:00 Hammarby:P2008-06    -   BFC Lundegården:1  M - Nordsjö X - X 
408 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 09:00 Sjöbo IF   -   Hyllie IK A - Teddy Companiet X - X 
409 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 09:00 BK Höllviken   -   Linero IF B - Engelbrektsboden X - X 
410 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 09:00 Ystads IF FF   -   BK Höllviken F09 C - Bo Ohlsson X - X 
412 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 09:00 Lunds BK   -   Lilla Torg FF E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
413 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 09:00 Ystads IF FF blå   -   Skanör Falsterbo IF F - Chevalier X - X 
414 P10 Oml.match 1 Lör 2018-05-12 09:30 AB Tårnby:1    -   Kulladals FF:1  A - Teddy Companiet X - X 
415 P10 Oml.match 2 Lör 2018-05-12 09:30 FC Bellevue:1    -   Djurgården U10:U10  B - Engelbrektsboden X - X 
416 P10 Oml.match 3 Lör 2018-05-12 09:30 Brommapojkarna:08-3    -   FC Djursholm:U10  C - Bo Ohlsson X - X 
417 P10 Oml.match 4 Lör 2018-05-12 09:30 Skanör Falsterbo IF:Röd    -   Bsh Österlen  D - Goldried X - X 
418 P10 Oml.match 5 Lör 2018-05-12 09:30 Trelleborgs FF    -   Kristianstad FC  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
419 P10 Oml.match 6 Lör 2018-05-12 09:30 Arlövs BI:vit    -   Boo FF  F - Chevalier X - X 
420 P10 Oml.match 19 Lör 2018-05-12 09:30 IFK Haninge:lag1    -   Högaborgs BK:1  G - Stratiteq X - X 
421 P10 Oml.match 20 Lör 2018-05-12 09:30 BK Höllviken:Röd    -   FC Trelleborg:09-1  H - Svenska Kyrkan X - X 
422 P10 Oml.match 21 Lör 2018-05-12 09:30 BK Häcken:Gul    -   AB Tårnby:2  I - Lassens Constructions X - X 
423 P10 Oml.match 22 Lör 2018-05-12 09:30 IS Halmia    -   Malmö FF:2  K - Select X - X 
424 P10 Oml.match 23 Lör 2018-05-12 09:30 Svedala IF:Blå    -   Kalmar FF:2  M - Nordsjö X - X 
425 P10 Oml.match 12 Lör 2018-05-12 09:30 P08 Solna    -   FK Karlskrona:2  N - ToppenGallerian X - X 
426 P10 Oml.match 13 Lör 2018-05-12 10:00 Bunkeflo FF    -   BK Höllviken:Blå  A - Teddy Companiet X - X 
427 P10 Oml.match 14 Lör 2018-05-12 10:00 Bsh Österlen:2    -   Lunds BK:Gul  B - Engelbrektsboden X - X 
428 P10 Oml.match 15 Lör 2018-05-12 10:00 FC Trelleborg:09-2    -   Finlandia/Pallo AIF  C - Bo Ohlsson X - X 
429 P10 Oml.match 16 Lör 2018-05-12 10:00 Linero IF:Röd    -   Uppåkra IF:Grön  D - Goldried X - X 
430 P10 Oml.match 17 Lör 2018-05-12 10:00 Malmö FF:1    -   Vasastan BK  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
431 P10 Oml.match 18 Lör 2018-05-12 10:00 BSV af 2016:BSV-B    -   Tullinge Fotboll:P08  F - Chevalier X - X 
432 P10 Oml.match 31 Lör 2018-05-12 10:00 Sörskogens IF:vit    -   Sjöbo IF  G - Stratiteq X - X 
433 P10 Oml.match 32 Lör 2018-05-12 10:00 Skegrie BK    -   IFK Simrishamn  H - Svenska Kyrkan X - X 
434 P10 Oml.match 33 Lör 2018-05-12 10:00 FA 2000:FA2000-1    -   FC Trelleborg:Gul  I - Lassens Constructions X - X 
435 P10 Oml.match 34 Lör 2018-05-12 10:00 Malmö FF:3    -   Halmstads BK:Lag 1  K - Select X - X 
436 P10 Oml.match 35 Lör 2018-05-12 10:00 Täby FK:FA    -   Sörskogens IF:P08:1  M - Nordsjö X - X 
437 P10 Oml.match 24 Lör 2018-05-12 10:00 Uppåkra IF:Vit    -   Köpingebro IF  N - ToppenGallerian X - X 
411 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 10:30 FC Hessleholm   -  VAKANT C - Bo Ohlsson  
438 P10 Oml.match 25 Lör 2018-05-12 10:30 FK Karlskrona:1    -   Skanör Falsterbo IF:Svart  A - Teddy Companiet X - X 
439 P10 Oml.match 26 Lör 2018-05-12 10:30 Hässleholms IF:Grön    -   Östers IF  B - Engelbrektsboden X - X 
441 P10 Oml.match 28 Lör 2018-05-12 10:30 Dragør Boldklub:1    -   Arlövs BI:blå  D - Goldried X - X 
442 P10 Oml.match 29 Lör 2018-05-12 10:30 IFK Klagshamn:Blå    -   Staffanstorp United:blå  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
443 P10 Oml.match 30 Lör 2018-05-12 10:30 Gislöv IF:röd    -   Älta IF:1  F - Chevalier X - X 
444 P10 Oml.match 43 Lör 2018-05-12 10:30 Lunds BK:Vit    -   Staffanstorp United:vit  G - Stratiteq X - X 
445 P10 Oml.match 44 Lör 2018-05-12 10:30 IK Wormo    -   Ängelholms FF:Blå  H - Svenska Kyrkan X - X 
446 P10 Oml.match 45 Lör 2018-05-12 10:30 LB07:Blå    -   LB07:Röd  I - Lassens Constructions X - X 
447 P10 Oml.match 46 Lör 2018-05-12 10:30 Husie IF:grön    -   Västra Ingelstad is  K - Select X - X 
448 P10 Oml.match 47 Lör 2018-05-12 10:30 BFC Lundegården:2    -   Vellinge IF:Blå  M - Nordsjö X - X 
449 P10 Oml.match 36 Lör 2018-05-12 10:30 Djurgårdens IF U10-2    -   LB07:Svart  N - ToppenGallerian X - X 
440 P10 Oml.match 27 Lör 2018-05-12 11:00 Vikens IK    -   BK Häcken:Svart  C - Bo Ohlsson  
450 P10 Oml.match 62 Lör 2018-05-12 11:00 Halmstads BK:Lag 2    -   Gislöv IF:vit  A - Teddy Companiet X - X 
451 P10 Oml.match 37 Lör 2018-05-12 11:00 FC Trelleborg:Grön    -   BSV af 2016:BSV-A  B - Engelbrektsboden X - X 
453 P10 Oml.match 40 Lör 2018-05-12 11:00 Skrea IF    -   Kastrup Boldklub:2  D - Goldried X - X 
454 P10 Oml.match 41 Lör 2018-05-12 11:00 YIF FF:YIF FF    -   Älta IF:2  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
455 P10 Oml.match 42 Lör 2018-05-12 11:00 Lilla Torg FF:svart    -   Hammarby P2008-06 Grön  F - Chevalier X - X 
456 P10 Oml.match 55 Lör 2018-05-12 11:00 PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ    -   Hässleholms IF:Vit  G - Stratiteq X - X 
457 P10 Oml.match 56 Lör 2018-05-12 11:00 GAIS    -   AB Tårnby:3  H - Svenska Kyrkan X - X 
458 P10 Oml.match 57 Lör 2018-05-12 11:00 Vellinge IF:Röd    -   IFK Haninge:p08:2  I - Lassens Constructions X - X 
459 P10 Oml.match 58 Lör 2018-05-12 11:00 Eslövs BK:2    -   Lilla Torg FF  K - Select X - X 
460 P10 Oml.match 59 Lör 2018-05-12 11:00 Lunds BK:Svart    -   LB07:1  M - Nordsjö X - X 
461 P10 Oml.match 48 Lör 2018-05-12 11:00 Tomelilla IF    -   IFK Stocksund :2  N - ToppenGallerian X - X 
452 P10 Oml.match 64 Lör 2018-05-12 11:30 Dragør Boldklub:2    -   Linero IF:Vit  C - Bo Ohlsson X - X 
462 P10 Oml.match 38 Lör 2018-05-12 11:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF    -   Åkarps IF  A - Teddy Companiet X - X 
463 P10 Oml.match 49 Lör 2018-05-12 11:30 Veberöds AIF    -   IFK Klagshamn:Gul  B - Engelbrektsboden  
464 P10 Oml.match 52 Lör 2018-05-12 11:30 Husie IF:vit    -   Ängelholms FF:Gul  D - Goldried X - X 
465 P10 Oml.match 53 Lör 2018-05-12 11:30 Vänersborg FK    -   IFK Stocksund :1  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
466 P10 Oml.match 54 Lör 2018-05-12 11:30 Helsingborgs IF:röd    -   Helsingborgs IF:vit  F - Chevalier X - X 
467 P10 Oml.match 50 Lör 2018-05-12 11:30 Boldklubben Hekla:A    -   Kastrup Boldklub  G - Stratiteq X - X 
468 P10 Oml.match 63 Lör 2018-05-12 11:30 IFK Klagshamn:Grön    -   FC Trelleborg:Lila  H - Svenska Kyrkan X - X 
469 P10 Oml.match 61 Lör 2018-05-12 11:30 LB07:2    -   BK Höllviken:Vit  I - Lassens Constructions X - X 
470 P10 Oml.match 51 Lör 2018-05-12 11:30 IF Lödde    -   Mjällby AIF  K - Select X - X 
471 P10 Oml.match 39 Lör 2018-05-12 11:30 PPJ Helsinki, Eira -08:2    -   Helsingborgs IF:blå  M - Nordsjö X - X 
472 P10 Oml.match 60 Lör 2018-05-12 11:30 Södra Sandby IF:Blå    -   FA 2000:FA2000-2  N - ToppenGallerian X - X 
473 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 12:00 Sjöbo IF   -   Skanör Falsterbo IF A - Teddy Companiet  
474 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 12:00 Ystads IF FF blå   -   Linero IF B - Engelbrektsboden  
475 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 12:00 Ystads IF FF   -   BK Höllviken C - Bo Ohlsson  
476 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 12:00 Lilla Torg FF   -   FC Hessleholm D - Goldried  
477 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 12:00 Hyllie IK   -  VAKANT E-HögtrycksserviceÖresund  
478 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 12:00 BK Höllviken F09   -   Lunds BK F - Chevalier  
528 P10 Avslutningsmatch 16 Lör 2018-05-12 12:00 Djurgården U10:U10    -   Tullinge Fotboll:P08  I - Lassens Constructions  
548 P10 Avslutningsmatch 18 Lör 2018-05-12 12:00 Högaborgs BK:1    -   FC Djursholm:U10  H - Svenska Kyrkan  
479 P10 Avslutningsmatch 27 Lör 2018-05-12 12:30 Kalmar FF:1    -   FK Karlskrona:1  A - Teddy Companiet  
480 P10 Avslutningsmatch 13 Lör 2018-05-12 12:30 BK Höllviken:Gul    -   Köpingebro IF  B - Engelbrektsboden  
481 P10 Avslutningsmatch 11 Lör 2018-05-12 12:30 Bjärreds IF    -   Kalmar FF:2  C - Bo Ohlsson  
482 P10 Avslutningsmatch 9 Lör 2018-05-12 12:30 Boo FF    -   Malmö FF:2  D - Goldried  
483 P10 Avslutningsmatch 37 Lör 2018-05-12 12:30 Eslövs BK:2    -   Hammarby P2008-06 Grön  E-HögtrycksserviceÖresund  
484 P10 Avslutningsmatch 21 Lör 2018-05-12 12:30 Helsingborgs IF:röd    -   Åkarps IF  F - Chevalier  
485 P10 Avslutningsmatch 5 Lör 2018-05-12 12:30 Kristianstad FC    -   BK Häcken:Gul  G - Stratiteq  
486 P10 Avslutningsmatch 62 Lör 2018-05-12 12:30 Vellinge IF:Blå    -   Sjöbo IF  H - Svenska Kyrkan  
487 P10 Avslutningsmatch 39 Lör 2018-05-12 12:30 Lunds BK:Vit    -   LB07:1  I - Lassens Constructions  
488 P10 Avslutningsmatch 41 Lör 2018-05-12 12:30 Ängelholms FF:Blå    -   FA 2000:FA2000-2  K - Select  
489 P10 Avslutningsmatch 35 Lör 2018-05-12 12:30 YIF FF:YIF FF    -   Vellinge IF:Röd  M - Nordsjö  
490 P10 Avslutningsmatch 25 Lör 2018-05-12 12:30 Kastrup Boldklub:2    -   AB Tårnby:3  N - ToppenGallerian  
491 P10 Avslutningsmatch 17 Lör 2018-05-12 13:00 IFK Haninge:lag1    -   Brommapojkarna:08-3  A - Teddy Companiet  
492 P10 Avslutningsmatch 15 Lör 2018-05-12 13:00 FC Bellevue:1    -   BSV af 2016:BSV-B  B - Engelbrektsboden  
493 P10 Avslutningsmatch 19 Lör 2018-05-12 13:00 BK Höllviken:Röd    -   Skanör Falsterbo IF:Röd  C - Bo Ohlsson  
494 P10 Avslutningsmatch 51 Lör 2018-05-12 13:00 Staffanstorp United:blå    -   LB07:Blå  D - Goldried  
495 P10 Avslutningsmatch 53 Lör 2018-05-12 13:00 Älta IF:1    -   Västra Ingelstad is  E-HögtrycksserviceÖresund  
496 P10 Avslutningsmatch 63 Lör 2018-05-12 13:00 Skegrie BK    -   IFK Stocksund :2  F - Chevalier  
498 P10 Avslutningsmatch 57 Lör 2018-05-12 13:00 Halmstads BK:Lag 1    -   Boldklubben Hekla:A  H - Svenska Kyrkan  
499 P10 Avslutningsmatch 59 Lör 2018-05-12 13:00 Djurgårdens IF U10-2    -   Husie IF:vit  I - Lassens Constructions  
500 P10 Avslutningsmatch 55 Lör 2018-05-12 13:00 Täby FK:FA    -   Mjällby AIF  K - Select  
501 P10 Avslutningsmatch 7 Lör 2018-05-12 13:00 FC Trelleborg:Grön    -   Vänersborg FK  M - Nordsjö  
502 P10 Avslutningsmatch 23 Lör 2018-05-12 13:00 PPJ Helsinki, Eira -08:2    -   PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ  N - ToppenGallerian  
538 P10 Avslutningsmatch 64 Lör 2018-05-12 13:00 Skegrie BK    -   IFK Stocksund :2  G - Stratiteq  
503 P10 Avslutningsmatch 49 Lör 2018-05-12 13:30 Uppåkra IF:Grön    -   Linero IF:Vit  A - Teddy Companiet  
504 P10 Avslutningsmatch 47 Lör 2018-05-12 13:30 Finlandia/Pallo AIF    -   FC Trelleborg:Lila  B - Engelbrektsboden  
505 P10 Avslutningsmatch 45 Lör 2018-05-12 13:30 Lunds BK:Gul    -   Gislöv IF:vit  C - Bo Ohlsson  
506 P10 Avslutningsmatch 43 Lör 2018-05-12 13:30 BK Höllviken:Blå    -   BK Höllviken:Vit  D - Goldried  
507 P10 Avslutningsmatch 33 Lör 2018-05-12 13:30 FK Karlskrona:2    -   Dragør Boldklub:1  E-HögtrycksserviceÖresund  
508 P10 Avslutningsmatch 31 Lör 2018-05-12 13:30 BFC Lundegården:1    -  Omlottning F - Chevalier  
509 P10 Avslutningsmatch 29 Lör 2018-05-12 13:30 Eskilsminne IF    -   Hässleholms IF:Grön  G - Stratiteq  
510 P10 Avslutningsmatch 1 Lör 2018-05-12 13:30 AB Tårnby:1    -   Malmö FF:1  H - Svenska Kyrkan  
511 P10 Avslutningsmatch 14 Lör 2018-05-12 13:30 Hyllie IK    -   Uppåkra IF:Vit  I - Lassens Constructions  
512 P10 Avslutningsmatch 28 Lör 2018-05-12 13:30 Asmundtorps IF    -   Skanör Falsterbo IF:Svart  K - Select  
513 P10 Avslutningsmatch 12 Lör 2018-05-12 13:30 Höganäs BK    -   Svedala IF:Blå  M - Nordsjö  
514 P10 Avslutningsmatch 10 Lör 2018-05-12 13:30 Arlövs BI:vit    -   IS Halmia  N - ToppenGallerian  
515 P10 Avslutningsmatch 2 Lör 2018-05-12 14:00 Kulladals FF:1    -   Vasastan BK  A - Teddy Companiet  
516 P10 Avslutningsmatch 60 Lör 2018-05-12 14:00 LB07:Svart    -   Ängelholms FF:Gul  B - Engelbrektsboden  
517 P10 Avslutningsmatch 8 Lör 2018-05-12 14:00 BSV af 2016:BSV-A    -   IFK Stocksund :1  C - Bo Ohlsson  
518 P10 Avslutningsmatch 24 Lör 2018-05-12 14:00 Helsingborgs IF:blå    -   Hässleholms IF:Vit  D - Goldried  
519 P10 Avslutningsmatch 26 Lör 2018-05-12 14:00 Skrea IF    -   GAIS  E-HögtrycksserviceÖresund  
520 P10 Avslutningsmatch 36 Lör 2018-05-12 14:00 Älta IF:2    -   IFK Haninge:p08:2  F - Chevalier  
521 P10 Avslutningsmatch 40 Lör 2018-05-12 14:00 Staffanstorp United:vit    -   Lunds BK:Svart  G - Stratiteq  
522 P10 Avslutningsmatch 42 Lör 2018-05-12 14:00 IK Wormo    -   Södra Sandby IF:Blå  H - Svenska Kyrkan  
523 P10 Avslutningsmatch 6 Lör 2018-05-12 14:00 Trelleborgs FF    -   AB Tårnby:2  I - Lassens Constructions  
524 P10 Avslutningsmatch 61 Lör 2018-05-12 14:00 BFC Lundegården:2    -   Sörskogens IF:vit  K - Select  
525 P10 Avslutningsmatch 22 Lör 2018-05-12 14:00 Helsingborgs IF:vit    -   Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  M - Nordsjö  
526 P10 Avslutningsmatch 38 Lör 2018-05-12 14:00 Lilla Torg FF    -   Lilla Torg FF:svart  N - ToppenGallerian  
497 P10 Avslutningsmatch 3 Lör 2018-05-12 14:30 FC Trelleborg:Gul    -  Omlottning E-HögtrycksserviceÖresund  
527 P10 Avslutningsmatch 52 Lör 2018-05-12 14:30 IFK Klagshamn:Blå    -   LB07:Röd  K - Select  
529 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 14:30 Lilla Torg FF   -   Skanör Falsterbo IF D - Goldried  
531 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 14:30 Hyllie IK   -   Ystads IF FF F - Chevalier  
532 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 14:30 FC Hessleholm   -   Ystads IF FF blå G - Stratiteq  
533 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 14:30 BK Höllviken   -   Sjöbo IF H - Svenska Kyrkan  
534 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 14:30 Linero IF   -   BK Höllviken F09 I - Lassens Constructions  
535 P10 Avslutningsmatch 56 Lör 2018-05-12 15:00 Sörskogens IF:P08:1    -   IF Lödde  D - Goldried  
536 P10 Avslutningsmatch 58 Lör 2018-05-12 15:00 Malmö FF:3    -   Kastrup Boldklub  E-HögtrycksserviceÖresund  
537 P10 Avslutningsmatch 4 Lör 2018-05-12 15:00 FA 2000:FA2000-1    -  Omlottning F - Chevalier  
539 P10 Avslutningsmatch 54 Lör 2018-05-12 15:00 Gislöv IF:röd    -   Husie IF:grön  H - Svenska Kyrkan  
540 P10 Avslutningsmatch 20 Lör 2018-05-12 15:00 FC Trelleborg:09-1    -   Bsh Österlen  I - Lassens Constructions  
530 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 15:30 VAKANT  -   Lunds BK K - Select  
541 P10 Avslutningsmatch 30 Lör 2018-05-12 15:30 Eslövs BK    -   Östers IF  D - Goldried  
542 P10 Avslutningsmatch 32 Lör 2018-05-12 15:30 Hammarby:P2008-06    -  Omlottning E-HögtrycksserviceÖresund  
543 P10 Avslutningsmatch 46 Lör 2018-05-12 15:30 Bsh Österlen:2    -   Halmstads BK:Lag 2  H - Svenska Kyrkan  
544 P10 Avslutningsmatch 50 Lör 2018-05-12 15:30 Linero IF:Röd    -   Dragør Boldklub:2  I - Lassens Constructions  
545 P10 Avslutningsmatch 34 Lör 2018-05-12 16:00 P08 Solna    -   Arlövs BI:blå  D - Goldried  
546 P10 Avslutningsmatch 44 Lör 2018-05-12 16:00 Bunkeflo FF    -   LB07:2  E-HögtrycksserviceÖresund  
547 P10 Avslutningsmatch 48 Lör 2018-05-12 16:00 FC Trelleborg:09-2    -   IFK Klagshamn:Grön  I - Lassens Constructions