Til denne turnering er det mulighed for at modtage resultater for et givet hold.


SMS tjenesten er ikke aktivered i dette land!

SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info.   

Side

Hold nr Holdnavn Række SMS tekst at sende
1 AG Håndbold Dame A : (Divisionshold) -
3 Amager SK Dame A : (Divisionshold) -
4 Amager SK Dame B : (Kval. + Serie 1) -
5 Amager Sundby KFUM Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
6 Brøndby HK Dame A : (Divisionshold) -
7 Brøndby HK Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
9 CIK Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
10 Dalby G&IF håndbold Dame A : (Divisionshold) -
11 Dianalund/Tersløse Herre A : (Division + kval.) -
12 Dianalund/Tersløse Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
13 Ejby IF Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
14 Eskilstrup Håndboldklub Dame B : (Kval. + Serie 1) -
15 Espergærde IF Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
16 FHH90 Dame B : (Kval. + Serie 1) -
17 Frederiksværk Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
18 Herlev/Hjorten Håndbold Dame A : (Divisionshold) -
19 HF Kalundborg Herre A : (Division + kval.) -
20 HF Kalundborg Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
23 Holmegaard Håndbold Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
25 Horbelev Idrætsforening Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
Hold nr Holdnavn Række SMS tekst at sende
26 HVI Himmelev Håndbold Herre A : (Division + kval.) -
27 HVI Himmelev Håndbold Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
28 Hvidovre Håndbold Herre A : (Division + kval.) -
29 Hvidovre Håndbold Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
30 Hvidovre IF Dame A : (Divisionshold) -
31 Hvidovre IF Dame B : (Kval. + Serie 1) -
36 Jernløse Håndbold Dame B : (Kval. + Serie 1) -
34 Jernløse Håndbold Herre A : (Division + kval.) -
35 Jernløse Håndbold Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
38 KFUM København Dame B : (Kval. + Serie 1) -
39 KFUM København Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
40 Lyngby HK Dame B : (Kval. + Serie 1) -
41 Lyngby HK Herre A : (Division + kval.) -
42 Lyngby HK Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
49 nfø håndbold Herre A : (Division + kval.) -
50 Nordfalster Sportsklub Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
51 Nordfalster Sportsklub Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
52 Nykøbing F. Håndboldklub Dame B : (Kval. + Serie 1) -
74 Nykøbing F. Håndboldklub 1 Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
75 Nykøbing F. Håndboldklub 2 Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
Hold nr Holdnavn Række SMS tekst at sende
54 Næstved Herlufsholm Dame A : (Divisionshold) -
55 Næstved Herlufsholm Dame B : (Kval. + Serie 1) -
56 Ravnsborg Håndboldklub Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
57 Ravnsborg Håndboldklub Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
58 Roskilde Håndbold Dame A : (Divisionshold) -
60 SK 82 Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
61 Slagelse Håndboldklub Dame A : (Divisionshold) -
62 St lyngby if Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
63 Team Faxe Håndbold Herre A : (Division + kval.) -
65 Team Nørrebro Dame B : (Kval. + Serie 1) -
67 Team Nørrebro Herre A : (Division + kval.) -
68 Team Sydhavsøerne Herre A : (Division + kval.) -
70 VHC/Vidar Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -
71 VHC/Vidar Herre B : (Serie 2-5 og old boys) -
73 Østofte Hillested Håndboldklub Dame B : (Kval. + Serie 1) -
72 Østofte Hillested Håndboldklub Dame C : (Serie 2-5 og old girls) -