KDFF Euro-City Cup

27 till 28 Jan

Matcher på A-hallen

Matcher
Matchnr Klass Grupp Datum Tid Lag plan Resultat
2 F08 Grupp 1 Lör 2018-01-27 08:00 Hittarps IK Svart  -  Fortuna FF 1 A-hallen X - X 
4 F08 Grupp 2 Lör 2018-01-27 08:15 Allerums GIF  -  Hittarps IK Vit A-hallen X - X 
6 F08 Grupp 1 Lör 2018-01-27 08:30 Västra Karups IF  -  Vikens IK Blå A-hallen X - X 
8 F08 Grupp 2 Lör 2018-01-27 08:45 Vikens IK Vit  -  Dösjöbro IF Vit A-hallen X - X 
10 F08 Grupp 1 Lör 2018-01-27 09:00 Teckomatorps SK  -  Hittarps IK Svart A-hallen X - X 
12 F08 Grupp 2 Lör 2018-01-27 09:15 Borgeby FK  -  Allerums GIF A-hallen X - X 
14 F08 Grupp 1 Lör 2018-01-27 09:30 Hittarps IK Svart  -  Västra Karups IF A-hallen X - X 
16 F08 Grupp 2 Lör 2018-01-27 09:45 Allerums GIF  -  Vikens IK Vit A-hallen X - X 
18 F08 Grupp 1 Lör 2018-01-27 10:00 Västra Karups IF  -  Fortuna FF 1 A-hallen X - X 
19 F08 Grupp 2 Lör 2018-01-27 10:15 Fortuna FF 2  -  Vikens IK Svart A-hallen X - X 
22 F08 Grupp 2 Lör 2018-01-27 10:30 Borgeby FK  -  Dösjöbro IF Vit A-hallen X - X 
24 F08 Grupp 2 Lör 2018-01-27 10:45 Hittarps IK Vit  -  Vikens IK Svart A-hallen X - X 
26 F08 Grupp 2 Lör 2018-01-27 11:00 Borgeby FK  -  Fortuna FF 2 A-hallen X - X 
28 F04 Grupp 1 Lör 2018-01-27 11:15 Kullabygdens DFF  -  Glumslövs FF 2 A-hallen 6 - 0 
30 F04 Grupp 2 Lör 2018-01-27 11:30 Glumslövs FF 1  -  Jonstorps IF A-hallen 3 - 0 
32 F04 Grupp 3 Lör 2018-01-27 11:45 Munka-Ljungby IF  -  Klågerups GoIF Röd A-hallen 0 - 2 
34 F04 Grupp 4 Lör 2018-01-27 12:00 Stattena IF Vit  -  Hittarps IK A-hallen 0 - 0 
35 F08 Grupp 1 Lör 2018-01-27 12:15 Hittarps IK Svart  -  Vikens IK Blå A-hallen X - X 
37 F08 Grupp 1 Lör 2018-01-27 12:30 Västra Karups IF  -  Teckomatorps SK A-hallen X - X 
40 F08 Grupp 2 Lör 2018-01-27 12:45 Dösjöbro IF Vit  -  Fortuna FF 2 A-hallen X - X 
42 F08 Grupp 1 Lör 2018-01-27 13:00 Fortuna FF 1  -  Teckomatorps SK A-hallen X - X 
44 F08 Grupp 2 Lör 2018-01-27 13:15 Hittarps IK Vit  -  Borgeby FK A-hallen X - X 
46 F04 Grupp 1 Lör 2018-01-27 13:30 Glumslövs FF 2  -  Eskilsminne IF Blå A-hallen 1 - 1 
48 F04 Grupp 2 Lör 2018-01-27 13:45 Jonstorps IF  -  Klågerups GoIF Vit A-hallen 0 - 2 
50 F04 Grupp 3 Lör 2018-01-27 14:00 Klågerups GoIF Röd  -  Höganäs BK A-hallen 2 - 0 
52 F04 Grupp 4 Lör 2018-01-27 14:15 Hittarps IK  -  Eskilsminne IF Gul A-hallen 1 - 0 
54 F04 Grupp 1 Lör 2018-01-27 14:30 Eskilsminne IF Blå  -  Kullabygdens DFF A-hallen 1 - 3 
56 F04 Grupp 2 Lör 2018-01-27 14:45 Klågerups GoIF Vit  -  Glumslövs FF 1 A-hallen 2 - 0 
58 F04 Grupp 3 Lör 2018-01-27 15:00 Höganäs BK  -  Munka-Ljungby IF A-hallen 0 - 1 
60 F04 Grupp 4 Lör 2018-01-27 15:15 Eskilsminne IF Gul  -  Stattena IF Vit A-hallen 1 - 0 
62 Dam Grupp 1 Lör 2018-01-27 15:30 Fortuna FF  -  Kullabygdens DFF A A-hallen 0 - 2 
64 Dam Grupp 2 Lör 2018-01-27 15:45 Lindeborgs FF 1948  -  HBK Oldladies A-hallen 0 - 0 
66 Dam Grupp 3 Lör 2018-01-27 16:00 Råå IF  -  Strövelstorps GIF/IF Salamis A-hallen 0 - 0 
68 Dam Grupp 4 Lör 2018-01-27 16:15 Eskilsminne IF A  -  IFK Osby 1 A-hallen 4 - 1 
70 F04 A-8-dels:02 Lör 2018-01-27 16:30 Stattena IF Blå   -  Eskilsminne IF Gul  A-hallen 3 - 2 es 
72 F04 A-8-dels:04 Lör 2018-01-27 16:45 Hittarps IK   -  Glumslövs FF 2  A-hallen 2 - 1 
74 F04 A-8-dels:06 Lör 2018-01-27 17:00 Eskilsminne IF Blå   -  Jonstorps IF  A-hallen 3 - 2 es 
76 F04 A-8-dels:08 Lör 2018-01-27 17:15 Glumslövs FF 1   -  Munka-Ljungby IF  A-hallen 4 - 5 es 
78 Dam Grupp 1 Lör 2018-01-27 17:30 Kullabygdens DFF A  -  Allerums GIF 1 A-hallen 1 - 0 
80 Dam Grupp 2 Lör 2018-01-27 17:45 HBK Oldladies  -  IFK Osby 2 A-hallen 0 - 1 
82 F04 A-kvartsfinal:02 Lör 2018-01-27 18:00 Klågerups GoIF Vit   -  Hittarps IK  A-hallen 3 - 4 es 
84 F04 A-kvartsfinal:04 Lör 2018-01-27 18:15 Fortuna FF   -  Munka-Ljungby IF  A-hallen 1 - 0 
86 Dam Grupp 3 Lör 2018-01-27 18:30 Strövelstorps GIF/IF Salamis  -  Eskilsminne Akademi A-hallen 0 - 3 
88 Dam Grupp 4 Lör 2018-01-27 18:45 IFK Osby 1  -  Allerums GIF 2 A-hallen 0 - 0 
90 Dam Grupp 1 Lör 2018-01-27 19:00 Kullabygdens DFF A  -  Skabersjö DFF A-hallen 2 - 0 
92 Dam Grupp 1 Lör 2018-01-27 19:15 Allerums GIF 1  -  Fortuna FF A-hallen 3 - 0 
94 Dam Grupp 2 Lör 2018-01-27 19:30 IFK Osby 2  -  Lindeborgs FF 1948 A-hallen 2 - 1 
96 Dam Grupp 3 Lör 2018-01-27 19:45 Eskilsminne Akademi  -  Råå IF A-hallen 1 - 1 
98 Dam Grupp 4 Lör 2018-01-27 20:00 IFK Osby 1  -  Råå IF Mamas A-hallen 0 - 3 
100 Dam Grupp 4 Lör 2018-01-27 20:15 Allerums GIF 2  -  Eskilsminne IF A A-hallen 0 - 4 
102 Dam A-8-dels:02 Lör 2018-01-27 20:45 Råå IF   -  Allerums GIF 2  A-hallen 1 - 0 
104 Dam A-8-dels:04 Lör 2018-01-27 21:00 Råå IF Mamas   -  Fortuna FF  A-hallen 1 - 0 
106 Dam A-8-dels:06 Lör 2018-01-27 21:15 Allerums GIF 1   -  Helsingborgs FF  A-hallen 2 - 0 
108 Dam A-8-dels:08 Lör 2018-01-27 21:30 HBK Oldladies   -  Kullabygdens DFF U  A-hallen 3 - 0 
110 Dam A-kvartsfinal:02 Lör 2018-01-27 21:45 IFK Osby 2   -  Råå IF Mamas  A-hallen 2 - 1 es 
112 Dam A-kvartsfinal:04 Lör 2018-01-27 22:00 Eskilsminne IF A   -  HBK Oldladies  A-hallen 3 - 0 
117 F06 Grupp 1 Sön 2018-01-28 09:00 Höganäs BK 1  -  Fortuna FF Svart A-hallen X - X 
119 F06 Grupp 2 Sön 2018-01-28 09:15 Höganäs BK 3  -  Vikens IK 2 A-hallen X - X 
121 F06 Grupp 3 Sön 2018-01-28 09:30 Höganäs BK 2  -  Strövelstorps GIF Vit A-hallen X - X 
124 F06 Grupp 1 Sön 2018-01-28 09:45 Fortuna FF Svart  -  Strövelstorps GIF Blå A-hallen X - X 
126 F06 Grupp 2 Sön 2018-01-28 10:00 Vikens IK 2  -  Svalövs BK A-hallen X - X 
128 F06 Grupp 3 Sön 2018-01-28 10:15 Strövelstorps GIF Vit  -  Helsingborgs FF A-hallen X - X 
130 F06 Grupp 1 Sön 2018-01-28 10:30 Strövelstorps GIF Blå  -  Höganäs BK 1 A-hallen X - X 
132 F06 Grupp 2 Sön 2018-01-28 10:45 Svalövs BK  -  Höganäs BK 3 A-hallen X - X 
134 F02 Grupp 1 Sön 2018-01-28 11:00 Blentarps BK/Veberöds AIF  -  Kullabygdens DFF 03 A-hallen 1 - 0 
136 F02 Grupp 2 Sön 2018-01-28 11:15 Fortuna FF Svart  -  Kullabygdens DFF Svart A-hallen 0 - 2 
138 F02 Grupp 3 Sön 2018-01-28 11:30 Dösjöbro IF  -  Kullabygdens DFF Vit A-hallen 1 - 0 
140 F06 Grupp 3 Sön 2018-01-28 11:45 Helsingborgs FF  -  Höganäs BK 2 A-hallen X - X 
142 F06 Grupp 1 Sön 2018-01-28 12:00 Munka-Ljungby IF  -  Strövelstorps GIF Blå A-hallen X - X 
144 F06 Grupp 2 Sön 2018-01-28 12:15 Glumslövs FF  -  Svalövs BK A-hallen X - X 
145 F02 Grupp 1 Sön 2018-01-28 12:30 Borgeby FK  -  Fortuna FF Röd A-hallen 0 - 0 
147 F02 Grupp 2 Sön 2018-01-28 12:45 DFK Borgeby  -  Vikens IK A-hallen 1 - 0 
149 F02 Grupp 3 Sön 2018-01-28 13:00 Stattena IF Vit  -  FC Hessleholm A-hallen 0 - 3 
152 F06 Grupp 3 Sön 2018-01-28 13:15 Klågerups GoIF  -  Helsingborgs FF A-hallen X - X 
154 F06 Grupp 1 Sön 2018-01-28 13:30 Fortuna FF Svart  -  Munka-Ljungby IF A-hallen X - X 
156 F06 Grupp 2 Sön 2018-01-28 13:45 Vikens IK 2  -  Glumslövs FF A-hallen X - X 
158 F06 Grupp 3 Sön 2018-01-28 14:00 Strövelstorps GIF Vit  -  Klågerups GoIF A-hallen X - X 
160 F02 Grupp 1 Sön 2018-01-28 14:15 Blentarps BK/Veberöds AIF  -  Fortuna FF Röd A-hallen 1 - 0 
162 F02 Grupp 2 Sön 2018-01-28 14:30 Fortuna FF Svart  -  Vikens IK A-hallen 0 - 1 
164 F02 Grupp 3 Sön 2018-01-28 14:45 Dösjöbro IF  -  FC Hessleholm A-hallen 1 - 0 
165 F02 Grupp 1 Sön 2018-01-28 15:00 Kullabygdens DFF 03  -  Hittarps IK A-hallen 0 - 1 
167 F02 Grupp 2 Sön 2018-01-28 15:15 Kullabygdens DFF Svart  -  Stattena IF Blå A-hallen 1 - 1 
169 F02 Grupp 3 Sön 2018-01-28 15:30 Kullabygdens DFF Vit  -  Fortuna FF Vit A-hallen 0 - 0 
172 F02 Grupp 1 Sön 2018-01-28 15:45 Hittarps IK  -  Borgeby FK A-hallen 0 - 0 
174 F02 Grupp 2 Sön 2018-01-28 16:00 Stattena IF Blå  -  DFK Borgeby A-hallen 0 - 2 
176 F02 Grupp 3 Sön 2018-01-28 16:15 Fortuna FF Vit  -  Stattena IF Vit A-hallen 3 - 0 
178 F02 A-8-dels:04 Sön 2018-01-28 16:45 Fortuna FF Röd   -  Kullabygdens DFF Vit  A-hallen 1 - 3 es 
180 F02 A-8-dels:08 Sön 2018-01-28 17:00 Fortuna FF Vit   -  Vikens IK  A-hallen 4 - 3 es 
182 F02 A-kvartsfinal:02 Sön 2018-01-28 17:15 DFK Borgeby   -  Kullabygdens DFF Vit  A-hallen 2 - 3 es 
184 F02 A-kvartsfinal:04 Sön 2018-01-28 17:30 Borgeby FK   -  Fortuna FF Vit  A-hallen 2 - 0 es