Pågående matcher

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat SMS
63 P10 Grupp 32 Tor 2018-05-10 12:30 FA 2000:FA2000-2   -   FC Trelleborg:Lila C - Bo Ohlsson X - X 
64 P10 Grupp 32 Tor 2018-05-10 12:30 IFK Klagshamn:Gul   -   IFK Stocksund :1 D - Goldried X - X 
65 P10 Grupp 1 Tor 2018-05-10 12:30 AB Tårnby:1   -   Bunkeflo FF E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
66 P10 Grupp 1 Tor 2018-05-10 12:30 Eslövs BK   -   Arlövs BI:vit F - Chevalier X - X 
67 P10 Grupp 2 Tor 2018-05-10 12:30 Brommapojkarna:08-3   -   Hyllie IK G - Stratiteq X - X 
68 P10 Grupp 2 Tor 2018-05-10 12:30 FC Trelleborg:09-2   -   Asmundtorps IF H - Svenska Kyrkan X - X 
69 P10 Grupp 3 Tor 2018-05-10 12:30 Hammarby:P2008-06   -   Bsh Österlen:2 I - Lassens Constructions X - X 
70 P10 Grupp 3 Tor 2018-05-10 12:30 FC Bellevue:1   -   Bjärreds IF K - Select X - X 
71 P10 Grupp 4 Tor 2018-05-10 12:30 Trelleborgs FF   -   P08 Solna M - Nordsjö X - X 
72 P10 Grupp 4 Tor 2018-05-10 12:30 Skanör Falsterbo IF:Röd   -   Linero IF:Röd N - ToppenGallerian X - X 
73 P10 Grupp 5 Tor 2018-05-10 13:00 BFC Lundegården:1   -   Boo FF A - Teddy Companiet X - X 
74 P10 Grupp 5 Tor 2018-05-10 13:00 Bsh Österlen   -   BK Höllviken:Blå B - Engelbrektsboden X - X 
75 P10 Grupp 6 Tor 2018-05-10 13:00 Djurgården U10:U10   -   Eskilsminne IF C - Bo Ohlsson X - X 
76 P10 Grupp 6 Tor 2018-05-10 13:00 Finlandia/Pallo AIF   -   BK Höllviken:Gul D - Goldried X - X 
77 P10 Grupp 7 Tor 2018-05-10 13:00 Kalmar FF:1   -   Kulladals FF:1 E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
78 P10 Grupp 7 Tor 2018-05-10 13:00 Lunds BK:Gul   -   Kristianstad FC F - Chevalier X - X 
79 P10 Grupp 8 Tor 2018-05-10 13:00 Uppåkra IF:Grön   -   FK Karlskrona:2 G - Stratiteq X - X 
80 P10 Grupp 8 Tor 2018-05-10 13:00 Höganäs BK   -   FC Djursholm:U10 H - Svenska Kyrkan X - X 
81 P10 Grupp 9 Tor 2018-05-10 13:00 BSV af 2016:BSV-B   -   IFK Klagshamn:Blå I - Lassens Constructions X - X 
82 P10 Grupp 9 Tor 2018-05-10 13:00 Svedala IF:Blå   -   FK Karlskrona:1 K - Select X - X 
83 P10 Grupp 10 Tor 2018-05-10 13:00 BK Häcken:Gul   -   Gislöv IF:röd M - Nordsjö X - X 
84 P10 Grupp 10 Tor 2018-05-10 13:00 Hässleholms IF:Grön   -   BK Höllviken:Röd N - ToppenGallerian X - X 
85 P10 Grupp 11 Tor 2018-05-10 13:30 Malmö FF:1   -   Uppåkra IF:Vit A - Teddy Companiet X - X 
86 P10 Grupp 11 Tor 2018-05-10 13:30 Vikens IK   -   Sörskogens IF:vit B - Engelbrektsboden X - X 
87 P10 Grupp 12 Tor 2018-05-10 13:30 Dragør Boldklub:1   -   IS Halmia C - Bo Ohlsson X - X 
88 P10 Grupp 12 Tor 2018-05-10 13:30 Skegrie BK   -   IFK Haninge:lag1 D - Goldried X - X 
89 P10 Grupp 13 Tor 2018-05-10 13:30 BK Häcken:Svart   -   Älta IF:1 E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
90 P10 Grupp 13 Tor 2018-05-10 13:30 Köpingebro IF   -   FC Trelleborg:09-1 F - Chevalier X - X 
91 P10 Grupp 14 Tor 2018-05-10 13:30 Malmö FF:2   -   Vasastan BK G - Stratiteq X - X 
92 P10 Grupp 14 Tor 2018-05-10 13:30 Östers IF   -   Staffanstorp United:blå H - Svenska Kyrkan X - X 
93 P10 Grupp 15 Tor 2018-05-10 13:30 AB Tårnby:2   -   Högaborgs BK:1 I - Lassens Constructions X - X 
94 P10 Grupp 15 Tor 2018-05-10 13:30 IFK Simrishamn   -   Arlövs BI:blå K - Select X - X 
95 P10 Grupp 16 Tor 2018-05-10 13:30 Kalmar FF:2   -   Skanör Falsterbo IF:Svart M - Nordsjö X - X 
96 P10 Grupp 16 Tor 2018-05-10 13:30 Tullinge Fotboll:P08   -   Sjöbo IF N - ToppenGallerian X - X 
97 P10 Grupp 17 Tor 2018-05-10 14:00 Djurgårdens IF U10-2   -   LB07:Blå A - Teddy Companiet X - X 
98 P10 Grupp 17 Tor 2018-05-10 14:00 Skrea IF   -   IK Wormo B - Engelbrektsboden X - X 
99 P10 Grupp 18 Tor 2018-05-10 14:00 FA 2000:FA2000-1   -   Lunds BK:Vit C - Bo Ohlsson X - X 
100 P10 Grupp 18 Tor 2018-05-10 14:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF   -   Husie IF:grön D - Goldried X - X 
101 P10 Grupp 19 Tor 2018-05-10 14:00 Malmö FF:3   -   PPJ Helsinki, Eira -08:2 E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
102 P10 Grupp 19 Tor 2018-05-10 14:00 Tomelilla IF   -   Lilla Torg FF:svart F - Chevalier X - X 
103 P10 Grupp 20 Tor 2018-05-10 14:00 BFC Lundegården:2   -   Täby FK:FA G - Stratiteq X - X 
104 P10 Grupp 20 Tor 2018-05-10 14:00 YIF FF:YIF FF   -   FC Trelleborg:Grön H - Svenska Kyrkan X - X 
105 P10 Grupp 21 Tor 2018-05-10 14:00 Kastrup Boldklub:2   -   IFK Stocksund :2 I - Lassens Constructions X - X 
106 P10 Grupp 21 Tor 2018-05-10 14:00 Ängelholms FF:Blå   -   LB07:Svart K - Select X - X 
107 P10 Grupp 22 Tor 2018-05-10 14:00 Halmstads BK:Lag 1   -   Åkarps IF M - Nordsjö X - X 
108 P10 Grupp 22 Tor 2018-05-10 14:00 Hammarby P2008-06 Grön   -   LB07:Röd N - ToppenGallerian X - X 
109 P10 Grupp 23 Tor 2018-05-10 14:30 BSV af 2016:BSV-A   -   Sörskogens IF:P08:1 A - Teddy Companiet X - X 
110 P10 Grupp 23 Tor 2018-05-10 14:30 Vellinge IF:Blå   -   Staffanstorp United:vit B - Engelbrektsboden X - X 
111 P10 Grupp 24 Tor 2018-05-10 14:30 Helsingborgs IF:blå   -   Västra Ingelstad is C - Bo Ohlsson X - X 
112 P10 Grupp 24 Tor 2018-05-10 14:30 Älta IF:2   -   FC Trelleborg:Gul D - Goldried X - X 
113 P10 Grupp 25 Tor 2018-05-10 14:30 Helsingborgs IF:röd   -   Veberöds AIF E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
114 P10 Grupp 25 Tor 2018-05-10 14:30 Vellinge IF:Röd   -   IFK Klagshamn:Grön F - Chevalier X - X 
115 P10 Grupp 26 Tor 2018-05-10 14:30 Boldklubben Hekla:A   -   LB07:2 G - Stratiteq X - X 
116 P10 Grupp 26 Tor 2018-05-10 14:30 Vänersborg FK   -   Eslövs BK:2 H - Svenska Kyrkan X - X 
117 P10 Grupp 27 Tor 2018-05-10 14:30 Halmstads BK:Lag 2   -   PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ I - Lassens Constructions X - X 
118 P10 Grupp 27 Tor 2018-05-10 14:30 Södra Sandby IF:Blå   -   IF Lödde K - Select X - X 
119 P10 Grupp 28 Tor 2018-05-10 14:30 Dragør Boldklub:2   -   Lunds BK:Svart M - Nordsjö X - X 
120 P10 Grupp 28 Tor 2018-05-10 14:30 GAIS   -   Husie IF:vit N - ToppenGallerian X - X 
121 P10 Grupp 29 Tor 2018-05-10 15:00 Helsingborgs IF:vit   -   Lilla Torg FF A - Teddy Companiet X - X 
122 P10 Grupp 29 Tor 2018-05-10 15:00 BK Höllviken:Vit   -   Kastrup Boldklub B - Engelbrektsboden X - X 
123 P10 Grupp 30 Tor 2018-05-10 15:00 AB Tårnby:3   -   IFK Haninge:p08:2 C - Bo Ohlsson X - X 
124 P10 Grupp 30 Tor 2018-05-10 15:00 Mjällby AIF   -   Gislöv IF:vit D - Goldried X - X 
125 P10 Grupp 31 Tor 2018-05-10 15:00 Ängelholms FF:Gul   -   LB07:1 E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
126 P10 Grupp 31 Tor 2018-05-10 15:00 Linero IF:Vit   -   Hässleholms IF:Vit F - Chevalier X - X 
127 P10 Grupp 32 Tor 2018-05-10 15:00 FA 2000:FA2000-2   -   IFK Klagshamn:Gul G - Stratiteq X - X 
128 P10 Grupp 32 Tor 2018-05-10 15:00 IFK Stocksund :1   -   FC Trelleborg:Lila H - Svenska Kyrkan X - X 
129 P10 Grupp 1 Tor 2018-05-10 15:00 Eslövs BK   -   AB Tårnby:1 I - Lassens Constructions X - X 
130 P10 Grupp 1 Tor 2018-05-10 15:00 Arlövs BI:vit   -   Bunkeflo FF K - Select X - X 
131 P10 Grupp 2 Tor 2018-05-10 15:00 FC Trelleborg:09-2   -   Brommapojkarna:08-3 M - Nordsjö X - X 
132 P10 Grupp 2 Tor 2018-05-10 15:00 Asmundtorps IF   -   Hyllie IK N - ToppenGallerian X - X 
133 P10 Grupp 3 Tor 2018-05-10 15:30 FC Bellevue:1   -   Hammarby:P2008-06 A - Teddy Companiet X - X 
134 P10 Grupp 3 Tor 2018-05-10 15:30 Bjärreds IF   -   Bsh Österlen:2 B - Engelbrektsboden X - X 
135 P10 Grupp 4 Tor 2018-05-10 15:30 Skanör Falsterbo IF:Röd   -   Trelleborgs FF C - Bo Ohlsson X - X 
136 P10 Grupp 4 Tor 2018-05-10 15:30 Linero IF:Röd   -   P08 Solna D - Goldried X - X 
137 P10 Grupp 5 Tor 2018-05-10 15:30 Bsh Österlen   -   BFC Lundegården:1 E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
138 P10 Grupp 5 Tor 2018-05-10 15:30 BK Höllviken:Blå   -   Boo FF F - Chevalier X - X 
139 P10 Grupp 6 Tor 2018-05-10 15:30 Finlandia/Pallo AIF   -   Djurgården U10:U10 G - Stratiteq X - X 
140 P10 Grupp 6 Tor 2018-05-10 15:30 BK Höllviken:Gul   -   Eskilsminne IF H - Svenska Kyrkan X - X 
141 P10 Grupp 7 Tor 2018-05-10 15:30 Lunds BK:Gul   -   Kalmar FF:1 I - Lassens Constructions X - X 
142 P10 Grupp 7 Tor 2018-05-10 15:30 Kristianstad FC   -   Kulladals FF:1 K - Select X - X 
143 P10 Grupp 8 Tor 2018-05-10 15:30 Höganäs BK   -   Uppåkra IF:Grön M - Nordsjö X - X 
144 P10 Grupp 8 Tor 2018-05-10 15:30 FC Djursholm:U10   -   FK Karlskrona:2 N - ToppenGallerian X - X 
145 P10 Grupp 9 Tor 2018-05-10 16:00 Svedala IF:Blå   -   BSV af 2016:BSV-B A - Teddy Companiet X - X 
146 P10 Grupp 9 Tor 2018-05-10 16:00 FK Karlskrona:1   -   IFK Klagshamn:Blå B - Engelbrektsboden X - X 
147 P10 Grupp 10 Tor 2018-05-10 16:00 Hässleholms IF:Grön   -   BK Häcken:Gul C - Bo Ohlsson X - X 
148 P10 Grupp 10 Tor 2018-05-10 16:00 BK Höllviken:Röd   -   Gislöv IF:röd D - Goldried X - X 
149 P10 Grupp 11 Tor 2018-05-10 16:00 Vikens IK   -   Malmö FF:1 E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
150 P10 Grupp 11 Tor 2018-05-10 16:00 Sörskogens IF:vit   -   Uppåkra IF:Vit F - Chevalier X - X 
151 P10 Grupp 12 Tor 2018-05-10 16:00 Skegrie BK   -   Dragør Boldklub:1 G - Stratiteq X - X 
152 P10 Grupp 12 Tor 2018-05-10 16:00 IFK Haninge:lag1   -   IS Halmia H - Svenska Kyrkan X - X 
153 P10 Grupp 13 Tor 2018-05-10 16:00 Köpingebro IF   -   BK Häcken:Svart I - Lassens Constructions X - X 
154 P10 Grupp 13 Tor 2018-05-10 16:00 FC Trelleborg:09-1   -   Älta IF:1 K - Select X - X 
155 P10 Grupp 14 Tor 2018-05-10 16:00 Östers IF   -   Malmö FF:2 M - Nordsjö X - X 
156 P10 Grupp 14 Tor 2018-05-10 16:00 Staffanstorp United:blå   -   Vasastan BK N - ToppenGallerian X - X 
157 P10 Grupp 15 Tor 2018-05-10 16:30 IFK Simrishamn   -   AB Tårnby:2 A - Teddy Companiet X - X 
158 P10 Grupp 15 Tor 2018-05-10 16:30 Arlövs BI:blå   -   Högaborgs BK:1 B - Engelbrektsboden X - X 
159 P10 Grupp 16 Tor 2018-05-10 16:30 Tullinge Fotboll:P08   -   Kalmar FF:2 C - Bo Ohlsson X - X 
160 P10 Grupp 16 Tor 2018-05-10 16:30 Sjöbo IF   -   Skanör Falsterbo IF:Svart D - Goldried X - X 
161 P10 Grupp 17 Tor 2018-05-10 16:30 Skrea IF   -   Djurgårdens IF U10-2 E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
162 P10 Grupp 17 Tor 2018-05-10 16:30 IK Wormo   -   LB07:Blå F - Chevalier X - X 
163 P10 Grupp 18 Tor 2018-05-10 16:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF   -   FA 2000:FA2000-1 G - Stratiteq X - X 
164 P10 Grupp 18 Tor 2018-05-10 16:30 Husie IF:grön   -   Lunds BK:Vit H - Svenska Kyrkan X - X 
165 P10 Grupp 19 Tor 2018-05-10 16:30 Tomelilla IF   -   Malmö FF:3 I - Lassens Constructions X - X 
166 P10 Grupp 19 Tor 2018-05-10 16:30 Lilla Torg FF:svart   -   PPJ Helsinki, Eira -08:2 K - Select X - X 
167 P10 Grupp 20 Tor 2018-05-10 16:30 YIF FF:YIF FF   -   BFC Lundegården:2 M - Nordsjö X - X 
168 P10 Grupp 20 Tor 2018-05-10 16:30 FC Trelleborg:Grön   -   Täby FK:FA N - ToppenGallerian X - X 
169 P10 Grupp 21 Tor 2018-05-10 17:00 Ängelholms FF:Blå   -   Kastrup Boldklub:2 A - Teddy Companiet X - X 
170 P10 Grupp 21 Tor 2018-05-10 17:00 LB07:Svart   -   IFK Stocksund :2 B - Engelbrektsboden X - X 
171 P10 Grupp 22 Tor 2018-05-10 17:00 Hammarby P2008-06 Grön   -   Halmstads BK:Lag 1 C - Bo Ohlsson X - X 
172 P10 Grupp 22 Tor 2018-05-10 17:00 LB07:Röd   -   Åkarps IF D - Goldried X - X 
173 P10 Grupp 23 Tor 2018-05-10 17:00 Vellinge IF:Blå   -   BSV af 2016:BSV-A E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
174 P10 Grupp 23 Tor 2018-05-10 17:00 Staffanstorp United:vit   -   Sörskogens IF:P08:1 F - Chevalier X - X 
175 P10 Grupp 24 Tor 2018-05-10 17:00 Älta IF:2   -   Helsingborgs IF:blå G - Stratiteq X - X 
176 P10 Grupp 24 Tor 2018-05-10 17:00 FC Trelleborg:Gul   -   Västra Ingelstad is H - Svenska Kyrkan X - X 
177 P10 Grupp 29 Tor 2018-05-10 17:00 BK Höllviken:Vit   -   Helsingborgs IF:vit I - Lassens Constructions X - X 
178 P10 Grupp 28 Tor 2018-05-10 17:00 GAIS   -   Dragør Boldklub:2 K - Select X - X 
179 P10 Grupp 32 Tor 2018-05-10 17:00 FC Trelleborg:Lila   -   IFK Klagshamn:Gul M - Nordsjö X - X 
180 P10 Grupp 28 Tor 2018-05-10 17:00 Husie IF:vit   -   Lunds BK:Svart N - ToppenGallerian X - X 
181 P10 Grupp 26 Tor 2018-05-10 17:30 Vänersborg FK   -   Boldklubben Hekla:A A - Teddy Companiet X - X 
182 P10 Grupp 30 Tor 2018-05-10 17:30 Mjällby AIF   -   AB Tårnby:3 B - Engelbrektsboden X - X 
183 P10 Grupp 25 Tor 2018-05-10 17:30 Vellinge IF:Röd   -   Helsingborgs IF:röd C - Bo Ohlsson X - X 
184 P10 Grupp 27 Tor 2018-05-10 17:30 Södra Sandby IF:Blå   -   Halmstads BK:Lag 2 D - Goldried X - X 
185 P10 Grupp 31 Tor 2018-05-10 17:30 Linero IF:Vit   -   Ängelholms FF:Gul E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
186 P10 Grupp 29 Tor 2018-05-10 17:30 Kastrup Boldklub   -   Lilla Torg FF F - Chevalier X - X 
187 P10 Grupp 32 Tor 2018-05-10 17:30 IFK Stocksund :1   -   FA 2000:FA2000-2 G - Stratiteq X - X 
188 P10 Grupp 25 Tor 2018-05-10 17:30 IFK Klagshamn:Grön   -   Veberöds AIF H - Svenska Kyrkan X - X 
189 P10 Grupp 30 Tor 2018-05-10 17:30 Gislöv IF:vit   -   IFK Haninge:p08:2 I - Lassens Constructions X - X 
190 P10 Grupp 27 Tor 2018-05-10 17:30 IF Lödde   -   PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ K - Select X - X 
191 P10 Grupp 31 Tor 2018-05-10 17:30 Hässleholms IF:Vit   -   LB07:1 M - Nordsjö X - X 
192 P10 Grupp 26 Tor 2018-05-10 17:30 Eslövs BK:2   -   LB07:2 N - ToppenGallerian X - X 
62 P10 Grupp 31 Tor 2018-05-10 12:30 LB07:1   -   Linero IF:Vit B - Engelbrektsboden X - X 
61 P10 Grupp 31 Tor 2018-05-10 12:30 Ängelholms FF:Gul   -   Hässleholms IF:Vit A - Teddy Companiet X - X 
60 P10 Grupp 30 Tor 2018-05-10 12:00 IFK Haninge:p08:2   -   Mjällby AIF N - ToppenGallerian X - X 
59 P10 Grupp 30 Tor 2018-05-10 12:00 AB Tårnby:3   -   Gislöv IF:vit M - Nordsjö X - X 
58 P10 Grupp 29 Tor 2018-05-10 12:00 Lilla Torg FF   -   BK Höllviken:Vit K - Select X - X 
57 P10 Grupp 29 Tor 2018-05-10 12:00 Helsingborgs IF:vit   -   Kastrup Boldklub I - Lassens Constructions X - X 
56 P10 Grupp 28 Tor 2018-05-10 12:00 Lunds BK:Svart   -   GAIS H - Svenska Kyrkan X - X 
55 P10 Grupp 28 Tor 2018-05-10 12:00 Dragør Boldklub:2   -   Husie IF:vit G - Stratiteq X - X 
54 P10 Grupp 21 Tor 2018-05-10 12:00 IFK Stocksund :2   -   Ängelholms FF:Blå F - Chevalier X - X 
53 P10 Grupp 27 Tor 2018-05-10 12:00 Halmstads BK:Lag 2   -   IF Lödde E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
52 P10 Grupp 26 Tor 2018-05-10 12:00 LB07:2   -   Vänersborg FK D - Goldried X - X 
51 P10 Grupp 26 Tor 2018-05-10 12:00 Boldklubben Hekla:A   -   Eslövs BK:2 C - Bo Ohlsson X - X 
50 P10 Grupp 25 Tor 2018-05-10 12:00 Veberöds AIF   -   Vellinge IF:Röd B - Engelbrektsboden X - X 
49 P10 Grupp 25 Tor 2018-05-10 12:00 Helsingborgs IF:röd   -   IFK Klagshamn:Grön A - Teddy Companiet X - X 
48 P10 Grupp 24 Tor 2018-05-10 11:30 Västra Ingelstad is   -   Älta IF:2 N - ToppenGallerian X - X 
47 P10 Grupp 24 Tor 2018-05-10 11:30 Helsingborgs IF:blå   -   FC Trelleborg:Gul M - Nordsjö X - X 
46 P10 Grupp 23 Tor 2018-05-10 11:30 Sörskogens IF:P08:1   -   Vellinge IF:Blå K - Select X - X 
45 P10 Grupp 23 Tor 2018-05-10 11:30 BSV af 2016:BSV-A   -   Staffanstorp United:vit I - Lassens Constructions X - X 
44 P10 Grupp 22 Tor 2018-05-10 11:30 Åkarps IF   -   Hammarby P2008-06 Grön H - Svenska Kyrkan X - X 
43 P10 Grupp 22 Tor 2018-05-10 11:30 Halmstads BK:Lag 1   -   LB07:Röd G - Stratiteq X - X 
42 P10 Grupp 27 Tor 2018-05-10 11:30 PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ   -   Södra Sandby IF:Blå F - Chevalier X - X 
41 P10 Grupp 21 Tor 2018-05-10 11:30 Kastrup Boldklub:2   -   LB07:Svart E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
40 P10 Grupp 20 Tor 2018-05-10 11:30 Täby FK:FA   -   YIF FF:YIF FF D - Goldried X - X 
39 P10 Grupp 20 Tor 2018-05-10 11:30 BFC Lundegården:2   -   FC Trelleborg:Grön C - Bo Ohlsson X - X 
38 P10 Grupp 19 Tor 2018-05-10 11:30 PPJ Helsinki, Eira -08:2   -   Tomelilla IF B - Engelbrektsboden X - X 
37 P10 Grupp 19 Tor 2018-05-10 11:30 Malmö FF:3   -   Lilla Torg FF:svart A - Teddy Companiet X - X 
36 P10 Grupp 18 Tor 2018-05-10 11:00 Lunds BK:Vit   -   Rydsgårds AIF/Skivarps GIF N - ToppenGallerian X - X 
35 P10 Grupp 18 Tor 2018-05-10 11:00 FA 2000:FA2000-1   -   Husie IF:grön M - Nordsjö X - X 
34 P10 Grupp 17 Tor 2018-05-10 11:00 LB07:Blå   -   Skrea IF K - Select X - X 
33 P10 Grupp 17 Tor 2018-05-10 11:00 Djurgårdens IF U10-2   -   IK Wormo I - Lassens Constructions X - X 
32 P10 Grupp 16 Tor 2018-05-10 11:00 Skanör Falsterbo IF:Svart   -   Tullinge Fotboll:P08 H - Svenska Kyrkan X - X 
31 P10 Grupp 16 Tor 2018-05-10 11:00 Kalmar FF:2   -   Sjöbo IF G - Stratiteq X - X 
30 P10 Grupp 15 Tor 2018-05-10 11:00 Högaborgs BK:1   -   IFK Simrishamn F - Chevalier X - X 
29 P10 Grupp 15 Tor 2018-05-10 11:00 AB Tårnby:2   -   Arlövs BI:blå E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
28 P10 Grupp 14 Tor 2018-05-10 11:00 Vasastan BK   -   Östers IF D - Goldried X - X 
27 P10 Grupp 14 Tor 2018-05-10 11:00 Malmö FF:2   -   Staffanstorp United:blå C - Bo Ohlsson X - X 
26 P10 Grupp 13 Tor 2018-05-10 11:00 Älta IF:1   -   Köpingebro IF B - Engelbrektsboden X - X 
25 P10 Grupp 13 Tor 2018-05-10 11:00 BK Häcken:Svart   -   FC Trelleborg:09-1 A - Teddy Companiet X - X 
24 P10 Grupp 12 Tor 2018-05-10 10:30 IS Halmia   -   Skegrie BK N - ToppenGallerian X - X 
23 P10 Grupp 12 Tor 2018-05-10 10:30 Dragør Boldklub:1   -   IFK Haninge:lag1 M - Nordsjö X - X 
22 P10 Grupp 11 Tor 2018-05-10 10:30 Uppåkra IF:Vit   -   Vikens IK K - Select X - X 
21 P10 Grupp 11 Tor 2018-05-10 10:30 Malmö FF:1   -   Sörskogens IF:vit I - Lassens Constructions X - X 
20 P10 Grupp 10 Tor 2018-05-10 10:30 Gislöv IF:röd   -   Hässleholms IF:Grön H - Svenska Kyrkan X - X 
19 P10 Grupp 10 Tor 2018-05-10 10:30 BK Häcken:Gul   -   BK Höllviken:Röd G - Stratiteq X - X 
18 P10 Grupp 9 Tor 2018-05-10 10:30 IFK Klagshamn:Blå   -   Svedala IF:Blå F - Chevalier X - X 
17 P10 Grupp 9 Tor 2018-05-10 10:30 BSV af 2016:BSV-B   -   FK Karlskrona:1 E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
16 P10 Grupp 8 Tor 2018-05-10 10:30 FK Karlskrona:2   -   Höganäs BK D - Goldried X - X 
15 P10 Grupp 8 Tor 2018-05-10 10:30 Uppåkra IF:Grön   -   FC Djursholm:U10 C - Bo Ohlsson X - X 
14 P10 Grupp 7 Tor 2018-05-10 10:30 Kulladals FF:1   -   Lunds BK:Gul B - Engelbrektsboden X - X 
13 P10 Grupp 7 Tor 2018-05-10 10:30 Kalmar FF:1   -   Kristianstad FC A - Teddy Companiet X - X 
12 P10 Grupp 6 Tor 2018-05-10 10:00 Eskilsminne IF   -   Finlandia/Pallo AIF N - ToppenGallerian X - X 
11 P10 Grupp 6 Tor 2018-05-10 10:00 Djurgården U10:U10   -   BK Höllviken:Gul M - Nordsjö X - X 
10 P10 Grupp 5 Tor 2018-05-10 10:00 Boo FF   -   Bsh Österlen K - Select X - X 
9 P10 Grupp 5 Tor 2018-05-10 10:00 BFC Lundegården:1   -   BK Höllviken:Blå I - Lassens Constructions X - X 
8 P10 Grupp 4 Tor 2018-05-10 10:00 P08 Solna   -   Skanör Falsterbo IF:Röd H - Svenska Kyrkan X - X 
7 P10 Grupp 4 Tor 2018-05-10 10:00 Trelleborgs FF   -   Linero IF:Röd G - Stratiteq X - X 
6 P10 Grupp 3 Tor 2018-05-10 10:00 Bsh Österlen:2   -   FC Bellevue:1 F - Chevalier X - X 
5 P10 Grupp 3 Tor 2018-05-10 10:00 Hammarby:P2008-06   -   Bjärreds IF E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
4 P10 Grupp 2 Tor 2018-05-10 10:00 Hyllie IK   -   FC Trelleborg:09-2 D - Goldried X - X 
2 P10 Grupp 1 Tor 2018-05-10 10:00 Bunkeflo FF   -   Eslövs BK B - Engelbrektsboden X - X 
3 P10 Grupp 2 Tor 2018-05-10 10:00 Brommapojkarna:08-3   -   Asmundtorps IF C - Bo Ohlsson X - X 
1 P10 Grupp 1 Tor 2018-05-10 10:00 AB Tårnby:1   -   Arlövs BI:vit A - Teddy Companiet X - X 
193 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2018-05-11 09:00 BK Höllviken:Blå    -   Finlandia/Pallo AIF  G - Stratiteq X - X 
194 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2018-05-11 09:00 Bjärreds IF    -   Trelleborgs FF  H - Svenska Kyrkan X - X 
195 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2018-05-11 09:00 Eslövs BK    -   Asmundtorps IF  I - Lassens Constructions X - X 
196 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2018-05-11 09:00 Hammarby:P2008-06    -   P08 Solna  K - Select X - X 
197 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2018-05-11 09:00 Bunkeflo FF    -   FC Trelleborg:09-2  M - Nordsjö X - X 
204 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2018-05-11 09:30 Bsh Österlen    -   Djurgården U10:U10  A - Teddy Companiet X - X 
205 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2018-05-11 09:30 Kulladals FF:1    -   FC Djursholm:U10  B - Engelbrektsboden X - X 
206 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2018-05-11 09:30 Boo FF    -   BK Höllviken:Gul  C - Bo Ohlsson X - X 
207 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2018-05-11 09:30 Arlövs BI:vit    -   Hyllie IK  D - Goldried X - X 
208 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2018-05-11 09:30 AB Tårnby:1    -   Brommapojkarna:08-3  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
209 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2018-05-11 09:30 FC Bellevue:1    -   Skanör Falsterbo IF:Röd  F - Chevalier X - X 
210 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2018-05-11 09:30 Köpingebro IF    -   Malmö FF:2  G - Stratiteq X - X 
211 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2018-05-11 09:30 Lunds BK:Gul    -   Uppåkra IF:Grön  H - Svenska Kyrkan X - X 
212 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2018-05-11 09:30 BSV af 2016:BSV-B    -   BK Höllviken:Röd  I - Lassens Constructions X - X 
213 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2018-05-11 09:30 Malmö FF:1    -   IFK Haninge:lag1  K - Select X - X 
214 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2018-05-11 09:30 Svedala IF:Blå    -   BK Häcken:Gul  M - Nordsjö X - X 
215 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2018-05-11 09:30 Bsh Österlen:2    -   Linero IF:Röd  N - ToppenGallerian X - X 
216 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2018-05-11 10:00 FK Karlskrona:1    -   Hässleholms IF:Grön  A - Teddy Companiet X - X 
217 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2018-05-11 10:00 Vikens IK    -   Dragør Boldklub:1  B - Engelbrektsboden X - X 
218 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2018-05-11 10:00 IFK Klagshamn:Blå    -   Gislöv IF:röd  C - Bo Ohlsson X - X 
219 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2018-05-11 10:00 Kristianstad FC    -   Höganäs BK  D - Goldried X - X 
220 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2018-05-11 10:00 BFC Lundegården:1    -   Eskilsminne IF  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
221 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2018-05-11 10:00 Kalmar FF:1    -   FK Karlskrona:2  F - Chevalier X - X 
222 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2018-05-11 10:00 LB07:Blå    -   Husie IF:grön  G - Stratiteq X - X 
223 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2018-05-11 10:00 AB Tårnby:2    -   Kalmar FF:2  H - Svenska Kyrkan X - X 
224 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2018-05-11 10:00 BK Häcken:Svart    -   Östers IF  I - Lassens Constructions X - X 
225 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2018-05-11 10:00 Arlövs BI:blå    -   Skanör Falsterbo IF:Svart  K - Select X - X 
226 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2018-05-11 10:00 Älta IF:1    -   Staffanstorp United:blå  M - Nordsjö X - X 
227 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2018-05-11 10:00 Uppåkra IF:Vit    -   IS Halmia  N - ToppenGallerian X - X 
228 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2018-05-11 10:30 Djurgårdens IF U10-2    -   FA 2000:FA2000-1  A - Teddy Companiet X - X 
229 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2018-05-11 10:30 Malmö FF:3    -   Täby FK:FA  B - Engelbrektsboden X - X 
230 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2018-05-11 10:30 Skrea IF    -   Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  C - Bo Ohlsson X - X 
231 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2018-05-11 10:30 Sörskogens IF:vit    -   Skegrie BK  D - Goldried X - X 
232 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2018-05-11 10:30 FC Trelleborg:09-1    -   Vasastan BK  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
233 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2018-05-11 10:30 Högaborgs BK:1    -   Tullinge Fotboll:P08  F - Chevalier X - X 
234 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2018-05-11 10:30 Helsingborgs IF:röd    -   Vänersborg FK  G - Stratiteq X - X 
235 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2018-05-11 10:30 Tomelilla IF    -   BFC Lundegården:2  H - Svenska Kyrkan X - X 
236 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2018-05-11 10:30 LB07:Svart    -   Halmstads BK:Lag 1  I - Lassens Constructions X - X 
237 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2018-05-11 10:30 Sörskogens IF:P08:1    -   FC Trelleborg:Gul  K - Select X - X 
238 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2018-05-11 10:30 Kastrup Boldklub:2    -   Åkarps IF  M - Nordsjö X - X 
239 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2018-05-11 10:30 IFK Simrishamn    -   Sjöbo IF  N - ToppenGallerian X - X 
240 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2018-05-11 11:00 Ängelholms FF:Blå    -   Hammarby P2008-06 Grön  A - Teddy Companiet X - X 
241 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2018-05-11 11:00 Staffanstorp United:vit    -   Älta IF:2  B - Engelbrektsboden X - X 
242 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2018-05-11 11:00 IFK Stocksund :2    -   LB07:Röd  C - Bo Ohlsson X - X 
243 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2018-05-11 11:00 PPJ Helsinki, Eira -08:2    -   FC Trelleborg:Grön  D - Goldried X - X 
244 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2018-05-11 11:00 IK Wormo    -   Lunds BK:Vit  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
245 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2018-05-11 11:00 Lilla Torg FF:svart    -   YIF FF:YIF FF  F - Chevalier X - X 
246 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2018-05-11 11:00 BK Höllviken:Vit    -   Gislöv IF:vit  G - Stratiteq X - X 
247 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2018-05-11 11:00 PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ    -   GAIS  H - Svenska Kyrkan X - X 
248 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2018-05-11 11:00 Vellinge IF:Röd    -   Eslövs BK:2  I - Lassens Constructions X - X 
249 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2018-05-11 11:00 Södra Sandby IF:Blå    -   Lunds BK:Svart  K - Select X - X 
250 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2018-05-11 11:00 IFK Klagshamn:Grön    -   LB07:2  M - Nordsjö X - X 
251 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2018-05-11 11:00 BSV af 2016:BSV-A    -   Helsingborgs IF:blå  N - ToppenGallerian X - X 
252 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2018-05-11 11:30 Kastrup Boldklub    -   Mjällby AIF  A - Teddy Companiet X - X 
253 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2018-05-11 11:30 Ängelholms FF:Gul    -   IFK Klagshamn:Gul  B - Engelbrektsboden X - X 
254 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2018-05-11 11:30 Helsingborgs IF:vit    -   AB Tårnby:3  C - Bo Ohlsson X - X 
255 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2018-05-11 11:30 Vellinge IF:Blå    -   Västra Ingelstad is  D - Goldried X - X 
256 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2018-05-11 11:30 Veberöds AIF    -   Boldklubben Hekla:A  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
257 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2018-05-11 11:30 IF Lödde    -   Husie IF:vit  F - Chevalier X - X 
258 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2018-05-11 11:30 Linero IF:Vit    -   FC Trelleborg:Lila  H - Svenska Kyrkan X - X 
259 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2018-05-11 11:30 Halmstads BK:Lag 2    -   Dragør Boldklub:2  N - ToppenGallerian X - X 
260 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2018-05-11 11:55 Bunkeflo FF    -   Bsh Österlen:2  G - Stratiteq X - X 
261 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2018-05-11 12:00 Hässleholms IF:Vit    -   IFK Stocksund :1  D - Goldried X - X 
262 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2018-05-11 12:00 Lilla Torg FF    -   IFK Haninge:p08:2  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
263 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2018-05-11 12:00 LB07:1    -   FA 2000:FA2000-2  F - Chevalier X - X 
264 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2018-05-11 12:00 Bsh Österlen    -   Kulladals FF:1  I - Lassens Constructions X - X 
265 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2018-05-11 12:00 FC Djursholm:U10    -   Djurgården U10:U10  K - Select X - X 
266 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2018-05-11 12:00 Boo FF    -   Kristianstad FC  M - Nordsjö X - X 
270 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2018-05-11 12:25 Svedala IF:Blå    -   Uppåkra IF:Vit  G - Stratiteq X - X 
271 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2018-05-11 12:30 AB Tårnby:1    -   FC Bellevue:1  A - Teddy Companiet X - X 
272 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2018-05-11 12:30 Skanör Falsterbo IF:Röd    -   Brommapojkarna:08-3  B - Engelbrektsboden X - X 
273 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2018-05-11 12:30 Arlövs BI:vit    -   Bjärreds IF  C - Bo Ohlsson X - X 
274 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2018-05-11 12:30 Linero IF:Röd    -   FC Trelleborg:09-2  H - Svenska Kyrkan X - X 
275 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2018-05-11 12:30 FK Karlskrona:1    -   Vikens IK  I - Lassens Constructions X - X 
276 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2018-05-11 12:30 Dragør Boldklub:1    -   Hässleholms IF:Grön  K - Select X - X 
277 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2018-05-11 12:30 IFK Klagshamn:Blå    -   Sörskogens IF:vit  M - Nordsjö X - X 
278 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2018-05-11 12:30 Höganäs BK    -   BK Höllviken:Gul  N - ToppenGallerian X - X 
282 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2018-05-11 12:55 Älta IF:1    -   IFK Simrishamn  G - Stratiteq X - X 
283 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2018-05-11 13:00 BFC Lundegården:1    -   Kalmar FF:1  A - Teddy Companiet X - X 
284 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2018-05-11 13:00 FK Karlskrona:2    -   Eskilsminne IF  B - Engelbrektsboden X - X 
285 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2018-05-11 13:00 BK Höllviken:Blå    -   Lunds BK:Gul  C - Bo Ohlsson X - X 
286 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2018-05-11 13:00 Trelleborgs FF    -   Hyllie IK  D - Goldried X - X 
287 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2018-05-11 13:00 Eslövs BK    -   Hammarby:P2008-06  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
288 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2018-05-11 13:00 P08 Solna    -   Asmundtorps IF  F - Chevalier X - X 
289 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2018-05-11 13:00 IS Halmia    -   BK Häcken:Gul  H - Svenska Kyrkan X - X 
290 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2018-05-11 13:00 Djurgårdens IF U10-2    -   Malmö FF:3  I - Lassens Constructions X - X 
291 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2018-05-11 13:00 Täby FK:FA    -   FA 2000:FA2000-1  K - Select X - X 
292 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2018-05-11 13:00 Skrea IF    -   PPJ Helsinki, Eira -08:2  M - Nordsjö X - X 
293 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2018-05-11 13:00 Skegrie BK    -   Gislöv IF:röd  N - ToppenGallerian X - X 
294 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2018-05-11 13:25 Kastrup Boldklub:2    -   BSV af 2016:BSV-A  G - Stratiteq X - X 
295 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2018-05-11 13:30 FC Trelleborg:09-1    -   Högaborgs BK:1  A - Teddy Companiet X - X 
296 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2018-05-11 13:30 Tullinge Fotboll:P08    -   Vasastan BK  B - Engelbrektsboden X - X 
297 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2018-05-11 13:30 Köpingebro IF    -   AB Tårnby:2  C - Bo Ohlsson X - X 
298 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2018-05-11 13:30 Uppåkra IF:Grön    -   Finlandia/Pallo AIF  D - Goldried X - X 
299 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2018-05-11 13:30 BSV af 2016:BSV-B    -   Malmö FF:1  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
300 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2018-05-11 13:30 IFK Haninge:lag1    -   BK Höllviken:Röd  F - Chevalier X - X 
301 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2018-05-11 13:30 Sjöbo IF    -   Staffanstorp United:blå  H - Svenska Kyrkan X - X 
302 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2018-05-11 13:30 Ängelholms FF:Blå    -   Staffanstorp United:vit  I - Lassens Constructions X - X 
303 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2018-05-11 13:30 Älta IF:2    -   Hammarby P2008-06 Grön  K - Select X - X 
304 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2018-05-11 13:30 IFK Stocksund :2    -   Vellinge IF:Blå  M - Nordsjö X - X 
305 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2018-05-11 13:30 FC Trelleborg:Grön    -   Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  N - ToppenGallerian X - X 
306 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2018-05-11 13:55 IFK Klagshamn:Grön    -   Halmstads BK:Lag 2  G - Stratiteq X - X 
307 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2018-05-11 14:00 IK Wormo    -   Lilla Torg FF:svart  A - Teddy Companiet X - X 
308 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2018-05-11 14:00 YIF FF:YIF FF    -   Lunds BK:Vit  B - Engelbrektsboden X - X 
309 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2018-05-11 14:00 LB07:Blå    -   Tomelilla IF  C - Bo Ohlsson X - X 
310 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2018-05-11 14:00 Kalmar FF:2    -   Malmö FF:2  D - Goldried X - X 
311 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2018-05-11 14:00 BK Häcken:Svart    -   Arlövs BI:blå  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
312 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2018-05-11 14:00 Skanör Falsterbo IF:Svart    -   Östers IF  F - Chevalier X - X 
313 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2018-05-11 14:00 Helsingborgs IF:blå    -   Åkarps IF  H - Svenska Kyrkan X - X 
314 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2018-05-11 14:00 Kastrup Boldklub    -   Ängelholms FF:Gul  I - Lassens Constructions X - X 
315 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2018-05-11 14:00 IFK Klagshamn:Gul    -   Mjällby AIF  K - Select X - X 
316 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2018-05-11 14:00 Helsingborgs IF:vit    -   Hässleholms IF:Vit  M - Nordsjö X - X 
317 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2018-05-11 14:00 Västra Ingelstad is    -   LB07:Röd  N - ToppenGallerian X - X 
318 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2018-05-11 14:30 Veberöds AIF    -   IF Lödde  A - Teddy Companiet X - X 
319 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2018-05-11 14:30 Husie IF:vit    -   Boldklubben Hekla:A  B - Engelbrektsboden X - X 
320 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2018-05-11 14:30 Helsingborgs IF:röd    -   PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ  C - Bo Ohlsson X - X 
321 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2018-05-11 14:30 BFC Lundegården:2    -   Husie IF:grön  D - Goldried X - X 
322 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2018-05-11 14:30 LB07:Svart    -   Sörskogens IF:P08:1  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
323 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2018-05-11 14:30 FC Trelleborg:Gul    -   Halmstads BK:Lag 1  F - Chevalier X - X 
324 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2018-05-11 14:30 Linero IF:Röd    -   Bunkeflo FF  G - Stratiteq X - X 
325 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2018-05-11 14:30 Dragør Boldklub:2    -   LB07:2  H - Svenska Kyrkan X - X 
326 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2018-05-11 14:30 Höganäs BK    -   Boo FF  I - Lassens Constructions X - X 
327 P10 Omlottningsgrupp 04 Fre 2018-05-11 14:30 FC Trelleborg:09-2    -   Bsh Österlen:2  K - Select X - X 
328 P10 Omlottningsgrupp 06 Fre 2018-05-11 14:30 BK Höllviken:Gul    -   Kristianstad FC  M - Nordsjö X - X 
329 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2018-05-11 14:30 IFK Stocksund :1    -   AB Tårnby:3  N - ToppenGallerian X - X 
330 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2018-05-11 15:00 Lilla Torg FF    -   LB07:1  A - Teddy Companiet X - X 
331 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2018-05-11 15:00 FA 2000:FA2000-2    -   IFK Haninge:p08:2  B - Engelbrektsboden X - X 
332 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2018-05-11 15:00 BK Höllviken:Vit    -   Linero IF:Vit  C - Bo Ohlsson X - X 
333 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2018-05-11 15:00 GAIS    -   Vänersborg FK  D - Goldried X - X 
334 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2018-05-11 15:00 Vellinge IF:Röd    -   Södra Sandby IF:Blå  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
335 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2018-05-11 15:00 Lunds BK:Svart    -   Eslövs BK:2  F - Chevalier X - X 
336 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2018-05-11 15:00 FC Djursholm:U10    -   Bsh Österlen  G - Stratiteq X - X 
337 P10 Omlottningsgrupp 05 Fre 2018-05-11 15:00 Djurgården U10:U10    -   Kulladals FF:1  H - Svenska Kyrkan X - X 
338 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2018-05-11 15:00 Gislöv IF:röd    -   Sörskogens IF:vit  I - Lassens Constructions X - X 
339 P10 Omlottningsgrupp 12 Fre 2018-05-11 15:00 Skegrie BK    -   IFK Klagshamn:Blå  K - Select X - X 
340 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2018-05-11 15:00 P08 Solna    -   Eslövs BK  M - Nordsjö X - X 
341 P10 Omlottningsgrupp 03 Fre 2018-05-11 15:00 Asmundtorps IF    -   Hammarby:P2008-06  N - ToppenGallerian X - X 
342 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2018-05-11 15:30 FC Trelleborg:Lila    -   Gislöv IF:vit  D - Goldried X - X 
343 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2018-05-11 15:30 Dragør Boldklub:1    -   FK Karlskrona:1  G - Stratiteq X - X 
344 P10 Omlottningsgrupp 11 Fre 2018-05-11 15:30 Hässleholms IF:Grön    -   Vikens IK  H - Svenska Kyrkan X - X 
345 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2018-05-11 15:30 Hyllie IK    -   Bjärreds IF  I - Lassens Constructions X - X 
346 P10 Omlottningsgrupp 02 Fre 2018-05-11 15:30 Trelleborgs FF    -   Arlövs BI:vit  K - Select X - X 
347 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2018-05-11 15:30 IS Halmia    -   Svedala IF:Blå  M - Nordsjö X - X 
348 P10 Omlottningsgrupp 10 Fre 2018-05-11 15:30 BK Häcken:Gul    -   Uppåkra IF:Vit  N - ToppenGallerian X - X 
354 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2018-05-11 16:00 Skanör Falsterbo IF:Röd    -   AB Tårnby:1  A - Teddy Companiet X - X 
355 P10 Omlottningsgrupp 01 Fre 2018-05-11 16:00 Brommapojkarna:08-3    -   FC Bellevue:1  B - Engelbrektsboden X - X 
356 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2018-05-11 16:00 Uppåkra IF:Grön    -   BK Höllviken:Blå  C - Bo Ohlsson X - X 
357 P10 Omlottningsgrupp 08 Fre 2018-05-11 16:00 Finlandia/Pallo AIF    -   Lunds BK:Gul  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
358 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2018-05-11 16:00 Sjöbo IF    -   Älta IF:1  F - Chevalier X - X 
359 P10 Omlottningsgrupp 16 Fre 2018-05-11 16:00 Staffanstorp United:blå    -   IFK Simrishamn  G - Stratiteq X - X 
360 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2018-05-11 16:00 FK Karlskrona:2    -   BFC Lundegården:1  H - Svenska Kyrkan X - X 
361 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2018-05-11 16:00 FC Trelleborg:Grön    -   Skrea IF  I - Lassens Constructions X - X 
362 P10 Omlottningsgrupp 07 Fre 2018-05-11 16:00 Eskilsminne IF    -   Kalmar FF:1  K - Select X - X 
363 P10 Omlottningsgrupp 18 Fre 2018-05-11 16:00 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF    -   PPJ Helsinki, Eira -08:2  M - Nordsjö X - X 
364 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2018-05-11 16:00 Täby FK:FA    -   Djurgårdens IF U10-2  N - ToppenGallerian X - X 
366 P10 Omlottningsgrupp 17 Fre 2018-05-11 16:30 FA 2000:FA2000-1    -   Malmö FF:3  A - Teddy Companiet X - X 
367 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2018-05-11 16:30 IFK Haninge:lag1    -   BSV af 2016:BSV-B  B - Engelbrektsboden X - X 
368 P10 Omlottningsgrupp 09 Fre 2018-05-11 16:30 BK Höllviken:Röd    -   Malmö FF:1  C - Bo Ohlsson X - X 
369 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2018-05-11 16:30 Västra Ingelstad is    -   IFK Stocksund :2  D - Goldried X - X 
370 P10 Omlottningsgrupp 24 Fre 2018-05-11 16:30 LB07:Röd    -   Vellinge IF:Blå  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
371 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2018-05-11 16:30 Älta IF:2    -   Ängelholms FF:Blå  F - Chevalier X - X 
372 P10 Omlottningsgrupp 23 Fre 2018-05-11 16:30 Hammarby P2008-06 Grön    -   Staffanstorp United:vit  G - Stratiteq X - X 
373 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2018-05-11 16:30 Skanör Falsterbo IF:Svart    -   BK Häcken:Svart  H - Svenska Kyrkan X - X 
374 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2018-05-11 16:30 Helsingborgs IF:blå    -   Kastrup Boldklub:2  I - Lassens Constructions X - X 
375 P10 Omlottningsgrupp 15 Fre 2018-05-11 16:30 Östers IF    -   Arlövs BI:blå  K - Select X - X 
376 P10 Omlottningsgrupp 22 Fre 2018-05-11 16:30 Åkarps IF    -   BSV af 2016:BSV-A  M - Nordsjö X - X 
377 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2018-05-11 17:00 LB07:2    -   Halmstads BK:Lag 2  A - Teddy Companiet X - X 
378 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2018-05-11 17:00 BFC Lundegården:2    -   LB07:Blå  B - Engelbrektsboden X - X 
379 P10 Omlottningsgrupp 20 Fre 2018-05-11 17:00 Husie IF:grön    -   Tomelilla IF  C - Bo Ohlsson X - X 
380 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2018-05-11 17:00 YIF FF:YIF FF    -   IK Wormo  D - Goldried X - X 
381 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2018-05-11 17:00 Vasastan BK    -   Högaborgs BK:1  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
382 P10 Omlottningsgrupp 13 Fre 2018-05-11 17:00 Tullinge Fotboll:P08    -   FC Trelleborg:09-1  F - Chevalier X - X 
383 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2018-05-11 17:00 Malmö FF:2    -   AB Tårnby:2  G - Stratiteq X - X 
384 P10 Omlottningsgrupp 14 Fre 2018-05-11 17:00 Kalmar FF:2    -   Köpingebro IF  H - Svenska Kyrkan X - X 
385 P10 Omlottningsgrupp 28 Fre 2018-05-11 17:00 Dragør Boldklub:2    -   IFK Klagshamn:Grön  I - Lassens Constructions X - X 
386 P10 Omlottningsgrupp 19 Fre 2018-05-11 17:30 Lunds BK:Vit    -   Lilla Torg FF:svart  A - Teddy Companiet X - X 
387 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2018-05-11 17:30 IFK Stocksund :1    -   Helsingborgs IF:vit  B - Engelbrektsboden X - X 
388 P10 Omlottningsgrupp 30 Fre 2018-05-11 17:30 AB Tårnby:3    -   Hässleholms IF:Vit  C - Bo Ohlsson X - X 
389 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2018-05-11 17:30 IFK Klagshamn:Gul    -   Kastrup Boldklub  D - Goldried X - X 
390 P10 Omlottningsgrupp 29 Fre 2018-05-11 17:30 Mjällby AIF    -   Ängelholms FF:Gul  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
391 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2018-05-11 17:30 FC Trelleborg:Gul    -   LB07:Svart  F - Chevalier X - X 
392 P10 Omlottningsgrupp 21 Fre 2018-05-11 17:30 Halmstads BK:Lag 1    -   Sörskogens IF:P08:1  G - Stratiteq X - X 
393 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2018-05-11 17:30 Gislöv IF:vit    -   Linero IF:Vit  H - Svenska Kyrkan X - X 
394 P10 Omlottningsgrupp 32 Fre 2018-05-11 17:30 FC Trelleborg:Lila    -   BK Höllviken:Vit  I - Lassens Constructions X - X 
395 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2018-05-11 18:00 Boldklubben Hekla:A    -   IF Lödde  A - Teddy Companiet X - X 
396 P10 Omlottningsgrupp 25 Fre 2018-05-11 18:00 Husie IF:vit    -   Veberöds AIF  C - Bo Ohlsson X - X 
397 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2018-05-11 18:00 Vänersborg FK    -   PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ  D - Goldried X - X 
398 P10 Omlottningsgrupp 26 Fre 2018-05-11 18:00 GAIS    -   Helsingborgs IF:röd  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
399 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2018-05-11 18:00 Eslövs BK:2    -   Södra Sandby IF:Blå  F - Chevalier X - X 
400 P10 Omlottningsgrupp 27 Fre 2018-05-11 18:00 Lunds BK:Svart    -   Vellinge IF:Röd  G - Stratiteq X - X 
401 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2018-05-11 18:00 IFK Haninge:p08:2    -   LB07:1  H - Svenska Kyrkan X - X 
402 P10 Omlottningsgrupp 31 Fre 2018-05-11 18:00 FA 2000:FA2000-2    -   Lilla Torg FF  I - Lassens Constructions X - X 
203 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 09:00 VAKANT  -   Ystads IF FF blå F - Chevalier X - X 
267 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 12:00 Sjöbo IF   -   Linero IF A - Teddy Companiet X - X 
268 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 12:00 Ystads IF FF   -   FC Hessleholm B - Engelbrektsboden X - X 
269 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 12:00 Hyllie IK   -   BK Höllviken C - Bo Ohlsson X - X 
279 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 12:30 Lunds BK   -   Skanör Falsterbo IF D - Goldried X - X 
280 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 12:30 VAKANT  -   Lilla Torg FF E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
281 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 12:30 Ystads IF FF blå   -   BK Höllviken F09 F - Chevalier X - X 
349 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 15:30 Sjöbo IF   -   Ystads IF FF A - Teddy Companiet X - X 
350 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 15:30 Linero IF   -   FC Hessleholm B - Engelbrektsboden X - X 
351 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 15:30 Skanör Falsterbo IF   -   Hyllie IK C - Bo Ohlsson X - X 
352 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 15:30 Lilla Torg FF   -   Ystads IF FF blå E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
353 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 15:30 BK Höllviken F09   -  VAKANT F - Chevalier X - X 
365 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 16:00 BK Höllviken   -   Lunds BK D - Goldried X - X 
202 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 09:00 BK Höllviken F09   -   Lilla Torg FF E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
201 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 09:00 Skanör Falsterbo IF   -   BK Höllviken D - Goldried X - X 
200 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 09:00 Hyllie IK   -   Lunds BK C - Bo Ohlsson X - X 
199 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 09:00 Linero IF   -   Ystads IF FF B - Engelbrektsboden X - X 
198 F10 Grupp 1 Fre 2018-05-11 09:00 FC Hessleholm   -   Sjöbo IF A - Teddy Companiet X - X 
548 P10 Avslutningsmatch 18 Lör 2018-05-12 12:00 Högaborgs BK:1    -   FC Djursholm:U10  H - Svenska Kyrkan  
547 P10 Avslutningsmatch 48 Lör 2018-05-12 16:00 FC Trelleborg:09-2    -   IFK Klagshamn:Grön  I - Lassens Constructions  
546 P10 Avslutningsmatch 44 Lör 2018-05-12 16:00 Bunkeflo FF    -   LB07:2  E-HögtrycksserviceÖresund  
545 P10 Avslutningsmatch 34 Lör 2018-05-12 16:00 P08 Solna    -   Arlövs BI:blå  D - Goldried  
544 P10 Avslutningsmatch 50 Lör 2018-05-12 15:30 Linero IF:Röd    -   Dragør Boldklub:2  I - Lassens Constructions  
542 P10 Avslutningsmatch 32 Lör 2018-05-12 15:30 Hammarby:P2008-06    -  Omlottning E-HögtrycksserviceÖresund  
543 P10 Avslutningsmatch 46 Lör 2018-05-12 15:30 Bsh Österlen:2    -   Halmstads BK:Lag 2  H - Svenska Kyrkan  
540 P10 Avslutningsmatch 20 Lör 2018-05-12 15:00 FC Trelleborg:09-1    -   Bsh Österlen  I - Lassens Constructions  
541 P10 Avslutningsmatch 30 Lör 2018-05-12 15:30 Eslövs BK    -   Östers IF  D - Goldried  
539 P10 Avslutningsmatch 54 Lör 2018-05-12 15:00 Gislöv IF:röd    -   Husie IF:grön  H - Svenska Kyrkan  
538 P10 Avslutningsmatch 64 Lör 2018-05-12 13:00 Skegrie BK    -   IFK Stocksund :2  G - Stratiteq  
536 P10 Avslutningsmatch 58 Lör 2018-05-12 15:00 Malmö FF:3    -   Kastrup Boldklub  E-HögtrycksserviceÖresund  
537 P10 Avslutningsmatch 4 Lör 2018-05-12 15:00 FA 2000:FA2000-1    -  Omlottning F - Chevalier  
535 P10 Avslutningsmatch 56 Lör 2018-05-12 15:00 Sörskogens IF:P08:1    -   IF Lödde  D - Goldried  
528 P10 Avslutningsmatch 16 Lör 2018-05-12 12:00 Djurgården U10:U10    -   Tullinge Fotboll:P08  I - Lassens Constructions  
527 P10 Avslutningsmatch 52 Lör 2018-05-12 14:30 IFK Klagshamn:Blå    -   LB07:Röd  K - Select  
525 P10 Avslutningsmatch 22 Lör 2018-05-12 14:00 Helsingborgs IF:vit    -   Rydsgårds AIF/Skivarps GIF  M - Nordsjö  
526 P10 Avslutningsmatch 38 Lör 2018-05-12 14:00 Lilla Torg FF    -   Lilla Torg FF:svart  N - ToppenGallerian  
523 P10 Avslutningsmatch 6 Lör 2018-05-12 14:00 Trelleborgs FF    -   AB Tårnby:2  I - Lassens Constructions  
524 P10 Avslutningsmatch 61 Lör 2018-05-12 14:00 BFC Lundegården:2    -   Sörskogens IF:vit  K - Select  
522 P10 Avslutningsmatch 42 Lör 2018-05-12 14:00 IK Wormo    -   Södra Sandby IF:Blå  H - Svenska Kyrkan  
521 P10 Avslutningsmatch 40 Lör 2018-05-12 14:00 Staffanstorp United:vit    -   Lunds BK:Svart  G - Stratiteq  
520 P10 Avslutningsmatch 36 Lör 2018-05-12 14:00 Älta IF:2    -   IFK Haninge:p08:2  F - Chevalier  
518 P10 Avslutningsmatch 24 Lör 2018-05-12 14:00 Helsingborgs IF:blå    -   Hässleholms IF:Vit  D - Goldried  
519 P10 Avslutningsmatch 26 Lör 2018-05-12 14:00 Skrea IF    -   GAIS  E-HögtrycksserviceÖresund  
516 P10 Avslutningsmatch 60 Lör 2018-05-12 14:00 LB07:Svart    -   Ängelholms FF:Gul  B - Engelbrektsboden  
517 P10 Avslutningsmatch 8 Lör 2018-05-12 14:00 BSV af 2016:BSV-A    -   IFK Stocksund :1  C - Bo Ohlsson  
514 P10 Avslutningsmatch 10 Lör 2018-05-12 13:30 Arlövs BI:vit    -   IS Halmia  N - ToppenGallerian  
515 P10 Avslutningsmatch 2 Lör 2018-05-12 14:00 Kulladals FF:1    -   Vasastan BK  A - Teddy Companiet  
512 P10 Avslutningsmatch 28 Lör 2018-05-12 13:30 Asmundtorps IF    -   Skanör Falsterbo IF:Svart  K - Select  
513 P10 Avslutningsmatch 12 Lör 2018-05-12 13:30 Höganäs BK    -   Svedala IF:Blå  M - Nordsjö  
510 P10 Avslutningsmatch 1 Lör 2018-05-12 13:30 AB Tårnby:1    -   Malmö FF:1  H - Svenska Kyrkan  
511 P10 Avslutningsmatch 14 Lör 2018-05-12 13:30 Hyllie IK    -   Uppåkra IF:Vit  I - Lassens Constructions  
509 P10 Avslutningsmatch 29 Lör 2018-05-12 13:30 Eskilsminne IF    -   Hässleholms IF:Grön  G - Stratiteq  
508 P10 Avslutningsmatch 31 Lör 2018-05-12 13:30 BFC Lundegården:1    -  Omlottning F - Chevalier  
507 P10 Avslutningsmatch 33 Lör 2018-05-12 13:30 FK Karlskrona:2    -   Dragør Boldklub:1  E-HögtrycksserviceÖresund  
505 P10 Avslutningsmatch 45 Lör 2018-05-12 13:30 Lunds BK:Gul    -   Gislöv IF:vit  C - Bo Ohlsson  
506 P10 Avslutningsmatch 43 Lör 2018-05-12 13:30 BK Höllviken:Blå    -   BK Höllviken:Vit  D - Goldried  
504 P10 Avslutningsmatch 47 Lör 2018-05-12 13:30 Finlandia/Pallo AIF    -   FC Trelleborg:Lila  B - Engelbrektsboden  
503 P10 Avslutningsmatch 49 Lör 2018-05-12 13:30 Uppåkra IF:Grön    -   Linero IF:Vit  A - Teddy Companiet  
502 P10 Avslutningsmatch 23 Lör 2018-05-12 13:00 PPJ Helsinki, Eira -08:2    -   PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ  N - ToppenGallerian  
501 P10 Avslutningsmatch 7 Lör 2018-05-12 13:00 FC Trelleborg:Grön    -   Vänersborg FK  M - Nordsjö  
499 P10 Avslutningsmatch 59 Lör 2018-05-12 13:00 Djurgårdens IF U10-2    -   Husie IF:vit  I - Lassens Constructions  
500 P10 Avslutningsmatch 55 Lör 2018-05-12 13:00 Täby FK:FA    -   Mjällby AIF  K - Select  
498 P10 Avslutningsmatch 57 Lör 2018-05-12 13:00 Halmstads BK:Lag 1    -   Boldklubben Hekla:A  H - Svenska Kyrkan  
497 P10 Avslutningsmatch 3 Lör 2018-05-12 14:30 FC Trelleborg:Gul    -  Omlottning E-HögtrycksserviceÖresund  
496 P10 Avslutningsmatch 63 Lör 2018-05-12 13:00 Skegrie BK    -   IFK Stocksund :2  F - Chevalier  
495 P10 Avslutningsmatch 53 Lör 2018-05-12 13:00 Älta IF:1    -   Västra Ingelstad is  E-HögtrycksserviceÖresund  
493 P10 Avslutningsmatch 19 Lör 2018-05-12 13:00 BK Höllviken:Röd    -   Skanör Falsterbo IF:Röd  C - Bo Ohlsson  
494 P10 Avslutningsmatch 51 Lör 2018-05-12 13:00 Staffanstorp United:blå    -   LB07:Blå  D - Goldried  
491 P10 Avslutningsmatch 17 Lör 2018-05-12 13:00 IFK Haninge:lag1    -   Brommapojkarna:08-3  A - Teddy Companiet  
492 P10 Avslutningsmatch 15 Lör 2018-05-12 13:00 FC Bellevue:1    -   BSV af 2016:BSV-B  B - Engelbrektsboden  
490 P10 Avslutningsmatch 25 Lör 2018-05-12 12:30 Kastrup Boldklub:2    -   AB Tårnby:3  N - ToppenGallerian  
489 P10 Avslutningsmatch 35 Lör 2018-05-12 12:30 YIF FF:YIF FF    -   Vellinge IF:Röd  M - Nordsjö  
487 P10 Avslutningsmatch 39 Lör 2018-05-12 12:30 Lunds BK:Vit    -   LB07:1  I - Lassens Constructions  
488 P10 Avslutningsmatch 41 Lör 2018-05-12 12:30 Ängelholms FF:Blå    -   FA 2000:FA2000-2  K - Select  
485 P10 Avslutningsmatch 5 Lör 2018-05-12 12:30 Kristianstad FC    -   BK Häcken:Gul  G - Stratiteq  
486 P10 Avslutningsmatch 62 Lör 2018-05-12 12:30 Vellinge IF:Blå    -   Sjöbo IF  H - Svenska Kyrkan  
484 P10 Avslutningsmatch 21 Lör 2018-05-12 12:30 Helsingborgs IF:röd    -   Åkarps IF  F - Chevalier  
483 P10 Avslutningsmatch 37 Lör 2018-05-12 12:30 Eslövs BK:2    -   Hammarby P2008-06 Grön  E-HögtrycksserviceÖresund  
482 P10 Avslutningsmatch 9 Lör 2018-05-12 12:30 Boo FF    -   Malmö FF:2  D - Goldried  
403 P10 Oml.match 7 Lör 2018-05-12 09:00 Bjärreds IF    -   Höganäs BK  G - Stratiteq X - X 
404 P10 Oml.match 8 Lör 2018-05-12 09:00 Hyllie IK    -   BK Höllviken:Gul  H - Svenska Kyrkan X - X 
405 P10 Oml.match 9 Lör 2018-05-12 09:00 Asmundtorps IF    -   Kalmar FF:1  I - Lassens Constructions X - X 
406 P10 Oml.match 10 Lör 2018-05-12 09:00 Eslövs BK    -   Eskilsminne IF  K - Select X - X 
407 P10 Oml.match 11 Lör 2018-05-12 09:00 Hammarby:P2008-06    -   BFC Lundegården:1  M - Nordsjö X - X 
414 P10 Oml.match 1 Lör 2018-05-12 09:30 AB Tårnby:1    -   Kulladals FF:1  A - Teddy Companiet X - X 
415 P10 Oml.match 2 Lör 2018-05-12 09:30 FC Bellevue:1    -   Djurgården U10:U10  B - Engelbrektsboden X - X 
416 P10 Oml.match 3 Lör 2018-05-12 09:30 Brommapojkarna:08-3    -   FC Djursholm:U10  C - Bo Ohlsson X - X 
417 P10 Oml.match 4 Lör 2018-05-12 09:30 Skanör Falsterbo IF:Röd    -   Bsh Österlen  D - Goldried X - X 
418 P10 Oml.match 5 Lör 2018-05-12 09:30 Trelleborgs FF    -   Kristianstad FC  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
419 P10 Oml.match 6 Lör 2018-05-12 09:30 Arlövs BI:vit    -   Boo FF  F - Chevalier X - X 
420 P10 Oml.match 19 Lör 2018-05-12 09:30 IFK Haninge:lag1    -   Högaborgs BK:1  G - Stratiteq X - X 
421 P10 Oml.match 20 Lör 2018-05-12 09:30 BK Höllviken:Röd    -   FC Trelleborg:09-1  H - Svenska Kyrkan X - X 
422 P10 Oml.match 21 Lör 2018-05-12 09:30 BK Häcken:Gul    -   AB Tårnby:2  I - Lassens Constructions X - X 
423 P10 Oml.match 22 Lör 2018-05-12 09:30 IS Halmia    -   Malmö FF:2  K - Select X - X 
424 P10 Oml.match 23 Lör 2018-05-12 09:30 Svedala IF:Blå    -   Kalmar FF:2  M - Nordsjö X - X 
425 P10 Oml.match 12 Lör 2018-05-12 09:30 P08 Solna    -   FK Karlskrona:2  N - ToppenGallerian X - X 
426 P10 Oml.match 13 Lör 2018-05-12 10:00 Bunkeflo FF    -   BK Höllviken:Blå  A - Teddy Companiet X - X 
427 P10 Oml.match 14 Lör 2018-05-12 10:00 Bsh Österlen:2    -   Lunds BK:Gul  B - Engelbrektsboden X - X 
428 P10 Oml.match 15 Lör 2018-05-12 10:00 FC Trelleborg:09-2    -   Finlandia/Pallo AIF  C - Bo Ohlsson X - X 
429 P10 Oml.match 16 Lör 2018-05-12 10:00 Linero IF:Röd    -   Uppåkra IF:Grön  D - Goldried X - X 
430 P10 Oml.match 17 Lör 2018-05-12 10:00 Malmö FF:1    -   Vasastan BK  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
431 P10 Oml.match 18 Lör 2018-05-12 10:00 BSV af 2016:BSV-B    -   Tullinge Fotboll:P08  F - Chevalier X - X 
432 P10 Oml.match 31 Lör 2018-05-12 10:00 Sörskogens IF:vit    -   Sjöbo IF  G - Stratiteq X - X 
433 P10 Oml.match 32 Lör 2018-05-12 10:00 Skegrie BK    -   IFK Simrishamn  H - Svenska Kyrkan X - X 
434 P10 Oml.match 33 Lör 2018-05-12 10:00 FA 2000:FA2000-1    -   FC Trelleborg:Gul  I - Lassens Constructions X - X 
435 P10 Oml.match 34 Lör 2018-05-12 10:00 Malmö FF:3    -   Halmstads BK:Lag 1  K - Select X - X 
436 P10 Oml.match 35 Lör 2018-05-12 10:00 Täby FK:FA    -   Sörskogens IF:P08:1  M - Nordsjö X - X 
437 P10 Oml.match 24 Lör 2018-05-12 10:00 Uppåkra IF:Vit    -   Köpingebro IF  N - ToppenGallerian X - X 
438 P10 Oml.match 25 Lör 2018-05-12 10:30 FK Karlskrona:1    -   Skanör Falsterbo IF:Svart  A - Teddy Companiet X - X 
439 P10 Oml.match 26 Lör 2018-05-12 10:30 Hässleholms IF:Grön    -   Östers IF  B - Engelbrektsboden X - X 
440 P10 Oml.match 27 Lör 2018-05-12 11:00 Vikens IK    -   BK Häcken:Svart  C - Bo Ohlsson  
441 P10 Oml.match 28 Lör 2018-05-12 10:30 Dragør Boldklub:1    -   Arlövs BI:blå  D - Goldried X - X 
442 P10 Oml.match 29 Lör 2018-05-12 10:30 IFK Klagshamn:Blå    -   Staffanstorp United:blå  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
443 P10 Oml.match 30 Lör 2018-05-12 10:30 Gislöv IF:röd    -   Älta IF:1  F - Chevalier X - X 
444 P10 Oml.match 43 Lör 2018-05-12 10:30 Lunds BK:Vit    -   Staffanstorp United:vit  G - Stratiteq X - X 
445 P10 Oml.match 44 Lör 2018-05-12 10:30 IK Wormo    -   Ängelholms FF:Blå  H - Svenska Kyrkan X - X 
446 P10 Oml.match 45 Lör 2018-05-12 10:30 LB07:Blå    -   LB07:Röd  I - Lassens Constructions X - X 
447 P10 Oml.match 46 Lör 2018-05-12 10:30 Husie IF:grön    -   Västra Ingelstad is  K - Select X - X 
448 P10 Oml.match 47 Lör 2018-05-12 10:30 BFC Lundegården:2    -   Vellinge IF:Blå  M - Nordsjö X - X 
449 P10 Oml.match 36 Lör 2018-05-12 10:30 Djurgårdens IF U10-2    -   LB07:Svart  N - ToppenGallerian X - X 
450 P10 Oml.match 62 Lör 2018-05-12 11:00 Halmstads BK:Lag 2    -   Gislöv IF:vit  A - Teddy Companiet X - X 
451 P10 Oml.match 37 Lör 2018-05-12 11:00 FC Trelleborg:Grön    -   BSV af 2016:BSV-A  B - Engelbrektsboden X - X 
452 P10 Oml.match 64 Lör 2018-05-12 11:30 Dragør Boldklub:2    -   Linero IF:Vit  C - Bo Ohlsson X - X 
453 P10 Oml.match 40 Lör 2018-05-12 11:00 Skrea IF    -   Kastrup Boldklub:2  D - Goldried X - X 
454 P10 Oml.match 41 Lör 2018-05-12 11:00 YIF FF:YIF FF    -   Älta IF:2  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
455 P10 Oml.match 42 Lör 2018-05-12 11:00 Lilla Torg FF:svart    -   Hammarby P2008-06 Grön  F - Chevalier X - X 
456 P10 Oml.match 55 Lör 2018-05-12 11:00 PPJ Helsinki, Eira -08:PPJ    -   Hässleholms IF:Vit  G - Stratiteq X - X 
457 P10 Oml.match 56 Lör 2018-05-12 11:00 GAIS    -   AB Tårnby:3  H - Svenska Kyrkan X - X 
458 P10 Oml.match 57 Lör 2018-05-12 11:00 Vellinge IF:Röd    -   IFK Haninge:p08:2  I - Lassens Constructions X - X 
459 P10 Oml.match 58 Lör 2018-05-12 11:00 Eslövs BK:2    -   Lilla Torg FF  K - Select X - X 
460 P10 Oml.match 59 Lör 2018-05-12 11:00 Lunds BK:Svart    -   LB07:1  M - Nordsjö X - X 
461 P10 Oml.match 48 Lör 2018-05-12 11:00 Tomelilla IF    -   IFK Stocksund :2  N - ToppenGallerian X - X 
462 P10 Oml.match 38 Lör 2018-05-12 11:30 Rydsgårds AIF/Skivarps GIF    -   Åkarps IF  A - Teddy Companiet X - X 
463 P10 Oml.match 49 Lör 2018-05-12 11:30 Veberöds AIF    -   IFK Klagshamn:Gul  B - Engelbrektsboden  
464 P10 Oml.match 52 Lör 2018-05-12 11:30 Husie IF:vit    -   Ängelholms FF:Gul  D - Goldried X - X 
465 P10 Oml.match 53 Lör 2018-05-12 11:30 Vänersborg FK    -   IFK Stocksund :1  E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
466 P10 Oml.match 54 Lör 2018-05-12 11:30 Helsingborgs IF:röd    -   Helsingborgs IF:vit  F - Chevalier X - X 
467 P10 Oml.match 50 Lör 2018-05-12 11:30 Boldklubben Hekla:A    -   Kastrup Boldklub  G - Stratiteq X - X 
468 P10 Oml.match 63 Lör 2018-05-12 11:30 IFK Klagshamn:Grön    -   FC Trelleborg:Lila  H - Svenska Kyrkan X - X 
469 P10 Oml.match 61 Lör 2018-05-12 11:30 LB07:2    -   BK Höllviken:Vit  I - Lassens Constructions X - X 
470 P10 Oml.match 51 Lör 2018-05-12 11:30 IF Lödde    -   Mjällby AIF  K - Select X - X 
471 P10 Oml.match 39 Lör 2018-05-12 11:30 PPJ Helsinki, Eira -08:2    -   Helsingborgs IF:blå  M - Nordsjö X - X 
472 P10 Oml.match 60 Lör 2018-05-12 11:30 Södra Sandby IF:Blå    -   FA 2000:FA2000-2  N - ToppenGallerian X - X 
479 P10 Avslutningsmatch 27 Lör 2018-05-12 12:30 Kalmar FF:1    -   FK Karlskrona:1  A - Teddy Companiet  
480 P10 Avslutningsmatch 13 Lör 2018-05-12 12:30 BK Höllviken:Gul    -   Köpingebro IF  B - Engelbrektsboden  
481 P10 Avslutningsmatch 11 Lör 2018-05-12 12:30 Bjärreds IF    -   Kalmar FF:2  C - Bo Ohlsson  
534 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 14:30 Linero IF   -   BK Höllviken F09 I - Lassens Constructions  
533 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 14:30 BK Höllviken   -   Sjöbo IF H - Svenska Kyrkan  
532 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 14:30 FC Hessleholm   -   Ystads IF FF blå G - Stratiteq  
531 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 14:30 Hyllie IK   -   Ystads IF FF F - Chevalier  
529 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 14:30 Lilla Torg FF   -   Skanör Falsterbo IF D - Goldried  
530 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 15:30 VAKANT  -   Lunds BK K - Select  
478 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 12:00 BK Höllviken F09   -   Lunds BK F - Chevalier  
477 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 12:00 Hyllie IK   -  VAKANT E-HögtrycksserviceÖresund  
476 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 12:00 Lilla Torg FF   -   FC Hessleholm D - Goldried  
474 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 12:00 Ystads IF FF blå   -   Linero IF B - Engelbrektsboden  
475 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 12:00 Ystads IF FF   -   BK Höllviken C - Bo Ohlsson  
408 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 09:00 Sjöbo IF   -   Hyllie IK A - Teddy Companiet X - X 
409 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 09:00 BK Höllviken   -   Linero IF B - Engelbrektsboden X - X 
410 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 09:00 Ystads IF FF   -   BK Höllviken F09 C - Bo Ohlsson X - X 
411 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 10:30 FC Hessleholm   -  VAKANT C - Bo Ohlsson  
412 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 09:00 Lunds BK   -   Lilla Torg FF E-HögtrycksserviceÖresund X - X 
413 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 09:00 Ystads IF FF blå   -   Skanör Falsterbo IF F - Chevalier X - X 
473 F10 Grupp 1 Lör 2018-05-12 12:00 Sjöbo IF   -   Skanör Falsterbo IF A - Teddy Companiet