Til denne turnering er det mulighed for at modtage resultater for et givet hold.


Omkostningen pr mottaget SMS er 3.00 DKK.  Gælder hvis i har en dansk operatør i jeres hjemland.

SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.       

Send nedenstående SMS-tekst til 1231 før at abonnere på følgende holds kampe:

Page

Team no Teamname Class SMS text to send
2 AGF B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-2 to 1231
3 AGF 1 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-3 to 1231
4 AGF 2 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-4 to 1231
5 AIK B03 : Boys 03' PROTEAM 31557-5 to 1231
6 AIK G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-6 to 1231
7 Allerød FK B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-7 to 1231
8 Assyriska FF B03 : Boys 03' PROTEAM 31557-8 to 1231
11 B1903 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-11 to 1231
12 B1908 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-12 to 1231
13 B1908 2 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-13 to 1231
14 BK Derby G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-14 to 1231
17 BK Höllviken Red B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-17 to 1231
18 BK Höllviken White B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-18 to 1231
19 BK Ljungsbro B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-19 to 1231
79 BK Vestia B03 : Boys 03' PROTEAM 31557-79 to 1231
23 Bröndby IF B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-23 to 1231
25 Bröndby IF B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-25 to 1231
26 Bröndby IF B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-26 to 1231
27 Bröndby IF B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-27 to 1231
20 Bröndby IF B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-20 to 1231
Team no Teamname Class SMS text to send
32 Bröndby IF G01/02 : Girls 01/02' PROTEAM 31557-32 to 1231
183 Bröndby IF G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-183 to 1231
30 Bröndby IF G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-30 to 1231
31 Bröndby IF G06/07 : Girls 06/07 PROTEAM 31557-31 to 1231
182 Bröndby IF 2 B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-182 to 1231
29 Bröndby IF 2 G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-29 to 1231
119 Brøndby IF 2 B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-119 to 1231
34 Brøndby IF 2 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-34 to 1231
35 Brøndby IF 2 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-35 to 1231
168 Brøndby IF 2 G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-168 to 1231
169 Brøndby IF 2 G06/07 : Girls 06/07 PROTEAM 31557-169 to 1231
36 Brøndby IF 3 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-36 to 1231
170 Brøndby IF 3 G06/07 : Girls 06/07 PROTEAM 31557-170 to 1231
165 Brøndby IF 4 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-165 to 1231
179 Burj Al Luq-Luq B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-179 to 1231
38 Bysc Wolves B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-38 to 1231
39 Bysc Wolves B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-39 to 1231
41 DFK Värmbol G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-41 to 1231
1 Dragør BK B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-1 to 1231
171 Espergærde IF B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-171 to 1231
Team no Teamname Class SMS text to send
149 Farum BK B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-149 to 1231
172 Farum BK B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-172 to 1231
42 FC Bellevue B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-42 to 1231
178 FC Kiskunmajsa B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-178 to 1231
45 FC Nakskov B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-45 to 1231
44 FC Nakskov B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-44 to 1231
185 FC Nakskov 1 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-185 to 1231
46 FC Nakskov 1 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-46 to 1231
186 FC Nakskov 2 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-186 to 1231
47 FC Nakskov 2 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-47 to 1231
48 FC Nakskov 3 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-48 to 1231
50 FC Ohmstede B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-50 to 1231
49 FC Ohmstede G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-49 to 1231
51 FC Trelleborg B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-51 to 1231
52 FC Vikings B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-52 to 1231
181 Fertöszentmiklós SE B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-181 to 1231
54 FK Girionys B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-54 to 1231
55 FK Girionys B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-55 to 1231
56 FK Karlskrona B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-56 to 1231
57 FM Klaipeda B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-57 to 1231
Team no Teamname Class SMS text to send
58 FM Klaipeda B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-58 to 1231
96 Frederiksværk FK B03 : Boys 03' PROTEAM 31557-96 to 1231
175 Gladsaxe Hero B03 : Boys 03' PROTEAM 31557-175 to 1231
15 Glostrup FK B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-15 to 1231
60 Glostrup FK B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-60 to 1231
61 Glostrup FK 1 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-61 to 1231
62 Glostrup FK 2 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-62 to 1231
63 Hammarby IF B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-63 to 1231
64 Helsingborg City FC B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-64 to 1231
65 Helsingborgs IF 1 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-65 to 1231
66 Helsingborgs IF 2 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-66 to 1231
67 Helsingborgs IF 3 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-67 to 1231
68 Helsingin Ponnistus B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-68 to 1231
150 Holbæk B&I 1 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-150 to 1231
151 Holbæk B&I 2 B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-151 to 1231
69 Hossmo BK G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-69 to 1231
71 Husie IF 1 B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-71 to 1231
72 Husie IF 2 B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-72 to 1231
73 Husqvarna FF G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-73 to 1231
74 Hvetlanda GIF B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-74 to 1231
Team no Teamname Class SMS text to send
75 Hvidovre IF B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-75 to 1231
184 Hvidovre IF B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-184 to 1231
76 IF Brommapojkarna B03 : Boys 03' PROTEAM 31557-76 to 1231
78 IFK Aspudden-Tellus G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-78 to 1231
80 IFK Grimslöv B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-80 to 1231
81 IFK Malmö FK B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-81 to 1231
82 IFK Mariehamn G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-82 to 1231
83 IFK Norrköping B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-83 to 1231
125 IFK Uddevalla B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-125 to 1231
84 Ifö Bromölla IF B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-84 to 1231
85 IK Östria Lambohov B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-85 to 1231
86 IK Östria Lambohov B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-86 to 1231
87 IK Östria Lambohov G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-87 to 1231
89 Ishøj IF B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-89 to 1231
90 Järla IF FF B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-90 to 1231
176 Karlslunde IF B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-176 to 1231
92 Karlslunde IF B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-92 to 1231
177 Karslunde IF B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-177 to 1231
93 Kauno Fortûna B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-93 to 1231
95 Këdainiai FK Nevëþis B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-95 to 1231
Team no Teamname Class SMS text to send
24 KFUM BK Roskilde B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-24 to 1231
97 Konnerud IL G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-97 to 1231
98 Kristiansund FK B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-98 to 1231
99 Kristiansund FK 1 B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-99 to 1231
100 Kristiansund FK 2 B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-100 to 1231
101 Käpylän Pallo AC B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-101 to 1231
102 LB07 B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-102 to 1231
103 LB07 G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-103 to 1231
104 Limavady Youths B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-104 to 1231
105 Lunds BK G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-105 to 1231
22 Lyngby BK B03 : Boys 03' PROTEAM 31557-22 to 1231
106 Nackdala AIS 1 B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-106 to 1231
107 Nackdala AIS 2 B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-107 to 1231
136 Paide Linnameeskond B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-136 to 1231
109 PuiU/MPS G01/02 : Girls 01/02' PROTEAM 31557-109 to 1231
110 Rimforsa IF G01/02 : Girls 01/02' PROTEAM 31557-110 to 1231
111 RKSK BUDAPEST B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-111 to 1231
112 Samuel Whitbread Academy 1 B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-112 to 1231
113 Samuel Whitbread Academy 2 B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-113 to 1231
114 Sandsbro AIK G06/07 : Girls 06/07 PROTEAM 31557-114 to 1231
Team no Teamname Class SMS text to send
115 SC München v. 1951 e.V. B03 : Boys 03' PROTEAM 31557-115 to 1231
116 SC München v. 1951 e.V. B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-116 to 1231
120 Skjold Birkerød B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-120 to 1231
121 Skogstrand IL B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-121 to 1231
122 Skultuna IS G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-122 to 1231
124 Slagelse B&I B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-124 to 1231
21 Snekkersten IF B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-21 to 1231
126 Solröd FC B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-126 to 1231
127 Solrød FC B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-127 to 1231
128 Staffanstorp United B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-128 to 1231
129 Sävedalens IF G01/02 : Girls 01/02' PROTEAM 31557-129 to 1231
130 Södra Sandby IF B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-130 to 1231
134 Tallboda IF B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-134 to 1231
132 Tallboda IF B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-132 to 1231
133 Tallboda IF G06/07 : Girls 06/07 PROTEAM 31557-133 to 1231
137 Team Förde B99/00/01 : Boys 99/00/01' PROTEAM 31557-137 to 1231
138 Tenhults IF G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-138 to 1231
139 TP-49 B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-139 to 1231
142 Trelleborgs FF B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-142 to 1231
141 Trelleborgs FF B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-141 to 1231
Team no Teamname Class SMS text to send
140 Trelleborgs FF B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-140 to 1231
144 TSV Adendorf G03 : Girls 03' PROTEAM 31557-144 to 1231
146 TUS Fleestedt 1 B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-146 to 1231
145 TUS Fleestedt 1 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-145 to 1231
148 TUS Fleestedt 2 B05 : Boys 05' PROTEAM 31557-148 to 1231
147 TUS Fleestedt 2 B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-147 to 1231
152 Vallensbæk IF B06 : Boys 06' PROTEAM 31557-152 to 1231
154 Vellinge IF B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-154 to 1231
155 VMA IK B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-155 to 1231
156 VMA IK B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-156 to 1231
157 VMA IK B08/09 : Boys 08/09' PROTEAM 31557-157 to 1231
158 Åhus Horna BK B04 : Boys 04' PROTEAM 31557-158 to 1231
159 Åhus IF 1 G06/07 : Girls 06/07 PROTEAM 31557-159 to 1231
160 Åhus IF 2 G06/07 : Girls 06/07 PROTEAM 31557-160 to 1231
161 Årsta FF B02 : Boys 02' PROTEAM 31557-161 to 1231
162 ÖT Smygehuk FF G06/07 : Girls 06/07 PROTEAM 31557-162 to 1231
163 Øster Ulslev BK B07 : Boys 07' PROTEAM 31557-163 to 1231
164 Øster Ulslev Boldklub G04/05 : Girls 04/05' PROTEAM 31557-164 to 1231