Wilhelm Fribergs Minnescup 15 Okt till 13 Nov

 
       
 Välj plan
Plan 1
Plan 2
Plan 3
Plan 4
Plan 5
Plan 6
 Välj datum
Samtliga
2016-10-15
2016-10-16
2016-10-22
2016-10-23
2016-10-29
2016-10-30
2016-11-12
2016-11-13

Matcher på Plan 1

Matchnr
Klass
Grupp
Datum
Tid
Lag
 
 
plan
Arena
Resultat
4 P09 Grupp 2 Lör 2016-10-15 10:00  KF Velebit 2 -  Hovås Billdal IF 2 Plan 1 Hammarviken Arena
8 P09 Grupp 4 Lör 2016-10-15 10:25  Örgryte IS Vit -  KF Velebit 1 Plan 1 Hammarviken Arena
12 P09 Grupp 2 Lör 2016-10-15 10:50  IF Väster 2 -  KF Velebit 2 Plan 1 Hammarviken Arena
16 P09 Grupp 4 Lör 2016-10-15 11:15  Kärra KIF 4 -  Örgryte IS Vit Plan 1 Hammarviken Arena
20 P09 Grupp 2 Lör 2016-10-15 11:40  KF Velebit 2 -  Askims IK 3 Plan 1 Hammarviken Arena
24 P09 Grupp 4 Lör 2016-10-15 12:05  Örgryte IS Vit -  Hovås Billdal IF 4 Plan 1 Hammarviken Arena
28 P09 Grupp 2 Lör 2016-10-15 12:30  Kärra KIF 2 -  KF Velebit 2 Plan 1 Hammarviken Arena
32 P09 Grupp 4 Lör 2016-10-15 12:55  Skene IF 1 -  Örgryte IS Vit Plan 1 Hammarviken Arena
36 P09 Grupp 2 Lör 2016-10-15 13:20  IF Väster 2 -  Kärra KIF 2 Plan 1 Hammarviken Arena
40 P09 Grupp 4 Lör 2016-10-15 13:45  Kärra KIF 4 -  Skene IF 1 Plan 1 Hammarviken Arena
46 P08 Grupp 3 Sön 2016-10-16 09:00  Onsala BK 2 -  Tölö IF 2 Plan 1 Hammarviken Arena
60 F08 Grupp 1 Sön 2016-10-16 09:25  Lindome GIF 1 -  Sävedalens IF 1 Plan 1 Hammarviken Arena
58 P08 Grupp 2 Sön 2016-10-16 09:50  Näsets SK 4 -  Tölö IF 3 Plan 1 Hammarviken Arena
61 P08 Grupp 3 Sön 2016-10-16 10:15  Hovås Billdal IF 3 -  IK Zenith 3 Plan 1 Hammarviken Arena
72 F08 Grupp 1 Sön 2016-10-16 10:40  Bergsjö IF -  Lindome GIF 2 Plan 1 Hammarviken Arena
76 P08 Grupp 6 Sön 2016-10-16 11:05  Örgryte IS Röd -  Kinna IF 2 Plan 1 Hammarviken Arena
84 F08 Grupp 1 Sön 2016-10-16 11:30  Kullavik IF 1 -  Lindome GIF 1 Plan 1 Hammarviken Arena
82 P08 Grupp 4 Sön 2016-10-16 11:55  Skene IF 3 -  Hovås Billdal IF 4 Plan 1 Hammarviken Arena
88 P08 Grupp 5 Sön 2016-10-16 12:20  IK Zenith 4 -  Tölö IF 1 Plan 1 Hammarviken Arena
80 P08 Grupp 2 Sön 2016-10-16 12:45  Landvetter IS 2 -  Tölö IF 3 Plan 1 Hammarviken Arena
101 P08 Grupp 4 Sön 2016-10-16 13:10  Kinna IF 1 -  Landvetter IS 4 Plan 1 Hammarviken Arena
104 P08 Grupp 5 Sön 2016-10-16 13:35  Onsala BK 3 -  IK Zenith 4 Plan 1 Hammarviken Arena
123 F08 Grupp 1 Sön 2016-10-16 14:00  BK Häcken -  Lindome GIF 2 Plan 1 Hammarviken Arena
114 P08 Grupp 4 Sön 2016-10-16 14:25  Landvetter IS 4 -  Örgryte IS Rödblå Plan 1 Hammarviken Arena
110 F08 Grupp 1 Sön 2016-10-16 14:50  Lindome GIF 1 -  Sävedalens IF 2 Plan 1 Hammarviken Arena
48 P08 Grupp 4 Sön 2016-10-16 15:15  Skene IF 3 -  Kinna IF 1 Plan 1 Hammarviken Arena
119 P08 Grupp 6 Sön 2016-10-16 16:05  Onsala BK 4 -  Landvetter IS 5 Plan 1 Hammarviken Arena
134 P07 Grupp 2 Lör 2016-10-22 09:00  Askims IK 2 -  Onsala BK 1 Plan 1 Hammarviken Arena
138 F07 Grupp 2 Lör 2016-10-22 09:25  BK Häcken Gul -  Lindome GIF Plan 1 Hammarviken Arena
144 P07 Grupp 2 Lör 2016-10-22 09:50  Onsala BK 1 -  Torslanda IK 3 Plan 1 Hammarviken Arena
148 F07 Grupp 2 Lör 2016-10-22 10:15  IK Zenith Grön -  BK Häcken Gul Plan 1 Hammarviken Arena
154 P07 Grupp 2 Lör 2016-10-22 10:40  Lillestrøms SK 2 -  Kärra KIF 4 Plan 1 Hammarviken Arena
158 F07 Grupp 2 Lör 2016-10-22 11:05  Kullavik IF 1 -  IK Zenith Grön Plan 1 Hammarviken Arena
165 P07 Grupp 2 Lör 2016-10-22 11:30  Torslanda IK 3 -  Kärra KIF 4 Plan 1 Hammarviken Arena
167 F07 Grupp 1 Lör 2016-10-22 11:55  Kullavik IF 2 -  Hönö IS Plan 1 Hammarviken Arena
174 P07 Grupp 2 Lör 2016-10-22 12:20  Torslanda IK 3 -  Askims IK 2 Plan 1 Hammarviken Arena
179 F07 Grupp 2 Lör 2016-10-22 12:45  BK Häcken Gul -  Kullavik IF 1 Plan 1 Hammarviken Arena
184 P07 Grupp 2 Lör 2016-10-22 13:10  Lillestrøms SK 2 -  Mölnlycke IF 1 Plan 1 Hammarviken Arena
189 P07 Grupp 5 Lör 2016-10-22 13:35  Sävedalens IF 1 -  Lillestrøms SK 5 Plan 1 Hammarviken Arena
192 P07 Grupp 5 Lör 2016-10-22 14:00  Torslanda IK 4 -  Onsala BK 3 Plan 1 Hammarviken Arena
198 P07 Grupp 4 Lör 2016-10-22 14:50  Lillestrøms SK 6 -  Kärra KIF 2 Plan 1 Hammarviken Arena
204 P07 Grupp 4 Lör 2016-10-22 15:40  Sävedalens IF 3 -  Kärra KIF 2 Plan 1 Hammarviken Arena
212 P07 Grupp 4 Lör 2016-10-22 16:30  Kärra KIF 2 -  Askims IK 3 Plan 1 Hammarviken Arena
224 P06 Grupp 2 Sön 2016-10-23 08:00  BK Häcken Gulsvart -  IK Zenith 3 Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 2 
229 P06 Grupp 5 Sön 2016-10-23 08:25  BK Häcken Svart -  Öckerö IF 1 Plan 1 Hammarviken Arena 4 - 3 
234 P06 Grupp 2 Sön 2016-10-23 08:50  Lerums IS 2 -  BK Häcken Gulsvart Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 2 
239 P06 Grupp 4 Sön 2016-10-23 09:15  Fässbergs IF 1 -  Partille IF 1 Plan 1 Hammarviken Arena 3 - 0 
244 P06 Grupp 2 Sön 2016-10-23 09:40  BK Häcken Gulsvart -  IK Kongahälla 1 Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 3 
249 P06 Grupp 4 Sön 2016-10-23 10:05  Partille IF 1 -  Hovås Billdal IF 1 Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 0 
254 P06 Grupp 2 Sön 2016-10-23 10:30  Fässbergs IF 3 -  BK Häcken Gulsvart Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 1 
259 P06 Grupp 7 Sön 2016-10-23 10:55  Partille IF 2 -  Örgryte IS Röd Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 5 
264 P06 Grupp 2 Sön 2016-10-23 11:20  Lerums IS 2 -  Fässbergs IF 3 Plan 1 Hammarviken Arena 7 - 1 
268 P06 Grupp 6 Sön 2016-10-23 11:45  Fässbergs IF 2 -  Bergsjö IF Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 6 
273 F06 Grupp 2 Sön 2016-10-23 12:10  Hönö IS -  Qviding FIF Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 5 
278 P06 8-dels:06 Sön 2016-10-23 12:35  Bergsjö IF  -  Öckerö IF 1  Plan 1 Hammarviken Arena 3 - 0 
284 F06 Grupp 2 Sön 2016-10-23 13:00  Qviding FIF -  Lindome GIF 1 Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 0 
288 P06 8-dels:05 Sön 2016-10-23 13:25  IK Zenith 2  -  BK Häcken Svart  Plan 1 Hammarviken Arena 5 - 4 es 
294 F06 Grupp 2 Sön 2016-10-23 13:50  Lindome GIF 1 -  Hönö IS Plan 1 Hammarviken Arena 6 - 1 
298 P06 B-kvartsfinal:01 Sön 2016-10-23 14:15  Utbynäs SK 1  -  Partille IF 1  Plan 1 Hammarviken Arena 3 - 2 
306 F06 B-semifinal:01 Sön 2016-10-23 15:05  Lindome GIF 2  -  Hönö IS  Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 0 
314 F06 B-final Sön 2016-10-23 15:55  Lindome GIF 2  -  Mölndal IF  Plan 1 Hammarviken Arena 5 - 1 
320 P06 B-final Sön 2016-10-23 16:45  Utbynäs SK 1  -  Bergsjö IF  Plan 1 Hammarviken Arena 2 - 3 
322 P05 Grupp 1 Lör 2016-10-29 09:00  Örgryte IS Blå -  IFK Göteborg Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 1 
324 P05 Grupp 2 Lör 2016-10-29 09:30  GAIS Grön -  Kärra KIF 2 Plan 1 Hammarviken Arena 5 - 0 
326 P05 Grupp 3 Lör 2016-10-29 10:00  IK Zenith -  Finlandia/Pallo AIS 2 Plan 1 Hammarviken Arena 5 - 1 
328 P05 Grupp 1 Lör 2016-10-29 10:30  IFK Göteborg -  Onsala BK 2 Plan 1 Hammarviken Arena 2 - 1 
330 P05 Grupp 2 Lör 2016-10-29 11:00  Kärra KIF 2 -  Finlandia/Pallo AIS 1 Plan 1 Hammarviken Arena 5 - 1 
332 P05 Grupp 3 Lör 2016-10-29 11:30  Finlandia/Pallo AIS 2 -  GAIS Svart Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 1 
334 P05 Grupp 1 Lör 2016-10-29 12:00  Onsala BK 2 -  Örgryte IS Blå Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 4 
336 P05 Grupp 2 Lör 2016-10-29 12:30  Finlandia/Pallo AIS 1 -  GAIS Grön Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 8 
338 P05 Grupp 3 Lör 2016-10-29 13:00  GAIS Svart -  IK Zenith Plan 1 Hammarviken Arena 2 - 1 
340 P05 Grupp 4 Lör 2016-10-29 13:30  Onsala BK 1 -  Kärra KIF 1 Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 2 
342 P05 Grupp 5 Lör 2016-10-29 14:00  Råda BK -  Örgryte IS Röd Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 1 
344 P05 Grupp 4 Lör 2016-10-29 14:30  Kärra KIF 1 -  Sävedalens IF Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 5 
346 P05 Grupp 5 Lör 2016-10-29 15:00  Örgryte IS Röd -  Bergsjö IF Plan 1 Hammarviken Arena 4 - 3 
348 P05 Grupp 4 Lör 2016-10-29 15:30  Sävedalens IF -  Onsala BK 1 Plan 1 Hammarviken Arena 8 - 0 
350 P05 Grupp 5 Lör 2016-10-29 16:00  Bergsjö IF -  Råda BK Plan 1 Hammarviken Arena 2 - 3 
354 P05 8-dels:02 Lör 2016-10-29 16:30  Onsala BK 1  -  Finlandia/Pallo AIS 1  Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 4 
351 P05 8-dels:01 Lör 2016-10-29 17:00  Örgryte IS Röd  -  GAIS Svart  Plan 1 Hammarviken Arena 2 - 1 
356 P05 B-kvartsfinal:02 Sön 2016-10-30 09:00  Backatorp IF Röd  -  Bergsjö IF  Plan 1 Hammarviken Arena 3 - 4 es 
357 P05 A-kvartsfinal:01 Sön 2016-10-30 09:30  Örgryte IS Röd  -  IF Väster 1  Plan 1 Hammarviken Arena 3 - 4 
360 F05 Grupp 1 Sön 2016-10-30 10:00  Jitex Lila -  IF Väster Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 4 
362 F05 Grupp 2 Sön 2016-10-30 10:30  Kärra KIF 2 -  Örgryte IS Plan 1 Hammarviken Arena 3 - 1 
374 P05 B-kvartsfinal:04 Sön 2016-10-30 11:00  Kärra KIF 2  -  Kärra KIF 1  Plan 1 Hammarviken Arena 2 - 3 
373 P05 A-kvartsfinal:04 Sön 2016-10-30 11:30  GAIS Grön  -  Sävedalens IF  Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 1 es 
364 F05 Grupp 1 Sön 2016-10-30 12:00  IF Väster -  IK Zenith Plan 1 Hammarviken Arena 8 - 0 
366 F05 Grupp 2 Sön 2016-10-30 12:30  Örgryte IS -  IFK Björkö Plan 1 Hammarviken Arena 2 - 3 
368 F05 Grupp 1 Sön 2016-10-30 13:00  IK Zenith -  Jitex Lila Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 5 
370 F05 Grupp 2 Sön 2016-10-30 13:30  IFK Björkö -  Kärra KIF 2 Plan 1 Hammarviken Arena 3 - 1 
376 P05 B-semifinal:01 Sön 2016-10-30 14:00  IF Väster 2  -  Bergsjö IF  Plan 1 Hammarviken Arena 7 - 6 es 
377 P05 A-semifinal:02 Sön 2016-10-30 14:30  Västra Frölunda IF  -  Sävedalens IF  Plan 1 Hammarviken Arena 6 - 2 
380 F05 B-semifinal:01 Sön 2016-10-30 15:00  Kärra KIF 1  -  Örgryte IS  Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 2 
379 F05 A-semifinal:01 Sön 2016-10-30 15:30  IF Väster  -  Jitex Vit  Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 1 es 
382 P05 B-3.e pris Sön 2016-10-30 16:00  Bergsjö IF  -  Kärra KIF 1  Plan 1 Hammarviken Arena 4 - 0 
388 F05 B-3.e pris Sön 2016-10-30 16:30  Kärra KIF 1  -  IK Zenith  Plan 1 Hammarviken Arena 4 - 2 
384 P05 B-final Sön 2016-10-30 17:00  IF Väster 2  -  IK Zenith  Plan 1 Hammarviken Arena 4 - 0 
389 F05 A-final Sön 2016-10-30 17:30  Jitex Vit  -  Jitex Lila  Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 0 
392 P04 Grupp 1 Lör 2016-11-12 08:00  IK Zenith -  Örgryte IS Röd Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 2 
394 P04 Grupp 2 Lör 2016-11-12 08:30  BK Häcken -  IF Mölndal Plan 1 Hammarviken Arena 2 - 0 
398 P04 Grupp 1 Lör 2016-11-12 09:00  Örgryte IS Röd -  Älvsborg FF 1 Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 0 
400 F04 Grupp 1 Lör 2016-11-12 09:30  Sjömarkens IF -  Utbynäs SK Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 3 
402 P04 Grupp 2 Lör 2016-11-12 10:00  IF Mölndal -  Lekstorps IF Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 0 
404 F04 Grupp 1 Lör 2016-11-12 10:30  Utbynäs SK -  Askims IK 1 Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 3 
406 P04 Grupp 1 Lör 2016-11-12 11:00  Älvsborg FF 1 -  IK Zenith Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 2 
408 F04 Grupp 1 Lör 2016-11-12 11:30  Hovås Billdal IF -  Utbynäs SK Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 1 
410 P04 Grupp 2 Lör 2016-11-12 12:00  Lekstorps IF -  BK Häcken Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 1 
412 F04 Grupp 1 Lör 2016-11-12 12:30  Sjömarkens IF -  Hovås Billdal IF Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 1 
420 P04 Grupp 4 Lör 2016-11-12 13:00  Älvsborg FF 2 -  Örgryte IS Blå Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 2 
416 P04 Grupp 3 Lör 2016-11-12 13:30  Torslanda IK -  Hovås Billdal IF Plan 1 Hammarviken Arena 5 - 0 
432 P04 Grupp 4 Lör 2016-11-12 14:00  Hönö IS -  Älvsborg FF 2 Plan 1 Hammarviken Arena 2 - 0 
424 P04 Grupp 3 Lör 2016-11-12 14:30  Hovås Billdal IF -  Öjersjö IF Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 1 
422 F04 Grupp 2 Lör 2016-11-12 15:00  Örgryte IS -  Jitex Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 0 
430 P04 Grupp 3 Lör 2016-11-12 15:30  Öjersjö IF -  Torslanda IK Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 3 
428 P04 Grupp 4 Lör 2016-11-12 16:00  Örgryte IS Blå -  Hönö IS Plan 1 Hammarviken Arena 2 - 1 
414 F04 Grupp 2 Lör 2016-11-12 16:30  Örgryte IS -  Lerkils IF Plan 1 Hammarviken Arena 2 - 0 
5013 P04 Grupp 5 Lör 2016-11-12 17:00  Särö IK -  Floda BOIF Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 0 
417 F04 Grupp 2 Lör 2016-11-12 17:30  BK Häcken -  Jitex Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 0 
434 P04 Grupp 5 Lör 2016-11-12 18:00  Floda BOIF -  Örgryte IS Rödblå Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 1 
426 F04 Grupp 2 Lör 2016-11-12 18:30  BK Häcken -  Örgryte IS Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 1 
5016 P04 Grupp 5 Lör 2016-11-12 19:00  Jonsereds IF -  Floda BOIF Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 0 
435 P04 8-dels:02 Sön 2016-11-13 09:00  Älvsborg FF 2  -  BK Kaverös Lobo  Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 1 es 
5001 P04 8-dels:01 Sön 2016-11-13 09:30  Särö IK  -  Halvorstorps IS  Plan 1 Hammarviken Arena 5 - 4 es 
395 F04 Grupp 1 Sön 2016-11-13 10:00  Askims IK 1 -  Sjömarkens IF Plan 1 Hammarviken Arena 2 - 0 
439 F04 Grupp 2 Sön 2016-11-13 10:30  Sifhälla / Säffle -  BK Häcken Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 0 
5006 P04 B-kvartsfinal:02 Sön 2016-11-13 11:00  IK Zenith  -  Örgryte IS Rödblå  Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 1 
436 P04 B-kvartsfinal:03 Sön 2016-11-13 11:30  Öjersjö IF  -  Älvsborg FF 1  Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 0 
445 F04 B-kvartsfinal:02 Sön 2016-11-13 12:00  Sjömarkens IF  -  BK Häcken  Plan 1 Hammarviken Arena 2 - 0 
5003 P04 A-kvartsfinal:01 Sön 2016-11-13 12:30  Särö IK  -  IF Mölndal  Plan 1 Hammarviken Arena 2 - 0 
441 P04 A-kvartsfinal:03 Sön 2016-11-13 13:00  Torslanda IK  -  Örgryte IS Röd  Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 0 es 
450 F04 B-semifinal:02 Sön 2016-11-13 13:30  Jitex  -  Hovås Billdal IF  Plan 1 Hammarviken Arena 3 - 2 es 
449 F04 A-semifinal:02 Sön 2016-11-13 14:00  Örgryte IS  -  IF Väster  Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 1 es 
5008 P04 B-semifinal:01 Sön 2016-11-13 14:30  Hovås Billdal IF  -  Örgryte IS Rödblå  Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 2 es 
444 P04 A-semifinal:02 Sön 2016-11-13 15:00  Torslanda IK  -  BK Häcken  Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 1 
452 F04 B-3.e pris Sön 2016-11-13 15:30  Sjömarkens IF  -  Hovås Billdal IF  Plan 1 Hammarviken Arena 3 - 2 es 
5010 P04 B-3.e pris Sön 2016-11-13 16:00  Hovås Billdal IF  -  Öjersjö IF  Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 0 es 
5012 P04 B-final Sön 2016-11-13 16:30  Örgryte IS Rödblå  -  Bergsjö IF  Plan 1 Hammarviken Arena 0 - 5 
453 F04 A-final Sön 2016-11-13 17:00  Askims IK 1  -  IF Väster  Plan 1 Hammarviken Arena 1 - 0 

Website powered by Tournament Software