Matcher Tor 2018-05-10
Matcher
Klass | Grupp | Datum | Tid | Lag | plan | Resultat | ||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P10 | Grupp 1 | 10:00 | AB Tårnby:1 | - | Arlövs BI:vit | A - Teddy Companiet | X - X |
2 | P10 | Grupp 1 | 10:00 | Bunkeflo FF | - | Eslövs BK | B - Engelbrektsboden | X - X |
3 | P10 | Grupp 2 | 10:00 | Brommapojkarna:08-3 | - | Asmundtorps IF | C - Bo Ohlsson | X - X |
4 | P10 | Grupp 2 | 10:00 | Hyllie IK | - | FC Trelleborg:09-2 | D - Goldried | X - X |
5 | P10 | Grupp 3 | 10:00 | Hammarby:P2008-06 | - | Bjärreds IF | E-HögtrycksserviceÖresund | X - X |
6 | P10 | Grupp 3 | 10:00 | Bsh Österlen:2 | - | FC Bellevue:1 | F - Chevalier | X - X |
7 | P10 | Grupp 4 | 10:00 | Trelleborgs FF | - | Linero IF:Röd | G - Stratiteq | X - X |
8 | P10 | Grupp 4 | 10:00 | P08 Solna | - | Skanör Falsterbo IF:Röd | H - Svenska Kyrkan | X - X |
9 | P10 | Grupp 5 | 10:00 | BFC Lundegården:1 | - | BK Höllviken:Blå | I - Lassens Constructions | X - X |
10 | P10 | Grupp 5 | 10:00 | Boo FF | - | Bsh Österlen | K - Select | X - X |
11 | P10 | Grupp 6 | 10:00 | Djurgården U10:U10 | - | BK Höllviken:Gul | M - Nordsjö | X - X |
12 | P10 | Grupp 6 | 10:00 | Eskilsminne IF | - | Finlandia/Pallo AIF | N - ToppenGallerian | X - X |
13 | P10 | Grupp 7 | 10:30 | Kalmar FF:1 | - | Kristianstad FC | A - Teddy Companiet | X - X |
14 | P10 | Grupp 7 | 10:30 | Kulladals FF:1 | - | Lunds BK:Gul | B - Engelbrektsboden | X - X |
15 | P10 | Grupp 8 | 10:30 | Uppåkra IF:Grön | - | FC Djursholm:U10 | C - Bo Ohlsson | X - X |
16 | P10 | Grupp 8 | 10:30 | FK Karlskrona:2 | - | Höganäs BK | D - Goldried | X - X |
17 | P10 | Grupp 9 | 10:30 | BSV af 2016:BSV-B | - | FK Karlskrona:1 | E-HögtrycksserviceÖresund | X - X |
18 | P10 | Grupp 9 | 10:30 | IFK Klagshamn:Blå | - | Svedala IF:Blå | F - Chevalier | X - X |
19 | P10 | Grupp 10 | 10:30 | BK Häcken:Gul | - | BK Höllviken:Röd | G - Stratiteq | X - X |
20 | P10 | Grupp 10 | 10:30 | Gislöv IF:röd | - | Hässleholms IF:Grön | H - Svenska Kyrkan | X - X |
21 | P10 | Grupp 11 | 10:30 | Malmö FF:1 | - | Sörskogens IF:vit | I - Lassens Constructions | X - X |
22 | P10 | Grupp 11 | 10:30 | Uppåkra IF:Vit | - | Vikens IK | K - Select | X - X |
23 | P10 | Grupp 12 | 10:30 | Dragør Boldklub:1 | - | IFK Haninge:lag1 | M - Nordsjö | X - X |
24 | P10 | Grupp 12 | 10:30 | IS Halmia | - | Skegrie BK | N - ToppenGallerian | X - X |
25 | P10 | Grupp 13 | 11:00 | BK Häcken:Svart | - | FC Trelleborg:09-1 | A - Teddy Companiet | X - X |
26 | P10 | Grupp 13 | 11:00 | Älta IF:1 | - | Köpingebro IF | B - Engelbrektsboden | X - X |
27 | P10 | Grupp 14 | 11:00 | Malmö FF:2 | - | Staffanstorp United:blå | C - Bo Ohlsson | X - X |
28 | P10 | Grupp 14 | 11:00 | Vasastan BK | - | Östers IF | D - Goldried | X - X |
29 | P10 | Grupp 15 | 11:00 | AB Tårnby:2 | - | Arlövs BI:blå | E-HögtrycksserviceÖresund | X - X |
30 | P10 | Grupp 15 | 11:00 | Högaborgs BK:1 | - | IFK Simrishamn | F - Chevalier | X - X |
31 | P10 | Grupp 16 | 11:00 | Kalmar FF:2 | - | Sjöbo IF | G - Stratiteq | X - X |
32 | P10 | Grupp 16 | 11:00 | Skanör Falsterbo IF:Svart | - | Tullinge Fotboll:P08 | H - Svenska Kyrkan | X - X |
33 | P10 | Grupp 17 | 11:00 | Djurgårdens IF U10-2 | - | IK Wormo | I - Lassens Constructions | X - X |
34 | P10 | Grupp 17 | 11:00 | LB07:Blå | - | Skrea IF | K - Select | X - X |
35 | P10 | Grupp 18 | 11:00 | FA 2000:FA2000-1 | - | Husie IF:grön | M - Nordsjö | X - X |
36 | P10 | Grupp 18 | 11:00 | Lunds BK:Vit | - | Rydsgårds AIF/Skivarps GIF | N - ToppenGallerian | X - X |
37 | P10 | Grupp 19 | 11:30 | Malmö FF:3 | - | Lilla Torg FF:svart | A - Teddy Companiet | X - X |
38 | P10 | Grupp 19 | 11:30 | PPJ Helsinki, Eira -08:2 | - | Tomelilla IF | B - Engelbrektsboden | X - X |
39 | P10 | Grupp 20 | 11:30 | BFC Lundegården:2 | - | FC Trelleborg:Grön | C - Bo Ohlsson | X - X |
40 | P10 | Grupp 20 | 11:30 | Täby FK:FA | - | YIF FF:YIF FF | D - Goldried | X - X |
41 | P10 | Grupp 21 | 11:30 | Kastrup Boldklub:2 | - | LB07:Svart | E-HögtrycksserviceÖresund | X - X |
42 | P10 | Grupp 27 | 11:30 | PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ | - | Södra Sandby IF:Blå | F - Chevalier | X - X |
43 | P10 | Grupp 22 | 11:30 | Halmstads BK:Lag 1 | - | LB07:Röd | G - Stratiteq | X - X |
44 | P10 | Grupp 22 | 11:30 | Åkarps IF | - | Hammarby P2008-06 Grön | H - Svenska Kyrkan | X - X |
45 | P10 | Grupp 23 | 11:30 | BSV af 2016:BSV-A | - | Staffanstorp United:vit | I - Lassens Constructions | X - X |
46 | P10 | Grupp 23 | 11:30 | Sörskogens IF:P08:1 | - | Vellinge IF:Blå | K - Select | X - X |
47 | P10 | Grupp 24 | 11:30 | Helsingborgs IF:blå | - | FC Trelleborg:Gul | M - Nordsjö | X - X |
48 | P10 | Grupp 24 | 11:30 | Västra Ingelstad is | - | Älta IF:2 | N - ToppenGallerian | X - X |
49 | P10 | Grupp 25 | 12:00 | Helsingborgs IF:röd | - | IFK Klagshamn:Grön | A - Teddy Companiet | X - X |
50 | P10 | Grupp 25 | 12:00 | Veberöds AIF | - | Vellinge IF:Röd | B - Engelbrektsboden | X - X |
51 | P10 | Grupp 26 | 12:00 | Boldklubben Hekla:A | - | Eslövs BK:2 | C - Bo Ohlsson | X - X |
52 | P10 | Grupp 26 | 12:00 | LB07:2 | - | Vänersborg FK | D - Goldried | X - X |
53 | P10 | Grupp 27 | 12:00 | Halmstads BK:Lag 2 | - | IF Lödde | E-HögtrycksserviceÖresund | X - X |
54 | P10 | Grupp 21 | 12:00 | IFK Stocksund :2 | - | Ängelholms FF:Blå | F - Chevalier | X - X |
55 | P10 | Grupp 28 | 12:00 | Dragør Boldklub:2 | - | Husie IF:vit | G - Stratiteq | X - X |
56 | P10 | Grupp 28 | 12:00 | Lunds BK:Svart | - | GAIS | H - Svenska Kyrkan | X - X |
57 | P10 | Grupp 29 | 12:00 | Helsingborgs IF:vit | - | Kastrup Boldklub | I - Lassens Constructions | X - X |
58 | P10 | Grupp 29 | 12:00 | Lilla Torg FF | - | BK Höllviken:Vit | K - Select | X - X |
59 | P10 | Grupp 30 | 12:00 | AB Tårnby:3 | - | Gislöv IF:vit | M - Nordsjö | X - X |
60 | P10 | Grupp 30 | 12:00 | IFK Haninge:p08:2 | - | Mjällby AIF | N - ToppenGallerian | X - X |
61 | P10 | Grupp 31 | 12:30 | Ängelholms FF:Gul | - | Hässleholms IF:Vit | A - Teddy Companiet | X - X |
62 | P10 | Grupp 31 | 12:30 | LB07:1 | - | Linero IF:Vit | B - Engelbrektsboden | X - X |
63 | P10 | Grupp 32 | 12:30 | FA 2000:FA2000-2 | - | FC Trelleborg:Lila | C - Bo Ohlsson | X - X |
64 | P10 | Grupp 32 | 12:30 | IFK Klagshamn:Gul | - | IFK Stocksund :1 | D - Goldried | X - X |
65 | P10 | Grupp 1 | 12:30 | AB Tårnby:1 | - | Bunkeflo FF | E-HögtrycksserviceÖresund | X - X |
66 | P10 | Grupp 1 | 12:30 | Eslövs BK | - | Arlövs BI:vit | F - Chevalier | X - X |
67 | P10 | Grupp 2 | 12:30 | Brommapojkarna:08-3 | - | Hyllie IK | G - Stratiteq | X - X |
68 | P10 | Grupp 2 | 12:30 | FC Trelleborg:09-2 | - | Asmundtorps IF | H - Svenska Kyrkan | X - X |
69 | P10 | Grupp 3 | 12:30 | Hammarby:P2008-06 | - | Bsh Österlen:2 | I - Lassens Constructions | X - X |
70 | P10 | Grupp 3 | 12:30 | FC Bellevue:1 | - | Bjärreds IF | K - Select | X - X |
71 | P10 | Grupp 4 | 12:30 | Trelleborgs FF | - | P08 Solna | M - Nordsjö | X - X |
72 | P10 | Grupp 4 | 12:30 | Skanör Falsterbo IF:Röd | - | Linero IF:Röd | N - ToppenGallerian | X - X |
73 | P10 | Grupp 5 | 13:00 | BFC Lundegården:1 | - | Boo FF | A - Teddy Companiet | X - X |
74 | P10 | Grupp 5 | 13:00 | Bsh Österlen | - | BK Höllviken:Blå | B - Engelbrektsboden | X - X |
75 | P10 | Grupp 6 | 13:00 | Djurgården U10:U10 | - | Eskilsminne IF | C - Bo Ohlsson | X - X |
76 | P10 | Grupp 6 | 13:00 | Finlandia/Pallo AIF | - | BK Höllviken:Gul | D - Goldried | X - X |
77 | P10 | Grupp 7 | 13:00 | Kalmar FF:1 | - | Kulladals FF:1 | E-HögtrycksserviceÖresund | X - X |
78 | P10 | Grupp 7 | 13:00 | Lunds BK:Gul | - | Kristianstad FC | F - Chevalier | X - X |
79 | P10 | Grupp 8 | 13:00 | Uppåkra IF:Grön | - | FK Karlskrona:2 | G - Stratiteq | X - X |
80 | P10 | Grupp 8 | 13:00 | Höganäs BK | - | FC Djursholm:U10 | H - Svenska Kyrkan | X - X |
81 | P10 | Grupp 9 | 13:00 | BSV af 2016:BSV-B | - | IFK Klagshamn:Blå | I - Lassens Constructions | X - X |
82 | P10 | Grupp 9 | 13:00 | Svedala IF:Blå | - | FK Karlskrona:1 | K - Select | X - X |
83 | P10 | Grupp 10 | 13:00 | BK Häcken:Gul | - | Gislöv IF:röd | M - Nordsjö | X - X |
84 | P10 | Grupp 10 | 13:00 | Hässleholms IF:Grön | - | BK Höllviken:Röd | N - ToppenGallerian | X - X |
85 | P10 | Grupp 11 | 13:30 | Malmö FF:1 | - | Uppåkra IF:Vit | A - Teddy Companiet | X - X |
86 | P10 | Grupp 11 | 13:30 | Vikens IK | - | Sörskogens IF:vit | B - Engelbrektsboden | X - X |
87 | P10 | Grupp 12 | 13:30 | Dragør Boldklub:1 | - | IS Halmia | C - Bo Ohlsson | X - X |
88 | P10 | Grupp 12 | 13:30 | Skegrie BK | - | IFK Haninge:lag1 | D - Goldried | X - X |
89 | P10 | Grupp 13 | 13:30 | BK Häcken:Svart | - | Älta IF:1 | E-HögtrycksserviceÖresund | X - X |
90 | P10 | Grupp 13 | 13:30 | Köpingebro IF | - | FC Trelleborg:09-1 | F - Chevalier | X - X |
91 | P10 | Grupp 14 | 13:30 | Malmö FF:2 | - | Vasastan BK | G - Stratiteq | X - X |
92 | P10 | Grupp 14 | 13:30 | Östers IF | - | Staffanstorp United:blå | H - Svenska Kyrkan | X - X |
93 | P10 | Grupp 15 | 13:30 | AB Tårnby:2 | - | Högaborgs BK:1 | I - Lassens Constructions | X - X |
94 | P10 | Grupp 15 | 13:30 | IFK Simrishamn | - | Arlövs BI:blå | K - Select | X - X |
95 | P10 | Grupp 16 | 13:30 | Kalmar FF:2 | - | Skanör Falsterbo IF:Svart | M - Nordsjö | X - X |
96 | P10 | Grupp 16 | 13:30 | Tullinge Fotboll:P08 | - | Sjöbo IF | N - ToppenGallerian | X - X |
97 | P10 | Grupp 17 | 14:00 | Djurgårdens IF U10-2 | - | LB07:Blå | A - Teddy Companiet | X - X |
98 | P10 | Grupp 17 | 14:00 | Skrea IF | - | IK Wormo | B - Engelbrektsboden | X - X |
99 | P10 | Grupp 18 | 14:00 | FA 2000:FA2000-1 | - | Lunds BK:Vit | C - Bo Ohlsson | X - X |
100 | P10 | Grupp 18 | 14:00 | Rydsgårds AIF/Skivarps GIF | - | Husie IF:grön | D - Goldried | X - X |
101 | P10 | Grupp 19 | 14:00 | Malmö FF:3 | - | PPJ Helsinki, Eira -08:2 | E-HögtrycksserviceÖresund | X - X |
102 | P10 | Grupp 19 | 14:00 | Tomelilla IF | - | Lilla Torg FF:svart | F - Chevalier | X - X |
103 | P10 | Grupp 20 | 14:00 | BFC Lundegården:2 | - | Täby FK:FA | G - Stratiteq | X - X |
104 | P10 | Grupp 20 | 14:00 | YIF FF:YIF FF | - | FC Trelleborg:Grön | H - Svenska Kyrkan | X - X |
105 | P10 | Grupp 21 | 14:00 | Kastrup Boldklub:2 | - | IFK Stocksund :2 | I - Lassens Constructions | X - X |
106 | P10 | Grupp 21 | 14:00 | Ängelholms FF:Blå | - | LB07:Svart | K - Select | X - X |
107 | P10 | Grupp 22 | 14:00 | Halmstads BK:Lag 1 | - | Åkarps IF | M - Nordsjö | X - X |
108 | P10 | Grupp 22 | 14:00 | Hammarby P2008-06 Grön | - | LB07:Röd | N - ToppenGallerian | X - X |
109 | P10 | Grupp 23 | 14:30 | BSV af 2016:BSV-A | - | Sörskogens IF:P08:1 | A - Teddy Companiet | X - X |
110 | P10 | Grupp 23 | 14:30 | Vellinge IF:Blå | - | Staffanstorp United:vit | B - Engelbrektsboden | X - X |
111 | P10 | Grupp 24 | 14:30 | Helsingborgs IF:blå | - | Västra Ingelstad is | C - Bo Ohlsson | X - X |
112 | P10 | Grupp 24 | 14:30 | Älta IF:2 | - | FC Trelleborg:Gul | D - Goldried | X - X |
113 | P10 | Grupp 25 | 14:30 | Helsingborgs IF:röd | - | Veberöds AIF | E-HögtrycksserviceÖresund | X - X |
114 | P10 | Grupp 25 | 14:30 | Vellinge IF:Röd | - | IFK Klagshamn:Grön | F - Chevalier | X - X |
115 | P10 | Grupp 26 | 14:30 | Boldklubben Hekla:A | - | LB07:2 | G - Stratiteq | X - X |
116 | P10 | Grupp 26 | 14:30 | Vänersborg FK | - | Eslövs BK:2 | H - Svenska Kyrkan | X - X |
117 | P10 | Grupp 27 | 14:30 | Halmstads BK:Lag 2 | - | PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ | I - Lassens Constructions | X - X |
118 | P10 | Grupp 27 | 14:30 | Södra Sandby IF:Blå | - | IF Lödde | K - Select | X - X |
119 | P10 | Grupp 28 | 14:30 | Dragør Boldklub:2 | - | Lunds BK:Svart | M - Nordsjö | X - X |
120 | P10 | Grupp 28 | 14:30 | GAIS | - | Husie IF:vit | N - ToppenGallerian | X - X |
121 | P10 | Grupp 29 | 15:00 | Helsingborgs IF:vit | - | Lilla Torg FF | A - Teddy Companiet | X - X |
122 | P10 | Grupp 29 | 15:00 | BK Höllviken:Vit | - | Kastrup Boldklub | B - Engelbrektsboden | X - X |
123 | P10 | Grupp 30 | 15:00 | AB Tårnby:3 | - | IFK Haninge:p08:2 | C - Bo Ohlsson | X - X |
124 | P10 | Grupp 30 | 15:00 | Mjällby AIF | - | Gislöv IF:vit | D - Goldried | X - X |
125 | P10 | Grupp 31 | 15:00 | Ängelholms FF:Gul | - | LB07:1 | E-HögtrycksserviceÖresund | X - X |
126 | P10 | Grupp 31 | 15:00 | Linero IF:Vit | - | Hässleholms IF:Vit | F - Chevalier | X - X |
127 | P10 | Grupp 32 | 15:00 | FA 2000:FA2000-2 | - | IFK Klagshamn:Gul | G - Stratiteq | X - X |
128 | P10 | Grupp 32 | 15:00 | IFK Stocksund :1 | - | FC Trelleborg:Lila | H - Svenska Kyrkan | X - X |
129 | P10 | Grupp 1 | 15:00 | Eslövs BK | - | AB Tårnby:1 | I - Lassens Constructions | X - X |
130 | P10 | Grupp 1 | 15:00 | Arlövs BI:vit | - | Bunkeflo FF | K - Select | X - X |
131 | P10 | Grupp 2 | 15:00 | FC Trelleborg:09-2 | - | Brommapojkarna:08-3 | M - Nordsjö | X - X |
132 | P10 | Grupp 2 | 15:00 | Asmundtorps IF | - | Hyllie IK | N - ToppenGallerian | X - X |
133 | P10 | Grupp 3 | 15:30 | FC Bellevue:1 | - | Hammarby:P2008-06 | A - Teddy Companiet | X - X |
134 | P10 | Grupp 3 | 15:30 | Bjärreds IF | - | Bsh Österlen:2 | B - Engelbrektsboden | X - X |
135 | P10 | Grupp 4 | 15:30 | Skanör Falsterbo IF:Röd | - | Trelleborgs FF | C - Bo Ohlsson | X - X |
136 | P10 | Grupp 4 | 15:30 | Linero IF:Röd | - | P08 Solna | D - Goldried | X - X |
137 | P10 | Grupp 5 | 15:30 | Bsh Österlen | - | BFC Lundegården:1 | E-HögtrycksserviceÖresund | X - X |
138 | P10 | Grupp 5 | 15:30 | BK Höllviken:Blå | - | Boo FF | F - Chevalier | X - X |
139 | P10 | Grupp 6 | 15:30 | Finlandia/Pallo AIF | - | Djurgården U10:U10 | G - Stratiteq | X - X |
140 | P10 | Grupp 6 | 15:30 | BK Höllviken:Gul | - | Eskilsminne IF | H - Svenska Kyrkan | X - X |
141 | P10 | Grupp 7 | 15:30 | Lunds BK:Gul | - | Kalmar FF:1 | I - Lassens Constructions | X - X |
142 | P10 | Grupp 7 | 15:30 | Kristianstad FC | - | Kulladals FF:1 | K - Select | X - X |
143 | P10 | Grupp 8 | 15:30 | Höganäs BK | - | Uppåkra IF:Grön | M - Nordsjö | X - X |
144 | P10 | Grupp 8 | 15:30 | FC Djursholm:U10 | - | FK Karlskrona:2 | N - ToppenGallerian | X - X |
145 | P10 | Grupp 9 | 16:00 | Svedala IF:Blå | - | BSV af 2016:BSV-B | A - Teddy Companiet | X - X |
146 | P10 | Grupp 9 | 16:00 | FK Karlskrona:1 | - | IFK Klagshamn:Blå | B - Engelbrektsboden | X - X |
147 | P10 | Grupp 10 | 16:00 | Hässleholms IF:Grön | - | BK Häcken:Gul | C - Bo Ohlsson | X - X |
148 | P10 | Grupp 10 | 16:00 | BK Höllviken:Röd | - | Gislöv IF:röd | D - Goldried | X - X |
149 | P10 | Grupp 11 | 16:00 | Vikens IK | - | Malmö FF:1 | E-HögtrycksserviceÖresund | X - X |
150 | P10 | Grupp 11 | 16:00 | Sörskogens IF:vit | - | Uppåkra IF:Vit | F - Chevalier | X - X |
151 | P10 | Grupp 12 | 16:00 | Skegrie BK | - | Dragør Boldklub:1 | G - Stratiteq | X - X |
152 | P10 | Grupp 12 | 16:00 | IFK Haninge:lag1 | - | IS Halmia | H - Svenska Kyrkan | X - X |
153 | P10 | Grupp 13 | 16:00 | Köpingebro IF | - | BK Häcken:Svart | I - Lassens Constructions | X - X |
154 | P10 | Grupp 13 | 16:00 | FC Trelleborg:09-1 | - | Älta IF:1 | K - Select | X - X |
155 | P10 | Grupp 14 | 16:00 | Östers IF | - | Malmö FF:2 | M - Nordsjö | X - X |
156 | P10 | Grupp 14 | 16:00 | Staffanstorp United:blå | - | Vasastan BK | N - ToppenGallerian | X - X |
157 | P10 | Grupp 15 | 16:30 | IFK Simrishamn | - | AB Tårnby:2 | A - Teddy Companiet | X - X |
158 | P10 | Grupp 15 | 16:30 | Arlövs BI:blå | - | Högaborgs BK:1 | B - Engelbrektsboden | X - X |
159 | P10 | Grupp 16 | 16:30 | Tullinge Fotboll:P08 | - | Kalmar FF:2 | C - Bo Ohlsson | X - X |
160 | P10 | Grupp 16 | 16:30 | Sjöbo IF | - | Skanör Falsterbo IF:Svart | D - Goldried | X - X |
161 | P10 | Grupp 17 | 16:30 | Skrea IF | - | Djurgårdens IF U10-2 | E-HögtrycksserviceÖresund | X - X |
162 | P10 | Grupp 17 | 16:30 | IK Wormo | - | LB07:Blå | F - Chevalier | X - X |
163 | P10 | Grupp 18 | 16:30 | Rydsgårds AIF/Skivarps GIF | - | FA 2000:FA2000-1 | G - Stratiteq | X - X |
164 | P10 | Grupp 18 | 16:30 | Husie IF:grön | - | Lunds BK:Vit | H - Svenska Kyrkan | X - X |
165 | P10 | Grupp 19 | 16:30 | Tomelilla IF | - | Malmö FF:3 | I - Lassens Constructions | X - X |
166 | P10 | Grupp 19 | 16:30 | Lilla Torg FF:svart | - | PPJ Helsinki, Eira -08:2 | K - Select | X - X |
167 | P10 | Grupp 20 | 16:30 | YIF FF:YIF FF | - | BFC Lundegården:2 | M - Nordsjö | X - X |
168 | P10 | Grupp 20 | 16:30 | FC Trelleborg:Grön | - | Täby FK:FA | N - ToppenGallerian | X - X |
169 | P10 | Grupp 21 | 17:00 | Ängelholms FF:Blå | - | Kastrup Boldklub:2 | A - Teddy Companiet | X - X |
170 | P10 | Grupp 21 | 17:00 | LB07:Svart | - | IFK Stocksund :2 | B - Engelbrektsboden | X - X |
171 | P10 | Grupp 22 | 17:00 | Hammarby P2008-06 Grön | - | Halmstads BK:Lag 1 | C - Bo Ohlsson | X - X |
172 | P10 | Grupp 22 | 17:00 | LB07:Röd | - | Åkarps IF | D - Goldried | X - X |
173 | P10 | Grupp 23 | 17:00 | Vellinge IF:Blå | - | BSV af 2016:BSV-A | E-HögtrycksserviceÖresund | X - X |
174 | P10 | Grupp 23 | 17:00 | Staffanstorp United:vit | - | Sörskogens IF:P08:1 | F - Chevalier | X - X |
175 | P10 | Grupp 24 | 17:00 | Älta IF:2 | - | Helsingborgs IF:blå | G - Stratiteq | X - X |
176 | P10 | Grupp 24 | 17:00 | FC Trelleborg:Gul | - | Västra Ingelstad is | H - Svenska Kyrkan | X - X |
177 | P10 | Grupp 29 | 17:00 | BK Höllviken:Vit | - | Helsingborgs IF:vit | I - Lassens Constructions | X - X |
178 | P10 | Grupp 28 | 17:00 | GAIS | - | Dragør Boldklub:2 | K - Select | X - X |
179 | P10 | Grupp 32 | 17:00 | FC Trelleborg:Lila | - | IFK Klagshamn:Gul | M - Nordsjö | X - X |
180 | P10 | Grupp 28 | 17:00 | Husie IF:vit | - | Lunds BK:Svart | N - ToppenGallerian | X - X |
181 | P10 | Grupp 26 | 17:30 | Vänersborg FK | - | Boldklubben Hekla:A | A - Teddy Companiet | X - X |
182 | P10 | Grupp 30 | 17:30 | Mjällby AIF | - | AB Tårnby:3 | B - Engelbrektsboden | X - X |
183 | P10 | Grupp 25 | 17:30 | Vellinge IF:Röd | - | Helsingborgs IF:röd | C - Bo Ohlsson | X - X |
184 | P10 | Grupp 27 | 17:30 | Södra Sandby IF:Blå | - | Halmstads BK:Lag 2 | D - Goldried | X - X |
185 | P10 | Grupp 31 | 17:30 | Linero IF:Vit | - | Ängelholms FF:Gul | E-HögtrycksserviceÖresund | X - X |
186 | P10 | Grupp 29 | 17:30 | Kastrup Boldklub | - | Lilla Torg FF | F - Chevalier | X - X |
187 | P10 | Grupp 32 | 17:30 | IFK Stocksund :1 | - | FA 2000:FA2000-2 | G - Stratiteq | X - X |
188 | P10 | Grupp 25 | 17:30 | IFK Klagshamn:Grön | - | Veberöds AIF | H - Svenska Kyrkan | X - X |
189 | P10 | Grupp 30 | 17:30 | Gislöv IF:vit | - | IFK Haninge:p08:2 | I - Lassens Constructions | X - X |
190 | P10 | Grupp 27 | 17:30 | IF Lödde | - | PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ | K - Select | X - X |
191 | P10 | Grupp 31 | 17:30 | Hässleholms IF:Vit | - | LB07:1 | M - Nordsjö | X - X |
192 | P10 | Grupp 26 | 17:30 | Eslövs BK:2 | - | LB07:2 | N - ToppenGallerian | X - X |