Tässä turnauksessa teillä on mahdollisuus tilata tietyn joukkueen tulokset.

SMS service is not activated in this country!    
SMS voidaan tarjota seuraaviin maihin. Paina vastaavaa lippua saadaksesi lisätietoa.      
Hold nr
Hold navn
Række
SMS tekst at sende
1 Aarup BK HB : Herre B -
2 Aarup BK DC : Dame C -
5 Ajax København:1 DA : Dame A -
8 Alkoholdet 1 (Rikke) DB : Dame B -
9 Alkoholdet 2 (Fie) DC : Dame C -
10 BBI/saxburg HB : Herre B -
11 Bellinge IF HL : Herre Lørdag -
12 Bellinge IF DL : Dame Lørdag -
13 BR 66 Langeskov HC : Herre C -
14 BR 66 Langeskov DC : Dame C -
16 Brædstrup Håndboldklub DB : Dame B -
18 CIF, Århus HL : Herre Lørdag -
19 Dall Ferslev DC : Dame C -
20 Ejstrup/Hærvejen DL : Dame Lørdag -
21 Firehøje IF HB : Herre B -
22 Fjerritslev:FIF HB : Herre B -
23 Freja Håndboldklub:1 DB : Dame B -
25 Funder GF HB : Herre B -
27 Fursund-Sundsøre håndbold DL : Dame Lørdag -
28 Give KFUM HC : Herre C -
29 Gudme Håndboldklub:GOG DL : Dame Lørdag -
31 Gødvad GIF Håndbold HC : Herre C -
30 Gødvad GIF Håndbold DB : Dame B -
32 HK 73, Rask Mølle HL : Herre Lørdag -
81 HK 73, Rask Mølle DA : Dame A -
33 HK 73, Rask Mølle DL : Dame Lørdag -
34 HK 73, Rask Mølle Herre : Herre weekend -
35 Horsens Freja DC : Dame C -
36 Hørning Håndbold HA : Herre A -
37 Hørning Håndbold 2 HC : Herre C -
38 Hørning håndbold 3 HC : Herre C -
39 IF Nordthy:1 HA : Herre A -
40 IF Nordthy:2 HB : Herre B -
41 IF Stadion HA : Herre A -
42 IF Ådalen DL : Dame Lørdag -
43 JAI Herre : Herre weekend -
80 Kibæk HL : Herre Lørdag -
46 Låsby Boldklub HC : Herre C -
48 Møldrup-Tostrup IF DC : Dame C -
49 Ollerup/Skerninge G.& I.F. HB : Herre B -
51 Riis-Tebstrup IF HL : Herre Lørdag -
50 Riis-Tebstrup IF DL : Dame Lørdag -
52 Risøhøj DB : Dame B -
53 Ry Håndbold DL : Dame Lørdag -
83 Række Mølle DA : Dame A -
54 Rækker Mølle Håndbold DB : Dame B -
55 Rækker Mølle KFUM HA : Herre A -
57 Rødovre HK 1 HA : Herre A -
58 Rødovre HK 2 HB : Herre B -
60 Sanderum Håndbold 02 HC : Herre C -
59 Sanderum Håndbold 02 DC : Dame C -
61 Sejs-Svejbæk IF HL : Herre Lørdag -
79 Silkeborg IF DA : Dame A -
64 Spentrup IF HL : Herre Lørdag -
63 Spentrup IF DC : Dame C -
66 Stilling IF Håndbold DC : Dame C -
67 Taulov Skærbæk IF DB : Dame B -
68 Team Techmon HL : Herre Lørdag -
69 Team Vabsen HL : Herre Lørdag -
70 Thorsager Rønde IF HB : Herre B -
71 TPI Odense Herre : Herre weekend -
72 tst, Tilst DC : Dame C -
73 Vamdrup IF DB : Dame B -
75 Videbæk HL : Herre Lørdag -
76 Virklund Boldklub DC : Dame C -
77 Øster Nykirke IF DC : Dame C -