Gladsaxe Cup 2016 4 til 6 Nov

 
       
VELKOMMEN TILGLADSAXE CUP 2016 - 4 TIL 6 NOV
 Vælg bane
Idrætshal 1
Idrætshal 2
 Vælg dato
Samtlige
04.11.2016
05.11.2016
06.11.2016

Kampe i Idrætshal 1

Kampnr
Række
Pulje
Dato
Tid
hold
 
 
bane 1
Resultat
1201 U13 B C Pulje 1 Fre 04.11.2016 17:00  VIF 1 -  Brøndby 4 Idrætshal 1 5 - 1 
1203 U13 B C Pulje 1 Fre 04.11.2016 17:08  Havenisserne -  Hvidovre Idrætshal 1 6 - 1 
1205 U13 B C Pulje 1 Fre 04.11.2016 17:16  Sammenholdet -  Havenisserne Idrætshal 1 0 - 8 
1206 U13 B C Pulje 1 Fre 04.11.2016 17:24  Hvidovre -  VIF 1 Idrætshal 1 2 - 8 
1209 U13 B C Pulje 1 Fre 04.11.2016 17:32  VIF 1 -  Havenisserne Idrætshal 1 3 - 2 
1211 U13 B C Pulje 1 Fre 04.11.2016 17:40  Brøndby 4 -  Sammenholdet Idrætshal 1 6 - 2 
1212 U13 B C Pulje 1 Fre 04.11.2016 17:48  Sammenholdet -  VIF 1 Idrætshal 1 0 - 9 
1214 U13 B C Pulje 1 Fre 04.11.2016 17:56  Brøndby 4 -  Hvidovre Idrætshal 1 3 - 5 
1216 U13 B C Pulje 1 Fre 04.11.2016 18:04  Hvidovre -  Sammenholdet Idrætshal 1 6 - 1 
1219 U13 B C Pulje 1 Fre 04.11.2016 18:12  Havenisserne -  Brøndby 4 Idrætshal 1 3 - 1 
1220 U13 B C A-Semifinal:02 Fre 04.11.2016 18:22  Team Kulek  -  Havenisserne  Idrætshal 1 4 - 6 
1222 U13 B C A-final Fre 04.11.2016 18:35  VIF 1  -  Havenisserne  Idrætshal 1 5 - 2 
1401 U14 B C Pulje 2 Fre 04.11.2016 19:00  BIF-2 -  Motech.dk Idrætshal 1 4 - 2 
1403 U14 B C Pulje 2 Fre 04.11.2016 19:09  Motech.dk -  Juhl Andersen Idrætshal 1 3 - 1 
1404 U14 B C Pulje 2 Fre 04.11.2016 19:18  Juhl Andersen -  BIF-2 Idrætshal 1 1 - 4 
1406 U14 B C Pulje 2 Fre 04.11.2016 19:27  Motech.dk -  BIF-2 Idrætshal 1 3 - 4 
1409 U14 B C Pulje 2 Fre 04.11.2016 19:36  Juhl Andersen -  Motech.dk Idrætshal 1 4 - 4 
1411 U14 B C Pulje 2 Fre 04.11.2016 19:45  BIF-2 -  Juhl Andersen Idrætshal 1 3 - 3 
1412 U14 B C A-Semifinal:02 Fre 04.11.2016 19:55  BIF-2  -  Moffe.dk  Idrætshal 1 7 - 4 
1414 U14 B C A-final Fre 04.11.2016 20:05  White Ops  -  BIF-2  Idrætshal 1 2 - 3 
1501 U15 B C Pulje 1 Fre 04.11.2016 20:25  Gurli Gris & Venner 1 -  Virumdrengene Idrætshal 1 0 - 1 
1502 U15 B C Pulje 1 Fre 04.11.2016 20:33  Bjæverskov 1 -  Michales rødder Idrætshal 1 0 - 2 
1504 U15 B C Pulje 3 Fre 04.11.2016 20:41  Gnus føl -  TFC Idrætshal 1 0 - 3 
1506 U15 B C Pulje 1 Fre 04.11.2016 20:49  Virumdrengene -  Michales rødder Idrætshal 1 2 - 1 
1508 U15 B C Pulje 1 Fre 04.11.2016 20:57  Bjæverskov 1 -  Gurli Gris & Venner 1 Idrætshal 1 1 - 2 
1510 U15 B C Pulje 3 Fre 04.11.2016 21:05  TFC -  Gurli Gris & Venner 2 Idrætshal 1 3 - 1 
1513 U15 B C Pulje 1 Fre 04.11.2016 21:13  Michales rødder -  Gurli Gris & Venner 1 Idrætshal 1 1 - 5 
1515 U15 B C Pulje 1 Fre 04.11.2016 21:21  Virumdrengene -  Bjæverskov 1 Idrætshal 1 2 - 1 
1517 U15 B C Pulje 3 Fre 04.11.2016 21:29  Gurli Gris & Venner 2 -  Gnus føl Idrætshal 1 5 - 0 
1518 U15 B C A-Kvartsfinal:02 Fre 04.11.2016 21:40  Roskilde Racing center  -  Gurli Gris & venner 2  Idrætshal 1 5 - 0 
1520 U15 B C A-Kvartsfinal:03 Fre 04.11.2016 21:48  Gurli Gris & Venner 1  -  Listorps IF  Idrætshal 1 2 - 6 
1522 U15 B C A-Semifinal:01 Fre 04.11.2016 21:58  TFC  -  Roskilde Racing center  Idrætshal 1 3 - 2 
1525 U15 B C A-final Fre 04.11.2016 22:10  TFC  -  Listorps IF  Idrætshal 1 1 - 2 
300 U7 C D Pulje 2 Lør 05.11.2016 09:00  Brøndby 4 -  Karlslunde IF 1 Idrætshal 1 0 - 1 
302 U7 C D Pulje 2 Lør 05.11.2016 09:08  Kastrup boldklub 3 -  KB7E Idrætshal 1 2 - 0 
304 U7 C D Pulje 3 Lør 05.11.2016 09:16  Karlslunde IF 2 -  Kastrup 4 Idrætshal 1 2 - 0 
307 U7 C D Pulje 2 Lør 05.11.2016 09:24  Brøndby 4 -  Kastrup boldklub 3 Idrætshal 1 0 - 2 
309 U7 C D Pulje 2 Lør 05.11.2016 09:32  KB7E -  Karlslunde IF 1 Idrætshal 1 2 - 2 
310 U7 C D Pulje 3 Lør 05.11.2016 09:40  Karlslunde IF 2 -  Fremad Valby 1 Idrætshal 1 0 - 5 
313 U7 C D Pulje 2 Lør 05.11.2016 09:48  KB7E -  Brøndby 4 Idrætshal 1 0 - 2 
314 U7 C D Pulje 2 Lør 05.11.2016 09:56  Karlslunde IF 1 -  Kastrup boldklub 3 Idrætshal 1 0 - 2 
316 U7 C D Pulje 3 Lør 05.11.2016 10:04  Køge Boldklub ællingerne -  Karlslunde IF 2 Idrætshal 1 2 - 0 
318 U7 C D A-kvartfinale:02 Lør 05.11.2016 10:15  Kastrup boldklub 3  -  Køge Boldklub ællingerne  Idrætshal 1 2 - 3 es 
321 U7 C D A-kvartfinale:04 Lør 05.11.2016 10:23  Fremad Valby 1  -  Brøndby 4  Idrætshal 1 2 - 0 
322 U7 C D A-Semifinale:02 Lør 05.11.2016 10:32  Brøndby 3  -  Fremad Valby 1  Idrætshal 1 0 - 3 
325 U7 C D A-finale Lør 05.11.2016 10:42  Fremad Valby 2  -  Fremad Valby 1  Idrætshal 1 6 - 7 
201 U7 B Pulje 1 Lør 05.11.2016 11:00  Brøndby 2 -  Karlslunde IF Idrætshal 1 0 - 2 
202 U7 B Pulje 1 Lør 05.11.2016 11:08  Kastrup boldklub 2 -  GVI2 Idrætshal 1 0 - 0 
204 U7 B Pulje 3 Lør 05.11.2016 11:16  Fremad Amager U7 -  NIF Idrætshal 1 2 - 0 
206 U7 B Pulje 3 Lør 05.11.2016 11:24  Kastrup U6 -  BK FIX 2 Idrætshal 1 4 - 0 
209 U7 B Pulje 1 Lør 05.11.2016 11:32  Karlslunde IF -  GVI2 Idrætshal 1 1 - 1 
210 U7 B Pulje 1 Lør 05.11.2016 11:40  Kastrup boldklub 2 -  Brøndby 2 Idrætshal 1 0 - 1 
212 U7 B Pulje 3 Lør 05.11.2016 11:48  Kastrup U6 -  Fremad Amager U7 Idrætshal 1 1 - 0 
214 U7 B Pulje 3 Lør 05.11.2016 11:56  NIF -  BK FIX 2 Idrætshal 1 1 - 1 
217 U7 B Pulje 1 Lør 05.11.2016 12:04  GVI2 -  Brøndby 2 Idrætshal 1 2 - 1 
218 U7 B Pulje 1 Lør 05.11.2016 12:12  Karlslunde IF -  Kastrup boldklub 2 Idrætshal 1 0 - 1 
220 U7 B Pulje 3 Lør 05.11.2016 12:20  NIF -  Kastrup U6 Idrætshal 1 0 - 1 
222 U7 B Pulje 3 Lør 05.11.2016 12:28  BK FIX 2 -  Fremad Amager U7 Idrætshal 1 0 - 0 
225 U7 B A-kvartfinale:02 Lør 05.11.2016 12:40  Kastrup U6  -  Havdrup  Idrætshal 1 1 - 2 
226 U7 B A-kvartfinale:04 Lør 05.11.2016 12:48  FC Holte 3  -  Karlslunde IF  Idrætshal 1 1 - 3 
229 U7 B A-Semifinale:02 Lør 05.11.2016 12:58  Blå  -  Karlslunde IF  Idrætshal 1 1 - 0 
231 U7 B A-finale Lør 05.11.2016 13:10  KB7E  -  Blå  Idrætshal 1 7 - 6 es 
100 U7 A Gruppe 2 Lør 05.11.2016 13:30  KB U7A (2) -  BK FIX 1 Idrætshal 1 1 - 1 
102 U7 A Gruppe 2 Lør 05.11.2016 13:38  FC Holte 2 -  HIK 1 Idrætshal 1 1 - 2 
105 U7 A Gruppe 3 Lør 05.11.2016 13:46  KB7E -  Kastrup boldklub 1 Idrætshal 1 0 - 3 
107 U7 A Gruppe 2 Lør 05.11.2016 13:54  KB U7A (2) -  FC Holte 2 Idrætshal 1 2 - 0 
108 U7 A Gruppe 2 Lør 05.11.2016 14:02  HIK 1 -  BK FIX 1 Idrætshal 1 2 - 1 
111 U7 A Gruppe 3 Lør 05.11.2016 14:10  KB7E -  Køge Boldklub ællingerne 1 Idrætshal 1 1 - 0 
113 U7 A Gruppe 2 Lør 05.11.2016 14:18  HIK 1 -  KB U7A (2) Idrætshal 1 0 - 2 
115 U7 A Gruppe 2 Lør 05.11.2016 14:26  BK FIX 1 -  FC Holte 2 Idrætshal 1 0 - 0 
116 U7 A Gruppe 3 Lør 05.11.2016 14:34  Brøndby 1 -  KB7E Idrætshal 1 1 - 0 
119 U7 A A-kvartfinale:02 Lør 05.11.2016 14:44  KB U7A (2)  -  Kastrup boldklub 1  Idrætshal 1 0 - 2 
121 U7 A A-kvartfinale:04 Lør 05.11.2016 14:52  Brøndby 1  -  BK FIX 1  Idrætshal 1 2 - 0 
122 U7 A A-Semifinale:02 Lør 05.11.2016 15:02  KB U7A  -  Brøndby 1  Idrætshal 1 1 - 0 
124 U7 A A-finale Lør 05.11.2016 15:10  Dragør  -  KB U7A  Idrætshal 1 3 - 2 es 
701 U9 B Pulje 1 Lør 05.11.2016 15:30  Lundtofte Boldklub -  BSF Idrætshal 1 0 - 2 
702 U9 B Pulje 1 Lør 05.11.2016 15:38  B93 -  HIK B1-2 Idrætshal 1 1 - 1 
703 U9 B Pulje 1 Lør 05.11.2016 15:46  HIK B1 -  Lundtofte Boldklub Idrætshal 1 1 - 1 
704 U9 B Pulje 1 Lør 05.11.2016 15:54  HIK B1-2 -  BSF Idrætshal 1 2 - 0 
707 U9 B Pulje 1 Lør 05.11.2016 16:19  HIK B1 -  B93 Idrætshal 1 0 - 1 
708 U9 B Pulje 1 Lør 05.11.2016 16:27  Lundtofte Boldklub -  HIK B1-2 Idrætshal 1 0 - 3 
709 U9 B Pulje 1 Lør 05.11.2016 16:35  BSF -  HIK B1 Idrætshal 1 2 - 2 
711 U9 B Pulje 1 Lør 05.11.2016 16:43  B93 -  Lundtofte Boldklub Idrætshal 1 1 - 3 
713 U9 B Pulje 1 Lør 05.11.2016 16:51  BSF -  B93 Idrætshal 1 1 - 1 
1300 U11 Pulje 1 Lør 05.11.2016 17:30  Nørrebro United -  B1903 B Idrætshal 1 1 - 4 
1302 U11 Pulje 1 Lør 05.11.2016 17:38  Aumento Stars -  Ipswich Idrætshal 1 2 - 4 
1305 U11 Pulje 3 Lør 05.11.2016 17:46  Joga Bonita Academy -  B93-B Idrætshal 1 6 - 0 
1306 U11 Pulje 1 Lør 05.11.2016 17:54  B1903 B -  Ipswich Idrætshal 1 2 - 7 
1308 U11 Pulje 1 Lør 05.11.2016 18:02  Aumento Stars -  Nørrebro United Idrætshal 1 8 - 0 
1310 U11 Pulje 3 Lør 05.11.2016 18:10  B93-B -  BK Olympic A Idrætshal 1 0 - 1 
1312 U11 Pulje 1 Lør 05.11.2016 18:18  Ipswich -  Nørrebro United Idrætshal 1 9 - 0 
1314 U11 Pulje 1 Lør 05.11.2016 18:26  B1903 B -  Aumento Stars Idrætshal 1 2 - 4 
1316 U11 Pulje 3 Lør 05.11.2016 18:34  BK Olympic A -  Joga Bonita Academy Idrætshal 1 0 - 4 
1319 U11 Kval. kamp 2 Lør 05.11.2016 18:45  BK Olympic  -  BK Olympic A  Idrætshal 1 1 - 4 
1320 U11 Kval. kamp 4 Lør 05.11.2016 18:53  Aumento Stars  -  B93-A  Idrætshal 1 2 - 3 
1322 U11 Finalpulje Lør 05.11.2016 19:10  Ipswich  -  BK Olympic A  Idrætshal 1 3 - 1 
1323 U11 Finalpulje Lør 05.11.2016 19:18  Joga Bonita Academy  -  B93-A  Idrætshal 1 5 - 1 
1324 U11 Finalpulje Lør 05.11.2016 19:26  Ipswich  -  Joga Bonita Academy  Idrætshal 1 2 - 3 
1325 U11 Finalpulje Lør 05.11.2016 19:34  B93-A  -  BK Olympic A  Idrætshal 1 3 - 1 
1326 U11 Finalpulje Lør 05.11.2016 19:42  B93-A  -  Ipswich  Idrætshal 1 4 - 1 
1327 U11 Finalpulje Lør 05.11.2016 19:50  BK Olympic A  -  Joga Bonita Academy  Idrætshal 1
600 U8 C D Pulje 1 Søn 06.11.2016 08:00  HIK 5 -  LSF-3 Idrætshal 1 2 - 0 
603 U8 C D Pulje 1 Søn 06.11.2016 08:08  Farum Tigerne -  Cameroun U7 Idrætshal 1 0 - 0 
604 U8 C D Pulje 3 Søn 06.11.2016 08:16  BSF 2 -  Brøndby IF Idrætshal 1 0 - 8 
606 U8 C D Pulje 1 Søn 06.11.2016 08:24  Cameroun U7 -  HIK 5 Idrætshal 1 0 - 1 
608 U8 C D Pulje 1 Søn 06.11.2016 08:32  B93-Suarez -  Farum Tigerne Idrætshal 1 1 - 1 
611 U8 C D Pulje 3 Søn 06.11.2016 08:40  Brøndby IF -  Hammers Idrætshal 1 1 - 0 
612 U8 C D Pulje 1 Søn 06.11.2016 08:48  HIK 5 -  Farum Tigerne Idrætshal 1 0 - 0 
614 U8 C D Pulje 1 Søn 06.11.2016 08:56  LSF-3 -  B93-Suarez Idrætshal 1 3 - 3 
617 U8 C D Pulje 3 Søn 06.11.2016 09:04  Hammers -  BSF 2 Idrætshal 1 2 - 0 
619 U8 C D Pulje 1 Søn 06.11.2016 09:12  B93-Suarez -  HIK 5 Idrætshal 1 1 - 4 
621 U8 C D Pulje 1 Søn 06.11.2016 09:20  LSF-3 -  Cameroun U7 Idrætshal 1 1 - 0 
623 U8 C D Pulje 1 Søn 06.11.2016 09:28  Cameroun U7 -  B93-Suarez Idrætshal 1 0 - 3 
625 U8 C D Pulje 1 Søn 06.11.2016 09:36  Farum Tigerne -  LSF-3 Idrætshal 1 1 - 0 
627 U8 C D A-kvartfinale:02 Søn 06.11.2016 09:50  Brøndby IF  -  HIK 6  Idrætshal 1 4 - 0 
629 U8 C D A-kvartfinale:04 Søn 06.11.2016 09:58  B93-Suarez  -  Farum Tigerne  Idrætshal 1 0 - 1 
631 U8 C D A-Semifinale:02 Søn 06.11.2016 10:07  KB Juventus  -  Farum Tigerne  Idrætshal 1 3 - 0 
633 U8 C D A-finale Søn 06.11.2016 10:18  Brøndby IF  -  KB Juventus  Idrætshal 1 2 - 0 
500 U8 B Pulje 1 Søn 06.11.2016 10:30  BSF 1 -  Hareskov_B Idrætshal 1 4 - 1 
503 U8 B Pulje 1 Søn 06.11.2016 10:38  HIK 3 -  HG 3 Idrætshal 1 2 - 1 
505 U8 B Pulje 3 Søn 06.11.2016 10:46  FC Holte 2 -  Slangerup Idrætshal 1 0 - 1 
506 U8 B Pulje 3 Søn 06.11.2016 10:54  HIK 7 -  Barca Boys Idrætshal 1 1 - 0 
508 U8 B Pulje 1 Søn 06.11.2016 11:02  Hareskov_B -  HG 3 Idrætshal 1 0 - 5 
511 U8 B Pulje 1 Søn 06.11.2016 11:10  HIK 3 -  BSF 1 Idrætshal 1 3 - 0 
513 U8 B Pulje 3 Søn 06.11.2016 11:18  Slangerup -  Barca Boys Idrætshal 1 1 - 1 
515 U8 B Pulje 3 Søn 06.11.2016 11:26  HIK 7 -  FC Holte 2 Idrætshal 1 2 - 0 
516 U8 B Pulje 1 Søn 06.11.2016 11:34  HG 3 -  BSF 1 Idrætshal 1 1 - 1 
519 U8 B Pulje 1 Søn 06.11.2016 11:42  Hareskov_B -  HIK 3 Idrætshal 1 0 - 7 
521 U8 B Pulje 3 Søn 06.11.2016 11:50  Barca Boys -  FC Holte 2 Idrætshal 1 0 - 0 
522 U8 B Pulje 3 Søn 06.11.2016 11:58  Slangerup -  HIK 7 Idrætshal 1 2 - 1 
524 U8 B A-kvartfinale:02 Søn 06.11.2016 12:10  Slangerup  -  BIF 2  Idrætshal 1 0 - 1 
526 U8 B A-kvartfinale:04 Søn 06.11.2016 12:18  HIK 4  -  HG 3  Idrætshal 1 2 - 3 es 
528 U8 B A-Semifinale:02 Søn 06.11.2016 12:30  West Ham  -  HG 3  Idrætshal 1 1 - 0 
530 U8 B A-finale Søn 06.11.2016 12:39  HIK 3  -  West Ham  Idrætshal 1
401 U8 A Pulje 1 Søn 06.11.2016 12:55  HIK 1 -  AB 1 Idrætshal 1 2 - 1 
403 U8 A Pulje 1 Søn 06.11.2016 13:03  LSF-1 -  Vallensbæk Idrætshal 1 2 - 0 
404 U8 A Pulje 3 Søn 06.11.2016 13:11  HG 1 -  Team Connection Idrætshal 1 2 - 0 
406 U8 A Pulje 1 Søn 06.11.2016 13:19  Vallensbæk -  HIK 1 Idrætshal 1 0 - 4 
409 U8 A Pulje 1 Søn 06.11.2016 13:27  Glostrup FK -  LSF-1 Idrætshal 1 0 - 0 
410 U8 A Pulje 3 Søn 06.11.2016 13:35  Team Connection -  FC Holte 1 Idrætshal 1 0 - 0 
412 U8 A Pulje 1 Søn 06.11.2016 13:43  HIK 1 -  LSF-1 Idrætshal 1 1 - 2 
414 U8 A Pulje 1 Søn 06.11.2016 13:51  AB 1 -  Glostrup FK Idrætshal 1 2 - 2 
417 U8 A Pulje 3 Søn 06.11.2016 13:59  FC Holte 1 -  HG 1 Idrætshal 1 0 - 3 
418 U8 A Pulje 1 Søn 06.11.2016 14:07  Glostrup FK -  HIK 1 Idrætshal 1 1 - 0 
421 U8 A Pulje 1 Søn 06.11.2016 14:15  AB 1 -  Vallensbæk Idrætshal 1 2 - 0 
423 U8 A Pulje 1 Søn 06.11.2016 14:23  Vallensbæk -  Glostrup FK Idrætshal 1 0 - 2 
424 U8 A Pulje 1 Søn 06.11.2016 14:31  LSF-1 -  AB 1 Idrætshal 1 0 - 0 
426 U8 A A-kvartfinale:02 Søn 06.11.2016 14:43  KB Real Madrid  -  HIK 2  Idrætshal 1 2 - 0 es 
428 U8 A A-kvartfinale:04 Søn 06.11.2016 14:51  HIK 1 -  LSF-1  Idrætshal 1 0 - 3 
430 U8 A A-Semifinale:02 Søn 06.11.2016 15:02  Brøndby 1  -  LSF-1  Idrætshal 1 4 - 5 
432 U8 A A-finale Søn 06.11.2016 15:15  Glostrup FK  -  LSF-1  Idrætshal 1 1 - 4 
900 U10 B Pulje 1 Søn 06.11.2016 15:30  Vallensbæk -  B93 (A1) Idrætshal 1 1 - 4 
901 U10 B Pulje 1 Søn 06.11.2016 15:38  BK Hekla -  Team Maidane Idrætshal 1 1 - 2 
902 U10 B Pulje 1 Søn 06.11.2016 15:46  Hekla Bryggen -  Vallensbæk Idrætshal 1 2 - 2 
903 U10 B Pulje 1 Søn 06.11.2016 15:54  B93 (A1) -  BK Hekla Idrætshal 1 3 - 0 
904 U10 B Pulje 1 Søn 06.11.2016 16:02  Team Maidane -  Hekla Bryggen Idrætshal 1 6 - 1 
905 U10 B Pulje 1 Søn 06.11.2016 16:10  BK Hekla -  Vallensbæk Idrætshal 1 0 - 0 
906 U10 B Pulje 1 Søn 06.11.2016 16:18  Team Maidane -  B93 (A1) Idrætshal 1 2 - 2 
907 U10 B Pulje 1 Søn 06.11.2016 16:26  Hekla Bryggen -  BK Hekla Idrætshal 1 2 - 0 
908 U10 B Pulje 1 Søn 06.11.2016 16:34  Vallensbæk -  Team Maidane Idrætshal 1 2 - 1 
909 U10 B Pulje 1 Søn 06.11.2016 16:42  B93 (A1) -  Hekla Bryggen Idrætshal 1 1 - 3 
1101 U12 Pulje 1 Søn 06.11.2016 17:40  B93 Blå -  Fremad Amager 3 Idrætshal 1 3 - 3 
1102 U12 Pulje 1 Søn 06.11.2016 17:48  VIF 1 -  Team Tiger Idrætshal 1 6 - 0 
1105 U12 Pulje 3 Søn 06.11.2016 17:56  Olivers Garage -  Team Kulek Idrætshal 1 2 - 2 
1106 U12 Pulje 3 Søn 06.11.2016 18:04  Tikitaka -  Fremad Amager 1 Idrætshal 1 0 - 1 
1109 U12 Pulje 1 Søn 06.11.2016 18:13  Fremad Amager 3 -  Team Tiger Idrætshal 1 3 - 1 
1111 U12 Pulje 1 Søn 06.11.2016 18:21  VIF 1 -  B93 Blå Idrætshal 1 7 - 1 
1113 U12 Pulje 3 Søn 06.11.2016 18:30  Team Kulek -  Fremad Amager 1 Idrætshal 1 1 - 1 
1115 U12 Pulje 3 Søn 06.11.2016 18:38  Tikitaka -  Olivers Garage Idrætshal 1 0 - 3 
1117 U12 Pulje 1 Søn 06.11.2016 18:46  Team Tiger -  B93 Blå Idrætshal 1 0 - 7 
1119 U12 Pulje 1 Søn 06.11.2016 18:54  Fremad Amager 3 -  VIF 1 Idrætshal 1 0 - 3 
1120 U12 Pulje 3 Søn 06.11.2016 19:02  Fremad Amager 1 -  Olivers Garage Idrætshal 1 2 - 4 
1121 U12 Pulje 3 Søn 06.11.2016 19:10  Team Kulek -  Tikitaka Idrætshal 1 3 - 0 
1122 U12 Kval. kamp 2 Søn 06.11.2016 19:20  Fremad Amager 2  -  Fremad Amager 3  Idrætshal 1 0 - 4 
1125 U12 Kval. kamp 4 Søn 06.11.2016 19:28  Olivers Garage  -  B93 Blå  Idrætshal 1 4 - 2 
1126 U12 Finalerunde Søn 06.11.2016 19:40  VIF 1  -  Fremad Amager 3  Idrætshal 1 1 - 2 
1127 U12 Finalerunde Søn 06.11.2016 19:48  VIF 2  -  Olivers Garage  Idrætshal 1 3 - 3 
1128 U12 Finalerunde Søn 06.11.2016 19:57  VIF 1  -  VIF 2  Idrætshal 1 3 - 1 
1129 U12 Finalerunde Søn 06.11.2016 20:05  Olivers Garage  -  Fremad Amager 3  Idrætshal 1 3 - 2 
1130 U12 Finalerunde Søn 06.11.2016 20:14  Olivers Garage  -  VIF 1  Idrætshal 1 1 - 3 
1131 U12 Finalerunde Søn 06.11.2016 20:22  Fremad Amager 3  -  VIF 2  Idrætshal 1 1 - 1 

Website powered by Tournament Software

Page created 2020-02-15 05:30:39