Matcher Fre 2018-05-11

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
193 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2018-05-11 09:00 BK Höllviken:Blå    -   Finlandia/Pallo AIF  G - Stratiteq X - X 
194 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2018-05-11 09:00 Bjärreds IF    -   Trelleborgs FF  H - Svenska Kyrkan X - X 
195 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2018-05-11 09:00 Eslövs BK    -   Asmundtorps IF  I - Lassens Constructions X - X 
196 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2018-05-11 09:00 Hammarby:P2008-06    -   P08 Solna  K - Select X - X 
197 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2018-05-11 09:00 Bunkeflo FF    -   FC Trelleborg:09-2  M - Nordsjö X - X 
198 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 09:00 FC Hessleholm   -   Sjöbo IF A - Teddy Companiet X - X 
199 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 09:00 Linero IF   -   Ystads IF FF B - Engelbrektsboden X - X 
200 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 09:00 Hyllie IK   -   Lunds BK C - Bo Ohlsson X - X 
201 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 09:00 Skanör Falsterbo IF   -   BK Höllviken D - Goldried X - X 
202 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 09:00 BK Höllviken F09   -   Lilla Torg FF E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
203 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 09:00 VAKANT  -   Ystads IF FF blå F - Chevalier X - X 
204 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2018-05-11 09:30 Bsh Österlen    -   Djurgården U10:U10  A - Teddy Companiet X - X 
205 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2018-05-11 09:30 Kulladals FF:1    -   FC Djursholm:U10  B - Engelbrektsboden X - X 
206 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2018-05-11 09:30 Boo FF    -   BK Höllviken:Gul  C - Bo Ohlsson X - X 
207 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2018-05-11 09:30 Arlövs BI:vit    -   Hyllie IK  D - Goldried X - X 
208 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2018-05-11 09:30 AB Tårnby:1    -   Brommapojkarna:08-3  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
209 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2018-05-11 09:30 FC Bellevue:1    -   Skanör Falsterbo IF:Röd  F - Chevalier X - X 
210 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2018-05-11 09:30 Köpingebro IF    -   Malmö FF:2  G - Stratiteq X - X 
211 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2018-05-11 09:30 Lunds BK:Gul    -   Uppåkra IF:Grön  H - Svenska Kyrkan X - X 
212 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2018-05-11 09:30 BSV af 2016:BSV-B    -   BK Höllviken:Röd  I - Lassens Constructions X - X 
213 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2018-05-11 09:30 Malmö FF:1    -   IFK Haninge:lag1  K - Select X - X 
214 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2018-05-11 09:30 Svedala IF:Blå    -   BK Häcken:Gul  M - Nordsjö X - X 
215 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2018-05-11 09:30 Bsh Österlen:2    -   Linero IF:Röd  N - ToppenGallerian X - X 
216 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2018-05-11 10:00 FK Karlskrona:1    -   Hässleholms IF:Grön  A - Teddy Companiet X - X 
217 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2018-05-11 10:00 Vikens IK    -   Dragør Boldklub:1  B - Engelbrektsboden X - X 
218 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2018-05-11 10:00 IFK Klagshamn:Blå    -   Gislöv IF:röd  C - Bo Ohlsson X - X 
219 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2018-05-11 10:00 Kristianstad FC    -   Höganäs BK  D - Goldried X - X 
220 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2018-05-11 10:00 BFC Lundegården:1    -   Eskilsminne IF  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
221 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2018-05-11 10:00 Kalmar FF:1    -   FK Karlskrona:2  F - Chevalier X - X 
222 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2018-05-11 10:00 LB07:Blå    -   Husie IF:grön  G - Stratiteq X - X 
223 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2018-05-11 10:00 AB Tårnby:2    -   Kalmar FF:2  H - Svenska Kyrkan X - X 
224 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2018-05-11 10:00 BK Häcken:Svart    -   Östers IF  I - Lassens Constructions X - X 
225 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2018-05-11 10:00 Arlövs BI:blå    -   Skanör Falsterbo IF:Svart  K - Select X - X 
226 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2018-05-11 10:00 Älta IF:1    -   Staffanstorp United:blå  M - Nordsjö X - X 
227 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2018-05-11 10:00 Uppåkra IF:Vit    -   IS Halmia  N - ToppenGallerian X - X 
228 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2018-05-11 10:30 Djurgårdens IF U10-2    -   FA 2000:FA2000-1  A - Teddy Companiet X - X 
229 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2018-05-11 10:30 Malmö FF:3    -   Täby FK:FA  B - Engelbrektsboden X - X 
230 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2018-05-11 10:30 Skrea IF    -   Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  C - Bo Ohlsson X - X 
231 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2018-05-11 10:30 Sörskogens IF:vit    -   Skegrie BK  D - Goldried X - X 
232 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2018-05-11 10:30 FC Trelleborg:09-1    -   Vasastan BK  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
233 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2018-05-11 10:30 Högaborgs BK:1    -   Tullinge Fotboll:P08  F - Chevalier X - X 
234 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2018-05-11 10:30 Helsingborgs IF:röd    -   Vänersborg FK  G - Stratiteq X - X 
235 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2018-05-11 10:30 Tomelilla IF    -   BFC Lundegården:2  H - Svenska Kyrkan X - X 
236 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2018-05-11 10:30 LB07:Svart    -   Halmstads BK:Lag 1  I - Lassens Constructions X - X 
237 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2018-05-11 10:30 Sörskogens IF:P08:1    -   FC Trelleborg:Gul  K - Select X - X 
238 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2018-05-11 10:30 Kastrup Boldklub:2    -   Åkarps IF  M - Nordsjö X - X 
239 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2018-05-11 10:30 IFK Simrishamn    -   Sjöbo IF  N - ToppenGallerian X - X 
240 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2018-05-11 11:00 Ängelholms FF:Blå    -   Hammarby P2008-06 Grön  A - Teddy Companiet X - X 
241 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2018-05-11 11:00 Staffanstorp United:vit    -   Älta IF:2  B - Engelbrektsboden X - X 
242 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2018-05-11 11:00 IFK Stocksund :2    -   LB07:Röd  C - Bo Ohlsson X - X 
243 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2018-05-11 11:00 PPJ Helsinki, Eira -08:2    -   FC Trelleborg:Grön  D - Goldried X - X 
244 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2018-05-11 11:00 IK Wormo    -   Lunds BK:Vit  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
245 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2018-05-11 11:00 Lilla Torg FF:svart    -   YIF FF:YIF FF  F - Chevalier X - X 
246 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2018-05-11 11:00 BK Höllviken:Vit    -   Gislöv IF:vit  G - Stratiteq X - X 
247 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2018-05-11 11:00 PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ    -   GAIS  H - Svenska Kyrkan X - X 
248 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2018-05-11 11:00 Vellinge IF:Röd    -   Eslövs BK:2  I - Lassens Constructions X - X 
249 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2018-05-11 11:00 Södra Sandby IF:Blå    -   Lunds BK:Svart  K - Select X - X 
250 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2018-05-11 11:00 IFK Klagshamn:Grön    -   LB07:2  M - Nordsjö X - X 
251 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2018-05-11 11:00 BSV af 2016:BSV-A    -   Helsingborgs IF:blå  N - ToppenGallerian X - X 
252 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2018-05-11 11:30 Kastrup Boldklub    -   Mjällby AIF  A - Teddy Companiet X - X 
253 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2018-05-11 11:30 Ängelholms FF:Gul    -   IFK Klagshamn:Gul  B - Engelbrektsboden X - X 
254 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2018-05-11 11:30 Helsingborgs IF:vit    -   AB Tårnby:3  C - Bo Ohlsson X - X 
255 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2018-05-11 11:30 Vellinge IF:Blå    -   Västra Ingelstad is  D - Goldried X - X 
256 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2018-05-11 11:30 Veberöds AIF    -   Boldklubben Hekla:A  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
257 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2018-05-11 11:30 IF Lödde    -   Husie IF:vit  F - Chevalier X - X 
258 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2018-05-11 11:30 Linero IF:Vit    -   FC Trelleborg:Lila  H - Svenska Kyrkan X - X 
259 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2018-05-11 11:30 Halmstads BK:Lag 2    -   Dragør Boldklub:2  N - ToppenGallerian X - X 
260 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2018-05-11 11:55 Bunkeflo FF    -   Bsh Österlen:2  G - Stratiteq X - X 
261 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2018-05-11 12:00 Hässleholms IF:Vit    -   IFK Stocksund :1  D - Goldried X - X 
262 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2018-05-11 12:00 Lilla Torg FF    -   IFK Haninge:p08:2  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
263 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2018-05-11 12:00 LB07:1    -   FA 2000:FA2000-2  F - Chevalier X - X 
264 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2018-05-11 12:00 Bsh Österlen    -   Kulladals FF:1  I - Lassens Constructions X - X 
265 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2018-05-11 12:00 FC Djursholm:U10    -   Djurgården U10:U10  K - Select X - X 
266 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2018-05-11 12:00 Boo FF    -   Kristianstad FC  M - Nordsjö X - X 
267 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 12:00 Sjöbo IF   -   Linero IF A - Teddy Companiet X - X 
268 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 12:00 Ystads IF FF   -   FC Hessleholm B - Engelbrektsboden X - X 
269 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 12:00 Hyllie IK   -   BK Höllviken C - Bo Ohlsson X - X 
270 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2018-05-11 12:25 Svedala IF:Blå    -   Uppåkra IF:Vit  G - Stratiteq X - X 
271 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2018-05-11 12:30 AB Tårnby:1    -   FC Bellevue:1  A - Teddy Companiet X - X 
272 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2018-05-11 12:30 Skanör Falsterbo IF:Röd    -   Brommapojkarna:08-3  B - Engelbrektsboden X - X 
273 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2018-05-11 12:30 Arlövs BI:vit    -   Bjärreds IF  C - Bo Ohlsson X - X 
274 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2018-05-11 12:30 Linero IF:Röd    -   FC Trelleborg:09-2  H - Svenska Kyrkan X - X 
275 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2018-05-11 12:30 FK Karlskrona:1    -   Vikens IK  I - Lassens Constructions X - X 
276 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2018-05-11 12:30 Dragør Boldklub:1    -   Hässleholms IF:Grön  K - Select X - X 
277 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2018-05-11 12:30 IFK Klagshamn:Blå    -   Sörskogens IF:vit  M - Nordsjö X - X 
278 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2018-05-11 12:30 Höganäs BK    -   BK Höllviken:Gul  N - ToppenGallerian X - X 
279 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 12:30 Lunds BK   -   Skanör Falsterbo IF D - Goldried X - X 
280 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 12:30 VAKANT  -   Lilla Torg FF E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
281 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 12:30 Ystads IF FF blå   -   BK Höllviken F09 F - Chevalier X - X 
282 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2018-05-11 12:55 Älta IF:1    -   IFK Simrishamn  G - Stratiteq X - X 
283 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2018-05-11 13:00 BFC Lundegården:1    -   Kalmar FF:1  A - Teddy Companiet X - X 
284 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2018-05-11 13:00 FK Karlskrona:2    -   Eskilsminne IF  B - Engelbrektsboden X - X 
285 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2018-05-11 13:00 BK Höllviken:Blå    -   Lunds BK:Gul  C - Bo Ohlsson X - X 
286 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2018-05-11 13:00 Trelleborgs FF    -   Hyllie IK  D - Goldried X - X 
287 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2018-05-11 13:00 Eslövs BK    -   Hammarby:P2008-06  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
288 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2018-05-11 13:00 P08 Solna    -   Asmundtorps IF  F - Chevalier X - X 
289 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2018-05-11 13:00 IS Halmia    -   BK Häcken:Gul  H - Svenska Kyrkan X - X 
290 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2018-05-11 13:00 Djurgårdens IF U10-2    -   Malmö FF:3  I - Lassens Constructions X - X 
291 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2018-05-11 13:00 Täby FK:FA    -   FA 2000:FA2000-1  K - Select X - X 
292 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2018-05-11 13:00 Skrea IF    -   PPJ Helsinki, Eira -08:2  M - Nordsjö X - X 
293 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2018-05-11 13:00 Skegrie BK    -   Gislöv IF:röd  N - ToppenGallerian X - X 
294 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2018-05-11 13:25 Kastrup Boldklub:2    -   BSV af 2016:BSV-A  G - Stratiteq X - X 
295 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2018-05-11 13:30 FC Trelleborg:09-1    -   Högaborgs BK:1  A - Teddy Companiet X - X 
296 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2018-05-11 13:30 Tullinge Fotboll:P08    -   Vasastan BK  B - Engelbrektsboden X - X 
297 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2018-05-11 13:30 Köpingebro IF    -   AB Tårnby:2  C - Bo Ohlsson X - X 
298 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2018-05-11 13:30 Uppåkra IF:Grön    -   Finlandia/Pallo AIF  D - Goldried X - X 
299 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2018-05-11 13:30 BSV af 2016:BSV-B    -   Malmö FF:1  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
300 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2018-05-11 13:30 IFK Haninge:lag1    -   BK Höllviken:Röd  F - Chevalier X - X 
301 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2018-05-11 13:30 Sjöbo IF    -   Staffanstorp United:blå  H - Svenska Kyrkan X - X 
302 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2018-05-11 13:30 Ängelholms FF:Blå    -   Staffanstorp United:vit  I - Lassens Constructions X - X 
303 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2018-05-11 13:30 Älta IF:2    -   Hammarby P2008-06 Grön  K - Select X - X 
304 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2018-05-11 13:30 IFK Stocksund :2    -   Vellinge IF:Blå  M - Nordsjö X - X 
305 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2018-05-11 13:30 FC Trelleborg:Grön    -   Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  N - ToppenGallerian X - X 
306 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2018-05-11 13:55 IFK Klagshamn:Grön    -   Halmstads BK:Lag 2  G - Stratiteq X - X 
307 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2018-05-11 14:00 IK Wormo    -   Lilla Torg FF:svart  A - Teddy Companiet X - X 
308 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2018-05-11 14:00 YIF FF:YIF FF    -   Lunds BK:Vit  B - Engelbrektsboden X - X 
309 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2018-05-11 14:00 LB07:Blå    -   Tomelilla IF  C - Bo Ohlsson X - X 
310 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2018-05-11 14:00 Kalmar FF:2    -   Malmö FF:2  D - Goldried X - X 
311 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2018-05-11 14:00 BK Häcken:Svart    -   Arlövs BI:blå  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
312 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2018-05-11 14:00 Skanör Falsterbo IF:Svart    -   Östers IF  F - Chevalier X - X 
313 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2018-05-11 14:00 Helsingborgs IF:blå    -   Åkarps IF  H - Svenska Kyrkan X - X 
314 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2018-05-11 14:00 Kastrup Boldklub    -   Ängelholms FF:Gul  I - Lassens Constructions X - X 
315 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2018-05-11 14:00 IFK Klagshamn:Gul    -   Mjällby AIF  K - Select X - X 
316 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2018-05-11 14:00 Helsingborgs IF:vit    -   Hässleholms IF:Vit  M - Nordsjö X - X 
317 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2018-05-11 14:00 Västra Ingelstad is    -   LB07:Röd  N - ToppenGallerian X - X 
318 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2018-05-11 14:30 Veberöds AIF    -   IF Lödde  A - Teddy Companiet X - X 
319 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2018-05-11 14:30 Husie IF:vit    -   Boldklubben Hekla:A  B - Engelbrektsboden X - X 
320 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2018-05-11 14:30 Helsingborgs IF:röd    -   PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ  C - Bo Ohlsson X - X 
321 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2018-05-11 14:30 BFC Lundegården:2    -   Husie IF:grön  D - Goldried X - X 
322 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2018-05-11 14:30 LB07:Svart    -   Sörskogens IF:P08:1  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
323 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2018-05-11 14:30 FC Trelleborg:Gul    -   Halmstads BK:Lag 1  F - Chevalier X - X 
324 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2018-05-11 14:30 Linero IF:Röd    -   Bunkeflo FF  G - Stratiteq X - X 
325 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2018-05-11 14:30 Dragør Boldklub:2    -   LB07:2  H - Svenska Kyrkan X - X 
326 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2018-05-11 14:30 Höganäs BK    -   Boo FF  I - Lassens Constructions X - X 
327 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2018-05-11 14:30 FC Trelleborg:09-2    -   Bsh Österlen:2  K - Select X - X 
328 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2018-05-11 14:30 BK Höllviken:Gul    -   Kristianstad FC  M - Nordsjö X - X 
329 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2018-05-11 14:30 IFK Stocksund :1    -   AB Tårnby:3  N - ToppenGallerian X - X 
330 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2018-05-11 15:00 Lilla Torg FF    -   LB07:1  A - Teddy Companiet X - X 
331 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2018-05-11 15:00 FA 2000:FA2000-2    -   IFK Haninge:p08:2  B - Engelbrektsboden X - X 
332 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2018-05-11 15:00 BK Höllviken:Vit    -   Linero IF:Vit  C - Bo Ohlsson X - X 
333 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2018-05-11 15:00 GAIS    -   Vänersborg FK  D - Goldried X - X 
334 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2018-05-11 15:00 Vellinge IF:Röd    -   Södra Sandby IF:Blå  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
335 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2018-05-11 15:00 Lunds BK:Svart    -   Eslövs BK:2  F - Chevalier X - X 
336 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2018-05-11 15:00 FC Djursholm:U10    -   Bsh Österlen  G - Stratiteq X - X 
337 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2018-05-11 15:00 Djurgården U10:U10    -   Kulladals FF:1  H - Svenska Kyrkan X - X 
338 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2018-05-11 15:00 Gislöv IF:röd    -   Sörskogens IF:vit  I - Lassens Constructions X - X 
339 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2018-05-11 15:00 Skegrie BK    -   IFK Klagshamn:Blå  K - Select X - X 
340 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2018-05-11 15:00 P08 Solna    -   Eslövs BK  M - Nordsjö X - X 
341 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2018-05-11 15:00 Asmundtorps IF    -   Hammarby:P2008-06  N - ToppenGallerian X - X 
342 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2018-05-11 15:30 FC Trelleborg:Lila    -   Gislöv IF:vit  D - Goldried X - X 
343 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2018-05-11 15:30 Dragør Boldklub:1    -   FK Karlskrona:1  G - Stratiteq X - X 
344 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2018-05-11 15:30 Hässleholms IF:Grön    -   Vikens IK  H - Svenska Kyrkan X - X 
345 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2018-05-11 15:30 Hyllie IK    -   Bjärreds IF  I - Lassens Constructions X - X 
346 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2018-05-11 15:30 Trelleborgs FF    -   Arlövs BI:vit  K - Select X - X 
347 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2018-05-11 15:30 IS Halmia    -   Svedala IF:Blå  M - Nordsjö X - X 
348 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2018-05-11 15:30 BK Häcken:Gul    -   Uppåkra IF:Vit  N - ToppenGallerian X - X 
349 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 15:30 Sjöbo IF   -   Ystads IF FF A - Teddy Companiet X - X 
350 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 15:30 Linero IF   -   FC Hessleholm B - Engelbrektsboden X - X 
351 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 15:30 Skanör Falsterbo IF   -   Hyllie IK C - Bo Ohlsson X - X 
352 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 15:30 Lilla Torg FF   -   Ystads IF FF blå E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
353 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 15:30 BK Höllviken F09   -  VAKANT F - Chevalier X - X 
354 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2018-05-11 16:00 Skanör Falsterbo IF:Röd    -   AB Tårnby:1  A - Teddy Companiet X - X 
355 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2018-05-11 16:00 Brommapojkarna:08-3    -   FC Bellevue:1  B - Engelbrektsboden X - X 
356 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2018-05-11 16:00 Uppåkra IF:Grön    -   BK Höllviken:Blå  C - Bo Ohlsson X - X 
357 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2018-05-11 16:00 Finlandia/Pallo AIF    -   Lunds BK:Gul  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
358 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2018-05-11 16:00 Sjöbo IF    -   Älta IF:1  F - Chevalier X - X 
359 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2018-05-11 16:00 Staffanstorp United:blå    -   IFK Simrishamn  G - Stratiteq X - X 
360 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2018-05-11 16:00 FK Karlskrona:2    -   BFC Lundegården:1  H - Svenska Kyrkan X - X 
361 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2018-05-11 16:00 FC Trelleborg:Grön    -   Skrea IF  I - Lassens Constructions X - X 
362 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2018-05-11 16:00 Eskilsminne IF    -   Kalmar FF:1  K - Select X - X 
363 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2018-05-11 16:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF    -   PPJ Helsinki, Eira -08:2  M - Nordsjö X - X 
364 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2018-05-11 16:00 Täby FK:FA    -   Djurgårdens IF U10-2  N - ToppenGallerian X - X 
365 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 16:00 BK Höllviken   -   Lunds BK D - Goldried X - X 
366 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2018-05-11 16:30 FA 2000:FA2000-1    -   Malmö FF:3  A - Teddy Companiet X - X 
367 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2018-05-11 16:30 IFK Haninge:lag1    -   BSV af 2016:BSV-B  B - Engelbrektsboden X - X 
368 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2018-05-11 16:30 BK Höllviken:Röd    -   Malmö FF:1  C - Bo Ohlsson X - X 
369 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2018-05-11 16:30 Västra Ingelstad is    -   IFK Stocksund :2  D - Goldried X - X 
370 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2018-05-11 16:30 LB07:Röd    -   Vellinge IF:Blå  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
371 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2018-05-11 16:30 Älta IF:2    -   Ängelholms FF:Blå  F - Chevalier X - X 
372 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2018-05-11 16:30 Hammarby P2008-06 Grön    -   Staffanstorp United:vit  G - Stratiteq X - X 
373 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2018-05-11 16:30 Skanör Falsterbo IF:Svart    -   BK Häcken:Svart  H - Svenska Kyrkan X - X 
374 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2018-05-11 16:30 Helsingborgs IF:blå    -   Kastrup Boldklub:2  I - Lassens Constructions X - X 
375 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2018-05-11 16:30 Östers IF    -   Arlövs BI:blå  K - Select X - X 
376 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2018-05-11 16:30 Åkarps IF    -   BSV af 2016:BSV-A  M - Nordsjö X - X 
377 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2018-05-11 17:00 LB07:2    -   Halmstads BK:Lag 2  A - Teddy Companiet X - X 
378 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2018-05-11 17:00 BFC Lundegården:2    -   LB07:Blå  B - Engelbrektsboden X - X 
379 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2018-05-11 17:00 Husie IF:grön    -   Tomelilla IF  C - Bo Ohlsson X - X 
380 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2018-05-11 17:00 YIF FF:YIF FF    -   IK Wormo  D - Goldried X - X 
381 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2018-05-11 17:00 Vasastan BK    -   Högaborgs BK:1  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
382 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2018-05-11 17:00 Tullinge Fotboll:P08    -   FC Trelleborg:09-1  F - Chevalier X - X 
383 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2018-05-11 17:00 Malmö FF:2    -   AB Tårnby:2  G - Stratiteq X - X 
384 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2018-05-11 17:00 Kalmar FF:2    -   Köpingebro IF  H - Svenska Kyrkan X - X 
385 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2018-05-11 17:00 Dragør Boldklub:2    -   IFK Klagshamn:Grön  I - Lassens Constructions X - X 
386 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2018-05-11 17:30 Lunds BK:Vit    -   Lilla Torg FF:svart  A - Teddy Companiet X - X 
387 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2018-05-11 17:30 IFK Stocksund :1    -   Helsingborgs IF:vit  B - Engelbrektsboden X - X 
388 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2018-05-11 17:30 AB Tårnby:3    -   Hässleholms IF:Vit  C - Bo Ohlsson X - X 
389 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2018-05-11 17:30 IFK Klagshamn:Gul    -   Kastrup Boldklub  D - Goldried X - X 
390 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2018-05-11 17:30 Mjällby AIF    -   Ängelholms FF:Gul  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
391 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2018-05-11 17:30 FC Trelleborg:Gul    -   LB07:Svart  F - Chevalier X - X 
392 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2018-05-11 17:30 Halmstads BK:Lag 1    -   Sörskogens IF:P08:1  G - Stratiteq X - X 
393 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2018-05-11 17:30 Gislöv IF:vit    -   Linero IF:Vit  H - Svenska Kyrkan X - X 
394 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2018-05-11 17:30 FC Trelleborg:Lila    -   BK Höllviken:Vit  I - Lassens Constructions X - X 
395 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2018-05-11 18:00 Boldklubben Hekla:A    -   IF Lödde  A - Teddy Companiet X - X 
396 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2018-05-11 18:00 Husie IF:vit    -   Veberöds AIF  C - Bo Ohlsson X - X 
397 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2018-05-11 18:00 Vänersborg FK    -   PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ  D - Goldried X - X 
398 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2018-05-11 18:00 GAIS    -   Helsingborgs IF:röd  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
399 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2018-05-11 18:00 Eslövs BK:2    -   Södra Sandby IF:Blå  F - Chevalier X - X 
400 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2018-05-11 18:00 Lunds BK:Svart    -   Vellinge IF:Röd  G - Stratiteq X - X 
401 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2018-05-11 18:00 IFK Haninge:p08:2    -   LB07:1  H - Svenska Kyrkan X - X 
402 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2018-05-11 18:00 FA 2000:FA2000-2    -   Lilla Torg FF  I - Lassens Constructions X - X