Til denne turnering er det mulighed for at modtage resultater for et givet hold. |
|
SMS tjenesten er ikke aktivered i dette land! |
|
SMS kan tilbydes til følgende lande. Klik på passende flag for mere info. |
|
|
|
|
|
|
Hold nr |
Hold navn |
Række |
SMS tekst at sende |
|
|
1 |
Aarup BK |
HB : Herre B |
- |
|
|
2 |
Aarup BK |
DC : Dame C |
- |
|
|
5 |
Ajax København:1 |
DA : Dame A |
- |
|
|
8 |
Alkoholdet 1 (Rikke) |
DB : Dame B |
- |
|
|
9 |
Alkoholdet 2 (Fie) |
DC : Dame C |
- |
|
|
10 |
BBI/saxburg |
HB : Herre B |
- |
|
|
11 |
Bellinge IF |
HL : Herre Lørdag |
- |
|
|
12 |
Bellinge IF |
DL : Dame Lørdag |
- |
|
|
13 |
BR 66 Langeskov |
HC : Herre C |
- |
|
|
14 |
BR 66 Langeskov |
DC : Dame C |
- |
|
|
16 |
Brædstrup Håndboldklub |
DB : Dame B |
- |
|
|
18 |
CIF, Århus |
HL : Herre Lørdag |
- |
|
|
19 |
Dall Ferslev |
DC : Dame C |
- |
|
|
20 |
Ejstrup/Hærvejen |
DL : Dame Lørdag |
- |
|
|
21 |
Firehøje IF |
HB : Herre B |
- |
|
|
22 |
Fjerritslev:FIF |
HB : Herre B |
- |
|
|
23 |
Freja Håndboldklub:1 |
DB : Dame B |
- |
|
|
25 |
Funder GF |
HB : Herre B |
- |
|
|
27 |
Fursund-Sundsøre håndbold |
DL : Dame Lørdag |
- |
|
|
28 |
Give KFUM |
HC : Herre C |
- |
|
|
29 |
Gudme Håndboldklub:GOG |
DL : Dame Lørdag |
- |
|
|
31 |
Gødvad GIF Håndbold |
HC : Herre C |
- |
|
|
30 |
Gødvad GIF Håndbold |
DB : Dame B |
- |
|
|
32 |
HK 73, Rask Mølle |
HL : Herre Lørdag |
- |
|
|
81 |
HK 73, Rask Mølle |
DA : Dame A |
- |
|
|
33 |
HK 73, Rask Mølle |
DL : Dame Lørdag |
- |
|
|
34 |
HK 73, Rask Mølle |
Herre : Herre weekend |
- |
|
|
35 |
Horsens Freja |
DC : Dame C |
- |
|
|
36 |
Hørning Håndbold |
HA : Herre A |
- |
|
|
37 |
Hørning Håndbold 2 |
HC : Herre C |
- |
|
|
38 |
Hørning håndbold 3 |
HC : Herre C |
- |
|
|
39 |
IF Nordthy:1 |
HA : Herre A |
- |
|
|
40 |
IF Nordthy:2 |
HB : Herre B |
- |
|
|
41 |
IF Stadion |
HA : Herre A |
- |
|
|
42 |
IF Ådalen |
DL : Dame Lørdag |
- |
|
|
43 |
JAI |
Herre : Herre weekend |
- |
|
|
80 |
Kibæk |
HL : Herre Lørdag |
- |
|
|
46 |
Låsby Boldklub |
HC : Herre C |
- |
|
|
48 |
Møldrup-Tostrup IF |
DC : Dame C |
- |
|
|
49 |
Ollerup/Skerninge G.& I.F. |
HB : Herre B |
- |
|
|
51 |
Riis-Tebstrup IF |
HL : Herre Lørdag |
- |
|
|
50 |
Riis-Tebstrup IF |
DL : Dame Lørdag |
- |
|
|
52 |
Risøhøj |
DB : Dame B |
- |
|
|
53 |
Ry Håndbold |
DL : Dame Lørdag |
- |
|
|
83 |
Række Mølle |
DA : Dame A |
- |
|
|
54 |
Rækker Mølle Håndbold |
DB : Dame B |
- |
|
|
55 |
Rækker Mølle KFUM |
HA : Herre A |
- |
|
|
57 |
Rødovre HK 1 |
HA : Herre A |
- |
|
|
58 |
Rødovre HK 2 |
HB : Herre B |
- |
|
|
60 |
Sanderum Håndbold 02 |
HC : Herre C |
- |
|
|
59 |
Sanderum Håndbold 02 |
DC : Dame C |
- |
|
|
61 |
Sejs-Svejbæk IF |
HL : Herre Lørdag |
- |
|
|
79 |
Silkeborg IF |
DA : Dame A |
- |
|
|
64 |
Spentrup IF |
HL : Herre Lørdag |
- |
|
|
63 |
Spentrup IF |
DC : Dame C |
- |
|
|
66 |
Stilling IF Håndbold |
DC : Dame C |
- |
|
|
67 |
Taulov Skærbæk IF |
DB : Dame B |
- |
|
|
68 |
Team Techmon |
HL : Herre Lørdag |
- |
|
|
69 |
Team Vabsen |
HL : Herre Lørdag |
- |
|
|
70 |
Thorsager Rønde IF |
HB : Herre B |
- |
|
|
71 |
TPI Odense |
Herre : Herre weekend |
- |
|
|
72 |
tst, Tilst |
DC : Dame C |
- |
|
|
73 |
Vamdrup IF |
DB : Dame B |
- |
|
|
75 |
Videbæk |
HL : Herre Lørdag |
- |
|
|
76 |
Virklund Boldklub |
DC : Dame C |
- |
|
|
77 |
Øster Nykirke IF |
DC : Dame C |
- |
|
|
|
|