Tässä turnauksessa teillä on mahdollisuus tilata tietyn joukkueen tulokset.


SMS service is not activated in this country!

SMS voidaan tarjota seuraaviin maihin. Paina vastaavaa lippua saadaksesi lisätietoa.   

Side

Hold nr Holdnavn Række SMS tekst at sende
1 AG Håndbold Dame A : (Divisionshold) -
3 Amager SK Dame A : (Divisionshold) -
4 Amager SK Dame B : (Kval. + Serie 1) -
5 Amager Sundby KFUM Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
6 Brøndby HK Dame A : (Divisionshold) -
7 Brøndby HK Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
9 CIK Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
10 Dalby G&IF håndbold Dame A : (Divisionshold) -
11 Dianalund/Tersløse Herre A : (Division + kval.) -
12 Dianalund/Tersløse Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
13 Ejby IF Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
14 Eskilstrup Håndboldklub Dame B : (Kval. + Serie 1) -
15 Espergærde IF Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
16 FHH90 Dame B : (Kval. + Serie 1) -
17 Frederiksværk Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
18 Herlev/Hjorten Håndbold Dame A : (Divisionshold) -
19 HF Kalundborg Herre A : (Division + kval.) -
20 HF Kalundborg Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
23 Holmegaard Håndbold Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
25 Horbelev Idrætsforening Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
Hold nr Holdnavn Række SMS tekst at sende
26 HVI Himmelev Håndbold Herre A : (Division + kval.) -
27 HVI Himmelev Håndbold Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
28 Hvidovre Håndbold Herre A : (Division + kval.) -
29 Hvidovre Håndbold Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
30 Hvidovre IF Dame A : (Divisionshold) -
31 Hvidovre IF Dame B : (Kval. + Serie 1) -
36 Jernløse Håndbold Dame B : (Kval. + Serie 1) -
34 Jernløse Håndbold Herre A : (Division + kval.) -
35 Jernløse Håndbold Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
38 KFUM København Dame B : (Kval. + Serie 1) -
39 KFUM København Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
40 Lyngby HK Dame B : (Kval. + Serie 1) -
41 Lyngby HK Herre A : (Division + kval.) -
42 Lyngby HK Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
49 nfø håndbold Herre A : (Division + kval.) -
50 Nordfalster Sportsklub Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
51 Nordfalster Sportsklub Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
52 Nykøbing F. Håndboldklub Dame B : (Kval. + Serie 1) -
74 Nykøbing F. Håndboldklub 1 Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
75 Nykøbing F. Håndboldklub 2 Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
Hold nr Holdnavn Række SMS tekst at sende
54 Næstved Herlufsholm Dame A : (Divisionshold) -
55 Næstved Herlufsholm Dame B : (Kval. + Serie 1) -
56 Ravnsborg Håndboldklub Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
57 Ravnsborg Håndboldklub Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
58 Roskilde Håndbold Dame A : (Divisionshold) -
60 SK 82 Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
61 Slagelse Håndboldklub Dame A : (Divisionshold) -
62 St lyngby if Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
63 Team Faxe Håndbold Herre A : (Division + kval.) -
65 Team Nørrebro Dame B : (Kval. + Serie 1) -
67 Team Nørrebro Herre A : (Division + kval.) -
68 Team Sydhavsøerne Herre A : (Division + kval.) -
70 VHC/Vidar Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
71 VHC/Vidar Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
73 Østofte Hillested Håndboldklub Dame B : (Kval. + Serie 1) -
72 Østofte Hillested Håndboldklub Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -