For denne turneringen vil du kunne abonnere på resultatene for en bestemt lag.


Kostnaden per mottatt SMS er 3.00 NOK.  Gjelder hvis du har en norsk operatør i hjemlandet ditt.

SMS kan tilbys til følgende land. Klikk på riktig flagg for mer info.       

Send følgende SMS-tekst til 2140 for å abonnere på et bestemt hold, under:

Page

Team no Teamname Class SMS text to send
2 AGF B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-2 to 2140
3 AGF 1 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-3 to 2140
4 AGF 2 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-4 to 2140
5 AIK B03 : Boys 03' PROTEAM 31557-5 to 2140
6 AIK G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-6 to 2140
7 Allerød FK B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-7 to 2140
8 Assyriska FF B03 : Boys 03' PROTEAM 31557-8 to 2140
9 B1903 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-9 to 2140
11 B1903 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-11 to 2140
12 B1908 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-12 to 2140
13 B1908 2 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-13 to 2140
14 BK Derby G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-14 to 2140
15 BK Flagg B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-15 to 2140
17 BK Höllviken Red B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-17 to 2140
18 BK Höllviken White B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-18 to 2140
19 BK Ljungsbro B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-19 to 2140
79 BK Vestia B03 : Boys 03' PROTEAM 31557-79 to 2140
22 Bröndby IF B03 : Boys 03' PROTEAM 31557-22 to 2140
23 Bröndby IF B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-23 to 2140
25 Bröndby IF B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-25 to 2140
Team no Teamname Class SMS text to send
26 Bröndby IF B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-26 to 2140
27 Bröndby IF B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-27 to 2140
20 Bröndby IF B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-20 to 2140
32 Bröndby IF G01/02 : Girls 01/02' PROTEAM 31557-32 to 2140
29 Bröndby IF G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-29 to 2140
30 Bröndby IF G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-30 to 2140
31 Bröndby IF G06/07 : Girls 06/07 PROTEAM 31557-31 to 2140
119 Brøndby IF 2 B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-119 to 2140
34 Brøndby IF 2 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-34 to 2140
35 Brøndby IF 2 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-35 to 2140
168 Brøndby IF 2 G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-168 to 2140
169 Brøndby IF 2 G06/07 : Girls 06/07 PROTEAM 31557-169 to 2140
36 Brøndby IF 3 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-36 to 2140
170 Brøndby IF 3 G06/07 : Girls 06/07 PROTEAM 31557-170 to 2140
165 Brøndby IF 4 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-165 to 2140
38 Bysc Wolves B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-38 to 2140
39 Bysc Wolves B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-39 to 2140
40 CSEPEL SC B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-40 to 2140
41 DFK Värmbol G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-41 to 2140
1 Dragør BK B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-1 to 2140
Team no Teamname Class SMS text to send
171 Espergærde IF B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-171 to 2140
149 Farum BK B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-149 to 2140
172 Farum BK B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-172 to 2140
42 FC Bellevue B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-42 to 2140
45 FC Nakskov B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-45 to 2140
44 FC Nakskov B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-44 to 2140
43 FC Nakskov B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-43 to 2140
46 FC Nakskov 1 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-46 to 2140
47 FC Nakskov 2 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-47 to 2140
48 FC Nakskov 3 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-48 to 2140
50 FC Ohmstede B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-50 to 2140
49 FC Ohmstede G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-49 to 2140
51 FC Trelleborg B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-51 to 2140
52 FC Vikings B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-52 to 2140
53 FERTÖSZENTMIKLÓS SE B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-53 to 2140
54 FK Girionys B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-54 to 2140
55 FK Girionys B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-55 to 2140
56 FK Karlskrona B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-56 to 2140
57 FM Klaipeda B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-57 to 2140
58 FM Klaipeda B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-58 to 2140
Team no Teamname Class SMS text to send
96 Frederiksværk FK B03 : Boys 03' PROTEAM 31557-96 to 2140
175 Gladsaxe Hero B03 : Boys 03' PROTEAM 31557-175 to 2140
60 Glostrup FK B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-60 to 2140
61 Glostrup FK 1 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-61 to 2140
62 Glostrup FK 2 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-62 to 2140
63 Hammarby IF B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-63 to 2140
64 Helsingborg City FC B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-64 to 2140
65 Helsingborgs IF 1 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-65 to 2140
66 Helsingborgs IF 2 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-66 to 2140
67 Helsingborgs IF 3 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-67 to 2140
68 Helsingin Ponnistus B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-68 to 2140
150 Holbæk B&I 1 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-150 to 2140
151 Holbæk B&I 2 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-151 to 2140
69 Hossmo BK G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-69 to 2140
71 Husie IF 1 B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-71 to 2140
72 Husie IF 2 B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-72 to 2140
73 Husqvarna FF G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-73 to 2140
74 Hvetlanda GIF B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-74 to 2140
75 Hvidovre IF B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-75 to 2140
76 IF Brommapojkarna B03 : Boys 03' PROTEAM 31557-76 to 2140
Team no Teamname Class SMS text to send
78 IFK Aspudden-Tellus G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-78 to 2140
80 IFK Grimslöv B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-80 to 2140
81 IFK Malmö FK B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-81 to 2140
82 IFK Mariehamn G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-82 to 2140
83 IFK Norrköping B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-83 to 2140
125 IFK Uddevalla B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-125 to 2140
84 Ifö Bromölla IF B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-84 to 2140
85 IK Östria Lambohov B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-85 to 2140
86 IK Östria Lambohov B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-86 to 2140
87 IK Östria Lambohov G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-87 to 2140
89 Ishøj IF B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-89 to 2140
90 Järla IF FF B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-90 to 2140
91 KAPUVÁRI SE B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-91 to 2140
176 Karlslunde IF B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-176 to 2140
92 Karlslunde IF B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-92 to 2140
177 Karslunde IF B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-177 to 2140
93 Kauno Fortûna B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-93 to 2140
95 Këdainiai FK Nevëþis B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-95 to 2140
24 KFUM BK Roskilde B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-24 to 2140
97 Konnerud IL G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-97 to 2140
Team no Teamname Class SMS text to send
98 Kristiansund FK B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-98 to 2140
99 Kristiansund FK 1 B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-99 to 2140
100 Kristiansund FK 2 B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-100 to 2140
101 Käpylän Pallo AC B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-101 to 2140
102 LB07 B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-102 to 2140
103 LB07 G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-103 to 2140
104 Limavady Youths B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-104 to 2140
105 Lunds BK G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-105 to 2140
106 Nackdala AIS 1 B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-106 to 2140
107 Nackdala AIS 2 B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-107 to 2140
136 Paide Linnameeskond B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-136 to 2140
109 PuiU/MPS G01/02 : Girls 01/02' PROTEAM 31557-109 to 2140
110 Rimforsa IF G01/02 : Girls 01/02' PROTEAM 31557-110 to 2140
111 RKSK BUDAPEST B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-111 to 2140
112 Samuel Whitbread Academy 1 B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-112 to 2140
113 Samuel Whitbread Academy 2 B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-113 to 2140
114 Sandsbro AIK G06/07 : Girls 06/07 PROTEAM 31557-114 to 2140
115 SC München v. 1951 e.V. B03 : Boys 03' PROTEAM 31557-115 to 2140
116 SC München v. 1951 e.V. B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-116 to 2140
120 Skjold Birkerød B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-120 to 2140
Team no Teamname Class SMS text to send
121 Skogstrand IL B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-121 to 2140
122 Skultuna IS G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-122 to 2140
124 Slagelse B&I B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-124 to 2140
21 Snekkersten IF B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-21 to 2140
126 Solröd FC B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-126 to 2140
127 Solrød FC B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-127 to 2140
128 Staffanstorp United B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-128 to 2140
129 Sävedalens IF G01/02 : Girls 01/02' PROTEAM 31557-129 to 2140
130 Södra Sandby IF B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-130 to 2140
134 Tallboda IF B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-134 to 2140
132 Tallboda IF B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-132 to 2140
133 Tallboda IF G06/07 : Girls 06/07 PROTEAM 31557-133 to 2140
137 Team Förde B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-137 to 2140
138 Tenhults IF G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-138 to 2140
139 TP-49 B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-139 to 2140
142 Trelleborgs FF B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-142 to 2140
141 Trelleborgs FF B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-141 to 2140
140 Trelleborgs FF B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-140 to 2140
144 TSV Adendorf G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-144 to 2140
146 TUS Fleestedt 1 B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-146 to 2140
Team no Teamname Class SMS text to send
145 TUS Fleestedt 1 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-145 to 2140
148 TUS Fleestedt 2 B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-148 to 2140
147 TUS Fleestedt 2 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-147 to 2140
174 VAKANT G01/02 : Girls 01/02' PROTEAM 31557-174 to 2140
167 VAKANT G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-167 to 2140
166 VAKANT:2 G01/02 : Girls 01/02' PROTEAM 31557-166 to 2140
152 Vallensbæk IF B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-152 to 2140
154 Vellinge IF B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-154 to 2140
155 VMA IK B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-155 to 2140
156 VMA IK B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-156 to 2140
157 VMA IK B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-157 to 2140
158 Åhus Horna BK B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-158 to 2140
159 Åhus IF 1 G06/07 : Girls 06/07 PROTEAM 31557-159 to 2140
160 Åhus IF 2 G06/07 : Girls 06/07 PROTEAM 31557-160 to 2140
161 Årsta FF B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-161 to 2140
162 ÖT Smygehuk FF G06/07 : Girls 06/07 PROTEAM 31557-162 to 2140
163 Øster Ulslev BK B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-163 to 2140
164 Øster Ulslev Boldklub G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-164 to 2140