Til denne turnering er det mulighed for at modtage resultater for et givet hold.


SMS tjenesten er ikke aktivered i dette land!

SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.   

Page

Team no Teamname Class SMS text to send
2 AGF B07 : Boys 07' -
3 AGF 1 B08/09 : Boys 08/09' -
4 AGF 2 B08/09 : Boys 08/09' -
5 AIK B03 : Boys 03' -
6 AIK G04/05 : Girls 04/05' -
7 Allerød FK B04 : Boys 04' -
8 Assyriska FF B03 : Boys 03' -
11 B1903 B08/09 : Boys 08/09' -
12 B1908 B08/09 : Boys 08/09' -
13 B1908 2 B08/09 : Boys 08/09' -
14 BK Derby G04/05 : Girls 04/05' -
17 BK Höllviken Red B02 : Boys 02' -
18 BK Höllviken White B02 : Boys 02' -
19 BK Ljungsbro B02 : Boys 02' -
79 BK Vestia B03 : Boys 03' -
23 Bröndby IF B04 : Boys 04' -
25 Bröndby IF B06 : Boys 06' -
26 Bröndby IF B07 : Boys 07' -
27 Bröndby IF B08/09 : Boys 08/09' -
20 Bröndby IF B99/00/01 : Boys 99/00/01' -
Team no Teamname Class SMS text to send
32 Bröndby IF G01/02 : Girls 01/02' -
183 Bröndby IF G03 : Girls 03' -
30 Bröndby IF G04/05 : Girls 04/05' -
31 Bröndby IF G06/07 : Girls 06/07 -
182 Bröndby IF 2 B99/00/01 : Boys 99/00/01' -
29 Bröndby IF 2 G03 : Girls 03' -
119 Brøndby IF 2 B06 : Boys 06' -
34 Brøndby IF 2 B07 : Boys 07' -
35 Brøndby IF 2 B08/09 : Boys 08/09' -
168 Brøndby IF 2 G04/05 : Girls 04/05' -
169 Brøndby IF 2 G06/07 : Girls 06/07 -
36 Brøndby IF 3 B08/09 : Boys 08/09' -
170 Brøndby IF 3 G06/07 : Girls 06/07 -
165 Brøndby IF 4 B08/09 : Boys 08/09' -
179 Burj Al Luq-Luq B99/00/01 : Boys 99/00/01' -
38 Bysc Wolves B04 : Boys 04' -
39 Bysc Wolves B07 : Boys 07' -
41 DFK Värmbol G03 : Girls 03' -
1 Dragør BK B04 : Boys 04' -
171 Espergærde IF B08/09 : Boys 08/09' -
Team no Teamname Class SMS text to send
149 Farum BK B02 : Boys 02' -
172 Farum BK B99/00/01 : Boys 99/00/01' -
42 FC Bellevue B08/09 : Boys 08/09' -
178 FC Kiskunmajsa B99/00/01 : Boys 99/00/01' -
45 FC Nakskov B04 : Boys 04' -
44 FC Nakskov B05 : Boys 05' -
185 FC Nakskov 1 B07 : Boys 07' -
46 FC Nakskov 1 B08/09 : Boys 08/09' -
186 FC Nakskov 2 B07 : Boys 07' -
47 FC Nakskov 2 B08/09 : Boys 08/09' -
48 FC Nakskov 3 B08/09 : Boys 08/09' -
50 FC Ohmstede B07 : Boys 07' -
49 FC Ohmstede G03 : Girls 03' -
51 FC Trelleborg B99/00/01 : Boys 99/00/01' -
52 FC Vikings B99/00/01 : Boys 99/00/01' -
181 Fertöszentmiklós SE B02 : Boys 02' -
54 FK Girionys B07 : Boys 07' -
55 FK Girionys B08/09 : Boys 08/09' -
56 FK Karlskrona B05 : Boys 05' -
57 FM Klaipeda B05 : Boys 05' -
Team no Teamname Class SMS text to send
58 FM Klaipeda B07 : Boys 07' -
96 Frederiksværk FK B03 : Boys 03' -
175 Gladsaxe Hero B03 : Boys 03' -
15 Glostrup FK B04 : Boys 04' -
60 Glostrup FK B08/09 : Boys 08/09' -
61 Glostrup FK 1 B07 : Boys 07' -
62 Glostrup FK 2 B07 : Boys 07' -
63 Hammarby IF B02 : Boys 02' -
64 Helsingborg City FC B08/09 : Boys 08/09' -
65 Helsingborgs IF 1 B07 : Boys 07' -
66 Helsingborgs IF 2 B07 : Boys 07' -
67 Helsingborgs IF 3 B07 : Boys 07' -
68 Helsingin Ponnistus B99/00/01 : Boys 99/00/01' -
150 Holbæk B&I 1 B08/09 : Boys 08/09' -
151 Holbæk B&I 2 B08/09 : Boys 08/09' -
69 Hossmo BK G04/05 : Girls 04/05' -
71 Husie IF 1 B06 : Boys 06' -
72 Husie IF 2 B06 : Boys 06' -
73 Husqvarna FF G04/05 : Girls 04/05' -
74 Hvetlanda GIF B02 : Boys 02' -
Team no Teamname Class SMS text to send
75 Hvidovre IF B08/09 : Boys 08/09' -
184 Hvidovre IF B99/00/01 : Boys 99/00/01' -
76 IF Brommapojkarna B03 : Boys 03' -
78 IFK Aspudden-Tellus G04/05 : Girls 04/05' -
80 IFK Grimslöv B99/00/01 : Boys 99/00/01' -
81 IFK Malmö FK B99/00/01 : Boys 99/00/01' -
82 IFK Mariehamn G04/05 : Girls 04/05' -
83 IFK Norrköping B02 : Boys 02' -
125 IFK Uddevalla B99/00/01 : Boys 99/00/01' -
84 Ifö Bromölla IF B02 : Boys 02' -
85 IK Östria Lambohov B04 : Boys 04' -
86 IK Östria Lambohov B05 : Boys 05' -
87 IK Östria Lambohov G03 : Girls 03' -
89 Ishøj IF B08/09 : Boys 08/09' -
90 Järla IF FF B02 : Boys 02' -
176 Karlslunde IF B05 : Boys 05' -
92 Karlslunde IF B08/09 : Boys 08/09' -
177 Karslunde IF B04 : Boys 04' -
93 Kauno Fortûna B06 : Boys 06' -
95 Këdainiai FK Nevëþis B05 : Boys 05' -
Team no Teamname Class SMS text to send
24 KFUM BK Roskilde B05 : Boys 05' -
97 Konnerud IL G03 : Girls 03' -
98 Kristiansund FK B02 : Boys 02' -
99 Kristiansund FK 1 B04 : Boys 04' -
100 Kristiansund FK 2 B04 : Boys 04' -
101 Käpylän Pallo AC B04 : Boys 04' -
102 LB07 B05 : Boys 05' -
103 LB07 G03 : Girls 03' -
104 Limavady Youths B04 : Boys 04' -
105 Lunds BK G03 : Girls 03' -
22 Lyngby BK B03 : Boys 03' -
106 Nackdala AIS 1 B06 : Boys 06' -
107 Nackdala AIS 2 B06 : Boys 06' -
136 Paide Linnameeskond B05 : Boys 05' -
109 PuiU/MPS G01/02 : Girls 01/02' -
110 Rimforsa IF G01/02 : Girls 01/02' -
111 RKSK BUDAPEST B04 : Boys 04' -
112 Samuel Whitbread Academy 1 B02 : Boys 02' -
113 Samuel Whitbread Academy 2 B02 : Boys 02' -
114 Sandsbro AIK G06/07 : Girls 06/07 -
Team no Teamname Class SMS text to send
115 SC München v. 1951 e.V. B03 : Boys 03' -
116 SC München v. 1951 e.V. B05 : Boys 05' -
120 Skjold Birkerød B08/09 : Boys 08/09' -
121 Skogstrand IL B99/00/01 : Boys 99/00/01' -
122 Skultuna IS G03 : Girls 03' -
124 Slagelse B&I B07 : Boys 07' -
21 Snekkersten IF B02 : Boys 02' -
126 Solröd FC B06 : Boys 06' -
127 Solrød FC B05 : Boys 05' -
128 Staffanstorp United B07 : Boys 07' -
129 Sävedalens IF G01/02 : Girls 01/02' -
130 Södra Sandby IF B04 : Boys 04' -
134 Tallboda IF B04 : Boys 04' -
132 Tallboda IF B06 : Boys 06' -
133 Tallboda IF G06/07 : Girls 06/07 -
137 Team Förde B99/00/01 : Boys 99/00/01' -
138 Tenhults IF G04/05 : Girls 04/05' -
139 TP-49 B06 : Boys 06' -
142 Trelleborgs FF B04 : Boys 04' -
141 Trelleborgs FF B05 : Boys 05' -
Team no Teamname Class SMS text to send
140 Trelleborgs FF B06 : Boys 06' -
144 TSV Adendorf G03 : Girls 03' -
146 TUS Fleestedt 1 B05 : Boys 05' -
145 TUS Fleestedt 1 B07 : Boys 07' -
148 TUS Fleestedt 2 B05 : Boys 05' -
147 TUS Fleestedt 2 B07 : Boys 07' -
152 Vallensbæk IF B06 : Boys 06' -
154 Vellinge IF B02 : Boys 02' -
155 VMA IK B04 : Boys 04' -
156 VMA IK B07 : Boys 07' -
157 VMA IK B08/09 : Boys 08/09' -
158 Åhus Horna BK B04 : Boys 04' -
159 Åhus IF 1 G06/07 : Girls 06/07 -
160 Åhus IF 2 G06/07 : Girls 06/07 -
161 Årsta FF B02 : Boys 02' -
162 ÖT Smygehuk FF G06/07 : Girls 06/07 -
163 Øster Ulslev BK B07 : Boys 07' -
164 Øster Ulslev Boldklub G04/05 : Girls 04/05' -